Dekoracje i uroczystości, meble

Nowoczesne meble wypoczynkowe

Projekt autorstwa Leolux

nowoczesna elegancka stylowa sofa do projektowania mebli

Holenderska firma meblowa Leolux oferuje pomysłowość Meble wypoczynkowe. Fabryka mebli powstała w 1934 roku. W każdym razie miał on wówczas inną nazwę i specjalizował się w meblach klasycznych. Firmę kupili później bracia Jan i Ton Sanders, którzy opracowali nowoczesne koncepcje. W ich ślady poszło kolejne pokolenie menedżerów firm, które same wpadły na świeże pomysły. Efekt jest imponujący – wiele kolorów i stylowe, nowoczesne wzornictwo z powodzeniem łączy się z wysoką jakością i wygodą. Firma Leolux znana jest z doskonałej, nowoczesnej Meble wypoczynkowe znany.

Eleganckie kolorowe meble wypoczynkowe od Leolux

stylowy design mebli-fioletowa sofa i czerwony stół

Szczególną popularnością cieszą się meble z kolekcji Morena. Kolekcja nowoczesnych mebli wypoczynkowych została opracowana przez projektanta Stefana Heiligera w 2010 roku i skupia się na eleganckim wzornictwie sof. Główną cechą charakterystyczną jest rzeźbiarski i elegancki kształt. Wygląda na to, że sofy „zlewają się” ze sobą. Różne meble można ze sobą łączyć, tworząc atrakcyjną i szykowną część wypoczynkową.

Nowoczesna i ciekawa – kolekcja mebli wypoczynkowych Morena

stylowy design mebli-fioletowa sofa z czerwonymi poduszkami

Ten nowoczesny Meble wypoczynkowe Kolekcja dostępna w pokryciu skórzanym lub tkaninowym. Jeśli chodzi o kolor – są wyraziste, mocne i tworzą emocjonalną atmosferę. Są dostępne w kolorze szarym lub białym dla konserwatystów oraz w kolorze czerwonym lub fioletowym dla ekstrawaganckich klientów. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu kolekcja Morena będzie pasować do każdego nowoczesnego domu lub biura. ten Projektant Leolux naprawdę postarałem się, aby te meble wypoczynkowe były nie tylko atrakcyjne, ale także bardzo wygodne.

KH Christova

nowoczesny stylowy detal projektu mebli

Ekscytujący design – nowoczesne meble wypoczynkowe

nowoczesny stylowy design mebli

elegancka biała sofa

Elegancka biała sofa

elegancka stylowa sofa

elegancki stylowy design mebli - nowoczesna sofa

Nowy sposób siedzenia: KU ME KO