Biżuteria

Zrób sobie biżuterię na lato – łańcuszek DIY

Zrób sobie biżuterię -lato-łańcuszek-bodychain-srebrny-codziennie

Widzimy body chains w różnych wariacjach na gwiazdach takich jak Rihanna, Beyonce, Rita Ora i innych, które lubią prowokować swoim niezwykłym wyglądem. Przede wszystkim ten rodzaj biżuterii do ciała kojarzy się z latem i ogólnie z bikini, gdy pokazujesz trochę więcej skóry. Ten letni trend można również w bardzo stylowy sposób wprowadzić do naszego codziennego życia i bardzo wygodnie układa się na odzieży, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku, nawet do biura. Aby łańcuszek do ciała odpowiadał dokładnie Twojemu indywidualnemu stylowi i gustowi, możesz dostać ten letni Zrób biżuterię sam i sam to zaprojektuj.

Zrób sobie biżuterię na lato – łańcuszek do ciała odpowiedni do codziennego użytku

Zrób biżuterię sam - letni łańcuszek-łańcuch-zrób-sobie-nowoczesny

Czy uważasz, że biżuteria do ciała wygląda tak samo dobrze na ubraniu, jak na skórze? Przedstawiony w ten sposób łańcuch ciała przełamuje utarte schematy i sugeruje wyrafinowany smak. Szczególnie dobrze prezentuje się na ubraniach o wyraźnym kobiecym charakterze – z cienkiej, lejącej się tkaniny lub o pięknie skrojonym kroju.

Zrób sobie biżuterię na lato – łańcuszek do ciała jako akcent eleganckiego wyglądu

Zrób sobie biżuterię -lato-łańcuszek-bodychain-detail-srebrny-wisiorek

Łańcuszki do ciała z akcentami, takimi jak perły lub wisiorki, całkowicie zastępują potrzebę innej biżuterii. Zwracają uwagę na talię i dekolt, a w życiu codziennym, szczególnie w biurze, nie należy z nimi przesadzać. Prawie każdy model można odwrócić i umieścić piękny powrót w centrum uwagi.

Zrób sobie biżuterię na lato – stwórz własny łańcuszek do ciała

Zrób sobie biżuterię -lato-łańcuszek-łańcuch-sukienka wieczorowa-

Łańcuszek do ciała zasadniczo składa się z kilku łańcuszków, które sięgają od szyi przez dekolt do talii, krzyżują się z tyłu i są tam również wiązane. Możesz to jednak zrobić sam bez żadnych problemów. Po prostu zdobądź trochę więcej łańcuszka w metalicznym wyglądzie zgodnie z własnymi preferencjami. Dokładna długość zależy od tego, ile pasm chcesz i oczywiście od Twojego wzrostu. Lepiej wziąć więcej niż mniej – powinieneś dostać co najmniej 3 metry na łańcuch do majsterkowania.

Zrób biżuterię sam – instrukcje DIY łańcuszka

Zrób biżuterię samodzielnie - letnie-łańcuszki-bodychain-zrób-instrukcje-

Inne przydatne akcesoria i materiały to również szczypce jubilerskie, pierścienie łączące lub oczka, a także koraliki i wisiorki, którymi chcesz ozdobić swój łańcuszek. Wybierz wszystkie części o tym samym metalicznym wyglądzie, aby efekt końcowy był odpowiedni. Weź też prosty wątek, którego możesz użyć do odegrania projektu łańcucha.

Zrób biżuterię sam – Określ długość łańcucha

biżuterię-majstrowanie-lato-łańcuch-instrukcje-łańcucha-srebrnego-zrób-to-sam

Teraz weź włóczkę i spróbuj jej użyć, aby odtworzyć później wygląd łańcuszka. Zastanów się, gdzie zostaną wykonane połączenia i gdzie będzie zamek – może na szyi lub na plecach. Zachęcamy do używania sznurków w różnych kolorach w celu dokładniejszego zapamiętania przebiegu. Od razu zmierz się na swoim ciele, aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądał na tobie prawdziwy łańcuch ciała.

Zrób biżuterię sam – zawiąż wszystkie łańcuszki w jednym kawałku

biżuteria-majstrowanie-lato-łańcuch-instrukcje-łańcucha-krawat-zrób-zrób-to-sam!

