Dekoracje i uroczystości, projektowanie wnętrz

Ekstrawagancki projekt penthouse

Zaprojektowany przez Hernandez Silva Arquitectos

 elegancki nowoczesny ciekawa ekstrawagancka dekoracja wnętrz

Przedstawiamy Państwu ten znakomity apartament na poddaszu PPDG – projekt zrealizowany z dużą dozą stylu i ekstrawagancji. Ten duży nowoczesny apartament na poddaszu znajduje się na 15. piętrze w starym budynku w Guadalajara w Meksyku. Zaprojektowany przez meksykańskie studio Hernandez Silva Arquitectos, ten przestronny Projekt penthouse wyróżnia się ultranowoczesną aranżacją wnętrz, odważną kolorystyką i ciekawym oświetleniem.

Nowoczesny projekt penthouse w Meksyku

 ciekawe ekstrawaganckie wnętrze

Stylowa część dzienna podzielona jest tematycznie na dwie części. Przestrzeń do codziennych czynności obejmuje dużą kuchnię, salon i jadalnię. Duże okna otwierają pokój na wyłożony drewnem taras. Dwie lśniące ściany w korytarzu łączą strefę prywatną i mieszkalną. Przestronne sypialnie są bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Duża toaleta ze szklanym dnem odsłania szokujący widok.

Ekscytujący pomysł – łazienka w stylu penthouse

 nowoczesne wnętrze - czerwony stół jadalny

Paleta kolorów od Projekt penthouse ustawia białe i czerwone akcenty. Neutralna kolorystyka sprawia, że ​​pokoje wydają się jasne i przestronne, a czerwone meble stanowią kontrast. Drewniane elementy stanowią równowagę i łączą elementy wystroju w mieszkaniu. Materiały pochodziły z Projektanci bardzo starannie dobrane – błyszczące powierzchnie odbijają światło – powstaje ekscytująca gra światła i cienia. Nowoczesne oświetlenie tworzy stylową atmosferę.

KH Christova

Nowoczesne wnętrze z czerwonymi akcentami

ekstrawagancki wystrój wnętrz - nowoczesna sypialnia

elegancka nowoczesna toaleta

elegancka nowoczesna ciekawa ekstrawagancka toaleta

elegancki taras na dachu z drewnianą podłogą

ciekawy ekstrawagancki taras na dachu

elegancka ekstrawagancka dekoracja wnętrz - art

nowoczesna ciekawa ekstrawagancka dekoracja wnętrz - czerwona ściana

elegancki szkic budynku penthouse

nowoczesny projekt penthouse