Dekoracje i uroczystości, meble

Meble Couture od Roche Bobois

Meble Couture -designerskie meble-siedziska-kanapy-granatowo-białe-paski

Meble Couture W jej mieszkaniu? Jak to się mogło stać? Pomyślmy. Czasami dziwne rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu. Co mogłoby być tego przyczyną? Może pracował w słynny projektant z słynna marka mebli? Tak to jest. Słynny francuski projektant Jean Paul Gaultier współpracował z domem projektowania mebli Roche Bobois, do produkcji tego wspaniałego mebla. Ich prawdziwym celem jest udowodnienie, że moda i funkcjonalność mogą ze sobą współgrać w naprawdę dobry sposób. Nie oczekuj niczego mniej niż jednego ultra bajeczna kolekcja mebli.

Meble Couture – sofa modułowa Mah Jog w Szykowny styl hipisowski

Meble Couture -designerskie-meble-siedzisko-meble-kanapa-ekskluzywna-styl-turkus

Chodzi o glamour i styl i nie trzeba tego udowadniać. Warto przejrzeć całą ich pracę. W międzyczasie możesz odkryć kilka świetnych rzeczy do domu lub biura. Progresywna kolekcja mebli obejmuje m.in Łóżko parawentowe, z tapicerowanym zagłówkiem i stylowym motywem kaligrafii wykonanym ze srebra i chromu. Kolejny klejnot to ten duży Sofa modułowa Mah Jog Hansa Hopfera, im Szykowny styl hipisowski z Jean Paul Gaultier watowany. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej miejskiej przestrzeni mieszkalnej, niezależnie od proporcji. Możesz umieścić go tak, jak chcesz, bez względu na to, jak duży jest twój pokój.

Meble Couture ze wspaniałą ekskluzywną tapicerką

Meble Couture -designerskie-meble-siedzisko-meble-kanapy-tapicerka-kolorowe-wzory-kwiaty

Projektant i Roche Bobois używaj zmysłowych materiałów, nieuchwytnych kolorów, ikonicznych kawałków i popowych wzorów folklorystycznych, soczystych faktur, to wszystko Meble Couture sprawiają, że jest tak spektakularny. Wystarczy, że zaufasz światowej sławy projektantowi i marce meblarskiej. To nie wydaje się takie trudne.

Meble Couture – moduły do ​​siedzenia z charakterem

Meble Couture -designerskie meble-siedzisko-meble-kanapa-pomarańczowo-czarna

Meble Couture – łóżko z parawanem przez Roche Bobois

Meble Couture od Roche Bobois - łóżko

spektakularne meble couture by Roche Bobois

Meble Couture firmy Roche Bobois - sofa

Siedzenia Couture o ekskluzywnym designie 

Meble Couture od Roche Bobois

Couture siedzenia w stylu eklektycznym

Sofa Couture od Roche Bobois