Dekoracje i uroczystości, meble

Energetyczne pomysły na aranżację wnętrz od Selvaggio

jasne-kolory-hotel-lobby-niebieski-żółty-pomarańczowy

Selvaggio to niezwykle ciekawe studio projektowe w Szwajcarii, które ze względu na swoje energiczne pomysły na aranżację wnętrz jest znany. Założona i zarządzana przez utalentowanego architekta i projektanta Carlo Rampazziego, firma szybko stała się znana z wyrafinowanych i wesołych wnętrz. Z zamiłowania podróżnik, projektant szybko spopularyzował swój biznes na całym świecie dzięki wielu projektom w Europie, Azji i Ameryce.

Energetyczne pomysły na aranżację wnętrz – salon

kolorowe żaluzje salon

Od lat osiemdziesiątych Rampazzi rozpoczął współpracę z Colombo Stile i wypuścił osiem stylowych kolekcji prezentujących klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu. Obecnie projektant nadal pracuje nad swoim energiczne pomysły projektowe i opracował własne meble i dekoracje z Sergio Villa. Ich produkty charakteryzują się wysokiej jakości meblami i materiałami i są dostępne tylko w ograniczonych ilościach, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Energetyczne pomysły na aranżację wnętrz – mocne kolory

Stół szklany na dachu Bejrut w kolorze pomarańczowym

Kiedy Studio Selvaggio ma swoje energiczne pomysły na aranżację wnętrz Dużo uwagi poświęca się bezpośredniej relacji z klientami i zrozumieniu Twoich życzeń. Każdy projekt jest niepowtarzalny i dostosowany do indywidualnych pomysłów klienta, powstaje poprzez dyskusję z klientem, aby architekci lepiej zrozumieli, w jakim kierunku mają iść. Każdy mebel czy każdy element dekoracji tworzony jest z takim samym zaangażowaniem, jak praca z samymi klientami.

Energetyczne pomysły na aranżację wnętrz z ciekawą dekoracją

Salvaggio Miami Apartament Luksusowe umeblowanie

Profesjonaliści w Selvaggio produkują swoje meble z wielką dbałością o szczegóły iz wysokiej jakości materiałów dla maksymalnego komfortu. Na koniec wszystkie meble są zaaranżowane w pomieszczeniu tak, aby stworzyć energetyczną atmosferę, która nadaje pomieszczeniu specyficzny charakter. ten energiczne pomysły na aranżację wnętrz  dają poczucie przebywania w szlachetnej atmosferze, którą określają odnowione królewskie meble w odważnych kolorach iz nowoczesnymi akcentami. Sam projekt jest dość elegancki i można go określić jako vintage. Te kolorowe, zabawne i ekskluzywne projekty od Selvaggio są po prostu fascynujące!

KH Christova

Basen z oświetleniem

niezapomniane-spa-basen-oświetlenie-hotel

Ciekawe kolorowe płytki łazienkowe

ciekawa-kolorowa-wanna-płytki-dach-łazienka

Niebieskie akcenty w salonie

niebieskie akcenty w salonie

Elegancka brązowo-beżowa sypialnia

elegancki-brąz-beż-sypialnia-łóżko-zagłówek-deco

Ciekawy projekt sufitu z drewna barowego

Bar-drewno-ciekawy projekt sufitu