łazienka

Wspaniałe wanny dla dwojga

nowoczesne-whirlpool-narożna-wanna-dwuosobowa-szklana-frontowa-jacuzzi

Nie ma nic lepszego niż dekadencka wanna dla dwojga! Kąpiel działa odprężająco, odmładzająco. Dlaczego nie cieszyć się przebywaniem z osobą, którą lubisz? Pragniemy przedstawić Państwu nowoczesne wanny dla dwóch osób, które nie spełniają wszelkich oczekiwań. Innowacyjny design łączy się tutaj z dobrze zaplanowaną funkcją, aby stworzyć dzieło sztuki dla każdej łazienki.

Współczesne luksusowe wanny dla dwojga

nowoczesna-wanna-dla-dwóch-podlogowa-i-oparcia-ergonomiczna

Wanny dwuosobowe występują w różnych kształtach, od owalnych po prostokątne, ale niektóre mają nawet bardzo nietypowe kształty. Jeśli wybierasz wannę do swojej łazienki, powinieneś również spojrzeć na projekty, w których możesz się oprzeć, gdy dysze do masażu działają na Ciebie. Wyobraź sobie kąpiel przy świecach i kilku płatkach róż! Więc może uda Ci się przekonać ukochaną, że nadszedł czas, aby zainwestować w jedną z tych piękności.

Wanny owalne dla dwojga

Hydromasaż-wanna-dla-dwóch-osób-harmonia-czerwona-płytki-ścienne

Zaczynamy od eleganckiej dwuosobowej wanny z hydromasażem firmy Harmony. Ta wanna z wyraźnymi liniami i ergonomicznie ukształtowanymi dyszami masującymi przeniesie Twój terapeutyczny relaks na nowy poziom. Pokaż wannę taką, jaka jest lub zainstaluj ją w całkowicie lub częściowo wyłożonej kafelkami łazience.

owalna-wanna-dla-dwojga-wellness-sprzęt-do-łazienki

Wanna Desiderio Jacuzzi włoskiej firmy Termin opóźnienia oferuje opcje hydromasażu i chemioterapii. Tak, kolorowe światła poprawiają wrażenia z łazienki! Nie wspominając o specjalnym stole z pleksi, na którym można trzymać takie smakołyki jak szampan i gorzka czekolada! Tutaj po prostu musisz spokojnie leżeć i pozwolić odpocząć wszystkim zmysłom! Dla Twojej wygody dostępne są również miękkie skórzane zagłówki, na których można się oprzeć.

Fuzion-Elegant-wanna-whirlpool-z-drewnianym brzegiem-miejsce-dla-dwojga

Wanny prostokątne dla dwojga

W naszej kolejnej, specjalnej grupie wanien zobaczysz kąty i linie, które łączą się w idealnej harmonii. Wanna z hydromasażem Fuzion od Jacuzzi z drewnem teakowym charakteryzuje deskę z drewna egzotycznego i czyni ten mebel wyrafinowanym. Specjalne oświetlenie w wodzie nadaje tutaj ton.

prostokątna-wanna-nowoczesna-dwa-siedziska-oparcia-minimal-duo

Nowoczesne wanny dwuosobowe

Następna dwuosobowa wanna prostokątna MINIMAL DUO dzięki dwóm zagłówkom zachęca do kąpieli obok siebie. Gra ciemności i światła stworzyła wspaniały kontrast, który można zobaczyć w jasnej i przewiewnej wannie poniżej.

Whirlpool-wanna-aquasoul-double-Carlo-Urbinati-nowoczesny-design

Cieszymy się teraz eleganckim wyglądem dwuosobowej wanny z hydromasażem marki Carlo Urbinati. Dysze masujące Aquasoul Double działają uspokajająco przy każdym masażu. Wanna jest idealna do kąpieli obok siebie dzięki odlewanemu akrylowemu kształtowi, który jest idealny dla pary.

ellas-bubbles-wanna-design-nowoczesny-z-jednymi-drzwiami-dla-dwóch-osób

Wszyscy znamy kabiny prysznicowe, ale czy słyszałeś o wannie? Wanna Companion Walk-In firmy Ellas Bubbles ma szklane drzwi w połączeniu z hartowaną stalą nierdzewną, a także ogólną konstrukcję akrylową. Gwarantuje to łatwe wejście i łatwe wyjście. Do tego antypoślizgowa podłoga. Musisz tylko upewnić się, że woda odpłynęła przed otwarciem drzwi!

eago-narożna-wanna-whirlpool-funkcja-dwa-miejsca-futurystyczny-design

Wyjątkowe wanny dwuosobowe

Dziś uzupełniamy naszą kolekcję o szereg wyjątkowych wanien, które zachwycają ciekawymi kształtami. Mówiąc o tym zaokrąglonym jacuzzi, jest tu świetna wanna narożna Eago z dyszami do hydromasażu (łącznie 18). Tutaj możesz włączyć schemat oświetlenia, który pasuje do Twojego nastroju i słuchać radia podczas kąpieli. Odporne na zarysowania szkło akrylowe sprawia, że ​​ten element jest trwały, ale także atrakcyjny!

kątowa-wanna-na-dwa-drewniane-zewnętrzne-okładziny-zintegrowane-półki-Genewa-Duo

Potrzebujesz również tej dwuosobowej wanny przez duet genewski zobaczyć! Jest wyposażona w zagłówki, ma bajeczny kształt, który zapewnia dużo miejsca na Twoje produkty pielęgnacyjne i kosmetyki. Nie zapomnij o zintegrowanej półce!

Kupując wannę dla dwojga, należy wziąć pod uwagę własne potrzeby, wielkość przestrzeni i prawdopodobieństwo, że dwie osoby będą cieszyć się kąpielą regularnie. Na przykład niektóre wanny są większe niż inne, z dużą ilością miejsca dla każdej osoby. Inne są raczej wąskie, ale nigdy nie poczujesz się tam samotnie korzystając z tej wanny! Wszystko zależy więc od twoich życzeń i preferencji!

prostokątna-wanna-nowoczesny-design-dwumiejscowa-naprzeciw siebieLinia Quadra od Gruppo Treesse