łazienka

Szafka łazienkowa – 17 przykładów praktycznego mebla

szafka łazienkowa modułowa, łóżka ROOM biały wysoki połysk

Niezależnie od tego, czy w korytarzu, sypialni, salonie czy kuchni, szafki są koniecznością. Oprócz ich praktycznej strony jako miejsca do przechowywania mają również ozdobną stronę. Dzięki szafce możesz dodatkowo podkreślić dowolny styl, a także sprawić, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne. A przy tych wszystkich zaletach nie powinno zabraknąć szafy w łazience. Gdzie jeszcze powinny się udać wszystkie ręczniki, przybory do makijażu, szampony, mydła i środki czystości? Z praktycznym Szafka łazienkowa masz na miejscu wszystkie niezbędne rzeczy.

Nowoczesna szafka łazienkowa z drewna

drewniana-łazienka-wysoka szafka-MIXCITY-Sanijura

W zależności od dostępnej przestrzeni możesz wybierać spośród szerokiej gamy modeli. Czy masz tylko niewielką wolną przestrzeń na ścianie? Wtedy wysoka szafka doskonale sprawdzi się jako szafka łazienkowa. Zajmuje to tylko więcej miejsca pod względem wysokości i nadal może mieć dużo miejsca do przechowywania dzięki półkom, szufladom lub większym schowkom.

Nowoczesna szafka łazienkowa w kolorze białym

SERIA MH FU10374U firmy TOTO Europe GmbH

nowoczesne-meble-łazienkowe-barierka-białe-drewno-MH-SERIES-FU10374U-TOTO-Europe-GmbH

Wolna przestrzeń, która powstaje pod zlewem, w większości nie może być wykorzystana do niczego i jest właściwie marnotrawstwem z tego punktu widzenia. Doskonale sprawdzi się jednak, jeśli zamiast wolnowiszącej umywalki wybierzesz szafkę dolną, w której umywalka jest zabudowana. W takiej szafce łazienkowej zmieścisz najróżniejsze rzeczy, na które inaczej nie znalazłbyś odpowiedniego miejsca, np. środki czyszczące do łazienki czy suszarkę do włosów. Aby chronić materiał, z którego wykonana jest szafka przed kroplami wody, możesz wybrać model szafki łazienkowej, który składa się z blatu wykonanego z marmuru lub innego wodoodpornego materiału.

 Szafka wysoka Sobro firmy Sanijura

łazienka-wysoka-szafka-ciemne-drewno-SOBRO-Sanijura-Kohler

Klasykiem wśród szafek do łazienki jest szafka łazienkowa, która mocowana jest do ściany nad umywalką. Często ma wbudowane lustro. Ale możesz też bawić się szafą i akcesoriami, takimi jak lustro. Jeśli wybrana przez Ciebie szafa nie ma wbudowanego lustra, możesz zamontować ją na ścianie nieco z boku umywalki i skorzystać z wyboru efektownego lustra do ściany, które całkowicie pasuje do Twojego gustu.

SERIA NC FU10017A LW firmy TOTO Europe GmbH

szafka-łazienkowa-ścienna-biała-lakierowana-bezuchwytowa-NC-SERIES-FU10017A-LW-TOTO

Łazienka staje się tym bardziej domowa, im więcej szafek w niej mieści. Oczywiście nie oznacza to, że należy przesadzać. Ale świetnym pomysłem byłoby połączenie powyższych wariantów do szafki łazienkowej. Świetny i bardzo nowoczesny efekt zapewniają również drzwi szafy ze szkła satynowanego lub całkowicie przeźroczystego. Wymagają jednak również uporządkowania wnętrza szafy.

Meble łazienkowe Esperanto firmy Rexa Design

Esperanto-Rexa-łazienka-szafka-cokół-szklana-półka

Znajdź odpowiednią szafkę łazienkową do swojej łazienki w poniższej galerii. Niezależnie od tego, czy jest w kolorze czerwonym, zielonym, czarnym czy białym, na wysoki połysk czy nie, czy to wysoka szafka, szafka pod umywalkę, czy zwykła szafka łazienkowa na ścianę, każdy znajdzie coś dla siebie i stylu. Na pewno znajdziesz nowoczesny obiekt w postaci szafki łazienkowej, która stworzy w łazience wspaniały klimat.

Meble łazienkowe PLAY 120 ZESTAW 9 Grupy ROYO

umywalka-podstawka-szafka-biała-połysk-PLAY-120-SET-9-ROYO-Group

Szafka łazienkowa Warp autorstwa Carlo Del Bianco dla Rexa Design

łazienkowa-szafa-biała-wysoko-połysk-WARP-Carlo-Del-Bianco-Rexa-Design

Szafka łazienkowa OJC firmy Benedini Associati

szafka-łazienkowa-biała-szuflady-O-J-C-Benedini-Associati

nowoczesna-łazienka-szafka-szara-Esperanto-Rexa-Design

nowoczesna szafka łazienkowa okleina-lakier-szkło-murano-umywalka

Szafka 360GRADI 11 autorstwa Gian Luca Perissinotto dla Altamarea

szafka-łazienkowa-otwarta-ragale-pastelowa-zielona-360GRADI-11-Gian-Luca-Perissinotto-Altamarea

szafka-łazienkowa-drewno-szara-okrągła-szklana-umywalka-Moode-Rexa-Design

szafki-łazienkowe-kolorowe-fronty-FIDJI-COULEUR-Pyram-Industries

projektowanie-szaf-łazienkowych-RIVAGES-MAKASSAR-POMARAŃCZOWY-Pyram-Industries

łazienka-wysoka-szafka-design-biały-lakierowany-ROOM-Schmiddem-Berlino

wiszące-drewniane-łazienkowe-szafki-szuflady-LIGNUM-Sanijura