Dekoracje i uroczystości, kuchnia

Nowoczesna kuchnia z motywem morskim

Projekt ALNO

nowoczesny elegancki design - kuchnia

Marecucina to świetny przykład nowoczesna kuchnia z motywem morskim – zaprojektowany przez niemieckie studio projektowe ALNO. Projektanci uważają kuchnię za przestrzeń o dużym znaczeniu. Znajduje się w centrum, w „sercu” każdego mieszkania i powinna być funkcjonalna, ciekawa i osobista. Twoja nowoczesna kuchnia z motywem morskim to innowacyjna koncepcja – morskie motywy można z powodzeniem wkomponować w nowoczesny design kuchni.

Nowoczesna kuchnia z motywem morskim

 elegancki design - nowoczesna kuchnia - motywy marynistyczne

Projekt oferuje eleganckie i proste kuchnie o gładkich powierzchniach. Biały kolor wygląda czysto i nowocześnie. Główna szafa w tej szafie nowoczesna kuchnia z motywem morskim ma kształt statku. Inne motywy marynistyczne w projekcie podkreślają główny motyw. Drewniane elementy kontrastują z błyszczącymi materiałami. Drewniany słupek i jego ciekawy kształt wyróżniają się i stanowią akcenty. Przypomina maszt statku. Do niej przywiązane są dwie lampy w formie żagli. Ekscytujący projekt kuchni dzięki białym ścianom i dużym oknom jest centralnym punktem każdego mieszkania. Te nowoczesna kuchnia z motywem morskim wygląda świeżo i nowocześnie.

Innowacyjny pomysł na projekt – nowoczesna kuchnia z motywem morza

 Drewniane meble w nowoczesnej kuchni

ten nowoczesna kuchnia z motywem morskim nie tylko ładnie wygląda, ale jest też bardzo funkcjonalnie wyposażony. Konstrukcja zapewnia dużo miejsca do przygotowywania potraw i umożliwia swobodne poruszanie się w kuchni – co doceni każdy kucharz. Dzięki niezwykłemu wzornictwu i praktycznemu wyposażeniu kuchnia Merecucina gwarantuje mnóstwo zabawy dla całej rodziny. Więc „żeglujesz z tym” nowoczesna kuchnia z motywem morskim z dala!

KH Christova

innowacyjny projekt kuchni - biała szafka

Elegancka, nowocześnie wyposażona kuchnia

eleganckie oświetlenie w nowoczesnych kuchniach

elegancki design - stylowa kuchnia

elegancka biała kuchnia z drewnianymi meblami