łazienka

Najbardziej ekskluzywne i najdroższe toalety na świecie

Toaleta Swarowski Crystals Luxury Design

Dużo czytałeś o luksusowych willach i wnętrzach dla zamożnych, ale co z Twoimi najdroższe toalety bo od? Oferujemy zajrzenie za kulisy i pokażemy najbardziej prywatną strefę w domu – luksusową toaletę.

Ewolucja człowieka doprowadziła do wielu ważnych odkryć. Dzięki postępowi technicznemu współczesnym architektom udało się stworzyć ciekawe i imponujące budynki. Innowacyjne konstrukcje ułatwiają życie w domu – nowoczesne meble robią wrażenie, ale są wygodne, dobrze wyglądają i nadal są bardzo wygodne. Koncepcja luksusu została całkowicie przeprojektowana przez projektantów – nic nie zostaje oszczędzone, dopóki wnętrze wygląda dobrze. Sama łazienka była kilkakrotnie przebudowywana. Ale nawet jeśli wszystkie pozostałe pokoje są ozdobione ekskluzywnymi meblami, a dom ozdabiają szlachetne tkaniny, obrazy czy rzeźby, to w każdym domu jest pokój, najbardziej prywatny pokój – toaleta, która również powinna emanować luksusem.

Toaleta z kryształkami Swarowskiego

swarowski toaleta ze stali nierdzewnej luksus

Jeden z najbardziej ekskluzywnych projektów i jeden z najdroższe toalety świat to ta toaleta autorstwa Jemala Wrighta. Dla każdego, kto absolutnie potrzebuje blingu w swoim życiu. Błyszczy, błyszczy, przyciąga uwagę wszystkich. Być może bardziej przyzwyczailiśmy się do oglądania kryształów Swarowskiego na kolczykach, ale w każdym razie znalazły one tutaj niezwykłe zastosowanie.

Toaleta Dundee – jedna z najdroższych toalet na świecie, odziana w skórę krokodyla

Najbardziej ekskluzywna skóra krokodyla toaletowego w Dundee

Może nawiązanie do filmu Krokodyl Dundee – ta toaleta Ceramica Cielo jest ubrana w skórę krokodyla lub węża i wygląda bardziej jak luksusowy fotel do salonu niż jedna z najdroższych toalet na świecie – ale faktem jest, że ten projekt nie jest tylko imponujący elegancki design, ale z wygodnym siedziskiem.Oczywiście jedna z najdroższych toalet na świecie, egzotyczna i dzika. Ten projekt nadaje się do nowoczesnych domów, dla osób lubiących przygody i wiedzących, jak cieszyć się życiem. Do wyboru są trzy wersje – wykonane z zielonej lub brązowej skóry krokodyla lub z brązowej skóry węża. Agonia wyboru!

Kręgi – niezrównany futurystyczny design!

Vetebrae-praktyczna-stali-stal-toalet-futurystyczny-design

Kręgi To nie tylko jedna z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych toalet na świecie, to kompletna łazienka ukryta w niewielkiej pionowej osi. Nazywa się to postępem technicznym! Oferowane są specyficzne dodatki takie jak – wbudowany prysznic dla dorosłych i wbudowany prysznic dla dzieci na górze, następnie sterowanie na środku osi i na samym dole – umywalka i toaleta. Teoretycznie możesz jednocześnie myć zęby i myć włosy. Praktyczny, estetyczny, dla każdego, kto prowadzi gorączkowe życie i chce zaoszczędzić czas.

Najdroższe toalety na świecie – złota toaleta w Hongkongu

najdroższe-toalety-świat-Hong-Kong

 Złota toaleta jest niewątpliwie jednym z najdroższe toalety świat w Hong Kongu Swój wybór zaczynamy od złotego wzoru – dosłownie! Ta 24 karate toaleta została zarejestrowana w Guinnessie jako najdroższa toaleta na świecie – zaprojektowana przez projektanta Lam Sai Wing, ta toaleta kosztuje około 37 mln USD! Projektant zainspirował się sowieckim przywódcą Władimirem Leninem – który powiedział, że kiedy komuniści podbiją świat, wszystkie toalety publiczne będą wykonane ze złota.

Czysty luksus – najdroższe toalety na świecie

Złota toaleta Hongkong

24 karatowa toaleta znajduje się w Hongkongu, w salonie zwanym Hall of Gold. Szlachetna luksusowa toaleta, dzieło Hang Fun Gold Technolopgy Group, zdecydowanie nie pasuje do każdej łazienki – waży prawie tonę i potrzebuje specjalnej podłogi. Wszystkie akcesoria są wykonywane ręcznie, abyś czuł się jak najbardziej komfortowo.

Toaleta Kohler Numi – minimalistyczna perfekcja

Kohler Numi toaleta minimalistyczny design

Może ten design na pierwszy rzut oka nie zachwyca, ale minimalistyczny design i prosta forma mylą – ta toaleta to prawdziwy cud techniki – w cenie ok. 6400 USD dostaniesz wszystko, czego dusza zapragnie – wbudowany system nagłaśniający, Oświetlenie LED, pilot z ekranem dotykowym, ogrzewanie aktywowane czujnikiem ruchu, automatyczny system dezodoryzacji, wentylatory i wiele innych dodatków, które można ustawić osobiście według preferencji każdego członka rodziny. Toaleta Kohler Numi to niewątpliwie przykład na to, że minimalistyczny design może być również bardzo praktyczny. Nie tylko jeden z najdroższe toalety na świecie, ale jeden z najbardziej praktycznych.

Nasza kolekcja najdroższych toalet na świecie – Kolorowa chromowana toaleta

złota toaleta czysty luksus

Ta klasyczna konstrukcja to rzeczywiście standardowa toaleta, która została chromowana i pomalowana. Pomysł pochodzi od Jemala Wrighta, który nawet dla swoich klientów podpisuje swoje „dzieło sztuki” kamieniami Swarowskiego. Cena nie jest znana, ale projektantka rozwija się tylko dla bogatych i gwiazd.

Toto inteligencja toaleta – lekarz w domu

Toto-inteligencja-wyłączny-lekarz-toaleta

Szczególnie kobiety z pewnością docenią ten projekt – jest jak prawdziwy lekarz w domu – może mierzyć ciśnienie krwi, a także dostarcza informacji o wadze, temperaturze ciała, a nawet hormonach! Wszystkie informacje są następnie przekazywane do komputera. Cena może się różnić w zależności od pożądanej aplikacji.