łazienka

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED i innowacyjnymi funkcjami

Zaawansowane technologicznie wanny ledowe z polietylenu Antonio Lupi OIO

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED to nowy trend w łazience. Tworzą relaksującą atmosferę i zastępują świece równie magicznym światłem LED. Postanowiliśmy również zaprezentować kilka nowoczesnych wanien z funkcjami high-tech. Odtwarzanie muzyki, masaż… te innowacyjne designerskie projekty potrafią to wszystko.

Wanny z oświetleniem LED autorstwa Antonio Luppi

nowoczesna podświetlana wanna Antonio Lupi OIO

wanna z polietylenu led Antonio Lupi OIO

Nowoczesne wanny oświetlenie zewnętrzne LED Antonio Lupi OIO

Wanny podświetlane OIO autorstwa Antonio Luppi. Wanny te zostały zaprojektowane przez belgijskiego projektanta Michela Boucquillon. Ten nowoczesny, dynamiczny wzór dostępny jest również w różnych wersjach kolorystycznych. Idealny dla tych, którzy chcą wyjątkowej atmosfery. Wykonany jest w całości z jednego kawałka polietylenu – nadaje się do recyklingu, jest wytrzymały i lekki. Stąd są wanny wolnostojące z oświetleniem LED równie odpowiedni do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Wanny z oświetleniem LED od Aquamass

led wanna Aquamass luksusowe kryształowe łańcuchy

Wanny z niebieskim oświetleniem LED Aquamass

Znana z pięknych wanien marka Aquamass z Brukseli prezentuje teraz nowoczesne wanny ze zintegrowanym oświetleniem. Elvis Pompilio przeprojektował i przywrócił swoją koncepcję – nową i ulepszoną, ubraną tak, by zaimponować. Ta wanna jest dostępna w różnych kolorach, w tym czerwonym, białym, szarym, czarnym, a nawet z łańcuchami kryształów i pereł dla dodatkowego połysku. Podświetlenie LED sprawia, że ​​ten detal jest jeszcze bardziej efektowny. Połączenie tej eleganckiej wanny z kryształowym żyrandolem stworzy w łazience poczucie luksusu.

Sen autorstwa Treese

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED z systemem duchów Treesse Dream

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED Treesse Dream

Co może być bardziej eleganckiego niż ta wanna? Śnić z Treesse korzysta z systemu Ghost, ekskluzywnego patentu Treesse – niewidocznego systemu hydromasażu. To naprawdę magiczne przeżycie – jak sen. Wnętrze jest również super gładkie, pozbawione przeszkód i mechanizmów, takich jak dysze. Światła LED są również płynnie wbudowane w korpus wanny.

Kochanie Nowość od Duravit

wanna z hydromasażem zapewnia innowacyjne oświetlenie dla Darling New Duravit

Nadaj swojej łazience „miejskiej, nowoczesnej” estetyki dzięki tej nowej, podświetlanej diodami LED wannie z hydromasażem firmy Duravit. ten Kochanie Nowe jacuzzi sprowadza do domu wrażenia spa dzięki eleganckiemu, eleganckiemu stylowi. Wyjątkowo szeroka krawędź zapewnia przyjemną powierzchnię, dzięki czemu możesz umieścić swoją ulubioną kolekcję świec lub użyć jej jako siedziska. Opcjonalny zagłówek zapewnia dodatkowy komfort.

Wanna I-Sopod

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED i-Sopod

Nowoczesna innowacja relaksacyjna wanny i-sopod

Wyobraź sobie, jak wspaniale byłoby zakończyć każdy dzień w tej ultranowoczesnej wannie? I-Sopod oferuje najwyższy poziom relaksu i rekreacji dla umysłu i ciała. Jest dostępny w różnych kolorach, w pełni programowalny od rodzaju oświetlenia po wybór muzyki. Jego nowoczesny design sprawia, że ​​jest energooszczędny.

Wanna akrylowa od Korra

przezroczysta wanna do masażu z włókna szklanego akrylowego Korra

Symuluj spokojny świat morski za pomocą ta przezroczysta wanna z Korra. Z pewnością zapewni ci godziny zrelaksowanej błogości. Ma atrakcyjny i futurystyczny design oraz jest wyposażony w dysze masujące. Zakrzywiona we wszystkich właściwych miejscach konstrukcja zapewnia całemu ciału wsparcie, którego potrzebuje. Sama nowoczesna wanna wykonana jest z przezroczystego niebieskiego akrylu, a podstawa z włókna szklanego.

Ergo z Hoesch

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED Ergo Hoesh

Jest w tym coś ultranowoczesnego i przypominającego spa Wanny z oświetleniem LED – jak wanna Ergo od Hoesch. Niezależnie od tego, którą wannę Ergo wybierzesz (narożną, prostokątną, kwadratową czy owalną…), z pewnością możesz wzbogacić kąpiele o oświetlenie LED. Możesz wybierać spośród siedmiu różnych kolorów, aby stworzyć odpowiedni nastrój.

Nahho przez Duravit

Nowoczesne wanny z oświetleniem LED odtwarzacz muzyczny Duravit Nahho

Twoja łazienka jest twoją ucieczką od świata zewnętrznego i Duravit ma świetny pomysł – Nahho – muzyczną wannę. Nowoczesny, minimalistyczny design jest prosty i inspirowany spa. Czyste, proste linie i chłodna biała ceramika pasują do każdego stylu. Wygląd jest czysty i schludny, ponieważ sprzęt i oświetlenie zostały ukryte za składanym panelem. Zintegrowany, odpinany zagłówek zapewnia wsparcie, którego potrzebujesz dla głowy i szyi, pozwalając ciału na nieważkie unoszenie się w wodzie. Opcjonalne głośniki można podłączyć do systemu dźwiękowego przez Bluetooth, dzięki czemu można odtwarzać ulubioną muzykę.

Arima ze szkła

masaż do wanny do zabudowy Arima Glass

Nowoczesne wanny wolnostojące dysze do masażu arima glass

Arima z Szkło. Jest to wanna z hydromasażem zaprojektowana do zabudowy lub pozostawienia jako wolnostojąca. Ta wanna jest wyposażona w dysze do masażu pleców i stóp, ogrzewanie, wodospad i chromoterapię poprzez stałą cyrkulację wody. Jest naprawdę tak luksusowy i nowoczesny jak centrum spa.

Wanna Walk-In firmy Kohler

Nowoczesne wanny Walk-In innowacyjna ściana przesuwna kohler

 Palnik na węgiel drzewny opracował te łatwo dostępne wanny, aby kąpiel była jeszcze bardziej relaksująca! Wanna ta jest stylową alternatywą dla klasycznych wanien typu walk-in. Ma przesuwaną ścianę, do której można z łatwością wejść i wyjść. Zapomnij o ryzyku poślizgnięcia się i upadku.

Nowoczesna wanna z przesuwanymi drzwiami kohler