łazienka

Pięć unikalnych zlewozmywaków

Przedstawiamy pięć unikalnych propozycji projektowych dla  unikalne zlewozmywaki przed!

unikalna umywalka -design-model-wodospad-czerwone-kafelki

Umywalka Abisko firmy Eumar. Ta marmurowa umywalka inspirowana jest wodospadami Parku Narodowego Abisko. Jak widać, pomysł został dobrze zrealizowany przez projektantów Johana Kauppi i Larsa Sundströma. Kręte linie ładnie spływają do ukrytej bramy bazowej. Łabędź niemy jest ciągły przez rury lub odpływy wody, dzięki czemu możesz swobodnie i naturalnie cieszyć się podróżami wodnymi poniżej. Każdy doceni ten lekki spokój wnętrza, który wygląda zarówno naturalnie, jak i nowocześnie.

„Waserfall” – wyjątkowe umywalki – pomysły

unikatowe umywalki - nietypowy-design-pomysł-konsola-umywalka-biały-armatir-minimalistyczny

Kolejnym nietypowym rozwiązaniem do aranżacji Twojej łazienki jest umywalka Boffi PHC Corian.

To prosty pomysł, który daje całkiem wyjątkowy efekt. Umywalka Boffi to okrągła umywalka przedłużona od dołu. Ta klarowna bryła w białym kolorze jest wspaniałym dodatkiem i samodzielną dekoracją. Jestem pewien, że ten geniusz designu docenią osoby, które preferują prostotę i nie lubią przepełnionych przestrzeni.

 Unikalne pomysły na zlew do projektowania łazienki

unikatowe umywalki - bateria umywalkowa ze szkła przypominającego kaskadę

Wanna wodospadowa ze szkła CBD przenosi ideę naturalnego projektowania łazienki na zupełnie nowy poziom. Już samo patrzenie na nie pozostawia mi mowę. Sposób, w jaki to wygląda, jest tak niewymagający, a jednak przytłaczający. Ten witrażowy zlew naprawdę wygląda na swoim miejscu. Sposób, w jaki jest przymocowany do ściany, pozostaje ukryty, a umywalka z wodospadem nieuchronnie wnosi organiczny spokój sztuki do każdej współczesnej łazienki.

Umywalka ze stali nierdzewnej – niepowtarzalny design

unikalna umywalka -stal nierdzewna-lustro-okrągła-betonowa-ściana

Wreszcie, umywalka pochodzi z firmy Yanko – zaprojektowana przez Joela Robertsa. Niewiele możemy powiedzieć o tym niesamowitym projekcie, ponieważ mówi sam za siebie. Wykonany ze stali nierdzewnej i w kolorze białym, Janko przedstawia nam zapierający dech w piersiach projekt. W tej chwili, kiedy na nią patrzysz, masz wrażenie fal oceanu, a to jest dokładnie to, do czego dążą projektanci. Elegancko zaprojektowane wnętrze fala płynąca z górnej części zlewu Zrób mocne wrażenie we własnej łazience!

Umywalka kręta Sasso. Jest to betonowa umywalka przypominająca skamieliny, która ma silną obecność w pomieszczeniu. Inspirowany naturą ruch wody przypomina rzekę, a mądre prądy wodne zdecydowanie dają poczucie spokoju. Innowacyjny i ciekawy nowy wygląd w projektowaniu łazienek, który z pewnością nie pozostanie niezauważony!

Ludmiła Georgiewa

unikalna umywalka-konsola-umywalka-szkło-przezroczysta-bateria-minimalistyczna

unikalna umywalka -łazienkowa-czarna-ścienna-kafelek-bateria

unikalna umywalka-model-wodospad-biało-czerwona-kafelki-ściana

unikalna umywalka-czarno-biało-kafelkowa-bateria-ścienna-projekt

Unikalny zlew-spirala-odlewana betonowo-cementowa-śruba-kształt

unikalny zlew-woda-spirala-ślimak-kształt-beton-woda

unikalna umywalka-umywalka-beton-optyka-minimalistyczna-bateria podtynkowa

unikalna umywalka-umywalka-drewno-lustro-prostokątna-minimalistyczna