łazienka

Umywalki wolnostojące z kolumną lub z szafką w kolorach ziemi

Umywalka kolorowa armatura łazienkowa

Na kolejną edycję targów „Salone Internazionale de Bagno” firma projektowa Alexander Lasferza Factory wzbogaca swoją kolekcję o nowe produkty o miękkich liniach, naturalnych kolorach i wysokiej jakości powłokach powierzchniowych. Tutaj można zobaczyć kilka zdjęć pokazujących postępy w przebudowie projektów „Le Conche” do zabudowy wolnostojącej Umywalka stojąca i pokaż z szafką, wszystko zaprojektowane przez Vincenzo Catoio.

Kolorowa armatura łazienkowa: designerska umywalka z kolumną

Umywalka z postumentem wykonana z optyki ceramiczno-betonowej wizualizacja 3d

Ręcznie wykonany we Włoszech, ten wolnostojący Umywalka stojąca są miłym dodatkiem do nowoczesnej łazienki. Wykonane są z ceramiki, pokryte pastą cementową, a następnie pokryte kolorowym woskiem.

Połączenie mebli łazienkowych z miejscami do przechowywania autorstwa Alexandra Lasferzy

umywalka meblowa łazienkowa w kolorach magazynowo-ziemnych

Inspirowany naturą i jej delikatnym pięknem, Vincenzo Catoio tworzy aktualne połączenie wolnostojącej umywalki, umywalki i szafki. Aby nadać projektowi więcej dynamiki, preferuje asymetryczne ułożenie elementów. Połączenie mebli jest wykonane z tego samego materiału, co ten Umywalka stojąca, ale prezentuje się w przyjemnych kolorach ziemi. Oba projekty są bardzo szykowne i eleganckie iz niecierpliwością czekamy na zrealizowane produkty!

Nowoczesna ceramiczna umywalka i szuflada zaprojektowana przez Vincenzo Catoio

wyposażenie łazienki szafka próżność okładziny ceramiczne z kleju cementowego