łazienka

Program do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch — w 3 krokach do Twojej wymarzonej łazienki

Projektant łazienki online Villeroy Boch 3 kroki do Twojej wymarzonej łazienki

Niezależnie od tego, czy jest to oaza wellness, czy purystyczna, funkcjonalna łazienka, każdy ma swoje wyobrażenie o wymarzonej łazience. Dobrze przemyślana koncepcja umożliwia spełnienie wszystkich życzeń – z jednym Planer łazienki online idealna łazienka szybko nabiera kształtu. Villeroy & Boch pokazuje, jak to zrobić – z planerem łazienki projekt łazienki wykonuje się w trzech prostych krokach. Renowacja jest w ten sposób fajna!

Program do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch – tak projektuje się łazienkę

Meble łazienkowe Villeroy Boch wybierz kombajn

Trzeba przyznać, że nie każdy jest ekspertem w projektowaniu łazienek. Nawet osoby z pewnym doświadczeniem w renowacji łazienek często czują się przytłoczone tym zadaniem. Planer łazienki online pomaga krok po kroku doprecyzować najważniejsze szczegóły i przygotować się do spotkania z doradcą na miejscu. Program do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch jest bardzo przyjazny dla użytkownika i oferuje liczne opcje projektowania i dodatkowe funkcje. Rysunek i wizualizacja 3D projektu łazienki są tworzone w zaledwie trzech krokach. Zalecamy, aby planowanie łazienki wykonać przed pracami remontowymi – bo czasami, szczególnie w starych budynkach, konieczny jest dodatkowy remont rur wodociągowych. Gdy koncepcja jest już gotowa, zawsze możesz śledzić poniesione koszty.

Internetowy planer łazienek pomysły na projekt łazienki wanna z drewna lustro kosmetyczneZaprojektuj wymarzoną łazienkę krok po kroku

Projektant łazienki online Villeroy Boch

Krok 1 – Najpierw ustalamy kształt i wymiary pomieszczenia. Użytkownik może wybierać spośród predefiniowanych standardowych kształtów pomieszczeń lub samodzielnie wprowadzić plan piętra za pomocą funkcji „Wolna przestrzeń”. Można również wziąć pod uwagę spadki dachów – to później odgrywa główną rolę w doborze odpowiednich produktów.

Krok 2 – Tutaj umieszcza się drzwi, okna, ściany frontowe i przyłącza w pomieszczeniu. Program automatycznie uwzględnia kierunki otwierania drzwi i okien, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Jeśli nie spiesz się z tym krokiem, możesz później znaleźć odpowiednie produkty łazienkowe znacznie szybciej. W szczególności właściciele małych łazienek mogą teraz pomyśleć o tym, jak optymalnie zaprojektować dostępną przestrzeń. Może warto zastąpić istniejące drzwi drzwiami przesuwnymi?

Krok 3 – Tutaj wybierane są odpowiednie produkty do wymarzonej łazienki. Tutaj stoi szeroka gama produktów Villeroy & Boch do wyboru. Można wypróbować wiele wariantów – do strefy wellness sauna, jacuzzi lub kabina na podczerwień, do funkcjonalnej, purystycznej łazienki umywalka z szafką wysoką i dolną, a do łazienki rodzinnej wygodna wanna, prysznic przypodłogowy lub deszczownica. Dopasowana armatura łazienkowa i akcesoria uzupełniają wyposażenie.

Wierne oryginalnemu wrażeniu łazienki dzięki animacji 3D

Za pomocą programu do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Każdy Boch może zostać architektem i projektantem własnej wymarzonej łazienki. Dzięki animacji 3D uzyskasz wierne odwzorowanie tego, jak będzie wyglądać Twoja indywidualna łazienka. Planowanie można następnie przeprowadzić bezpośrednio na Villeroy & Partner Boch w sąsiedztwie, który udzieli szczegółowych porad i zadba o profesjonalną realizację. A co najważniejsze – każdy może stworzyć więcej niż jeden projekt, a następnie podjąć decyzję w rozmowie z konsultantem.