Dekoracje i uroczystości, jesień

Jesienne pomysły na dekorację stołu – łatwe do majsterkowania

Dekoracja stołu ogrodowego z bukietem słoneczników

Jesień już nadeszła i urzeka jasnymi kolorami. Rozglądaliśmy się za świeżymi pomysłami i kilkoma ekscytującymi sugestiami Jesienna dekoracja stołu zebrane – są łatwe w użyciu do rękodzieła i mogą służyć jako dekoracja w ciągu dnia lub wieczorem. Daj się zainspirować i stwórz miłą i przytulną atmosferę w domu!

Jesienne dekoracje stołu – dobierz odpowiedni obrus i naczynia

Dekoracja stołu jesienne chryzantemy

Jeśli oczekujesz gości lub po prostu masz przytulną atmosferę? Jesienna dekoracja stołu zacznij od tabeli. Aby dekoracja była samodzielna i aby uzyskać odpowiedni efekt, należy odpowiednio zaprojektować stół. Jeśli posiadasz nowoczesne wnętrze z białymi, nowoczesnymi meblami, do wyboru są dwa warianty – możesz nakryć cały stół obrusem w przytulnych jesiennych barwach. Drugą opcją dekoracji ultranowoczesnego stołu jest zrezygnowanie z obrusu i udekorowanie go złotymi i srebrnymi dyniami. Jeśli posiadasz drewniany stół, możesz zostawić go bez obrusu – dzięki temu jesienna dekoracja stołu będzie wyglądać bardziej naturalnie.

Jesienna dekoracja stołu – kolorystyka

Mieczyk jesienny kwiat dekoracja stołu ogrodowego

Jeśli Jesienna dekoracja stołu, który chcesz założyć później jest kolorowy / dużo kwiatów w różnych kolorach / wybierz jednokolorowy obrus w neutralnym, naturalnym kolorze np. jasny beż lub zieleń. Serwetki mogą mieć kontrastowy kolor, a nawet kształt jesiennych liści. I odwrotnie – jeśli masz kolorowy obrus, możesz go ozdobić prostymi, jednokolorowymi dyniami. Mamy tu do zaoferowania ciekawy wariant – obrus ozdobiony jest słonecznikowymi motywami, a stół ozdobiony jest bukietem słoneczników.

Jesienne dekoracje stołu – dobierz odpowiednie kwiaty i świece

zielono-świeża-jesienna dekoracja stołu

Aby świeży Jesienna dekoracja stołu potrzebujesz białych minidyni, mchu i białych świec – do zielonej dekoracji, a jesienne liście i jesienne kwiaty ze świeczkami w kolorze pomarańczowym do wesołej dekoracji. Jesienne kwiaty, takie jak zawilce, chryzantemy czy mieczyki, wyglądają świetnie, ale nietradycyjne zestawienie białych róż i jabłek na pewno przyciągnie wzrok. Małe dynie mogą służyć jako świeczniki, opcjonalnie można dokupić lampion dla większego uroku i romantyzmu. Ustaw świece na różnych wysokościach, aby wieczorem stworzyć magiczną atmosferę.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się tworzenie własnych Jesienna dekoracja stołu !

Świeże białe kwiaty na stole

jesienny stół z białych róż

Latarnia i świece jako dekoracje stołu

Latarnia świeca jesienna dekoracja stołu

Dynie na stole jako jesienna dekoracja

Jesienna dekoracja stołu z dyni

Złote dynie jako dekoracje stołu

złota dekoracja stołu z dyni

Eleganckie dekoracje stołu z jesiennymi motywami

elegancka dekoracja stołu jesienne motywy

Jesienne dekoracje stołu

Jesienne jabłko do dekoracji stołu