Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Kolorowe nowoczesne mieszkanie w Hongkongu

Apartament w Hongkongu - nowoczesna ściana w kolorze designu w salonie

Wiodące studio projektowe z Hong Kong Moderne stworzyło ten świeży wystrój wnętrz. To Apartament w Hongkongu nosi nazwę Tęczowy Dom / Tęczowy Dom / i znajduje się w Tsuen Wan w Hongkongu i zajmuje 830 metrów kwadratowych – otwarta część dzienna, sypialnia, pokój dziecięcy. Mieszkanie charakteryzuje się ciekawym designem i z pewnością zadowoli każdego, kto kocha dynamizm.

Kolorowa aranżacja wnętrz – mieszkanie w Hongkongu

Kolorowy żyrandol do salonu w Hongkongu

Cały projekt został zainspirowany kolorami tęczy – czerwień, żółć, zieleń i pomarańcz to pozostawiają Apartament w Hongkongu Wyglądają wesoło i ultranowocześnie i tworzą komfortową atmosferę do pracy, zabawy lub relaksu. Na błyszczących białych powierzchniach umieszczono akcenty kolorystyczne. Część dzienna jest przestronna i obejmuje jadalnię oraz przytulną jadalnię. Malowana tęcza łączy wszystkie pokoje. Trzy główne kolory – czerwony, żółty i zielony dobierane są zgodnie z kolorystyką mebli. Nieprzezroczyste zasłony „zasłaniają” mieszkanie przed światem zewnętrznym i możesz cieszyć się ekscytującą atmosferą w spokoju. Wszędzie, gdzie nie spojrzysz, wystrój wnętrza zachwyca mocnymi kolorami i dynamicznymi kształtami.

Nowoczesne mieszkanie w Hongkongu

Mieszkanie w Hong Kongu - kolorowy-żółty-stół

Sypialnia od Apartament w Hongkongu jest dostępny przez salon. W przeciwieństwie do pomarańczowego salonu, jedna ściana w sypialni pomalowana jest na zielono. Małe pomarańczowe biurko zapewnia przytulną atmosferę do nauki. Design w nowoczesnym mieszkaniu jest po prostu niezapomniany.

Mieszkanie w Hong Kongu – pokój dziecięcy w wesołych kolorach i bieli

Apartament w Hongkongu -nowoczesny-wewnętrzny-zielony żyrandol

Nowoczesna sypialnia w kolorze białym i zielonym

Apartament w Hongkongu -zielona-nowoczesna-sypialnia

Zabawne wnętrze w kolorach tęczy

Mieszkanie w Hong Kongu Kolorowe akcenty w nowoczesnym salonie