Dekoracje i uroczystości, Halloween

Spraw, aby przerażające dekoracje na Halloween były niedrogie

Halloweenowe dekoracje dynie rzeźbią sztuczne twarze świece

Każdy z nas, młody i stary, lubi Halloween. Kiedy zaczyna wiać zimny wiatr, a na rynku pojawiają się pomarańczowe dynie, nadchodzi czas Dekoracje na Halloween. Jeśli szukasz świeżych pomysłów, które są jednocześnie niedrogie, poniższe projekty z pewnością Cię zafascynują. O wiele przyjemniej jest, gdy samodzielnie przygotowujesz dekoracje, co ostatecznie jest częścią uroczystości. Jeśli używasz niedrogich materiałów pochodzących z recyklingu i jesteś trochę kreatywny, z pewnością będziesz mieć wyjątkową dekorację domu.

Dekoracje na Halloween – jak je zrobić samemu

dekoracje na halloween duchy majsterkować tkanina biała twarz na podwórku!

Bez względu na to, jak chcesz uczcić Halloween – imprezę lub spędzić wieczór z dziećmi, będą to Dekoracje na Halloween Pomysły całkowicie odmienią Twój ogród i werandę.

Dekoracje na Halloween – drewniane pudełko zamiast dyni

dekoracje na halloween imitacja dyni skrzynia drewniana rzeźba pomarańczy

Zamiast wyrzeźbić jedną lub więcej dyń, możesz użyć starych drewnianych pudełek do dekoracji na Halloween i po prostu wyrzeźbić lub wyciąć w nich twarz. Następnie dodaj pasujący pomarańczowy kolor, a otrzymasz oryginalną dekorację dla każdego obszaru.

Dekoracje na Halloween – twarze dla drzew

dekoracje na halloween drzewo twarz straszny pomysł maska

Możesz samodzielnie wykonać takie twarze dla drzew lub kupić je gotowe. Tak czy inaczej, świetnym pomysłem jest dodanie do innych dekoracji na Halloween. Więcej na ten temat dowiesz się poniżej.

Instrukcje

– Potrzebujesz kilku kartonów, które musisz spłaszczyć.

– Narysuj ołówkiem kształt nagrobka na kartonie.

– Ostrożnie odetnij wzór. Uwaga: Jeśli wykonujesz ozdoby razem z dziećmi, nie pozwól im bawić się nożyczkami.

– Pomaluj szablon na szaro i poczekaj, aż wyschnie.

– Napisz na nim „RIP”. Przyklej kawałek drewna do szablonu i włóż go w ziemię.

Wskazówka: nadaj dekorację wodoodporną, malując szablon. Przez kilka następnych lat na tej łące będzie można również używać dekoracji na Halloween. Aby wyglądał bardziej realnie, możesz pomalować końce szablonu na biało.

Przerażające drzewa – pomysły na dekoracje na Halloween

Halloween dekoracje drzewo twarz

Jeśli masz drzewa w swoim ogrodzie, to ty i twoi goście? Dekoracje na Halloween na pewno się podobało. Wszystko czego potrzebujesz to glina, aby stworzyć ten projekt. Zrób oczy, nos i usta dla każdego drzewa i przypnij je do drzew. Spraw, aby każdy szczegół był wystarczająco duży, aby był widoczny z daleka. Możesz odtwarzać przerażające dźwięki, aby uzyskać jeszcze okrutną atmosferę.

Okrutne Drzewa Twarze Halloween

Instrukcje

  • Kup tanio glinę – wybierz kolory takie jak zielony, czarny, brązowy i szary, aby detale wyglądały bardziej realistycznie.
  • Twórz okrutne, ale proste kształty oczu, nosa i ust. Aby to zrobić, będziesz potrzebować noża kuchennego, aby wyciąć powieki, zęby i nozdrza. Kiedy skończysz, możesz odpalić szczegóły w piekarniku.
  • Użyj taśmy dwustronnej, aby przymocować detale do drzew.

Najlepsza wskazówka – użyj glazury ceramicznej, aby zrobić Dekoracje na Halloween trwa dłuzej.

