łazienka

Szafka łazienkowa z umywalką z kolekcji Nouveau o geometrycznych kształtach

podwójna szafka łazienkowa z umywalką i okrągłymi lustrami

Studio projektowe Bernhardt-Vella opracowało unikalny projekt szafki łazienkowej z umywalką dla włoskiej marki Ex.T. wymyślić. To ekscytujące, a jednocześnie nowoczesne modele, które łączą nie tylko różne kształty geometryczne, ale także różne materiały, aby stworzyć niepowtarzalne meble łazienkowe i osiągnąć idealny klimat w łazience. Oprócz szafki i umywalki, kolekcja Nouveau zawiera również lustro, które stanowi wykończenie zestawu. Wszystkie tworzą ciekawą kompozycję geometryczną, którą można dowolnie zmieniać. Ale po prostu spójrz na poniższą galerię dla siebie.

Szafka łazienkowa z umywalką i lustrem w geometrycznych kształtach

Szafka łazienkowa z umywalką i owalnym lustrem na ścianie

Jak już wspomniano, wszystkie elementy do szafki łazienkowej z umywalką mają geometryczne kształty. Projektanci Paola Vella i Ellen Bernhardt wybrali prostokątne kształty, a także koła, półkola i elipsy. Daje to możliwość znalezienia różnych kombinacji, które mogą być nie tylko symetryczne, ale także asymetryczne według potrzeb. Szafka łazienkowa jest zawieszona, co czyni ją jeszcze bardziej efektywną. Dostępne są również różne rozmiary. Ułatwia to znalezienie szafki łazienkowej do małej łazienki, a model z dwoma umywalkami sprawdzi się również w większych pomieszczeniach.

Połączenie różnych materiałów w łazience

Szafka łazienkowa z umywalką i lustrem i włoskim designem

Kształt obudowy może się również różnić, łącząc materiały, takie jak marmur i metal. Szafka łazienkowa wyposażona jest w szuflady zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania. I nieważne, czy chcesz szafki łazienkowej w kolorze czarnym, czy szukasz szafek łazienkowych w kolorze białym – kolekcja Nouveau jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli chciałbyś wybrać wąską szafkę łazienkową, również możesz znaleźć kompromis. Istnieją również modele bardziej przypominające konsole i pomimo zintegrowanej szuflady są bardzo wąskie, aby zajmować mało miejsca na ścianie. Idealny wariant, jeśli szafka łazienkowa powinna być mała. Ogólnie szafka łazienkowa z umywalką jest bardzo praktyczna i sprawdzi się w każdej łazience.

Szafka łazienkowa z umywalką mała lub duża

elegancka szafka łazienkowa z akcentami bieli, róży, marmuru i mosiądzu

Warto również wspomnieć, że szafka łazienkowa wyposażona jest w lustro. I tutaj również masz wybór między różnymi rozmiarami i oczywiście kształtami. Czy to prostokątna ze składanymi skrzydłami, okrągła czy owalna – masz wybór dla swojej osobistej szafki łazienkowej z umywalką! Model owalny można mocować zarówno w pionie, jak iw poziomie, aby dostosować go do swoich potrzeb. Rzuć okiem na więcej zdjęć z imponującej kolekcji poniżej i koniecznie obejrzyj wyjątkowe umywalki łazienkowe.

Nowoczesny design z kolekcji Nouveau

Drewniany wygląd szafki łazienkowej z umywalką z kolekcji Nouveau

Umebluj małą łazienkę nowoczesnymi meblami firmy Ext

Nowoczesny zestaw mebli składający się z szafki, zlewu i lustra o geometrycznych kształtach

Szafka łazienkowa z umywalką w eleganckim stylu industrialnym firmy Ext oraz Bernhardt i Vella

Projekt przez studio projektowe Bernhardt-Vella dla Ex.T.