łazienka Archives - johnschneideronline.com

łazienka

łazienka

Ciekawe pomysły na projekt Twojej nowoczesnej łazienki

nowoczesne-meble-łazienkowe

Gwałtowna zmiana trendu jest charakterystyczna dla projektowania łazienek kąpiel Projekt powinien zawierać pewne obowiązkowe elementy. W każdym razie można mieszać styl nowoczesny z klasycznym, tak aby w efekcie powstało atrakcyjne wnętrze. Wnętrze powinno nie tylko pięknie wyglądać, powinno być praktyczne i wygodne.

Nowoczesna łazienka – pomysły na projekt

fioletowa-wanna-elegancka-łazienka

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest wielkość dostępnego pokoju – jeśli masz więcej wolnej przestrzeni, możesz zwiększyć efekt dobrego samopoczucia i dodać wannę i prysznic. Aby nowoczesna łazienka mogą być używane rozsądnie, należy je bardzo ostrożnie pozycjonować.

Wannę można zamontować na środku lub przy oknie. Z drugiej strony prysznic powinien być tak kompaktowy i praktyczny, jak to tylko możliwe. Nadrzędny cel – stworzyć funkcjonalną, ergonomiczną i wygodną przestrzeń, w której możesz odpocząć.

Prysznic w łazience

nowoczesna łazienka z deszczownicą

Kolor odgrywa dużą rolę w kąpiel Projekt. Połącz klasyczną prostą biel z ciekawymi, mocnymi kolorami i ustaw akcenty dodatkami. Delikatne, pastelowe odcienie są bardzo często wybierane, ponieważ nadają harmonijny wygląd. Możesz wybrać czarny kolor dla wybranego komponentu.

Płytki w łazience – agonia wyboru

zielony projekt łazienki

Odpowiednie płytki do tego łazienka wybór to prawdziwe wyzwanie. W końcu są elementem łączącym w projekcie. Jeśli wolisz monochromatyczne płytki, wybierz perłową biel, fiolet lub zieleń w delikatnych odcieniach. Płytki o geometrycznych kształtach muszą pasować do pozostałych elementów w łazienka pasować. Jeśli wolisz pomalować ściany, ponownie wybierz ciepłą paletę kolorów. Oświetlenie jest bardzo ważne – powinno wyglądać naturalnie. Wbudowane kolorowe oświetlenie nad lustrem nadaje akcenty i może służyć jako dekoracja.

nowoczesna wanna do zabudowy w minimalistycznej łazience

biała-wanna-mała-łazienka

czerwone akcenty w łazience

nowoczesna-okrągła-wanna-czerwona-łazienka

brązowa umywalka w łazience

elegancka-brązowa-łazienka-projekt

nowoczesny design ścian w łazience

nowoczesna łazienka z kamienną ścianą deszczową

Luksusowa okrągła wanna i drewniana podłoga

Luksusowa drewniana podłoga w łazience

Read more
łazienka

Innowacyjny projekt prysznica firmy Dornbracht

Projekt prysznica zaprojektowany przez Dornbracht

ekscytujący design do łazienki

Zaprojektowany z dużą wyobraźnią i inteligencją, ten innowacyjny Projekt prysznica Dornbracht z pewnością zachwyci wszystkich fanów spa. Wygląda tak elegancko i może przekształcić Twoją łazienkę w wyjątkową przestrzeń, w której możesz naprawdę odpocząć. Sześć dysz wodnych można regulować oddzielnie i są one do Twojej dyspozycji, aby kąpiel była prawdziwym przeżyciem. W rzeczywistości oferuje to innowacyjne kabina prysznicowa  kilka opcji, dzięki czemu można go dopasować do każdego.

Innowacyjny projekt prysznica

elegancki design - prysznic poziomy

Czy kiedykolwiek miałeś problemy z krążeniem i elastycznością skóry? Ten innowacyjny Projekt prysznica może być rozwiązaniem. A co do pań, to może ucieszy je wiadomość, że masaż wodny sprawi, że ich skóra będzie bardziej miękka i gładka. Jest to bardzo skuteczna terapia i na pewno nie będzie zaskoczeniem, że sportowcy stosują ją do regeneracji i regeneracji. Wiele urządzeń daje różne efekty i poprawia twoje zdrowie.

Nowoczesny design prysznica jest dobry dla twojego zdrowia

elegancki stylowy nowoczesny prysznic

To projekt oferuje różne możliwości, jeśli chodzi o temperaturę i ciśnienie wody – równoważenie, napełnianie życiem lub przeciw stresowi. Udowodniono, że ciepło z wody jest dobre dla krwi i mięśni. Nie przegap więc swojej szansy i skorzystaj z designu prysznica. Twoje ciało zasługuje na dobre jedzenie – rozpieszczaj się tym projektem prysznica. Może to jest poziome Projekt prysznica dokładnie to, czego potrzebujesz.

By K.Hristova

nowoczesna łazienka z innowacyjnym prysznicem

ekscytujący projekt łazienki

elegancki i stylowy prysznic

elegancka kabina prysznicowa o nowoczesnym designie

szykowny i elegancki prysznic

ekscytujący design w nowoczesnej łazience

 

Read more
łazienka

Marmurowe płytki w Twojej łazience

białe-projektowanie-łazienki-marmurowe-ściany

Chociaż widziałeś już różne i kolorowe rodzaje wzorów płytek Płytki marmurowe Polecane, jeśli chcesz mieć klasyczny styl w swojej łazience.

Marmur to kamień naturalny, który jest przetwarzany na wysokiej jakości materiał dla architektury i designu – najczęściej stosowany w kuchniach, łazienkach i foyer. Można go używać nawet na zewnątrz, np. na basenach. Jest dość drogi i jest jednym z najbardziej eleganckich materiałów ściennych do łazienki. Płytki marmurowe są popularnym wyborem wśród właścicieli domów, którzy chcą poprawić jakość estetyczną.

małe łazienki z drewnianymi elementami i marmurowymi płytkami

mała-łazienka-drewno-elementy-marmur-płytki

Kamień naturalny jest popularnym wyborem do dekoracji łazienki. Istnieją dwa rodzaje: silikon i wapień. marmur należy do kategorii wapiennych i jako taki składa się z węglanu wapnia i jest niezwykle wrażliwy na kwaśne roztwory czyszczące – pamiętaj o tym przy zakupie detergentów do łazienki.

Płytki marmurowe – efektowne ściany łazienki

marmurowe ściany łazienki

Płytki marmurowe uważane są za bardzo modne, mimo że jest to jeden z najtrudniejszych do czyszczenia materiałów. Jednym z powodów jest to, że marmur jest niezwykle porowaty, więc pochłania łazienkowe piany i minerały z wody. Ta nieruchomość odchodzi Płytki marmurowe z zauważalnymi przebarwieniami i to jest ostatnia rzecz, jakiej chcesz do swojej łazienki. Jest również bardzo delikatna i z czasem płytki łatwo pękają. Dlatego jest to niezbędne, Płytki marmurowe z dobrą jakością do kupienia. Wysokie koszty rekompensuje dłuższa żywotność.

Marmur w luksusowej łazience

marmur-luksusowa-łazienka

Płytki marmurowe dodają stylowy wygląd do Twojej łazienki i są warte wysiłku, jeśli chodzi o czyszczenie marmuru. Ponieważ wymaga to starannej konserwacji i jest wysoce zalecane, aby obliczyć czas, który chcesz przeznaczyć na opiekę nad swoim Marmurowe ściany łazienki.

prosty projekt łazienki z marmurowymi płytkami

proste-projektowanie-łazienki-marmur-płytki

luksusowa łazienka z marmurowym wzorem

luksusowe-łazienkowe-marmurowe-design

luksusowe marmurowe wnętrze łazienki?

luksusowe marmurowe wnętrze

Marmur w projektowaniu łazienki

projekt łazienki mamror

Kolejne 100 pomysłów na łazienki

Read more
łazienka

Nowoczesne meble łazienkowe – świat fantazji ze szkła

ozdobne szklane meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe, że jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że widzenie wpływa na ideę trwałego, luksusowego stanu życia i wygodnego miejsca do wypoczynku. Powodem, dla którego projektanci preferują naprawdę pomysłowe koncepcje, które czasami mogą kojarzyć się ze snobistycznym stylem życia, jest to, że ich opinia tłumaczy, że łazienka nie jest już tylko miejscem do kąpieli po długim dniu pracy lub do mycia zębów rano . Łazienka to szczególne pomieszczenie w domu, które charakteryzuje się własnymi przekazami i pomysłami.

