Dekoracje i uroczystości, meble

15 projektów półek na książki do przytulnych kącików do czytania

Dom systemów regałowych

Jeśli chcesz odpocząć z książką w ręku po długim dniu pracy, potrzebujesz cichego, przytulnego kącika do czytania z szybkim dostępem do ulubionych książek. Mamy dla Ciebie kilka Projekty regałów okazało się, że przyniesie praktyczną separację i porządek.

Projekty regałów – kompaktowe i małe

Opus-regał-nowoczesny-kształt

Jeśli nie masz dużo wolnego miejsca w domu, musisz liczyć na małe Projekty regałów Centrum. Nie oznacza to automatycznie, że mieści się mniej książek – nowoczesne regały oferują innowacyjne warianty, dzięki którym można zorganizować jak najwięcej książek. Jeśli zdecydujesz się na ten kompaktowy wariant, wybierz model z wyraźną separacją i różnymi obszarami – i ułóż książki według stylu – dzięki czemu łatwiej je znajdziesz.

Projekt regału – duże systemy regałów ściennych

przytulna-czytelnia-okno-biała-regał

Duże systemy regałów ściennych pasują zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Dużą rolę odgrywa dobór kolorów – jasne barwy optycznie otwierają pomieszczenie. W prostych wnętrzach książki można postawić na tej samej wysokości z przodu, a pozostałe schować w drugim rzędzie. Projekty regałów oferują wiele opcji, aby wybrać idealny model.

Wzory półek na książki – schematy kolorów i wzory

nowoczesny-różowy-regał

W przypadku mniejszych pomieszczeń można sobie wyobrazić system regałów w kolorze białym lub neutralnym. Aby pokój wyglądał na większy, możesz dokupić tę samą okładkę do wszystkich książek. Z drugiej strony akcenty są ustawiane przez kolorowe elementy i nadają się szczególnie do rustykalnych salonów. Mniejszy Projekty regałów  może tworzyć ciekawe akcenty i mieć bardziej kolorowe i kreatywne kształty.

Projekty półek zrób to sam

Zbuduj swój własny nowoczesny-mieszkaniowy regał

Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym wystroju domu, możesz uporządkować regały ze schodów lub starych drewnianych szuflad. Te Projekty regałów szczególnie dobrze prezentują się przy ceglanej ścianie i nowoczesnym wystroju wnętrza – skórzana sofa i telewizor LCD kontrastują z rustykalnym wyglądem.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, regał powinien być jak najbardziej stabilny i solidny – książki dużo ważą i szczególnie przy systemach regałowych zawsze istnieje ryzyko, że nie wytrzymają ciężaru.

Okrągły regał

okrągły róg regału

Regał w mieszkaniu na poddaszu

nowoczesny-salon-regał-poddasze

minimalistyczny salonFioletowa sypialnia z regałem

fioletowy regał w sypialni

Narożna niebieska sofa do czytania

Kącik do czytania-niebieska-sofa-półka na książki

Półki na książki jako ramki do zdjęć

przytulny kącik do czytania w salonie

Apartament na poddaszu z regałem

Loft-regał-ściana-salon

Ciekawa półka na książki

Segregator regałowy USA

Regał w przedszkolu

żłobek regałowy

Wyjątkowy nowoczesny design

regał o nietuzinkowym kształcie