Dekoracje i uroczystości, meble

Nowoczesny design krzesła „huśta się” ze stylem

Zaprojektowany przez Fenny Ganatra

nowoczesny design krzesła

Młoda indyjska projektantka Fenny Ganatra ma wyjątkową nowoczesność Projekt krzesła zaprojektował i umieścił go w domu&Wystawa Objet prezentowana w Paryżu w 2012 roku. Mebel nazwano „Bounce”. Pomysł na minimalistyczny design zrodził się w wyniku długich badań nad właściwościami silikonu, zwłaszcza jego elastycznością i sposobem, w jaki dopasowuje się do kształtu ciała. Krzesło posiada siedzisko wykonane z silikonowych nici, które nadają projektowi innowacyjny wygląd. Główna konstrukcja wykonana jest z lekkiego, bardzo wytrzymałego materiału, dzięki czemu mebel jest bardzo elastyczny.

Nowoczesny design krzesła – wygodny i innowacyjny

innowacyjne-kreatywne-projektowanie-mebli

Przy całkowitej wadze zaledwie 8,2 kg ta konstrukcja krzesła nadal zapewnia stabilność i wygodę. Wymiary krzesła odpowiadają korpusowi. Średnica okrągłego siedziska i nachylenie zostały specjalnie przetestowane pod kątem ergonomii.To nowoczesne Projekt krzesła oferuje doświadczenie – możesz wypróbować jego elastyczność. Sprawdzi się na co dzień i nada każdemu pomieszczeniu nowoczesny wygląd. Kiedy siedzisz, siedzisko krzesła dopasowuje się do budowy ciała i pozwala na całkowite odprężenie ciała. Ale jak tylko wstaniesz, krzesło wygląda bardziej jak dzieło sztuki niż mebel. Jego kreatywny projekt nadaje się również do użytku publicznego.

Innowacyjny projekt krzesła – „Bounce”

białe-ergonomiczne-krzesło

czarne silikonowe siedzisko krzesła

Schemat kolorów Bounce zapewnia wiele opcji do wyboru. Nowoczesny Projekt krzesła jest dostępny w różnych kombinacjach kolorystycznych. Konstrukcja dostępna w kolorze czarnym, białym lub transparentnym. Siedzisko silikonowe oferowane jest w zależności od koloru konstrukcji. Możliwe są następujące warianty – czarna konstrukcja z czarnym lub niebieskim siedziskiem, biała konstrukcja z czerwonym lub przezroczystym siedziskiem i przezroczysta konstrukcja z różowym lub zielonym siedziskiem.

KH Christova

białe ergonomiczne krzesło

biały-nowoczesny-krzesło-salon

nowoczesne krzesło z silikonowym siedziskiem

ekskluzywne-nowoczesne-białe-krzesło