Nowoczesny design mebli łazienkowych ze szkła

szkło do projektowania mebli łazienkowych

Nowoczesne meble łazienkowe Wzory urozmaicają dziwne zdobienia, nietypowe kształty i ekstrawagancka kolorystyka. Materiały to nie tylko plastik czy stal. Współcześni projektanci i producenci trzymają się imponujących marmurowych elementów i drewnianych mebli. Jeden z najnowszych trendów w nowoczesny design mebli łazienkowych kojarzy się z elegancją szkła.

Półka łazienkowa ze szkła – nowoczesny design mebli łazienkowych

łazienka-półka-szklana-nowoczesna-łazienka

Świat fantazji ze szkła w łazience to bardzo piękna i popularna koncepcja nowoczesnych mebli łazienkowych. Szklane meble mogą wydawać Ci się trochę niestabilne i kruche, ale przyznaj, że wyglądają pięknie. Ekscentryczne lustro o nietuzinkowym kształcie to za mało, by stworzyć w łazience ten baśniowy świat ze szkła. Mają one wzbogacić o inne ciekawe elementy szklane nowoczesne meble łazienkowe Dodawanie pomysłów – oto kilka zaleceń dla Ciebie.

nowoczesny design łazienki ze szklaną kabiną prysznicową i subtelnym oświetleniem

nowoczesna-łazienka-projekt-szklana-kabina-prysznicowa-subtelne-oświetlenie

Spróbuj zacząć od małego ozdobnego szklanego stolika w rogu łazienki, na którym możesz ułożyć wszystkie drogie kosmetyki dla zdrowego i pięknego ciała. Ten niesamowity efekt można osiągnąć również dzięki ładnym gablotom, dzięki którym ich przezroczysta powierzchnia przypomina, który z produktów kosmetycznych został zużyty. Szklane półki ze złotymi motywami to jedne z najpopularniejszych nowoczesne meble łazienkowe  do łazienki w stylu minimalistycznym lub high-tech.

Abigail

piękny nowoczesny design mebli łazienkowych ze szkła

cudowne-nowoczesne-meble-łazienkowe-wykonane-ze-szkła

Umywalka szklana – nowoczesny design mebli łazienkowych

design-meble-łazienkowe-nowoczesne-szklane-zlewozmywaki

Półka szklana w nowoczesnej łazience

szklana-półka-nowoczesna-łazienka

nowoczesna szklana kabina prysznicowa

nowoczesna szklana kabina prysznicowa

Półka łazienkowa z żółtego szkła

łazienkowa-półka-żółte-szkło

  pomarańczowo-szklana-półka-szklana kabina prysznicowa

Read more
łazienka

Pomysły na łazienkę – zaprojektuj nowoczesną łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami

łazienka-pomysły-nowoczesna-łazienka-biała-kremowo-biała-podwójna-konsola do mycia

Nowoczesne Pomysły na łazienkę postaw na eleganckie proste linie i naturalne materiały. Stwórz nowoczesną łazienkę w domu, aktualizując lub całkowicie przeprojektowując istniejący projekt.

Pomysły i materiały łazienkowe

łazienka-pomysły-nowoczesna-łazienka-elegancka-czarno-biała-umywalka nablatowa

Nowoczesny projekt łazienki łączy naturalne elementy z industrialnym akcentem. Wysokiej jakości powierzchnie, takie jak akcenty z granitu i stali nierdzewnej. Szukaj płytek o nietypowym rozmiarze, takich jak wielkoformatowe marmurowe lub szklane mozaiki. Możesz użyć innego wzoru płytek w strefie prysznica lub wokół zlewu, aby uzyskać dramatyczny efekt. Aby uzyskać naturalny element, użyj płytek przypominających kamienie rzeczne lub kamyki. W przypadku droższych produktów w pomieszczeniu, takich jak wanny, płytki i podłogi, trzymaj się neutralnych odcieni, takich jak brąz, czerń i biel. Umywalka i kran mogą służyć jako ozdobne detale w nowoczesnej łazience. Zintegruj bambus, miedź lub kamień.

Pomysły na łazienkę i sprzęt

łazienka-pomysły-nowoczesna-łazienka-podwójna umywalka-elegancka-czarno-biała-ścienna lustrzana

Spraw, aby Twoja nowoczesna łazienka była zarówno funkcjonalna, jak i piękna. Dodaj toaletkę z dwoma umywalkami lub zamontuj mały telewizor na ścianie. Nowoczesne łazienki mają centralny punkt, taki jak kominek lub okno obrazowe nad wanną. Samoprzylepna folia okienna zapewni Ci jednocześnie większą prywatność i światło słoneczne.

Style i motywy

łazienka-pomysły-nowoczesna-łazienka-podwójna-próżność-złoty-owalny-kształt

Nowoczesne łazienki mogą integrować kilka tematów. W łazience zen panuje uspokajająca kolorystyka beżu, kremu i zieleni. Udekoruj łazienkę miękkimi białymi ręcznikami, szlafrokami i świecami. Nowoczesna łazienka może mieć również charakter retro lub egzotyczny. Pomaluj ściany w kolorze turkusowym lub pomarańczowym, aby uzyskać jasny pokój. Lustro ścienne z niezwykłą ramą może stanowić kolorowy akcent.

Pomysły na łazienkę – podwójna umywalka i granitowa umywalka

łazienka-pomysły-nowoczesna-łazienka-podwójna umywalka-granit-antracyt-owalna

pływająca umywalka

nowoczesna łazienka drewniana boazeria pływająca próżność

ciemne bagażniki dachowe jako akcent

nowoczesna łazienka z jasnego drewna ciemne belki dachowe otwarte półki

mała łazienka z oknem panoramicznym

pomysły na łazienkę mała łazienka okno wanny z ciemnego drewna

Meble łazienkowe na wysoki połysk w kolorze niebieskim

pomysły łazienkowe meble łazienkowe na wysoki połysk szare niebieskie jasne drewno

powiększ mała łazienka zen z lustrem od podłogi do sufitu

mała łazienka zen małe lustro od podłogi do sufitu optycznie powiększa ścianę

białe i jasne drewno

pomysły na łazienkę białe jasne drewno panoramiczne okno

Farba ścienna Cappuchino i ciemnobrązowe meble łazienkowe    pomysły na łazienkę nowoczesna łazienka wellness żwir palmy kremowa farba ścienna

pomysły łazienkowe nowoczesna zlew kwadratowa drewniana szafka

Szklana próżność i pomarańczowe malowanie

pomysły na łazienkę nowoczesna szklana próżność pomarańczowe akcenty

Meble łazienkowe w rogu

łazienka nowoczesna łazienka biała mięta zielony narożnik

czarne meble łazienkowe i płytki o wyglądzie drewna

pomysły na łazienkę nowoczesna łazienka czarne meble łazienkowe płytki drewnopodobne

Meble i akcesoria rattanowe

pomysły na łazienkę nowoczesne rattanowe storczyki biała szklana kabina prysznicowa

czarne płytki na ścianie i meble z jasnego drewna

pomysły łazienkowe nowoczesne drewniane podłogi meble łazienkowe czarne płytki ścienne

Szklana kabina prysznicowa w rogu  pomysły na łazienkę nowoczesny projekt łazienki szklany prysznic czarna kamienna ściana

minimalistyczny i zen

pomysł na łazienkę minimalistyczne płytki optyczne żwirowe

fioletowy zlew i okrągłe lustro

projekt łazienki fioletowa szafka podstawowa krzywa kształt okrągłe lustro ścienne

czarny, biały i czerwony

pomysły na projekt łazienki z czarnej czerwonej szklanej kabiny prysznicowej mozaiki

pomysły na łazienkę projekt ściany z granitu białe meble łazienkowe jasnoniebieskie

pomysły na łazienkę nowoczesny granit połysk wierzba stalowe detale

projekt łazienki nowoczesna łazienka zen zielone bambusowe rośliny wpuszczane światła

pomysły na dekorację łazienki turkusowo niebieskie drewno orientalne światła

100 więcej pomysłów na łazienki

Read more
łazienka

Stylowa umywalka ze szkła – efekt wysokiego połysku w łazience

Umywalka ze szkła - stylowa armatura łazienkowa ze stali nierdzewnej

A Umywalka szklana nadaje łazience efektowny wygląd. Przedstawiamy Państwu nową kolekcję marki Vitaform, która stanowi udane połączenie wyrazistego wyczucia stylu i nowoczesności. Stylowe projekty zachwycają prostą konstrukcją i błyszczącą powierzchnią.

