łazienka

Nowoczesna łazienka z atmosferą wellness – 12 pomysłów na projekt spa

nowoczesna łazienka z klimatem wellness boazeria kamienna podłoga

Posiadanie miejsca w domu, w którym można poczuć absolutny spokój, relaks i wygodę jest bezcenne. Można jednak dokupić dekorację do tego małego raju w swoim domu i to nowoczesna łazienka skonfigurować idealnie. Spójrz na ten fantastyczny nowoczesne projekty łazienek z atmosferą wellness, która z pewnością wywoła na Tobie prawdziwy efekt wow.

Nowoczesna łazienka Chrisa Johna

nowoczesna łazienka z atmosferą wellness chris john design

Nowoczesna łazienka by Chris John  to absolutnie piękne arcydzieło. Poczucie przestrzeni i otwartości wynika z wyboru materiału – to znaczy kamienia, od podłogi po sufit i oczywiście wspaniałej koncepcji otwartej przestrzeni między łazienką a przestrzenią zewnętrzną. To bardzo innowacyjne, praktyczne i cudowne. Tutaj na pewno możesz poczuć się jak w profesjonalnej strefie spa we własnej łazience.

Nowoczesny projekt łazienki autorstwa Vadima Grinevicha

nowoczesna łazienka z mozaiką wellness

W tym pięknym, eleganckim Projekt łazienki autorstwa Vadima Grinevicha znajdziesz prawdziwy spokój i wygodę. Wszystko w tym projekcie krzyczy nowoczesnym stylem, uzupełnionym kreatywnością i innowacyjnością. Nie ma nic lepszego niż połączenie odpowiednich materiałów z pięknym designem i praktycznym myśleniem.

Naturalne materiały – drewno bambusowe i szkło

nowoczesna łazienka bambusowa szklana kabina prysznicowa marcin pajak

Marzyłeś o bardziej naturalnym projekcie, który natura może wnieść do Twojego domu w najbardziej fascynujący i nowoczesny sposób? Jeśli tak, to jest to Twoja wymarzona łazienka wellness. Bambus w połączeniu z białymi ścianami to chyba najlepszy wybór dla ew nowoczesnej łazience z klimatem wellness. Kąpiel ta swoim orientalnym stylem budzi skojarzenia z cudownymi miejscami Azji. Podróżuj z wyobraźnią. Ta kąpiel pomoże Ci się zrelaksować i oczyścić umysł ze wszystkich zmartwień.

Duże okno w łazience

wbudowany cyfrowy projekt teatru okna wanny

Dzięki minimalizmowi i pięknu te piękne projekty łazienek zapewniają pełne doznania wellness. Pozwól swojemu ciału i duszy w pełni się zregenerować. Te nowoczesne łazienki z klimatem wellness mają w sobie moc odmładzania.

Kontrast między szkłem a kamieniem

nowoczesna umywalka z kamienia w łazience

Kontrasty kolorystyczne

nowoczesna łazienka w łazience z kamiennym wzorem odważna czerwona umywalka

Łazienka Wellness od U6 Studio

umywalka łazienkowa wolnostojąca U6 Studio

Łazienka Wellness od U6 Studio

wellness łazienka drewniana podłoga wanna u6 studio

     Zaprojektowany przez Malika Rakhmatullaevanowoczesna łazienka wellness Malik Rakhmatullaeva

przestronna łazienka

projekt łazienki drewniana podłoga mozaika brązowa U6 Studio

Miejski szyk i wellness   nowoczesna łazienka z atmosferą wellness przeszklona kabina prysznicowa amy