łazienka

Włoski design w łazience i elegancka strefa wellness

Wanna-z-półkami-na-książki-i-przybory

Co roku podczas Milan Designer Week prezentowane są jedne z najlepszych i prawdopodobnie najpiękniejszych kolekcji dekorów z całego świata, które całkowicie przytłaczają nas swoją kreatywnością i stylem. W 2014 roku nie było oczywiście inaczej, a jednym z hitów branży mebli łazienkowych na tegorocznej imprezie była kolekcja Mastella- włoski design w łazience na pierwszym planie.

Włoski design w łazience

minimalistyczna-łazienka-z-niebieskim-dywan-drewno-wygląd

Mamy kilka pomysłowych prac z kolekcji dla Włoski design w łazience odkryty pośród zgiełku Mediolanu w tym tygodniu. Teraz mamy okazję usiąść wygodnie i być zachwyconym ich najnowszymi meblami, które oferują niezapomniane wrażenia spa w domu! Tak, tak zwana Total Bathroom Collection obiecuje zanurzyć Cię w całkowitym luksusie!

Włoski design w łazience – Mastella jako symbol funkcjonalności i jakości

Pokój-do-łazienki-wanna-podłogowa-lampa-i-poduszka-siedziska

Nic nie uosabia pragnienia Mastelli w zakresie jakości, kreatywności i funkcjonalności lepiej niż Włoski design w łazience połączą się jak fajny KellyBook. Ta fascynująca wanna to cenny rzeźbiarski dodatek do każdej łazienki. Ale obejmuje to również coś, co całkowicie dopełnia wygląd Twojej łazienki i przenosi ją na wyższy poziom. Mają wbudowane półki, które pełnią funkcję modnego regału na książki, a nawet wspaniałej powierzchni wystawowej na akcesoria łazienkowe. Jest wielu z nas, którzy chcą przeglądać książkę, ciesząc się długą kąpielą. Wanna wolnostojąca KellyBook nie tylko to umożliwia, ale jest również zaprojektowana i wykonana estetycznie i ergonomicznie. Możesz nawet kupić prostszą wersję wanny i zabrać ją do domu, jeśli nie podoba ci się projekt z półkami!

Głowy jeleni dodają sztuki do łazienki

wydłużona-wanna-głowa-jelenia-jako-dekoracja-ściana

Wanny wolnostojące zrobiły wielki sukces w 2014 roku i słusznie, taka wanna jest idealnym dodatkiem do Twojej łazienki, jest warunkiem koniecznym do oszałamiającego remontu domu i prawdziwym znakiem Włoski design w łazience. Dla tych, którzy lubią krzywoliniowy design, zarówno wanny Mendi, jak i Betty stanowią idealną alternatywę wolnostojącą. Otwarte szafki i umywalki, takie jak Byte 2.0, oraz opcje siedzisk obok nich uzupełniają tę wszechstronną i praktyczną kolekcję. Nowoczesna, pomysłowa, a czasem odważna, ta seria łazienkowa to coś, co emanuje włoskim stylem i nowoczesnym wigorem.

Akcesoria łazienkowe schowane w dobrym stylu

wąskie-prostokątne-półki-na-ręczniki-i-akcesoria-łazienkowe

Art design w łazience

Tapicerowany stołek-sztuka ścienna-wanna-w stylu włoskim

Brązowe ściany jako kontrast do białej wanny

owalna-wanna-z-orientalnym-dywanem-brąz-ściany

Elegancja i styl

nowoczesna-umywalka-łazienkowa-z-kranem

Nacisk na zaokrąglone kształty

kran zlewozmywakowy zaokrąglony ze stali nierdzewnej

Światło dzienne zapewnia wspaniałe uczucie w łazience

Szklana ściana-okno-biała-wanna-z-akcesoriami-wannowymi

Przytulna i ultranowoczesna atmosfera

Art-wall-wanna-biała-prostokątna-wanna