Umywalki szklane nadają łazience indywidualności

zlew szklany - armatura łazienkowa ze stali nierdzewnej wysokiej jakości designerskie meble łazienkowe

To Umywalka szklana z Vitraform nadaje wnętrzu elegancki wygląd. Prosta prostokątna konstrukcja podkreśla błyszczącą powierzchnię. Zlewozmywaki wykonane są z dwóch warstw szkła o grubości 10mm, co gwarantuje ich trwałość. Każdy wzór oferowany jest w różnych wymiarach – dostępne są panele o szerokości od 50cm do 123cm. Różnorodna gama produktów i produkty szyte na miarę sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szeroka gama ponad 12 kolorów otwiera kolejne możliwości projektowe. Wypolerowane powierzchnie i zaokrąglone krawędzie sprawiają, że projekty wyglądają elegancko. Umywalki można łączyć z drewnianą szafką podblatową – tutaj również można wybierać spośród kilku modeli. Bez względu na to, którą kombinację wybierzesz – każdy projekt jest tworzony z wyczuciem stylu i dbałością o szczegóły.

Umywalka szklana – stylowy dodatek do łazienki

pomysły na projekt szklanego zlewu armatura łazienkowa ze stali nierdzewnej

Projekt prostokątny został wprowadzony na rynek w 1989 roku. Oczekiwał wielkiej popularności. Jego popularność wzrosła z biegiem lat – a teraz to się liczy Umywalka szklana Prostokątna jedna z klasyków w projektowaniu łazienek. Niedawno została zaprezentowana najnowsza wersja modelu – unikalne wyczucie stylu Vitraform połączono z precyzyjną funkcjonalnością i nowymi procesami produkcyjnymi. Efekt końcowy robi wrażenie – umywalka emanuje ponadczasową elegancją i pasuje do każdego stylu.

Firma Vitraform została założona w Kolorado w USA i stała się obecnie znakiem towarowym wysokiej jakości i luksusowych projektów umywalek dla hoteli, restauracji i domów prywatnych.

Umywalka witrażowa – złoty odcień

nowoczesna umywalka szklana złota powierzchnia czarna próżność elegancka armatura

Ładna imitacja metalowego zlewu ze śladami obróbki

Błyszczący zlew złoty kolor szkła fińskie meble łazienkowe

Umywalka szklana – dostępnych w 12 kolorach

Szklany zlew wysokiej jakości designerskie kawałki złote fińskie

Wysokiej jakości projekty umywalek firmy Vitraform

bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej z przezroczystego szkła, nowoczesny design

Read more
łazienka

Sensory Sky Designer Shower pokazuje przyszłość we wnętrzach łazienek

szeroki prysznic sensoryczny projekt prysznica nieba autorstwa dornbracht

Ten wyjątkowy Designerski prysznic z innowacyjną technologią została pokazana na targach ISH we Frankfurcie 2013 i będzie dostępna dopiero jesienią. Projekt nosi nazwę Sensory Sky i reprezentuje przyszłość we wnętrzach łazienkowych.Prysznic pochodzi z pracowni projektantów Projekt zwycięzcy dla Dornbracht Utworzony.

Przyszłość wyposażenia łazienek – prysznic Sensory Sky Dsigner

futurystyczna łazienka sensoryczna designerska kabina prysznicowa dornbracht

Niebo sensoryczne Designerski prysznic to wyjątkowy projekt, który sprawia, że ​​kąpiel pod prysznicem staje się przeżyciem. Nowoczesna technologia pozwala na odrębną funkcję dla ciała i głowy. Innowacyjna funkcja dodawania umożliwia kąpiel pod prysznicem w pozycji leżącej. Aby uzyskać niezapomniane wrażenia pod prysznicem, możesz ustawić różne kolorowe światła, a nawet stworzyć mgłę. Abyś doznał pełnego relaksu, prysznic może uwolnić przyjemny aromat ziół i jagód.

Prysznic Sensory Sky Designer o ultranowoczesnym designie

innowacyjny design sensoryczny prysznic designerski Sky od Dornbracht

ten Designerski prysznic von Dornbracht zachwyca niepowtarzalnym designem i wysoką jakością. Szeroka głowica prysznicowa zapewnia maksymalne pokrycie i tworzy rodzaj kurtyny wodnej. Prysznic został wykonany ze stali nierdzewnej. Sterowanie również zostało stworzone przy użyciu innowacyjnej technologii o nowoczesnym designie. Sprawdź ten wyjątkowy projekt prysznica i spójrz w przyszłość nowoczesnej łazienki.

Prysznic staje się wyjątkowym przeżyciem

kurtyna wodna sensoryczny prysznic projektant nieba autorstwa dornbracht

Prosta obsługa i nowoczesny design

działanie sensorycznego prysznica na ścianie zaprojektowanego przez dornbracht

nowoczesne technologie sensoryczne niebo designerski prysznic od Dornbracht      przyciski sterujące sensoryczny prysznic nieba zaprojektowany przez dornbracht

Poczuj czysty relaks pod prysznicem

aluminiowa głowica sensorycznego prysznica nieba autorstwa dornbracht

sensoryczny prysznic do zabudowy w suficie autorstwa dornbracht

Read more
łazienka

Odśwież łazienkę niedrogimi akcesoriami

pomysły-łazienka-projekt-marmur-wanna-złote-rury-mozaika-podłoga

Czas spędzany w łazience powinien być dla nas kreatywny i regenerujący. Dlatego projektowanie łazienek ma kluczowe znaczenie i w wielu przypadkach zasługuje na pewną innowację. Oto kilka pomysłów, jak zrobić swoje Odśwież łazienkę i skonfiguruj ponownie.

Odśwież łazienkę tapetą

projekt-łazienki-z-tapetą-wolnostojąca-wanna-z-nóżkami

Elastyczną opcją na odświeżenie łazienki są tapety. Użyj wodoodpornych tapet o unikalnych teksturach i tajemniczych wzorach! To z pewnością sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądać ciekawiej lub na pewno młodzieńczo. A jak tam wyglądają Twoje półki i szafki? Czy muszą być znowu? Zdecydowanie potrzebujesz nowych, eleganckich półek łazienkowych i ekskluzywnych szafek. Tchnij trochę życia w zmęczone ściany, zdobądź kolorowe, eleganckie zasłony prysznicowe i ręczniki!

Odśwież łazienkę – poszukaj kontrastu!

Oświetlenie łazienkowe-ścienne-umywalkowe-tapety-wzorzyste

Ożyw wygląd swojej łazienki ciemnymi przedmiotami, na przykład wykonanymi z drewna, które dobrze kontrastują z jasnymi kolorami.

łazienka-toaleta-pomysły-mosiężne-uchwyt-na-ręcznik-rustykalna-ławka

Niepowtarzalna atmosfera z południowym klimatem

łazienka-odświeżenie-nablatowa-umywalka-mozaikowa-płytka-kwiat-wzór

Jasne odcienie i przedmioty w wesołych odcieniach mogą wnieść do łazienki zupełnie nowy klimat. Wybierz pasujące płytki do wnętrza łazienki! Zdefiniuj poszczególne obszary, takie jak obszar wokół umywalki lub obszar prysznica, dzięki czemu Twoja łazienka nabierze wyjątkowego charakteru.

Szykowne elementy we wnętrzu łazienki

pomysły-łazienka-odświeżenie-wolnostojąca-wanna-podłoga-kafelki

Większość łazienek ma gładkie ściany, więc użyj ładnego miejsca do powieszenia wodoodpornej grafiki! Spersonalizuj swoją łazienkę grafiką, którą za chwilę zastąpisz innymi dziełami sztuki.

nowoczesna-łazienka-odświeżenie-podłogi-płytki-kolory-dyskretne

Rozświetl swoją łazienkę specjalnymi zabiegami na okna i farbami ściennymi. W łazience możesz zastosować żaluzje, zasłony i specjalne oświetlenie.

