łazienka

Projekt architektoniczny zlewu o dynamicznym kształcie skrzydła

Zestawy lustrzane czarne płytki podłogowe z drewna

Włosi od dawna są znani ze swoich stylowych mebli łazienkowych. To Projekt zlewu, które Państwu przedstawiamy jest nadal dowodem kreatywności producentów. Wygląd naprawdę zrobił na nas wrażenie swoim minimalistycznym kształtem!

Elegancki design umywalki w formie architektonicznej

Próżność łazienkowa z drewna ściennego

To Projekt zlewu włoska firma Falper zachwyca swoją indywidualnością i architektonicznym wyglądem. Umywalka wolnostojąca ma kształt skrzydła i powierzchnię na wysoki połysk. Minimalistyczny mebel łazienkowy ma lekko kręty kształt. Całości dopełniają dwie ramki – jedna na akcesoria łazienkowe, a druga na wbudowane oświetlenie. Udaną konstrukcję umywalki można połączyć z szafką stojącą, ale piękno umywalki widać tylko w wersji wolnostojącej. Materiał, z którego wykonany jest zlew jest niezwykle wytrzymały i higieniczny. Umywalkę można idealnie ustawić jako akcent w minimalistycznej łazience. Szczególne napięcie wprowadzają kontrasty między czarnymi płytkami łazienkowymi a białą umywalką. Nawet małe łazienki skorzystają na projekcie – wąski kształt tworzy złudzenie optyczne i sprawia, że ​​ściana wydaje się dłuższa.

Projekt zlewu – minimalistyczna perfekcja

Umywalka ceramiczna kolor biały

Włoska marka Falper stała się już znana w całej Europie dzięki swoim eleganckim kreacjom. To Projekt zlewu firma kieruje się minimalistycznymi podstawowymi zasadami. Nowoczesna technologia przetwarzania i wysokiej jakości materiały, które można poddać recyklingowi, pomagają projektantom szybko i łatwo realizować nawet złożone projekty. Szkła, marmuru czy najnowocześniejszych tworzyw sztucznych stosuje się w obfitości. Utalentowani projektanci preferują również wysokiej jakości ceramikę, a efektywny sposób pracy jest możliwy dzięki bogatemu doświadczeniu personelu. Efektem końcowym jest nowoczesna łazienka, której każdy pragnie – nowoczesna, praktyczna i gustowna. To oaza dobrego samopoczucia, która zaprasza na relaks po długim dniu w pracy, a jednocześnie zachwyca stylem i prezencją.

Meble łazienkowe – próżność i lustro

Lampa lustrzana płytki kamienne ciemne

Nowoczesna armatura łazienkowa jest zgodna z ogólną koncepcją

Łazienka z kranem tworzy pomysły meble

Oryginalność z Włoch – wysokiej jakości designerskie meble do łazienki

minimalistyczne meble łazienkowe włoskie