Jeśli już stworzyłeś pre-model, możesz zacząć planować ten właściwy. W naszym przykładzie łańcuszek jest zawiązany na szyi i jest też zapięcie. Następnie spływa w dół i jest wiązany w talii jeszcze dwoma łańcuszkami z każdej strony (2 po lewej, 2 po prawej). Mamy więc łańcuszek na szyję, jeden na środku, a kolejne 4 o tej samej długości.

Zrób biżuterię sam – łańcuszek do ciała z wisiorkiem

biżuteria-majstrowanie-lato-łańcuszek-instrukcje-łańcuszek-akcesoria-szczypce

Wszystkie łańcuchy są połączone ze sobą za pomocą pierścieni łączących. Połączenie zwykle wypada tam, gdzie przymocowana jest większość łańcuchów, wokół pępka. Jeśli chcesz nosić łańcuszek na odwrót, spadnie on na krzyż. Można tam włożyć zawieszki i perły.

Oryginał Biżuteria Tinker – noś łańcuszek do ciała w życiu codziennym

biżuterię-zrób-zrób-lato-łańcuszek-bodychain-elegancki-zrób to sam

To, jak chcesz nosić zaprojektowany przez siebie łańcuch do ciała, zależy od Ciebie. W zależności od nastroju i stroju możesz podkreślić piękny dekolt swojej bluzki lub sukienki. W inne dni – zaprezentuj plecy w wyrafinowany sposób. W ten sposób ulepszasz podstawową garderobę.

Zrób sobie biżuterię na lato – załóż łańcuszek do ciała z przodu lub z tyłu

biżuteria-majsterko-lato-łańcuch-bodychain-sukienka-blazer-elegancka

Proste stroje potrzebują dodatków, aby nie wydawać się bezosobowe lub nudne. Łańcuszki do ciała służą jako dwa w jednym – biżuteria i akcesoria jednocześnie, ale nie przesadzaj. Powinna dopełniać wygląd, a nie stać się centralnym punktem całego zespołu.

Zrób sobie biżuterię na lato – stwórz własny łańcuszek do ciała – instrukcje

Biżuteria-Tinker-lato-łańcuch-Bodychain-back-Gold

Inne modele łańcuchów do karoserii działają w ten sam sposób, ale wyglądają nieco inaczej. Na środku biżuterii znajduje się element ozdobny, który być może wyznacza przód. Zasadniczo dwa łańcuszki zwisają wokół ramion, sięgają bioder i zamykają się na szyi.

Zrób sobie biżuterię na lato – dodatki i potrzebne materiały

biżuteria-majstrowanie-lato-łańcuch-instrukcje-łańcucha-akcesoria-koraliki-materiały

Do tego modelu łańcuszka będziesz potrzebować łańcuszka, szczypiec do biżuterii i zapięcia na homara, a także rurek z pereł lub rocaille i szpilek do oczu. Zapraszamy do korzystania z pereł w różnych kolorach.

Zrób sobie biżuterię na lato – nawlecz łańcuszek z perłowymi rurkami

biżuteria-majstrowanie-lato-łańcuszek-bodychain-zrób-to-sam-koraliki

Nawlecz koraliki na szpilki z oczkiem i użyj szczypiec, aby zagiąć drut tak, aby oba końce były takie same. W naszym przykładzie są one ułożone obok koloru i przywiązane do łańcuszka. Zamocuj szpilki oczkowe z perełkami luźno na łańcuszku za pomocą pierścieni łączących. Upewnij się, że dekoracja wisi tak samo po obu stronach tzw. pasków.

Zrób sobie biżuterię na lato – stwórz własny łańcuszek do stroju biurowego

biżuteria-majsterka-letni-łańcuszek-bodychain-zrób-to-sam-perły-na co dzień

Stworzona biżuteria z pewnością zostanie zauważona i bardzo dobrze komponuje się na prostych koszulkach lub topach. Stwórz łańcuszek, który będzie idealnie pasował do Twojego codziennego stroju i biurowego wyglądu. Połącz z którymi bransoletkami w tym samym stylu i być może z jakimi dyskretnymi kolczykami. Więcej inspiracji na letnie stroje z łańcuszkami znajdziesz w naszym artykule na ten temat. Instrukcja wideo (w języku angielskim) z pewnością pomoże ci dokładnie zrozumieć proces.

DIY Body Chain – samouczek wideo

* wszystkie instrukcje „Zrób własny łańcuszek do stroju biurowego” można znaleźć na Strzelam w stylu

* Kompletną instrukcję „Zrób własny łańcuch do ciała, aby uzyskać elegancki wygląd” można znaleźć na Jeden O