Łazienka-odświeżanie-meble-antypoślizgowe-dywany-maty podłogowe

Używanie wykładzin antypoślizgowych jest zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym wyborem. Udekoruj również ramę lustra, jak widać, drobne detale czasami dają duży efekt wizualny. Każdy nowy, szykowny element we wnętrzu łazienki niesie ze sobą coś nowego i pokazuje Twoją indywidualność. Eleganckie schowki i dobra organizacja artykułów łazienkowych również przyczyniają się do przytulnej, relaksującej atmosfery.

Łazienka-odświeżanie-tanie-akcesoria-dekoracyjne-ramki-luster

Read more
łazienka

Pomysły łazienkowe 2015/16 – 13 nowych trendów wzorniczych w łazience

pomysły na łazienkę nowoczesny projekt podłogi czarno-białe heksagramowe kwiaty

Jeśli myślisz o wyremontowaniu swojej łazienki w nowym roku 2015/16 i zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi, niech te będą Twoje Pomysły na łazienkę inspirować tutaj. Jakie kolory, materiały, powierzchnie i funkcje będą w tym roku? Po prostu czytaj dalej.

Modne pomysły na łazienkę na rok 2015/16

1. Płytki podłogowe, które podkreślają projekt

pomysły na łazienkę wzór płytki pomysł na podłogę okrągła wanna czarna

Moda na płytki podłogowe z odważnymi zdobieniami okazała się w 2014 roku dość popularna, a ten charakterystyczny wygląd najwyraźniej nie wyjdzie z łazienki w pośpiechu. Takie płytki dają świetne możliwości projektowe podczas pracy z łazienkami, w których ściany nie stwarzają możliwości kreatywności.

Płytki heksagonalne są modne

pomysły łazienkowe akcent płytki podłogowe sześciokątny niebieski szary

2. Piękno naturalnych materiałów

pomysły łazienkowe materiały naturalne kamień drewno cokół wanna prysznic

Czy chciałbyś mieć zachęcającą i przytulną strefę kąpielową? Inspiracja naturą to dobry sposób na stworzenie przytulnej atmosfery w łazience. Byłby to jeden z najważniejszych trendów łazienkowych na rok 2015/16. Pomyśl o umywalce z naturalnego kamienia, płytkach imitujących drewno, marmurowej podłodze lub blacie z onyksu.

3. Pomysły na łazienkę – rośliny w łazience

pomysły na łazienkę rośliny pionowa ściana ogrodowa z akcentem na wannę

Ogrody wertykalne były w zeszłym roku wielkim hitem i można je znaleźć również w łazience. Bardzo oryginalna alternatywa dla roślin doniczkowych, prawda??

4. Sypialnia i łazienka w jednym pokoju

Pomysły na łazienkę 2015 szklana ściana-sypialnia-wolnostojąca-wanna-oświetlenie led

Twoja łazienka jest wąska i niezbyt zachęcająca? Wtedy możesz od razu wypróbować ten trend – strefa kąpielowa otwarta na sypialnię lub wanna przylegająca do części sypialnej.

5. Sprytna armatura łazienkowa

Pomysły na łazienkę 2015 - strefa prysznica - deszczownica - montaż ścienny

Pożegnaj się z nudnymi bateriami prysznicowymi i zlewozmywakowymi i powitaj nowe inteligentne, łatwe w obsłudze urządzenia (takie jak baterie termostatyczne, baterie kontrolujące wiele źródeł wody i prysznice obsługiwane za pomocą ekranu dotykowego), które dają użytkownikom większą kontrolę nad przepływem i temperaturą oferta wody.

6. Wanny wolnostojące

Łazienka Pomysły 2015 -czarna-wolnostojąca-wanna-3d-panele ścienne

Wanny wolnostojące są nadal aktualne i to nie tylko dlatego, że przyciągają wzrok i są szczególnie ozdobne, ale także dlatego, że tworzą atmosferę spokoju i relaksu.

7. Meble łazienkowe na wymiar

nowoczesna-łazienka-szara-ścienna-płytki-szafka-podświetlana-półka-niszowa-żwir-wygląd

Ludzie chcą coraz więcej mebli łazienkowych dostosowanych do ich potrzeb.

8. Płytki geometryczne

geometryczne-płytki-czarno-biało-żółte-mała-łazienka

Kolejnym wielkim trendem w projektowaniu łazienki na rok 2015/16 są płytki geometryczne.

9. Większe prysznice

kabina-prysznic-szklane-drzwi-beżowe-niuanse

W latach 2015-16 coraz popularniejsze stają się kabiny prysznicowe z przewymiarowanymi szybami, które całkowicie zamykają strefę prysznica.

10. Zrównoważony styl

Pomysły łazienkowe 2015 lustro ścienne z prawdziwego drewna

Materiały i produkty, które są poddawane recyklingowi lub powtórnie przetworzone, są obficie wykorzystywane w łazience. Czemu? Z tego wynika globalny trend zrównoważonego rozwoju i rosnąca świadomość zrównoważonego życia.

11. Łazienka, która odzwierciedla styl reszty domu

łazienki-pomysły-2015-przytulna-ambience-beżowo-brązowa

Trend projektowy, który przewidują projektanci, będzie w nadchodzącym roku duży. Strefy kąpielowe w taki sposób, aby wyglądały jak przedłużenie salonu.

12. Odcienie szarości

nowoczesna-łazienka-szary-połysk-płytki-lustro-podświetlenie-szafki

Szary był popularnym kolorem do łazienki w 2014 roku i przez jakiś czas tak pozostanie. Jeśli obawiasz się, że szara paleta kolorów sprawi, że Twoja łazienka będzie nudna, spójrz na przykłady tutaj.

13. Efekty świetlne dzięki oświetleniu pośredniemu

nowoczesna-łazienka-wellness-wanna-kamień naturalny-oświetlenie-pośrednie

Zastosowanie efektywnego oświetlenia w łazience będzie ważnym trendem w latach 2015/16.

Panele drewniane i marmurowy blat w łazience

Pomysły łazienkowe 2015 okładzina z drewna marmurowego blatu

rustykalne tło wykonane z drewna i kamienia

nowoczesne-meble-łazienkowe-rustykalne-tło-naturalny kamień-drewno

Płytki ścienne w patchworkowym wyglądzie

wolnostojąca-wanna-jajko-kształt-płytki-ścienne-złoty-patchwork-wygląd

 Zazielenienie ścian z żywych roślin w łazience

Płytki podłogowe-drewno-wygląd-sześciokąt-kształt-pionowy-ogród

łazienka-pionowa-ogrodowa-mchowa-wanna-wisząca

łazienka-sypialnia-open-design-biało-brązowa

łazienka-trend-2015-natura-uczucia-rośliny

rośliny-pomysły na łazienkę 2015-wellness-ambience-drewno-umywalka

pomysly-łazienkowe-2015-panele-scienne-wyglad-drewno-wanna-wolnostojąca

materiały naturalne-cegła-łazienka-trend-drewno

łazienkowe-pomysły-2015-wolnostojąca-wanna-drewno-okładzina-ścienna-oświetlenie-sufitowe-pośrednie

Pomysły na łazienkę 2015 oświetlenie sufitowe-panele ścienne-mozaika-liście-grafika

Łazienki pomysły 2015 atrakcyjne-płytki-fioletowo-zielone

łazienka-design-trend-2015-efektywne-oświetlenie

łazienki-ciemne-kolory-fioletowe-zasłony-barokowe-motywy

Strefa kąpielowa-otwarta sypialnia-rzeźbiarska-projekt

pionowe-ogrodowe-wanny-mech-oświetlenie-pośrednie-wanny

Read more
łazienka

Oszczędzające miejsce rozwiązania do małej łazienki

mała-łazienka-biała-ceramiczna-technologia-sanitarna-ścienny-bidet-wc

Dwa pokoje w naszych domach, kuchnia i łazienka sprawiają, że cały czas myślimy o przestrzeni. Wydaje się, że nigdy nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania w kuchni. W przypadku małej łazienki istnieją super inteligentne, oszczędzające miejsce rozwiązania, z których każdy może z łatwością skorzystać. Dziś chcemy Wam pokazać kilka ergonomicznych i jednocześnie eleganckich rozwiązań do Waszej małej łazienki. Ostatnia seria techniki i akcesoriów sanitarnych firmy Artceram oferuje dokładnie to, dzięki czemu możesz zaprojektować nowoczesną łazienkę świetnie i wizualnie super szeroką. Jeśli Cię to interesuje, zostań z nami i czytaj dalej!

