łazienka

Nowoczesne wyposażenie łazienki – praktyczne wskazówki projektowe

fioletowy brązowy kolor płytki próżność podwójny zestaw

W pięciu krokach możesz zaprojektować swoją wymarzoną łazienkę – zdradzimy Ci proste triki na wyposażenie łazienki, które znacznie ułatwią Ci planowanie. Zmień swoją łazienkę w oazę wellness!

Stylowe wyposażenie łazienki – triki i wskazówki dotyczące projektowania łazienki

skonfigurować kabinę prysznicową szklane meble łazienkowe z drewna jasne płytki

Projektowanie łazienki to pierwszy krok w kierunku wymarzonej łazienki. Pomocne może być stworzenie szkicu z dokładnymi wymiarami. Duże łazienki pozostawiają dużo wolnego miejsca zarówno na wannę, jak i kabinę prysznicową. Można je idealnie podzielić na kilka obszarów, które pełnią różne funkcje. Wybór mebli łazienkowych też jest praktycznie nieograniczony: wysokie szafki i ekstrawaganckie umywalki – wszystko jest dozwolone, o ile meble nie przeszkadzają i zostały dobrane stylowo. Systemy hydromasażu z wodą lub powietrzem zrelaksują zmysły po długim dniu pracy. Pakiety kolorystyczne są obecnie bardzo modne i mogą służyć jako akcenty w łazience.

Z kolei małe łazienki zyskują dzięki jednolitemu wzornictwu. Brodzik bez barier ze szklaną ścianą to idealny wybór do wąskich pomieszczeń. W spa można skorzystać z kabiny prysznicowej. Minimalistyczne lub purystyczne zestawy mebli łazienkowych bez klamek sprawiają, że mała łazienka wydaje się większa. Popularnym trikiem są też szafki z lustrem – podkreślają wyposażenie łazienki.

Wyposażenie łazienki – agonia wyboru

Nowoczesny projekt łazienki, wanna wolnostojąca, wygląd drewna, ściana z kamienia naturalnego

Po dokładnym wymierzeniu łazienki i dokładnym rozplanowaniu przychodzi czas na dobranie odpowiednich mebli łazienkowych, armatury i akcesoriów. Tu na ratunek przychodzą profesjonaliści tacy jak Megabad. Jeden z wiodących sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek oferuje wyposażenie łazienek wysokiej jakości i znanych marek. Firma rodzinna powstała ponad 75 lat temu i posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Na blogu relacjonują nowości z branży i prezentują topowe marki. Idealne wyposażenie standardowe w Megabad to doskonały przykład udanego połączenia funkcjonalności i designu. Marka oferuje kompletny asortyment do każdej łazienki i sytuacji życiowej.

Neutralne kolory w łazience

beżowe oświetlenie lustrzane urządzenie do planowania łazienki

Prysznic o idealnym standardzie

Spa łazienka wellness idealny standard

Stylowy i super elegancki

Idealny standardowy prysznic boczny ze stali nierdzewnej