łazienka

20 pomysłów na dekorację łazienki – dekoracyjne akcenty ścienne i dodatki

Pomysły deco do łazienki lustro ścienne metalowa nisza ścienna

Łazienka, tak kluczowa dla nowoczesnych gospodarstw domowych, jest często pomijana, jeśli chodzi o dekorację. Często jest mało miejsca lub płytki zasługują na uwagę. Rzuć okiem na te 20 wspaniałych sugestii i pomysłów na dekorację łazienki i pozwól, aby jej projekt odzwierciedlał Twoją osobowość.

Pomysły na dekorację łazienki

pomysły dekoracyjne do łazienki naklejki na balon na gorące powietrze płytki ścienne kinkiety

Jednym z najłatwiejszych sposobów na ożywienie łazienki jest wybór kolorowych ręczników i kilku akcesoriów. Możesz także zmienić zasłony prysznicowe i położyć na podłodze miękkie dywany i maty łazienkowe, aby łazienka była bardziej przytulna. Bądź kreatywny! Wypróbuj jasne kolory i zabawne wzory.

Pomysły na dekorację łazienki – vintage romantyczny

Pomysły deco do łazienki wanna zasłony okienne świece anioły

Kiedy masz okazję. zmienić płytki. Zamiast zwykłych białych płytek wybierz wzór ze świeżymi, ekscytującymi nowymi kolorami. Płytki można przeoczyć jako akcenty dekoracyjne, ale obecnie na rynku są tak piękne wzory, które można uznać za dzieła sztuki. Zaskoczy Cię różnorodność.

Marmurowe płytki ścienne

Pomysły deco do łazienki marmurowe płytki ścienne orchidee Wall art

Jeśli Twoje zmiany muszą być na mniejszą skalę, wypróbuj dekoracyjne fototapety, zasłony prysznicowe z zabawnymi wzorami, wyjątkowe uchwyty na szczoteczki do zębów i mydelniczki i inne drobiazgi, które mogą mieć duży wpływ na wygląd Twojej łazienki. Kompozycje z suszonych kwiatów i roślin oraz miska z poutpourri i pływającymi świecami kapryśnie pachną i doskonale sprawdzą się jako dekoracja łazienki.

Jasnozielone akcesoria

łazienka kabina prysznicowa zielona mata łazienkowa naklejki ścienne w kwiaty

Oświetlenie można doskonale wykorzystać w łazience. Możesz wybierać między kinkietami o romantycznym wyglądzie, jak w garderobie w stylu vintage, lub oprawami wpuszczanymi LED, które zapewniają nowoczesny wygląd. Możesz stworzyć wizualną sztuczkę, instalując lustra ścienne od podłogi do sufitu. Alternatywnie jako dekoracyjnego akcentu możesz po prostu użyć lustra z bogato zdobioną ramą.

Motywy kwiatowe i rośliny

dekoracje łazienkowe motywy roślinne fronty bukiet

Wpuszczane światła i ceglany mur

deco pomysły łazienka wpuszczany blat szklany

Tapety z motywami ryb

łazienka czarna tapeta ryby pomarańczowe tulipany

Blaty granitowe

dekoracja łazienki pomarańczowe suche gałęzie świece

Płytki mozaikowe w kolorze beżowym

deco pomysły łazienka mozaika beżowa szafka z lustrem

Rama lustra zebry

pomysły łazienka rama lustra ściennego wzór zebry beżowe płytki

Murale i kran mosiężny

deco pomysły łazienka malowanie ścian pomarańczowa farba ścienna   pomysły na dekorację łazienka szklana kabina prysznicowa kwiaty naklejki płytki  deco pomysły łazienka zasłona prysznicowa czarne białe czerwone ręczniki

czarno-biały żyrandol do łazienki żółte świece żółte tulipany      kolory łazienkowe szare żółte lustro ścienne z zasłoną prysznicową,

projekt łazienki drewniana szafka podstawowa lustro ścienne

łazienka zielone niebieskie kropki zasłona prysznicowa kwiaty

pomysły na wystrój łazienka lustro wieszak na ręczniki