Spraw, aby mała łazienka była użyteczna

proste-projektowanie-toaleta-bidet-na-scienna-zaokrąglone-krawędzie-biała-ceramiczna-łazienka

Małe łazienki są coraz częściej spotykane w nowoczesnych mieszkaniach i domach, które faktycznie mają kilka łazienek i polegają na niewielkich powierzchniach takich pomieszczeń. Artceram oferuje eleganckie akcesoria ścienne do toalety i bidetu. Zapewniają wizualną lekkość, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca. Szeroka kolekcja łączy elegancki, nowoczesny minimalizm z klasycznym stylem projektowania lat 50-tych. Próbki kolorów w różnych niuansach nadają pomieszczeniu naprawdę wyjątkowy charakter. Dzięki miękkim łukom i eleganckim liniom, styl neoklasyczny oczywiście sprawdza się tutaj, a wystarczy ściana o minimalnej głębokości 12 cm, aby zainstalować te wspaniałe dodatki sanitarne w swojej łazience.

Wysokiej jakości wyroby sanitarne do łazienki

bidet-toaleta naścienna-klasyczny-design-deska-tarka-inspirowana latami 50.

Kolekcja została stworzona z wielką starannością i precyzją przez Meneghello Paolelli Associati. Są one tutaj połączone z przemyślaną puszką praktyczności, aby uzyskać efekt wizualny tej kolekcji wodno-kanalizacyjnej. Modne, zajmujące niewiele miejsca rozwiązania firmy Artceram stanowią doskonały punkt wyjścia do zaprojektowania małej łazienki w nowoczesny i praktyczny sposób.

Nowoczesne-toalety-toalety-sanitarne-na-ścianie-stałe-małe-zabudowy-łazienkowe

WC podwieszana i bidet do małej łazienki

Meble-łazienkowe-biała-kolekcja-Artceram-neoklasyczna-nowoczesna

Błyszcząca polerowana ceramika

Łazienka-kolekcja-oszczędność miejsca-sprzęt-jazz-biały-sanitarny-dekorowany-dekoracyjny

Zdobienia jak narysowane tuszem

sprytny-design-technologia-łazienkowa-sanitarna-naścienna-bidet-toaleta-mała-łazienka

Kolekcje Artceram do Twojej małej łazienki

projekt-mała-łazienka-technologia-sanitarna-La-Fontana-bidet-toaleta-oszczędność miejsca

Meble łazienkowe z minimalistycznym akcentem

Design-połączenie-retro-z-minimalizmem-modna-technologia-sanitarna-czarno-biała

Jazz-niezwykła-kolekcja-łazienka-sanitarna-toaleta-czarna-modne-wzory

minimalistyczna-technologia-łazienkowa-geometria-kształtująca-biała-Artceram

Minimalistyczne-podwieszane-toaleta-oszczędzająca miejsce-rozwiązanie-dla-małej-łazienki

Read more
łazienka

Pięć unikalnych zlewozmywaków

Przedstawiamy pięć unikalnych propozycji projektowych dla  unikalne zlewozmywaki przed!

unikalna umywalka -design-model-wodospad-czerwone-kafelki

Umywalka Abisko firmy Eumar. Ta marmurowa umywalka inspirowana jest wodospadami Parku Narodowego Abisko. Jak widać, pomysł został dobrze zrealizowany przez projektantów Johana Kauppi i Larsa Sundströma. Kręte linie ładnie spływają do ukrytej bramy bazowej. Łabędź niemy jest ciągły przez rury lub odpływy wody, dzięki czemu możesz swobodnie i naturalnie cieszyć się podróżami wodnymi poniżej. Każdy doceni ten lekki spokój wnętrza, który wygląda zarówno naturalnie, jak i nowocześnie.

„Waserfall” – wyjątkowe umywalki – pomysły

unikatowe umywalki - nietypowy-design-pomysł-konsola-umywalka-biały-armatir-minimalistyczny

Kolejnym nietypowym rozwiązaniem do aranżacji Twojej łazienki jest umywalka Boffi PHC Corian.

To prosty pomysł, który daje całkiem wyjątkowy efekt. Umywalka Boffi to okrągła umywalka przedłużona od dołu. Ta klarowna bryła w białym kolorze jest wspaniałym dodatkiem i samodzielną dekoracją. Jestem pewien, że ten geniusz designu docenią osoby, które preferują prostotę i nie lubią przepełnionych przestrzeni.

 Unikalne pomysły na zlew do projektowania łazienki

unikatowe umywalki - bateria umywalkowa ze szkła przypominającego kaskadę

Wanna wodospadowa ze szkła CBD przenosi ideę naturalnego projektowania łazienki na zupełnie nowy poziom. Już samo patrzenie na nie pozostawia mi mowę. Sposób, w jaki to wygląda, jest tak niewymagający, a jednak przytłaczający. Ten witrażowy zlew naprawdę wygląda na swoim miejscu. Sposób, w jaki jest przymocowany do ściany, pozostaje ukryty, a umywalka z wodospadem nieuchronnie wnosi organiczny spokój sztuki do każdej współczesnej łazienki.

Umywalka ze stali nierdzewnej – niepowtarzalny design

unikalna umywalka -stal nierdzewna-lustro-okrągła-betonowa-ściana

Wreszcie, umywalka pochodzi z firmy Yanko – zaprojektowana przez Joela Robertsa. Niewiele możemy powiedzieć o tym niesamowitym projekcie, ponieważ mówi sam za siebie. Wykonany ze stali nierdzewnej i w kolorze białym, Janko przedstawia nam zapierający dech w piersiach projekt. W tej chwili, kiedy na nią patrzysz, masz wrażenie fal oceanu, a to jest dokładnie to, do czego dążą projektanci. Elegancko zaprojektowane wnętrze fala płynąca z górnej części zlewu Zrób mocne wrażenie we własnej łazience!

Umywalka kręta Sasso. Jest to betonowa umywalka przypominająca skamieliny, która ma silną obecność w pomieszczeniu. Inspirowany naturą ruch wody przypomina rzekę, a mądre prądy wodne zdecydowanie dają poczucie spokoju. Innowacyjny i ciekawy nowy wygląd w projektowaniu łazienek, który z pewnością nie pozostanie niezauważony!

Ludmiła Georgiewa

unikalna umywalka-konsola-umywalka-szkło-przezroczysta-bateria-minimalistyczna

unikalna umywalka -łazienkowa-czarna-ścienna-kafelek-bateria

unikalna umywalka-model-wodospad-biało-czerwona-kafelki-ściana

unikalna umywalka-czarno-biało-kafelkowa-bateria-ścienna-projekt

Unikalny zlew-spirala-odlewana betonowo-cementowa-śruba-kształt

unikalny zlew-woda-spirala-ślimak-kształt-beton-woda

unikalna umywalka-umywalka-beton-optyka-minimalistyczna-bateria podtynkowa

unikalna umywalka-umywalka-drewno-lustro-prostokątna-minimalistyczna

Read more
łazienka

35 nowoczesnych pomysłów na aranżację łazienki z płytkami FAP Ceramiche

nowoczesna-łazienka-pomysły-czarny-biały-relief-złoty-luksusowy-evoque-fap-camiche

Wszyscy chcemy mieć atrakcyjną i zrelaksowaną łazienkę. Możesz to osiągnąć dzięki starannemu planowaniu i odrobinie inspiracji. Aby stworzyć orzeźwiający i komfortowy nastrój w łazience, wielu projektantów używa płytek jako głównego akcentu w pomieszczeniu. Oferujemy Ci 30 nowoczesne pomysły na projekt łazienki z płytkami znanego producenta płytek FAP Ceramiche. Te płytki dekoracyjne oferują różnorodne możliwości projektowania i doskonale się ze sobą łączą.

