Dekoracje i uroczystości, meble

Włoskie meble i rosyjski design dla luksusowego życia

Luksusowe-skórzane-meble-gabinet-rosyjska-studio

Włoskie firmy meblarskie to bez wątpienia liderzy w branży. W każdym razie piękne wyposażenie wnętrz nie jest już tworzone wyłącznie przez włoskich konsultantów i projektantów wnętrz. Znane rosyjskie upodobanie do wystawnych wnętrz, luksusu i przytulności odgrywa dużą rolę w projektowaniu tych doskonałych elementów. Mówi się, że połączenie obu – włoskich projektów mebli i Rosyjski projekt  to najlepszy wybór, równie egzotyczny i niepowtarzalny jak dwurasowe dziecko łączące w sobie to, co najlepsze z rodziców.

GLT – rosyjskie koncepcje wnętrz przyczyniają się do doskonałości włoskich wnętrz

rosyjski-design-włoskie-meble-jadalnia

GLT Studio to rosyjskie studio projektowe, w którym doświadczeni konsultanci i wyjątkowi projektanci rosyjskie koncepcje wnętrz i twórz efektowne wnętrza. Z pomocą włoskich kolegów – producentów mebli, GLT szybko stał się symbolem rosyjskiego stylu i elegancji.

Rosyjskie koncepcje wnętrz – specjalne kolekcje i pomysły na luksusowe życie

Kryształowy żyrandol szklany stół do salonu

GLT realizuje marzenia swoich klientów i daje niepowtarzalną możliwość zaprezentowania w domu luksusowego wystroju wnętrza według własnych pomysłów. Z każdego domu i mieszkania stworzysz wyspę pełną luksusu i stylu. Szlachetne tkaniny i niewiarygodne kombinacje stylów, dekoracje i meble prezentowane są w taki sposób, aby nikt nie był zawiedziony. Możesz również zaproponować własny pomysł, a studio go urzeczywistni. ten Rosyjski projekt wykazuje wyraźną preferencję dla włoskiego wzornictwa i wysokiej jakości.

Rosyjskie koncepcje wnętrz dla każdego pomieszczenia

Luksusowe-sypialnia-włoskie-meble-rosyjski-projektant

Rosyjskie studio ma swoją siedzibę w stolicy – Moskwie. Przywiązują dużą wagę do życzeń klientów i mają do zaoferowania różnorodne projekty, które chętnie przeprojektują zgodnie z wymaganiami klientów. Unikalne projekty sypialni w stylu wiktoriańskim, kolonialnym czy gotyckim czekają na wszystkich miłośników tradycji. Jadalnia to eklektyczna mieszanka antycznych dekoracji i autentycznych mebli z rezydencji królewskiej. Kuchnie są wielofunkcyjne i łączą nowoczesną kompaktową bryłę i tradycyjne ozdoby w niezapomniany design. Rosyjski projekt są urocze i lśniące.

Urocze włoskie meble i rosyjski styl w niezapomnianym wnętrzu

czarno-biała kuchnia rosyjski design

Oprócz pięknych i wysokiej jakości włoskich mebli, jest kilka charakterystycznych cech, które sprawiają, że Rosyjski projekt zaimponować tak bardzo. Wybór materiałów jest jednym z nich – nic nie oszczędza się na dobrym samopoczuciu – plusz, satyna, skóra czy cyborium, bambus, dąb, heban, wszystko jest tylko najlepsze. Kamień, stal nierdzewna i szkło nadają projektowi nowoczesny wygląd.

Meble od GLT są zazwyczaj efektownie masywne, mają odrobinę retro posmaku i łączą się z eleganckimi wazonami, ceramiką, wystawnymi dywanami i żyrandolami.

Abigail

Szare nowoczesne wnętrze szafki

szare-nowoczesne-szafki-wnętrze

Szlachetne projekty kuchni

szlachetny projekt kuchni drewniane drzwi