łazienka

Urządzanie nowej łazienki: odpowiedni projekt na każdą sytuację

meble-łazienkowe-meble-łazienkowe-nowoczesne-wysokiej-jakości-design-na każdą-sytuację

Łazienka od dawna była czymś więcej niż kafelkową „mokrą komórką”. Dzisiejsza łazienka zyskuje na znaczeniu jako przestrzeń relaksu i życia, która koncentruje się na indywidualnych potrzebach użytkownika. Wysokiej jakości meble łazienkowe, gra światła i ekskluzywny design charakteryzują wygląd nowoczesnych łazienek. Niezależnie od tego, czy jest to remont, remont, czy też zupełnie nowy budynek, umeblowanie nowej łazienki to znacząca inwestycja w przyszłość i dlatego należy ją dokładnie przemyśleć. Dlatego zebraliśmy dziś kilka najlepszych wskazówek dotyczących dekorowania łazienki. Od małego basenu po basen rodzinny, pokażemy Ci, jak dobre planowanie może połączyć Twoje osobiste życzenia z warunkami przestrzennymi.

Aranżacja łazienki: dostosuj swoją wymarzoną łazienkę do sytuacji w pomieszczeniu

Umeblowanie nowej łazienki zestaw-meble-łazienkowe-nowoczesne-podwójne umywalki

Przyszła wymarzona łazienka nie tylko musi być dostosowana do istniejącej sytuacji w pomieszczeniu, ale także musi być dostosowana do potrzeb mieszkańców. Rodzina z dziećmi potrzebuje innej łazienki niż single czy pary. Planując meble łazienkowe, należy zadbać o to, aby można je było idealnie wkomponować w codzienną rutynę i zapewnić każdemu użytkownikowi z osobna najważniejsze funkcje, takie jak dużo miejsca do przechowywania, odpowiednie oświetlenie czy duża powierzchnia lustra.

Oprócz funkcji bardzo ważne są również materiały, powierzchnie i powłoki, ponieważ meble łazienkowe muszą być odporne na wilgoć, wodę i parę. Najlepiej zaufać tradycyjnej jakości marki i zdecydować się na wysokiej jakości zestaw mebli łazienkowych od lidera rynku produktów sanitarnych, takich jak EAGO Niemcy. Oprócz najwyższej jakości, estetyki i łatwości obsługi producent przywiązuje również dużą wagę do uczciwego stosunku ceny do jakości. Najwyższa jakość się opłaca!

Umywalka jako najważniejszy element wystroju

nowe-meble-łazienkowe-próżność-przestrzeń-umywalka-okrągła-toscana-160cm

Małe łazienki mają powierzchnię od 3 do 6 m², łazienki średniej wielkości od 6 do 10 m². Od 10 m² mówi się o dużej łazience. Wyposażenie powinno zatem być przede wszystkim dopasowane do wielkości i układu łazienki.

Szafka pełni ważną rolę jako najważniejszy element wystroju zestawu mebli łazienkowych. Do tego pasują szafki, dekory, armatura i oświetlenie. Dlatego zanim zaczniesz szukać idealnych mebli do swojej łazienki, najpierw zmierz odpowiednie powierzchnie dla Twojej umywalki i tym podobnych. Zwróć uwagę na szerokość, głębokość i wysokość.

Załóż małą łazienkę

mała-łazienka-meble-łazienkowe-zestaw-biały-milano-60-45cm

Mała łazienka to szczególne wyzwanie, tu liczy się każdy centymetr. Aby w małej łazience naprawdę czuć się jak w domu, rozmiar mebli powinien być odpowiedni. Nie powinno też zabraknąć miejsca do przechowywania. Wiszące meble łazienkowe bez kontaktu z podłogą to dobre rozwiązanie do małych łazienek. Są one montowane na ścianach, wyglądają nowocześnie, sprawiają, że łazienka wydaje się większa i mają jeszcze jeden plus: dzięki temu łazienka jest jeszcze łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

Elastyczne meble o wielu funkcjach są bardzo popularne i przydatne, zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Szafki z lustrem i umywalki ze zintegrowanymi szafkami dolnymi pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń bez rezygnacji z wygody.

Umebluj średniej wielkości łazienkę

wyposażenie-łazienki-miami-100-cm-przestrzeń-do-łazienki-zestaw-meble-szara-szafka-lustrzana

Według Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Sanitarnego obecna statystyczna średnia wielkość niemieckiej łazienki wynosi 7,8 m2. To sprawia, że ​​łazienki średniej wielkości są najczęstszym typem łazienki. Zapewniają większą swobodę projektowania i więcej możliwości przechowywania: na przykład różne szafki boczne można łączyć z istniejącymi seriami mebli łazienkowych.

Życzeniem, które może się spełnić również w średniej wielkości łazience, jest podwójna umywalka. Istnieją modele umywalek podwójnych o szerokości od 120 do 150 metrów. Dzięki temu możesz ustawić podwójną strefę mycia na małej przestrzeni.

Ustaw dużą łazienkę

meble-łazienkowe-duże-łazienkowe-zestaw-meble-milano-160cm-umywalka-podwójna

W dużej łazience jest wystarczająco dużo miejsca. Możesz pomyśleć trochę hojniej i zafundować sobie miłe dodatki, o których osoby z małą łazienką mogą tylko pomarzyć. Oprócz podwójnej umywalki można w tym celu rozważyć również jacuzzi, saunę lub łaźnię parową. Rozsądna struktura pomieszczenia rozwiązuje problem niewykorzystanej przestrzeni na środku pokoju i sprawia, że ​​duża łazienka wydaje się bardziej przytulna.

Wniosek: ludzie chcą mieć bardziej przytulną łazienkę – bez względu na to, jak duża jest. W przypadku nowoczesnych mebli łazienkowych i produktów sanitarnych nacisk kładziony jest na zrównoważone współgranie designu, innowacji, jakości i funkcjonalności. Odpowiednie meble są dostępne dla każdego wymagania, każdego wymagania, każdej sytuacji w pomieszczeniu i każdego budżetu. Niech Twoja łazienka stanie się oazą dobrego samopoczucia!