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki od FAP Ceramiche

nowoczesna-łazienka-pomysły-czarny-biały-umywalka-kątowe-lustro-światło-luksusowe

Włoska firma inspiruje nas pięknymi designerskimi płytkami, które wywołują różne emocje i po prostu emanują energią. Mają dziwną zdolność przekształcania każdej łazienki w coś ekscytującego. Szeroka gama kolorystyczna płytek łazienkowych oferuje nieskończone możliwości kombinacji – od uspokajających odcieni kremu i beżu po jasne odcienie błękitu i czerwieni. Zamiast kolorów możesz bawić się różnymi wzorami i teksturami. Jest coś dla każdego.

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki dla małych pomieszczeń

nowoczesna-łazienka-pomysły-czarna-biała-relief-lampa-królik-evoque-fap-camiche

Te nowoczesne pomysły na projekt łazienki pokazują, jak wszechstronne mogą być płytki. Wzory łączą mozaikę i płytki o wysokim połysku, dzięki czemu definiujesz różne strefy w łazience. Różne wzory są miłym elementem dekoracyjnym. Wybieraj spośród wzorów szachownicy, motywów kwiatowych, pasków, kwiatów, pledów i wielu innych. FAP Ceramiche oznacza wysoką jakość i ponadczasowe piękno.

 Nowoczesne pomysły na aranżację łazienki z płytkami o matowym i błyszczącym wyglądzie

nowoczesna-łazienka-pomysły-boston-ambience-antracyt-szary-mat-połysk-ubranie-stojak-konsola do prania

 Nowoczesne pomysły na projekt łazienki z indywidualnością od FAP Camiche

Nowoczesna-łazienka-pomysły-mozaika-płytki-niebieski-okrągły-stolik-odpływowy

 Nowoczesne pomysły na projekt łazienki z płytkami do mniejszych pomieszczeń

dekoracyjne-płytki-łazienkowe-winno-czerwono-kremowe-tekstury-kwiatowe-płytki-podłogowe-drewno

Płytki ceramiczne w kolorze czekoladowym

nowoczesne pomysły na projekt łazienki akcenty z mozaiki w kolorze czekolady

Nakreśl strefę prysznica innym kolorem

nowoczesne płytki łazienkowe fap ceramiche beżowo-brązowy prysznic o wyglądzie drewna

Atmosfera wellness ze świecami

nowoczesne pomysły na projekt łazienki brzoskwiniowa kabina prysznicowa atmosfera spa

Płytki ceramiczne o wysokim połysku

płytki łazienkowe białe płytki podłogowe z szarego szkła o wysokim połysku, kabina prysznicowa z drewna

mała łazienka

małe płytki ścienne do łazienki pływająca wanna z corianu w łazience?

jasna, zrelaksowana łazienka

dekoracyjne płytki ścienne fap ceramiche paski motywy kwiatowe białe

nowoczesna łazienka ściany płytki podłogowe wzór jasnoniebieski czekoladowy brąz

pomysły na projekt łazienki płytki fap ceramiche wanna w kolorze kremowym corian

pomysły na projekt łazienki płytki beżowy wzór dekoracyjny wanna

płytki ścienne brzoskwiniowy kolor dekoracyjny wzór drewniany żyrandol w łazience

wąska łazienka biały wysoki połysk kafelki duże okno

płytki rustykalne meble łazienkowe metalowa umywalka drewniana próżność

nowoczesny design łazienki płytki ścienne wzór umywalki wolnostojące czerwony wysoki połysk

nowoczesne płytki ścienne do łazienki w beżowy wzór w kropki!

nowoczesne pomysły na projekt łazienki płytki fap ceramiche mozaika próżność

nowoczesne pomysły na projekt łazienki płytki beżowe tekstury fap ceramiche

nowoczesne płytki łazienkowe różowa mozaika umywalki o wysokim połysku

nowoczesny projekt łazienki w paski wzór beżowy zielony pomarańczowy kolor

nowoczesne płytki łazienkowe tekstura mozaika jasny krem ​​zrelaksowana atmosfera

luksusowa łazienka brązowo-beżowa kabina prysznicowa z drewnianymi płytkami podłogowymi

płytki wysoki połysk klaines łazienkowa kabina prysznicowa półki pod umywalkę

płytki łazienkowe o wysokim połysku niebieskie paski mozaiki fap ceramiche

płytki łazienkowe wino czerwone kremowe tekstury motywy kwiatowe płytki podłogowe z drewna

płytki dekoracyjne fap ceramiche czerwone szare półki na próżność z drewna

łazienka czarno białe płytki fap ceramiche wanna wolnostojąca

pomysły na projekt łazienki płytki fap jasnoszara wanna o wysokim połysku

płytka łazienkowa drewniana szafka pod umywalkę kremowa optyka z piaskowca

płytki łazienkowe fap ceramiche wygląd piaskowca wanna fap ceramiche

łazienka dwa kremowe żółte paski wzór mozaiki fap ceramiche

łazienka wellness ambience płytki żółtawo-beżowa kabina prysznicowa

Read more
łazienka

Galeria zdjęć łazienki dla wymagających właścicieli

Łazienka-obszar-pokój-z-kwiatami

Łazienka już dawno stała się przestrzenią wyrafinowanego użytkowania. Więcej przestrzeni, więcej światła, jeśli to możliwe światła dziennego i więcej luksusu, nawet przy określonym budżecie. Projekt łazienki i wyposażenie w meble zasługują dziś na dobrą pozycję i są tak samo dobrze ugruntowane w naszym życiu, jak salon i otwarta kuchnia. Sprawdź nasze Galeria zdjęć łazienki i sam zdecyduj, w jaki sposób zostaną uwzględnione Twoje wymagania.

Materiały do ​​galerii zdjęć łazienek

Latarnie-latarnie-z-szklanej-ceramiki

ten Galeria zdjęć łazienki w dzisiejszym artykule pokazuje łazienki nowoczesności z wykorzystaniem klasycznych materiałów. Drewno i kamień naturalny wciąż nas podbijają. Drewno pokrywa ściany, podłoga ma wygląd drewna, kolor brązowy jest często stosowany w minimalistycznej łazience. Łazienka z okładziną ścienną wygląda nowocześnie i przede wszystkim bardzo przytulnie. W skali popularności marmurowy kamień naturalny w łazience jest również zasłużony obok drewna. Podkreśla się klasykę i orientalność, do pokoju wprowadza się luksus. Pójdźmy o krok dalej i odnieśmy się do mozaikowych płytek ściennych i podłogowych z efektem 3D. Strefa prysznica i poszycie wanny z mozaiką wyglądają nowocześnie i stylowo, kompleksowe zastosowanie elementów małoformatowych i mini podkreśla styl i szyk w tym pomieszczeniu.

Galeria zdjęć łazienki

Whirlpool-wanna-mozaika-płytka-zapalniczka-podłoga

Rozwój techniczny wpływa również na naszą łazienkę. Jeśli masz już wannę, dlaczego nie skorzystać z jacuzzi lub małego jacuzzi zamiast zwykłych udogodnień. Kabina prysznicowa z masażem strumieniem ciśnieniowym oferuje małe spa i wellness w domu, ponieważ szukamy relaksu i rekreacji, spokoju i wyciszenia w tym pokoju i powinniśmy to prędzej czy później zdobyć. ten Galeria zdjęć łazienki prowadzi na ścieżce wskazówek w łazience i w każdym zakątku.

