łazienka

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi do nowoczesnych łazienek

Drzwi przesuwne-kabina prysznicowa-okładzina ścienna-drewno-nowoczesna-łazienka

Wiele lat temu ludzie tylko marzyli o kabinie prysznicowej, ponieważ wcześniej nie mieli czegoś takiego w domu. Nowoczesny design i udogodnienia w nowoczesnych domach znacząco zmieniły nasze wyobrażenia i percepcje. Teraz w wielu domach pojawiła się armatura łazienkowa, która może konkurować z wellness czy nawet luksusowym resortem. Więc nadszedł czas, abyś wyremontował również swoją łazienkę, jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś. Dziś mamy dla Ciebie dobrą propozycję: kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi! Przynoszą tysiące zalet i sprawiają, że Twoja łazienka jest stylowa i elegancka!

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi zaoszczędzić dużo miejsca, a dzięki pięknemu wykorzystaniu szkła do obudowy nigdy nie poczujesz się ciasno. Wręcz przeciwnie, będziesz się świetnie bawić w swojej kabinie prysznicowej! Oto kilka fajnych i skutecznych sposobów na dodanie ich do własnej łazienki.

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi: odważ się spróbować!

bezramowe-drzwi-przesuwne-kabiny-prysznic-podloga-drewno-deski

Oto wspaniała i zgrabna kabina prysznicowa, która bezproblemowo wpasuje się w większość współczesnych łazienek. Szklane drzwi przesuwne są połączone ze szklaną ścianą, dzięki czemu obudowa zawsze pozostaje wizualnie połączona z resztą łazienki. Ta kabina prysznicowa może być również używana w rogu łazienki, który w przeciwnym razie zostałby zignorowany.

Kabina prysznicowa Ningbo Tengyu

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi pozwalają rozsądnie wykorzystać dostępną przestrzeń

Drzwi przesuwne-kabina-prysznicowa-mała-łazienka-obramowania-ściany-piaskowy-żółty

Kabina prysznicowa od łazienkowych Trends

Ta kabina prysznicowa nie ingeruje w wystrój reszty pomieszczenia. Dobrze mieści się w kącie i jest ładnie schowany. Jeśli masz podobny pokój we własnym domu, po prostu dodanie przesuwnych szklanych drzwi może zmienić ogólny wygląd Twojej łazienki.

Nowoczesna szklana kabina prysznicowa

szkło-drzwi-przesuwne-kabiny-prysznic-polerowana-chromowana-rama-kompaktowa-projekt

Kabina prysznicowa Victoria Plumb

Bezramowe szklane drzwi prysznicowe mogą wyglądać świetnie, ale nie dla wszystkich są równie dobre. W zależności od gabarytów i tematyki wyposażenia łazienki, bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być szklane drzwi prysznicowe w ramce z polerowanego chromu. Te przesuwane drzwi prysznicowe powyżej wprowadzają elegancję i wyrafinowanie, a dzięki szczególnemu wzornictwu, takiemu jak ten, są idealne do małych łazienek, które starają się zaoszczędzić miejsce.

Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi pasują do nowoczesnego stylu życia

Szklane drzwi przesuwne kabiny prysznicowe nowoczesne deszczownica prysznicowa

Wyjątkowość tej kabiny prysznicowej polega na jej całkowicie przezroczystych ścianach, które zapewniają wystarczającą widoczność ze wszystkich stron. Czy wyczuwasz tu delikatną nutę nowoczesnego minimalizmu? Inteligentne wykorzystanie ciemnych płytek w tle podkreśla jego transparentny blask. Przynieś do domu dobre czasy!

Kabina prysznicowa do rogu pokoju

Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi płytki ceramiczne do łazienki

Przestrzenie narożne są zwykle problematyczne w projektowaniu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jeśli masz w łazience wolną przestrzeń narożną, możesz tam pokazać swoje kreatywne możliwości projektanta. Idealnym rozwiązaniem jest tam prysznic! Szkło w ramie daje poczucie solidności. Jeśli wybierzesz neutralne kolory, stworzysz uspokajającą atmosferę, następnie możesz rozjaśnić otoczenie kilkoma kwiatami lub naturalną zielenią.

Projekt łazienki z minimalistycznym akcentem

Nowoczesny-minimalny stół-przesuwane-drzwi-kabina-kabina-marmur-płytki

Kabina prysznicowa z płytek artystycznych

Większość szklanych ścianek prysznicowych wydaje się wprowadzać odrobinę minimalizmu. Poniższa łazienka z prysznicem symbolizuje filozofię „mniej znaczy więcej”. Nie męczy wzroku i oszczędza jak najwięcej dostępnej przestrzeni. To coś wyjątkowego sprawdza się w większości nowoczesnych mieszkań typu studio i małych domów. I nie martw się, że ta szyba powinna być zawsze utrzymywana w czystości.

Bezramowe szklane drzwi prysznicowe

Drzwi przesuwne-kabina-prysznic-zajmujące miejsce-zasłony-ochronne-okna

Po prostu odsuń szklane drzwi i ciesz się prysznicem! Kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi zapewniają również dobry widok na pomieszczenie. Ta piękna mieszanka ciemnych i jasnych kolorów, dużo naturalnego światła, delikatne odcienie drewna i nieskomplikowany design przytłaczają nas tutaj. To uderza w serce zarówno pod względem estetycznym, jak i ergonomicznym!

Oszczędzające miejsce rozwiązania przestrzenne

Przesuwane-drzwi-kabiny-prysznicowe-łazienka-pomysły

Marka Architektury Marki

Podczas gdy zwykłe szklane drzwi, które zostały zamocowane na zawiasach, zajmują dodatkowe miejsce za każdym razem, gdy je otwierasz, drzwi przesuwne nie mają tego problemu. Dzieło sztuki na ścianie może w inteligentny sposób odświeżyć atmosferę.

Przesuwane-drzwi-kabiny-prysznicowe-nowoczesne-pomysły-dekoracyjne-w-ścianie

Szkło Anchor-Ventana

Dodatkowe elementy otaczające strefę prysznica uatrakcyjniają ją. Trochę zieleni, ładne okno z zasłonami, jedna lub dwie sztuki na ścianę, które nadają całej łazience uspokajający wygląd.

Przesuwane-drzwi-kabiny-prysznic-czarne-płytki-ściany-podłogowe

Zastosowanie ekskluzywnych czarnych płytek w tej części łazienki nadaje kabinie prysznicowej zupełnie nowy wygląd. Kontrastują z resztą łazienki, gdzie prawie wszystko jest białe. Po raz kolejny szklane drzwi przesuwne oferują bezszwowe i eleganckie rozwiązanie oraz wystarczająco dużą powierzchnię prysznica. Ciekawe wykorzystanie roślinności tworzy w pomieszczeniach uspokajającą i relaksującą atmosferę.