Dekoracje i uroczystości, meble

Włoska sofa o nowoczesnym wyglądzie od Flexform

flexform-modern-sofa-design

Na całym świecie wiadomo, że włoscy projektanci i architekci są jednymi z najlepszych na świecie i Włoska sofa oferuje doświadczenie komfortu i wygody. Wraz z początkiem nowej ery nowych i niezwykłych projektów firma Flexform wkroczyła w ekscytujący świat projektowania wnętrz i wprowadziła na rynek kolekcję w 1970 roku. Meble z kolekcji zostały stworzone przez jednych z najlepszych topowych projektantów, takich jak Rodolfo Bonetto, Joe Colombo, Sergio Asti czy Cini Boeri.

Włoska sofa – nowoczesna koncepcja

elegancka-narożnik-wygląd-rustykalny

Od tego czasu duża rodzina Flexform nigdy nie przestała się powiększać – do firmy dołącza coraz więcej projektantów z całego świata Włoska sofa przeprojektował i prowadził liczne projekty. Dzięki swojemu niekwestionowanemu talentowi i innowacyjnym pomysłom stworzyłeś unikalny styl Flexform, który w dzisiejszych czasach jest czymś więcej niż marką korporacyjną – to zdecydowanie jasna wizja na przyszłość. Styl Flexform nosi nazwę Hallmark. I rzeczywiście, wszystkie meble prezentują się wysokiej jakości – od foteli po duże sofy – wszystko jest wykonane z wyjątkowych tkanin i materiałów, dzięki czemu jest nie tylko wygodne, ale i dodaje wnętrzu blasku.

Włoska sofa i krzesła Flexform – Designer

niezwykłe-zwierzęce-motywy-niskie-krzesła-salon

Antonio Citterio to jeden z utalentowanych projektantów, których kolekcje poprowadziły firmę do przodu. Tworzy ciepłą, wygodną wyspę spokoju, która rozwija elastyczną, nową koncepcję nowoczesnych wnętrz poprzez różne elementy modułowe. Włoska sofa jest duża, przestronna i powinna pomieścić całą rodzinę.

Włoska sofa i inne meble z kolekcji

Salon-regał-skórzane krzesło-kącik do czytania

Dzisiaj ma Flexform zaprezentowano wiele znanych kolekcji Groundpiece, Resort, Status i wiele innych. Wiele z nich wyróżnia się w dużych salonach na całym świecie. Niektóre kolekcje reprezentują włoską elegancję i racjonalizm. Tak jak nasze ubrania odzwierciedlają naszą osobowość, tak meble odzwierciedlają nasz gust i charakter. Dlatego Flexform opracował różne projekty dla różnych klientów.

Niski drewniany stół z miejscem do przechowywania

dolny-drewniany stół-czarny

Elegancka rozkładana sofa z bocznym stolikiem

elegancka-sofa-rozkladana-wloski-design

Brązowa kanapa ze skórzaną tapicerką

elegancka-leżanka-brąz-skórzana tapicerka

Krzesło skórzane w salonie – włoska manufaktura

Skórzane krzesło salon elegancki design