Okładziny ścienne-drewno-marmur-kamień-podłoga

Okładziny ścienne wykonane z drewna i kamienia marmurowego

Dekoracja ścienna z terakoty kamień naturalny

 Terakota i kamień naturalny w łazience

Mirror Wall Grey Tile Floor Ceramiczny wazon podłogowy Decor

Minimalistyczna łazienka 

Ręczniki-drewno-marmur-w kolorze srebrnym

Naprzemiennie drewno i marmur

Kamień naturalny-płytki-terakota-umywalka-drewno imitacja

Mozaika-i-kamień-wygląd-łazienki

nowoczesne-wnetrza-z-kafelkami-wanny-wystrój-w-podlodze-w-podlodze

nowoczesny-design-z-drewnem-i-płytkami

nowoczesna-łazienka-w-brązowej-sypialni

Minimalistyczna-łazienka-z-czarną armaturą

Marmurowe płytki z terakoty zlewu

Marmurowa-umywalkowa-nablatowa-wanna-kabina-prysznicowa-z-szklanymi-drzwiami

Luksusowa łazienka z kamienia palmowego z marmuru

Luksusowa łazienka z masażem wodnym pod ciśnieniem

mała-łazienka-z płytkami 3D

Inspirujące okno wanny łazienkowej z przodu

Wanna rastrowa wewnętrzna – płytki imitujące kamień naturalny

Drewniane półki-kabina-prysznicowa-z-kubkiem-szafki-wygląd-drewno

jasny-beżowy-kolory-łazienka-przykład

umywalka metalowa w odcieniach szarości

szare-odcienie-białe-baterie-łazienka-pomysły na projekt

Szklany zlew górny ceglany mur

Płytki-podłogowe-i-ścienne-płytki-drewno-o wyglądzie-wysokiego połysku

okucia w kolorze złotym-drewniane meble-podłogi

Zatopiona-wanna-drewno-ścienna-farba-ciemne-półki-i-meble

brązowa ściana kolor-przegroda-ściana-otomana-dywan-bawełna

Pomysły na łazienkę w kolorze jasnoniebieskim

Read more
łazienka

Płytki mozaikowe do łazienki – 65 pomysłów na wzory i sposoby układania

mozaika-płytki-łazienka-luksusowa-próżność-toaleta-kwiaty-żyrandol-kwiatowy-wzór

Stwórz poczucie luksusu w swojej łazience dzięki dekoracyjnym płytkom mozaikowym. ten Płytki mozaikowe do łazienki są bogate w kolor, fakturę i różnorodność. Należy wziąć pod uwagę ich rozmiar i kształt. Możesz użyć mozaiki, aby stworzyć piękne wzory i figury. Wykorzystaj swoją wyobraźnię w projektowaniu swojej łazienki i zobacz nasze pomysły na wszystkie powierzchnie Twojej łazienki.

Mozaika do łazienki w kolorze jasnej czerwieni

mozaika-płytki-łazienka-kwiatowa-toaleta-marcel-wędruje

Jednym z najlepszych rozwiązań dla atrakcyjnego wyglądu łazienki jest zastosowanie mozaiki w jasnych kolorach. ten Płytki mozaikowe do łazienki może również prezentować dekorację i sztukę współczesną.

Płytki mozaikowe do łazienki – ustaw proste akcenty mozaiką

mozaika-płytki-łazienka-biały-wzór-koral-kolor-zlewozmywakowy-lustro-brokat-nowoczesny

Jeśli wolisz bardziej zwyczajny wygląd, po prostu poprowadź małe paski wokół ramy lustra lub na poziomie toaletki.

Dekoracyjne akcenty z mozaiką do łazienki

mozaika-płytki-łazienka-czarny-biały-lustro-luksusowa-figura-rzeźba-rzymska

Możesz mieć elegancki design, używając tylko dwóch kolorów i takiego wzoru fuzji. Biała i czarna mozaika łączą się i tworzą ciekawy wzór pikseli.

Zainstaluj dekoracyjne mozaiki do łazienki w tynku

mozaika-płytki-łazienka-złota-czarna-umywalka-nowoczesna-włochy

Wzory kwiatowe są zawsze popularne – na powyższym zdjęciu od Vetrovivo. Niezależnie od tego, czy wybierzesz błyszczące odcienie, czy lśniące srebrne sylwetki, te kwiatowe wzory zamienią Twoją łazienkę w magiczne miejsce.

Wzory i kształty o strukturze plastra miodu są szczególnie popularne w każdym kolorze i rozmiarze

mozaika-płytki-łazienka-plaster miodu-szkliwiony-niebiesko-złoty-turkusowy

Śmiało łącz różne struktury i kształty – zachowaj koncentrację kolorów

mozaika-płytki-łazienka-ceramika-kaktus-zielona-wanna-luksusowa-konsola-umywalka-duża

Pomysłowe figury i wzory są możliwe dzięki mozaikom do łazienki 

mozaika-łazienka-wanna-wolnostojąca-srebrna-pinupgirl-niebieska-nowoczesny-chic

Złoty blask w luksusowej łazience

mozaika-płytki-łazienka-wanna-wolnostojąca-złoty-kwiat-wzór-luksusowy

Wanna i ozdobny kominek dla przytulnej atmosfery

mozaika-płytka-łazienka-wanna-żyrandol-kryształ-luksusowy-kominek-dekoracyjny

Luksusowo urządzona łazienka z wanną

mozaika-płytki-łazienka-wanna-piaskowa-kolor-ozdoby-żyrandol-lucus-róża-dekoracja

Nowoczesna pozłacana z wanną i prysznicem z hydromasażem

mozaika-płytki-łazienka-złota-wanna-kabina-zdjęcie-luksus-pozłacana-świetlna

Czysty luksus z mozaikowymi akcentami w kolorze złotym

mozaika-łazienka-złoto-brąz-ozdoby-próżność-umywalka-kabina-prysznic-oświetlenie-umywalka podwójna

Połącz złoto z marmurowymi płytkami

mozaika-płytki-łazienka-złoto-biało-matka-perłowa-umywalka-marmur-biało-szary

Różne wzory o nowoczesnym wyglądzie

mozaika-płytki-łazienka-koła-jasnoniebieskie-kwiaty-nowoczesny-prysznic-umywalka-kran

Łącz wzory i materiały i dopasowuj je kolorystycznie

mozaika-łazienka-lustro-drewno-okrągłe-podblatowa-zlewozmywak-złoty-wzór

mozaika-płytka-łazienka-toaleta-prysznic-wzór-zebra-czarna-konsola do mycia-umywalka-lustro

mozaika-płytka-łazienka-żyrandol-luksusowa-wanna-barokowa-lustro-podwójna próżność

mozaika-płytki-łazienka-kwiaty-niebieski-pod-stołem-еделстахл-едел-лужус

mozaika-płytki-łazienka-kwiaty-róże-czarny-biały-zlewozmywak-ze stali nierdzewnej

mozaika-płytki-łazienka-podwójna-próżność-zlewozmywakowa-kran-lustro-mozaika-kolory-niebieski-złoty-zielony

mozaika-płytki-łazienka-prysznic-czarny-biały-nowoczesny-umywalka-marmur-szklana ściana-szara

mozaika-płytki-łazienka-szkło-elementy-rozbita-armatura-prysznic-biały

mozaika-płytki-łazienka-szary-biały-monochromatyczny-trójkąt-umywalka-złoty-lustro

mozaika-łazienka-umywalka-oświetlenie-pośrednie-szara-brązowo-biała

mozaika-płytki-łazienka-toaleta-lustro-próżność-żółta-farba-ścienna-światła

mozaika-płytki-łazienka-pomarańczowy-ciemnobrązowy-zlewozmywakowy-próżność-lustro-wazon-kwiat

mozaika-płytki-łazienka-ozdoby-biały-czarny-ciemnobrązowy-dekoracja-oświetlenie-wazony

mozaika-płytki-łazienka-ornamenti-wzór-parlmutt-dekoratori-bassanesi-czarny-biały

mozaika-płytki-łazienka-czarny-biały-matka-perłowa-japonki-deko-mydło

mozaika-łazienka-masa-perłowa-szkło-umywalka-nowoczesna-armatura-lustro-kabina prysznicowa

mozaika-płytki-łazienka-masa-perłowa-złoty-lustro-owalna-okucia-słup-biały

mozaika-płytki-łazienka-czarna-biała-wanna-wolnostojąca-vintage-armatura-kanapa-wzór-okno-żółte-akcenty

mozaika-płytki-łazienka-biała-wanna-wolnostojąca-drewno-zielona-prysznic-garderoba

mozaika-łazienka-biała-złota-wysoki połysk-srebrna-toaleta-owalna

mozaika-płytki-łazienka-czarna-biała-umywalka-prostokątna-zaokrąglona-kran

mozaika-płytka-łazienka-lustro-kran-biały-fiolet-masa-perłowa-umywalka

mozaika-płytki-łazienka-plaster miodu-czarny-biały-szary-monochromatyczny-kosz

mozaika-płytki-łazienkowe-umywalka-kran-vintage-koła-beżowa-umywalka-marmur

mozaika-płytka-łazienka-umywalka-próżność-marmur-okrągły-kwiat-wzór-lustro-kran

mozaika-płytki-łazienka-konsola do mycia-drewniana-kran-jasny-niebieski-sztuka-ścienna-design

