łazienka

Nowoczesna wanna do zabudowy o oszczędnym designie

wolnostojąca sypialnia z wanną

Jeśli planujesz remont łazienki i już myślisz o nowej wannie, ten projekt z pewnością przypadnie Ci do gustu – wanna do zabudowy z Agapa. Trzy modele z kolekcji InOut są praktyczne, małe i zajmujące mało miejsca. Wanny mają prosty, minimalistyczny design i mogą być również używane jako wanna wolnostojąca.

Wanna do zabudowy w minimalistycznym stylu

modna wolnostojąca biała wanna

Szyk wanna do zabudowy emanuje ponadczasową elegancją i doskonale nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek. Połącz projekt z kryształowym żyrandolem dla szlachetnego królewskiego wyposażenia, z szarą ścianą dla industrialnego szyku lub z całkowicie białymi meblami łazienkowymi – dla minimalistycznego wystroju łazienki.

Wanna do zabudowy – klasyczna elegancja

Miejsce do przechowywania wanny białe okrągłe

Różnorodność projektów Benedini Associati oferowana jest w wielu wariantach – od wanien narożnych po wanny z prysznicami i wanny do zabudowy. Baterie można montować na podłodze lub na ścianie. Wanna wolnostojąca jest idealna do małych łazienek z miejscem do przechowywania. Okrągły kształt nadaje projektowi nowoczesny wygląd. Ta wygodna i o nowoczesnym designie wanna może być zamontowana nawet w sypialni. Wannę można oddzielić parawanem lub zasłonami. Wersja wolnostojąca może być preferowana w dużej łazience. Umieść wannę przy oknie i użyj jej do ustawienia akcentów.

Wanna do zabudowy o minimalistycznym designie

model do zabudowy w wannie

Całkowicie biała wanna

Marka wanien Agape InOut