łazienka

Elegancka fioletowa łazienka od Novello

fioletowy-projekt-łazienka-Novello-dwa-umywalki

Tutaj przedstawiamy Wam cudowną fioletowy pomysł na projekt łazienki od włoskiej firmy Novello. „Happy” po niemiecku, jak nazwano projekt, mieni się tajemniczym fioletowym kolorem, zrównoważonym kontrastowymi szarymi i białymi powierzchniami. Dzięki nasyconym odcieniom i odważnym kształtom ten reprezentuje fioletowy projekt łazienki Radość życia za pomocą języka eleganckiego nowoczesnego wystroju wnętrz.

 fioletowy projekt łazienki autorstwa Novello

fioletowa-łazienka-design-novello-szafki-ściana

Wygląd „Happy” wygląda bardzo odważnie, ale uosabia prostotę minimalizmu. To jest powód, dla którego ten projekt wygląda tak interesująco i świeżo ze względu na swoją paletę kolorów i kształty. Oczywiście przez „kształty” nie mamy na myśli kształtu pomieszczenia, ale sposób, w jaki powstaje mebel. W tym są trzy rodzaje kształtów geometrycznych fioletowy projekt łazienki.  Pierwszym i najbardziej wyraźnym jest kwadrat, a drugim koło, które od razu przykuwa uwagę. Okrągłe lustra i fioletowe półki nad umywalką, okrągłe klamki i szuflady, kółka na dywanie – wszystko to zmienia pomieszczenie, dodając mu różnorodności. Trzecim kształtem w fioletowym projekcie łazienki i kolejnym elementem, który się wyróżnia, jest oszałamiający design umywalki. Z wyrazistym czubkiem i zaokrąglonym bokiem, jego asymetryczny kształt łączy się z innymi kwadratowymi i okrągłymi kształtami. Pełnią rolę łączenia mebli, ale jednocześnie wyglądają oddzielnie, co stwarza wrażenie, że są najważniejszymi elementami w łazience.

 fioletowy projekt łazienki z okrągłymi meblami

fioletowy-projektowanie-łazienki-Novello-umywalka-niezwykłe-kształty

Aby stworzyć wyjątkową atmosferę radości i szczęścia, Novello zdecydowało się na zastosowanie pięknej błyszczącej fioletowej palety kolorów do zlewów i innych okrągłych elementów oraz klasycznej bieli do kwadratowych. Toaleta i bidet są również białe, co kontrastuje z ekstrawaganckimi umywalkami. Czysta biel i ciemnoszare ściany stanowią idealne kontrastowe tło dla całości fioletowy projekt łazienki.

Fioletowy zlew   czarny-akcent-ściana-biały-łazienka-meble-oprócz-fioletowy-umywalka

kapryśne kształty

nowoczesna-umywalka-fioletowa-okrągłe-lustro

Przechowywanie i organizacja

fioletowa-łazienka-design-novello-drzwi-szafki