łazienka

Wolnostojąca i zajmująca niewiele miejsca szafka łazienkowa od Allegory Studio

oszczędzająca miejsce szafka łazienkowa okrągły design alegory studio

Łazienka to często najmniejsze lub najwęższe pomieszczenie w naszych mieszkaniach. Każdy marzy o dużej łazience, w której wieczorem można odpocząć w dużej wannie. Ale tak nie jest w przypadku większości z nas. Projektanci kładą coraz większy nacisk na meble wielofunkcyjne i kompaktowe, więc kolejny koncept nie jest zaskoczeniem. „Roundabath” z Pracownia Alegorii jest zajmująca mało miejsca szafka łazienkowa, który mógłby zastąpić całą łazienkę oprócz toalety?.

Kompaktowa szafka łazienkowa od Allegory Studio

koncepcja łazienki roundabath oszczędna szafka łazienkowa alegory studio

Jakby funkcje pokoju zostały sprowadzone do jednego mebla. Użytkownik „Roundabath” może tam zrobić wszystko – umyć zęby, umyć twarz, wziąć prysznic, nałożyć balsam, zrobić makijaż czy uczesać. Jednostka wolnostojąca składa się z modułowych metalowych prętów, umywalki, lustra i prysznica, które są ustawione na solidnej, trójkątnej betonowej podstawie. Przeszklona ściana oddziela prysznic od pozostałych elementów. Kultura łazienki się zmieniła!

Kompaktowa szafka łazienkowa, która łączy wszystko w jednym

łazienka kompakt małe pokoje alegoria studio

Te zajmująca mało miejsca szafka łazienkowa jest tylko częścią serii artykułów gospodarstwa domowego od Allegory Studio o nazwie An-Archi (Anarchia + Architektura). Ta kolekcja była wystawiana na Salone Satellite podczas Tygodnia Designu w Mediolanie, od 8 do 13 kwietnia 2014 roku. Allegory Studio, z siedzibą w Carouge na obrzeżach Genewy, zostało założone w 2010 roku przez architekta Alberta Schursa, Lisę del Papa i projektantkę produktu Wendy Gaze. Zajmuje się architekturą, projektowaniem wnętrz, architekturą handlową, instalacjami, scenografią i projektowaniem produktów. W 2013 roku dwukrotnie otrzymali nagrodę Red Dot Award.

jest miejsce na wszystko

szafka łazienkowa zajmująca mało miejsca, wolnostojąca, wszystko w alegorii

metalowe pręty są wbite w betonową podstawę

roundabath mała łazienka koncepcja platsplarend meble łazienkowe

białe, okrągłe półki

oszczędność miejsca koncepcja łazienki projekt łazienki studio alegoria