Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Kreatywny i ekscytujący projekt wnętrz miejskich

La cave a vin 9 autorstwa Cyrille Druart z Paryża, Francja

wystrój-wnetrz-winiarnia-CyrilleDruart-paris

Cyryl Druart powiedział o tym projekcie, że „Próbowaliśmy namalować zakurzony obraz za pomocą winiarni związane razem jest, czyścić. Zamiast tego chcieliśmy zamienić go w przytulny, jasny, kolorowy pokój. Naprawiono w czasach nowożytnych zakotwiczony .”

La jaskinia wino 9 znajduje się w tętniącej życiem, tętniącej życiem dzielnicy Les Halles, w samym sercu Paryża. Cyryl Druart. Wnętrze zrywa z konwencją i oferuje zupełnie inny rodzaj miejsca na dobre jedzenie, dobre wino i dobre towarzystwo. Stylizacja La Cave jeden z 9 jest dobrze dopasowany do doświadczeń i oczekiwań wymagających Paryżan XXI wieku.

Kreatywna koncepcja stojąca za tym stylowym Urbanistyka wnętrz

wystrój-wnetrz-winiarnia-CyrilleDruart

Obraz czerwonego wina obficie spływającego do kieliszka działa pobudzająco. Stała się ekscytującą i kreatywną koncepcją, połączoną ze wszystkimi formalnymi elementami tej modnej winiarni. To nie jest świetne miejsce, ale to, czego brakuje w przestrzeni, ma wpływ na projekt.

architektura-wnetrz-winiarni-paris

Ten charakterystyczny projektowanie wnętrz miejskich wydaje się być oparta na kolorach kojarzących się z płynącym czerwonym winem w krystalicznie czystym kieliszku, czerni i bieli z dramatyczną plamą czerwieni.Ponadto, obrazy wina i kieliszki skupiają się na definiowaniu linii oraz interesującym rozciągnięciu i zniekształceniu kształtu. Weź to do wystroju wnętrza i widzimy, jak elegancko podkreślone są płynące linie – w metalicznych wysokich hokerach, krawędziach przezroczystych mebli, szklanych półkach, także w refleksach na samych butelkach.

aranżacja-winiarnia-lustro-sufit

Chociaż ma stosunkowo niewielką powierzchnię, zastosowanie lustra na suficie maksymalizuje wysokość baru. Tworzy to fascynującą iluzję, która ma efekt wizualny i uzupełnia fascynującą atmosferę w barze. Atmosfera w La jaskinia wino 9 jest intymna i przyjazna z odrobiną nieoczekiwanego.

Przejrzystość i światło tworzą to wyjątkowe Projektowanie wnętrz miejskich.

wystrój-wnetrz-wini-bar-pokrycie-stolika

Efekt zdjęć kieliszków do wina jest ożywiony dzięki kreatywnemu wykorzystaniu kolorowego oświetlenia LED, które zostało ustawione tak, aby oświetlać przezroczyste meble i meble od wewnątrz. Ta niezwykła strategia jest w dużej mierze odpowiedzialna za zjednoczenie całej koncepcji projektowej w jedną. Bogactwo materiałów we wnętrzu winiarni jest różnorodne i pełne energii – kamienne ściany i kontrast surowego betonu, eleganckie polerowane metale, szkło i polimery. Pod wpływem urzekającego oświetlenia wszystkie te złożone elementy łączą się jak na jednym płótnie. Rzeczywiście, harmonijny i płynny, jak w potężnym abstrakcyjnym malarstwie, które wisi nad główną belką. Co ciekawe, opiera się to na wizji wina płynącego do kieliszka. Tak więc koncepcja projektowania wnętrz miejskich zamyka krąg.

przez Jaz

Urbanistyka wnętrz – winiarnia w Paryżu – kamienna dekoracja ścienna

kamienna ściana do projektowania wnętrz

Zdjęcia w projektowaniu wnętrz miejskich

miejskie-wnetrza-projektowanie-winiarni-zdjecia

fascynujący projekt toalety w La cave a vin 9 autorstwa Cyrille Druart

urban-chic-projektowanie-wnetrz-CyrilleDruart

niebieskie oświetlenie LED z kranu

kran LED do wystroju wnętrz

Niesamowity licznik barów w La cave a vin 9 autorstwa Cyrille Druart

miejski-wino-bar-CyrilleDruart-lada barowa

Piwnica na wino

winiarnia-winiarnia-paryż

miejskie-projektowanie-wnetrz-winiarni-paris