Dynie i Jack O’Lantern, które przetrwają lata

Dekoracja dyni Halloween

Tradycyjnie żadne Halloween nie może się odbyć bez rzeźbionych dyń. Jeśli lubisz swoje przerażające Dekoracje na Halloween Jeśli chcesz zrobić to sam i zachować przez lata, możesz kupić sztuczne dynie. Większe sklepy i centra handlowe z pewnością będą je oferować – niektóre modele można nawet rzeźbić i podświetlać.

Halloweenowe dynie okrutne

Instrukcje

– Kup niezbędną ilość sztucznych ozdobnych dyń – wybierz odpowiedni kształt i rozmiar.

– Narysuj swój wzór na dyni – wypróbuj różne wzory! Podamy tylko kilka przykładów, możliwości są praktycznie nieograniczone.

– Ostrym nożem odetnij preferowany wzór i wytnij otwór, w którym później będzie musiało zmieścić się oświetlenie.

– Przeszlifuj końce papierem ściernym.

-Możliwość dokupienia odpowiedniej wielkości światła LED do oświetlenia.

ciekawie-rzeźbione-dynie

Te typowe dla Halloween dekoracje świetnie prezentują się zarówno przed domem, jak i w salonie. Dla tych, którzy szukają pomysłów na projekt, na ratunek mogą przyjść te witryny:

Oko wyrzeźbione w dyni

Świętowanie Halloween – wiele projektów, które możesz popchnąć

Stoney Kins oferuje szeroką gamę nietypowych wzorów

Pumpkin Glow jest najlepszym źródłem fantazyjnych projektów dyni

Better Homes and Gardens – dla tradycyjnych i nowoczesnych projektów

Szklane naczynia z częściami ciała

Szklane słoiki-części ciała-Pomysły na dekoracje na Halloween

Jeśli jesteście fanami Dekoracje na Halloween Styl Szalonego Naukowca, możesz dodać stół lub półkę do Dr. Przekształć Frankensteina. Ten wariant jest super skuteczny i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Instrukcje

– Zbierz kilka szklanych słoików o różnych kształtach i rozmiarach.

– Znajdź przerażające rzeczy dla każdego szklanego słoika – plastikowe owady, sztuczne palce i oczy, części ciała, a nawet części lalki. Wszystko jest możliwe – spaghetti może wyglądać jak jelita.

– Umyj każdy szklany słoik i ułóż na stole.

– Napełnij każdy szklany słoik wodą i dodaj dwie-trzy krople barwników jajecznych.

– Aby osiągnąć optymalny efekt, podświetl szklane naczynia lampkami LED.

Duże pająki

Halloween-dekoracja-duży-pająk-ogród

Oczywiście duże pająki są absolutną koniecznością, gdy jesteśmy w pobliżu Dekoracje na Halloween mówić. Z kilku czarnych plastikowych toreb bez trudu zrobisz dużego pająka i przymocujesz go przed wejściem do domu lub powiesisz na drzewie i straszysz gości. Lub możesz nawet zrobić kilka pająków, aby „wspiąć się” na swój dom.

Instrukcje dla każdego pająka

Potrzebne będą – 9 dużych czarnych plastikowych toreb, odpowiednie materiały do ​​wypełnienia – stare gazety, a nawet liście drzew, taśma klejąca, sznurek i pistolet do klejenia do zrobienia pająka oraz materiały na oczy i zęby.

15 wskazówek dotyczących makijażu na Halloween dla całej rodziny

Halloween-dom-dekoracja-duże-pająki

– Najpierw napełnij plastikową torbę gazetami i zamknij ją – to głowa i tułów pająka.

– Napełnij drugą plastikową torebkę mniejszą ilością gazety i przyklej ją przez środek tak, aby stała się nogą pająka. Zrób jeszcze siedem nóg i przymocuj je do ciała za pomocą kleju.

Najważniejsza wskazówka – możesz zrobić oczy pająka z prawie każdego materiału – zmieszczą się na przykład plastikowe kubki. Możesz wyciąć zęby z tektury. Wielkie pająki – WatsCraft

I tak jesteśmy na końcu pierwszego artykułu za Dekoracje na Halloween – już niedługo kolejna z wieloma pomysłami na tę ciekawą uroczystość!

Od Jaz

Przerażające i niedrogie dekoracje na Halloween – część 2