łazienka

Pomysły na projekt łazienki – projekt wanny przyciąga wzrok w łazience

Wanna akrylowa do zabudowy-Rhapsody Maax

Dopasowanie Projekt wanny szybko przyciąga wzrok w każdej łazience. W połączeniu z odpowiednimi dodatkami elegancję wyraźnych linii i łagodnych krzywizn odnajdziemy w centrum i w każdym zakątku łazienki.

Który projekt wanny jest dla Ciebie idealny?

Meble łazienkowe wanna akrylowa Galassia Design Keramik

Nowoczesny Projekt wanny powinna łączyć funkcjonalność i piękno. Minimalistyczna wanna marki idealnie nadaje się do estetycznej łazienki Galasja -Meg 11 wykonany z innowacyjnego materiału Pietraluce®. Charakteryzuje się delikatnymi zaokrąglonymi liniami i asymetrycznymi krawędziami. Biały kolor jest nie tylko klasyczny, ale też wygląda czysto i elegancko.

Wanna wolnostojąca – design wanny o klasycznym wyglądzie

Projekt wanny-Antonio Lupi-biała ceramika

Designerska wanna włoskiej firmy Antonio Lupi łączy w sobie prostą elegancję i funkcjonalność. Stworzona przez Daniela Debiasi i Federico Sandri, innowacyjna wanna zachwyca nowoczesnym, zaokrąglonym kształtem. Wygodne oparcie zapewnia doskonały komfort, dla najlepszego relaksu ciała i duszy. Ten Projekt wanny doskonale sprawdza się w przestronnych, pustych łazienkach.

Wanna zapewnia doskonałe samopoczucie

Luksusowa wanna drewno-akryl-Blu Bleu design

Wanna wolnostojąca typu Yuma Blu Bleu został obłożony drewnem, a drewniane panele posłużyły jedynie jako akcent. Tak to działa Projekt wanny ciepły, zachęcający i uspokajający oraz tworzy przytulną atmosferę w łazience. Drewniane meble łazienkowe dopasowują się do naturalnego wyglądu. Proste detale dopełniają całego efektu wellness. Wanna dla 2 osób Blu Bleu posiada funkcję hydromasażu i przyciąga wzrok w każdej łazience.

Wanna z hydromasażem

Wanna na dwa zagłówki Whirlpool-Blu Bleu

Jeśli chcesz przeprojektować swoją łazienkę, zdecydowanie powinieneś wybrać nietypową Projekt wanny zdecydować. Kwadratowa wanna z drewnianymi panelami, wbudowanymi półkami na książki i zagłówkami to idealne uzupełnienie Twojej oazy wellness.

Kohler prezentuje wannę BubbleMassage

Wanna z wejściem sześciennym o konstrukcji Kohler

Nowoczesna wanna zachwyca stylowym wyglądem i prostotą. w Projekt wanny mieć projektantów Palnik na węgiel drzewny sprytnie połączone elementy tradycyjne i nowoczesne. Solidne, wolnostojące wanny o purystycznym wyglądzie są idealne dla 2 osób, rozprowadzają ciepło i są łatwe w pielęgnacji.

Przyciąga wzrok w łazience

Projekt wanny owalnej Lapicida

Masywna wanna wapienna od Lapicida – Palladio daje odrobinę włoskiego renesansu. Jest to piękna rzeźba o ciekawych, płynących kształtach i naturalnym wykończeniu. Wanny z litego betonu firmy DadeDesign reprezentują połączenie współczesnego designu i funkcjonalności, wyrazistych kształtów i szykownego wyglądu. Imponujący ergonomiczny Projekt wanny pasuje do każdego wnętrza łazienki – z okładzinami ze szkła, marmuru i drewna.

Domowe spa

Luksusowa wanna do zabudowy Rhapsody-Maax Design

Rhapsody to innowacyjna wanna do zabudowy firmy Maax zaprojektowany. Do współczesnych Projekt wanny dodać liczne dodatkowe funkcje spa i wellness.

Elegancka wanna z funkcją hydromasażu

Wanna wellness Rhapsody z funkcją hydromasażu Maax

Kompaktowa, zajmująca niewiele miejsca wanna od Treesse

Wanna Treesse-ze strefą prysznicową zajmująca mało miejsca

Biała wanna – idealna do luksusowej łazienki urządzonej w minimalistycznym stylu

Wanna z prysznicem purystyczny design Galassia

Wanna ze strefą prysznica

Nowoczesny projekt wanny akrylowej Dade

Luksusowa wanna

Wanna biała wolnostojąca projekt łazienki Dade

Wanna akrylowa – wolnostojąca

Wanna wolnostojąca akrylowa Kohler

Owalna luksusowa wanna

Wanna akrylowa Kohler abrazo wzory

Mała wanna wellness

Wanna akrylowa biała Kohler wolnostojąca

Wanna akrylowa z okładziną drewnianą

Wolnostojąca wanna akrylowa-Blu Bleu

Wanna wolnostojąca

Okładziny wanny drewniane-projekt Blu-Bleu