Dekoracje i uroczystości, jesień

Niezapomniany Dzień Dziękczynienia ze wspaniałymi pomysłami na dekorację stołu

jesień-zima-dekoracje stołów-dożynki

święto Dziękczynienia – Święto Dziękczynienia to święto znane głównie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Święto Dziękczynienia pierwotnie pojawiło się jako święto religijne i kulturalne, które jest obecnie postrzegane w Ameryce bardziej jako okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. To święto, na którym wszystko kręci się wokół rodziny – i oczywiście nie powinno zabraknąć przytulnej kolacji.

święto Dziękczynienia – Pomysły na dekorację stołu z USA

 Świetne pomysły na dekorację stołu na Święto Dziękczynienia

Czwarty czwartek listopada nazywa się w USA święto Dziękczynienia A w Kanadzie drugi tydzień października to Święto Dziękczynienia, zwłaszcza gdy zmieniają się pory roku i powoli nadchodzi zima. Oczywiście tę zmianę można odczuć również na dekoracjach stołu. Jeśli chodzi o to, myślisz o drewnie, jesiennych liściach i świeżych kwiatach, które stoją na środku stołu i tworzą przytulną atmosferę.

Świeże i ciekawe dekoracje stołu na Święto Dziękczynienia

 Pomysły na jesienno-zimową dekorację stołu

Twoi goście pokochają to delikatne i oryginalne święto Dziękczynienia Zachwyć się dekoracją stołu. Na każdym talerzu znajduje się małe pudełko z prezentami – świeczkami, słodyczami lub innymi rzeczami. Świeczniki wiązane są sznurkiem, a szpulka sznurka służy jako wazon na jesienne dekoracje.

Udekoruj serwetki i naczynia na Święto Dziękczynienia

Pierścienie na serwetki plakietki z imionami gości

Świetna opcja na to święto Dziękczynienia polega na wycięciu z tkaniny niebieskich jesiennych liści i ułożeniu ich na stole jako dekoracji. Pozostaw liście tak, aby zachodziły na siebie, a na wierzch połóż wazon ze świeżymi kwiatami. Stempluj białe serwetki jesiennymi liśćmi i wybieraj dania z jesiennymi motywami. Udekoruj każdą kartkę imieniem swoich gości kolorową wstążką i piórkiem. Drewniane sztućce mogą dodać dodatkowego ciepła do projektu.

W ten sposób łatwo i kreatywnie możesz ustawić dekorację stołu inspirowaną Świętem Dziękczynienia i stworzyć wesołą i przytulną atmosferę dla swoich gości. Uwolnij swoją kreatywność i stwórz niepowtarzalną atmosferę w jadalni!

Od Jaz

Elegancka prosta jesienna dekoracja

elegancka-prosta-dekoracja-jesień

Zastawa stołowa – pomysły na dekoracje na Święto Dziękczynienia

Jesienne motywy - zastawa stołowa - pomysły na dekorację - Święto Dziękczynienia

Serwetki tłoczone z ciekawymi motywami kwiatowymi

Pomysły na dekorację stołu z wytłoczonym serwetką

Bufet Dziękczynienia

Święto Dziękczynienia-bufet-przygotowywanie-jedzenie