łazienka

Kryształy Swarovskiego zdobią nowoczesną armaturę łazienkową

Elementy mosiężne Kamienie Swarowskiego nowoczesny design

Czysty glamour w łazience – tak mogą wyglądać dwie kolejne Baterie łazienkowe najlepiej opisać. Głowica prysznicowa i bateria wannowa marki Cotto inspirowane są mitologią indyjską, natomiast modele włoskiej marki Fir Italia charakteryzują się klasycznie eleganckim wyglądem. Ale tych dwóch producentów łączy jedno – z powodzeniem zintegrowali kryształy Swarovskiego ze swoim projektem.

Armatura łazienkowa inspirowana mitologią indyjską

Armatura łazienkowa cynk kamienie Swarovskiego stylowe

Osprzęt łazienkowy jest zwykle pomijany – często zamiast tego skupiamy się na meblach łazienkowych i oświetleniu. Ale tak naprawdę odgrywają bardzo ważną rolę w nowoczesnej łazience – i mogą tworzyć akcenty.

W mitologii indyjskiej Himmapan to starożytny las zamieszkany przez mistyczne stworzenia podobne do ptaków. ten Baterie łazienkowe szlachetna marka Cotto zostały pod wpływem tej legendy. Ich mocno zakrzywiony kształt przykuwa uwagę, a jednocześnie wygląda egzotycznie i stylowo. Baterie zdobią małe kryształki Swarovskiego. Elegancka konstrukcja zyskuje na znaczeniu dzięki lśniącym elementom. Miękki, ciepły czerwono-złoty kolor dopełnia projekt i sprawia, że ​​słuchawka prysznicowa wygląda elegancko. Strumienie wody z trzech głowic prysznicowych rozluźniają mięśnie ciała i zapewniają najlepsze doznania w spa.

Klasyczna elegancja – armatura łazienkowa z kryształami Swarovskiego

klasycznie elegancka armatura łazienkowa złocona powłoka kamienie Swarosowskiego

Włoska firma Jodła Oferty Włochy Baterie łazienkowe, które charakteryzują się klasycznie eleganckim wyglądem. Baterie ich najnowszego modelu Glamour wykonane są z błyszczących kryształów Swarovskiego. Doskonale podkreślają klasyczny kształt i dodają nowoczesności. Błyszczące kryształy tworzą w łazience ekscytującą grę światła i cienia. Model dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – ze złotą i srebrną powłoką.

Czysty glamour w łazience – elegancki wygląd z kryształami Swarovskiego

klasyczna armatura łazienkowa kryształy Swarovskiego stal nierdzewna

minimalistyczny styl i nowoczesna armatura łazienkowa 

nowoczesna armatura łazienkowa umywalka wanna drewniana ściana

Kolekcja Cotto była inspirowana mitologią indyjską

nowoczesny stylowy design mebli łazienkowych armatura łazienkowa mosiądz cynk