Dekoracje i uroczystości, meble

Meble z litego drewna – pomysły projektowe z Francji

przytulny wyściełany fotel do siedzenia

Przedstawiamy Wam pomysły projektowe na masywne Meble drewniane z Francji. Delikatne linie, piękne ornamenty i zaskakujące nowe techniki produkcji definiują te wybitne projekty, które prezentują różne idee i wpływy wnętrz z całego świata. Meble drewniane są zawsze modne. Materiał drewnopodobny nie ma sobie równych, więc nie jest łatwo zaprezentować ciekawe i innowacyjne modele, ale Grange udało się wprowadzić na rynek fascynujące kolekcje.

Meble z litego drewna do salonu

niebieskie-akcenty-salon-zdobiony-dywan

Firma powstała ponad sto lat temu i znana jest z delikatnych tkanin, ciekawych połączeń kolorystycznych oraz wysokiej jakości wykonania. Od 1904 Grange ma swoją produkcję w Monts du Lyonnais we Francji. Meble z litego drewna wymagają dużo czasochłonnej pracy i mogą powstać dopiero po długim treningu. Profesjonalni pracownicy firmy tworzą tak piękne projekty, że fascynują ludzi z całego świata. Grange posiada własny regulamin produkcji, który jest tajemnicą firmy i dzięki któremu zawsze można rozpoznać swoje meble. Idealne wnętrze wygląda jednolicie, a meble powinny się wzajemnie uzupełniać, aby w końcu w pomieszczeniu panowała harmonia. Dekoracja powinna być spójna z resztą mebli. Dlatego Grange stworzyła stylowe i piękne wnętrze w każdym pokoju i pomieszczeniu.

Meble z litego drewna do sypialni

Drewniane świeczniki do mebli do sypialni

Nic tak nie może stworzyć domowej i przytulnej atmosfery jak masywne drewniane meble. Po każdym etapie produkcji – konstrukcji i produkcji – meble stopniowo przekształcały się w dzieło sztuki. Produkcja mebli drewnianych zwykle trwa dłużej niż innych mebli, ale warto poczekać – bo ponadczasowe, eleganckie wzory, które powstają później, mogą być z Wami na całe życie. Tkaniny, którymi tapicerowane są meble zostały starannie dobrane tak, aby harmonizowały z wnętrzem i tworzyły piękne akcenty. Mieszanka tradycji i nowoczesności jest po prostu doskonała i jest znakiem rozpoznawczym producenta mebli Folwark.

Fioletowy dywan i masywny drewniany stół w jadalni

fioletowy-jadalnia-okrągły-drewniany-stół

Klasyczna kuchnia z pomarańczowymi akcentami

Drewniane szafki kuchenne z płytek

Pomysł na oszczędność miejsca – Kabinet

Szafka na meble biurowe Strona główna

Rustykalna sypialnia z pomarańczowymi drewnianymi meblami

rustykalne-sypialnia-pomarańczowe-drewniane-meble

Ściana z kamienia naturalnego i drewniane meble w jadalni

Ściana-jadalnia z kamienia naturalnego-drewniany stół-krzesła do jadalni