łazienka

Rewelacyjna, nowoczesna wanna akrylowa z wbudowanymi światłami LED

Wanna o futurystycznym designie Nirvana hi-tech

Ekskluzywny Wanna akrylowa marki Bathroom Tomorrow, która nosi nazwę Nirvana, nadaje łazience wyjątkowy futurystyczny charakter. Jak wiadomo, nirwana, według niektórych opinii, oznacza rozwój umysłowy i duchowy osiągany w życiu. Estetyczna, ergonomiczna i przyjazna dla środowiska – nowoczesna wanna to naprawdę mały raj.

Wanna akrylowa o ultra nowoczesnym designie

Nowoczesny akryl do wanny

Jednorazowo Wanna akrylowa masz wrażenie dryfowania w przestrzeni. Współczesny design jest doskonale zdefiniowany przez gładką powierzchnię, łagodne krzywizny i zaokrąglone krawędzie. Jako materiał wanny użyto wysokiej jakości akrylu – i-Crylic.

Wanna akrylowa z oświetleniem LED

Projekt wanny ze szkła akrylowego Nirvana

Przezroczysta nirwana Wanna akrylowa ma charakterystyczną funkcjonalność. Posiada 360 punktów świetlnych LED, które emitują światło w kojących kolorach. Zabiegi chromaterapeutyczne stosowane w terapii relaksacyjnej zapachami i kolorami gwarantują doskonałą czystą przyjemność. Zasada opiera się na założeniu, że kolory wpływają na ośrodki duchowe naszego ciała i poprawiają ich funkcjonowanie.

Pokonaj stres – w wannie

Oświetlenie LED Wanna-łazienka Tomorrow Design

Automatyczne funkcje hi-tech są sterowane za pomocą ekranu dotykowego. Technologie dodają jeszcze większego komfortu i wygody. Ekskluzywny Wanna akrylowa z Łazienka jutro zdobył nagrodę Reddot Design Award za rok 2009. Ciesz się idealnym relaksem.

Nowoczesna wanna z Oświetlenie wpuszczane LED w kolorze niebieskim i zielonym

Wanna akrylowa Niebiesko-zielona wpuszczana dioda LED