łazienka

Propozycje łazienek – 11 stylów z różnych krajów

Łazienka-Propozycje-Marokański-Styl-Fioletowy-Łazienka Szafka-Połysk

Z pewnością każdy ma kraj lub kulturę, która jest mu szczególnie bliska i której styl do niego przemawia. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, ten artykuł jest dla Ciebie. Tutaj mamy imponujące Sugestie dotyczące łazienki zestawionych dla Ciebie, reprezentujących unikalne style z 11 różnych krajów. Ponieważ nie tylko salony i sypialnie można urządzić według tematu. Łazienka również oferuje tę opcję, ale rzadko się o tym myśli. Zobacz, jak możesz wprowadzić dziwne światy do swojego domu:

2. Propozycje łazienek z Turcji

biały-niebieski-łazienka-pomysły-propozycje-tureckie-spa-wellness-sprzęt

Sercem tej łazienki zaprojektowanej w stylu tureckim jest zatopiona wanna. W dużej mierze zastosowano naturalne kolory, częściowo dzięki drewnu.

Nowoczesna łaźnia turecka

nowoczesna-łazienka-turecka-łazienka-propozycje-drewniana podłoga

2. Propozycje łazienek – Maroko

luksusowe-łazienki-propozycje-marokańskie-elementy-mozaiki

Mozaika nadaje się również w tym przypadku, a także wszystko, co egzotyczne i namiętne. Dlatego używaj mocnych kolorów do stylu marokańskiego i łącz je z orientalnymi kształtami i tkaninami. W tym przykładzie wybrano niuanse koloru fioletowego lub fioletowego, które dodają przyjemnego kontrastu kilkoma turkusowymi akcentami.

3. Propozycje łazienek z Japonii

nowoczesne-łazienki-propozycje-zen-łazienka-w stylu-japońskim-z-domowym-ogrodem

Japonia jest naprawdę daleko, ale przynajmniej możesz łatwo wprowadzić kulturę do swojej łazienki. Wszystko, czego potrzeba, to obiekt à la Zen. Bardzo dobrze wyróżniają się tu proste i proste linie z wewnętrznym ogrodem.

4. Luksusowa łazienka w stylu chińskim

łazienkowe-propozycje-chińskie-łazienkowe-srebrne-elementy-klasyczne

Również Chiny to odległy kraj, o którym marzy wielu ludzi. Ta odległość nie przeszkadza jednak w urządzaniu łazienki w tak luksusowym, chińskim stylu. Użyto tutaj błyszczącego srebra i drobnego marmuru.

5. Propozycje łazienek – Arabia

Propozycje łazienek-złoty-luksusowy-arabski-styl-hamam-marmur

Poczuj się jak szejk i sprowadź 1001 nocy do swojego domu, czyniąc swoją łazienkę luksusową. Złoty i czarny marmur emanuje luksusem, a okrągła wanna również przyciąga wzrok.

6. Pomysły na łazienkę ze Skandynawii

Łazienka-propozycje-praktyczna-łazienka-w-stylu-skandynawskim-czarno-biała

Styl skandynawski jest bardzo popularny w każdym pomieszczeniu. Jest również praktyczny w łazience i charakteryzuje się wyraźnymi liniami i prostym wyposażeniem. Praktyczne właściwości mebli w stylu skandynawskim świetnie sprawdzają się w małych łazienkach.

7. Propozycje mebli z Rosji

Propozycje łazienek-tradycyjne-meble-w stylu rosyjskim

A może trochę rosyjskiego luksusu? Wzorzyste płytki tworzą wspaniałe akcenty, ale także eleganckie szafki i baterie w złotym kolorze. Od razu czujesz się jak sam car!

8. Kosmopolityczna kąpiel w stylu amerykańskim

Nowoczesne-meble-łazienka-propozycje-amerykański-łazienka-duża-ściana-wzór

Duże miasto jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, kiedy mówisz o Ameryce. Dodatkowo ta łazienka w amerykańskim stylu posiada świetną fototapetę przedstawiającą typowe symbole USA. Pas taksówkowy zdobi ściany jako akcent. Czarny wysoki połysk zapewnia z kolei nowoczesny wygląd.

9. Pomysł na łazienkę z Grecji

Propozycje łazienek-grecki-stylu-projektowanie-płytek-drewno-wygląd

Grecja jest nie tylko popularnym celem podróży, ale także starożytnym stylem architektonicznym. Zwłaszcza mozaika jest typowa dla tego stylu, a także bardzo nowoczesna. Potrzebne są wtedy tylko naturalne kolory i np. obrazek z motywami greckimi, tak jak w tym przykładzie.

10. Propozycje dotyczące łazienki – Włochy i Toskania

łazienki-propozycje-rustykalny-wystrój-stylu-toskania-tynk ścienny

Jeśli Twoja łazienka ma drewniany sufit, jest to idealne rozwiązanie w stylu toskańskim. Tutaj również ściany są jasne i ciepłe, co podkreśla sufit. Łazienka ma skandynawski charakter dzięki drewnianej saunie, którą można znaleźć również w łazience.

11. Włoski modernizm

czarna-łazienka-propozycje-włoski-luksusowy

Zamiast romantycznej Toskanii możesz również wybrać nowoczesny włoski styl wyposażenia łazienki. Ale tu też nie musi zabraknąć romansu. Dostajesz je z ozdobnymi świecznikami i świecami, które oświetlają pokój z czarnego marmuru.

Przez: Home-designing.com