mozaika-płytki-łazienka-sztuka-armatura-księżyc-słońce-kamień-ceramika

mozaika-płytki-łazienka-ręcznie-ręcznie-roślinna-motywy-rzymsko-zielona-beżowa

mozaika-płytki-łazienka-secesyjna-biała-brązowa-drzewo-dekoracyjne-kwiaty-lustro-owalne

mozaika-płytka-łazienka-woda-podziemia-ryba-koral-wanna-kran

mozaika-płytki-łazienka-biała-kranu-koło-niebiesko-wanna-dekoracyjna

mozaika-płytki-łazienka-biała-wanna-cintage-toaleta-niebieskie-kwiaty-kamery-prysznicowe

mozaika-łazienka-biała-piaskowa-beżowa-podwójna-umywalka-owalna-lustro-kabina prysznicowa

mozaika-płytki-łazienka-whirlpool-niebiesko-czarna-woda-wellness-spa

mozaika-płytki-łazienka-armatura-próżność-umywalka-granatowa-pionowa-niebieska-jasnoniebieska

Układanie czerwonej i białej mozaiki do łazienki na różne sposoby

mozaiki łazienkowe czerwone białe akcenty ścienne serca

Kontrastowe płytki w łazience 

czerwona mozaika łazienka czarny biały

Nieco szalony projekt

czarno-białe mozaiki do łazienkowych pikseli

Mozaiki do łazienki z kwiatowym wzorem

mozaika łazienka próżność kwiatowy wzór turkusowy

miękki różowy kolor ściany  płytki mozaikowe łazienka miękkie różowe srebrne róże ściany białe meble łazienkowe

Łazienka dla dziewczynek

mozaika łazienka jasnoróżowa biała dziewczyna lustro ścienne!

Panele drewniane i czarno-białe płytki

mozaika układanie okładzin ściennych z drewna czarno-białego

beżowa mozaika szklana

mozaika łazienka brązowa jasnobeżowa wanna

Sylwetka miasta

mozaika do łazienki niebieska sylwetka miasta

ciemnoszare płytki wielkoformatowe

łazienka wielkoformatowe szare płytki akcent mozaiki

abstrakcyjne kształty

płytki mozaikowe łazienka biały czarny abstrakcyjny wzór

Powiedzenia stworzone z mozaiki 

mozaiki do łazienki

Lustro mozaikowe w łazience

mozaikowe pomysły łazienkowe słoneczne żółte lustro kafelkowe

eklektyczna kombinacja

mozaika łazienkowa czarno-biała tylna ściana

czarna czerwona kombinacja

mozaika projekt łazienki czarne tekstury serca

mozaika łazienka tęcza próżność tylna ściana    mozaika łazienkowa marmurowe kwiaty typu układania

mozaika szklane płytki łazienkowe jasnoniebieska rama lustra w stylu vintage

mozaika do łazienki sztuka czarny beż

mozaika płytki łazienkowe ciemnoniebieskie połączenie delfina

Read more
łazienka

minimalistyczna seria mebli łazienkowych zaprojektowana przez Studio Nendo dla Bisazza

seria mebli łazienkowych nendo studio bisazza bagno włochy

Japońskie studio projektowe Nendō Ma minimalistyczna seria mebli łazienkowych dla Włocha Bisazza Utworzony. Kolekcja Nendo została zaprezentowana podczas Milan Design Week 2012. Przestrzeń wystawiennicza została zaprojektowana przez założyciela Nendo, Oki Sato, aby pokazać różne możliwości łazienki z Bisazza. Aby stworzyć poczucie osobistego doświadczenia i prywatności, kanciaste kształty pozostają spójne we wszystkich elementach. W celu uniknięcia uczucia ciężkości do wanny i umywalki z szafką użyto drewna modrzewiowego. Ciepła estetyka i wysoka jakość materiału kontrastują z solidnymi formami.

minimalistyczne meble łazienkowe – wanna z drewna modrzewiowego

seria mebli łazienkowych nendo wanna drewno modrzewiowe

 

Oprócz mebli łazienkowych firma Sato opracowała również dla marki dwa wzory płytek: „Chmura Kumo” i „Kwiat Hana”. Oba są fuzją tradycyjnych japońskich symboli, ale w formie nowoczesnej mozaiki. Ławka z marmuru kararyjskiego pokryta szklaną mozaiką łączącą słoje marmuru z fakturą kwadratów.

minimalistyczne meble łazienkowe o kanciastych kształtach

minimalistyczna seria mebli łazienkowych bisazza drewniana wanna

„W przeszłości japońskie łazienki były miejscem komunikacji. Rodziny kąpały się razem, a łaźnie publiczne były bardzo popularne. Teraz kąpiel ma bardzo prywatne znaczenie. Minimalistyczna seria mebli łazienkowych wyraża to, ale nadal zachowuje poczucie „montażu”, mówi Oki Sato.

 Umywalka z szafką z jasnego drewna modrzewiowego

minimalistyczna seria mebli łazienkowych szafka pod umywalkę z drewna modrzewiowego,

Seria mebli łazienkowych nendo bisazza szafka podumywalkowa z drewna modrzewiowego

Drewniana umywalka

minimalistyczna seria mebli łazienkowych modrzewiowa umywalka bisazza

Złoty liść w szklanych płytkach

minimalistyczne meble łazienkowe płytki złoty liść szkło bisazza

Szafka podumywalkowa z drewnianą ramą

seria mebli łazienkowych nendo umywalka elementy drewniane

Połączenie drewna i bieli

seria mebli łazienkowych umywalka prysznicowa drewno modrzewiowe

Stojak na ręczniki

minimalistyczna seria mebli łazienkowych wieszak na ręczniki nendo design

Szafka z przegródkami

Seria mebli łazienkowych półka stojąca drewno modrzewiowe bisazza

minimalistyczna seria mebli łazienkowych komoda z szufladami

minimalistyczne meble łazienkowe marmurowa ławka nendo

seria mebli łazienkowych marmurowa ławka nendo łazienka

płytki kumo chmura nendo studio

minimalistyczna seria mebli łazienkowych bisazza stojak na rośliny

minimalistyczne zegary ścienne kolekcja nendo zegarów ściennych

minimalistyczne meble łazienkowe milano 2012 design week

Read more
łazienka

Wyjątkowe wizualizacje 3D łazienek autorstwa dwóch utalentowanych projektantów

Wizualizacje 3d łazienki Semsa Bilge kolorowa farba drewniana podłoga

Kto nie chciałby mieć domu o doskonałej aranżacji wnętrz? Z nieskazitelnymi sypialniami, salonami i kuchnią? Łazienka też? Jeśli chcesz mieć nowoczesną i kolorową łazienkę, spójrz na te wyjątkowe Wizualizacje łazienki 3D z Studio Daymon i Semsa Bilge.

Wizualizacje łazienki 3D od Semsa Bilge

Wizualizacje 3d łazienki Semsa Bilge mozaika w stylu japońskim

Jasne kolory i graficzne nadruki, które zdają się skakać ze ściany, można zobaczyć w projektach Semsy Bilge. Połączenie grafik pokrywających ściany i zlewy w jasnych kolorach nadaje projektom świeży i jasny wygląd. Być może największe wrażenie robi projekt łazienki, w której wkomponowano słynny drzeworyt z „Wielkiej fali Kanagawy” japońskiego artysty Edo Hokusaia. Ściany, płytki i brzeg wanny są skoordynowane z japońskim motywem.

Wizualizacja łazienki 3d Semsa Bilge mozaika płytki drewniane meble łazienkowe  Projektant wizualizacji łazienki 3d Semsa Bilge drewno beżowy biały

planowanie łazienki brązowo-beżowy Semsa Bilge

projekt łazienki szary fioletowy dywan kobiecy Semsa Bilge

Utworzono Daymon Wizualizacje łazienki 3D, które reprezentują koncepcję mniejszej łazienki o kolorowym i purystycznym designie. Projekty są atrakcyjne wizualnie, ponieważ wszystkie są luksusowe, wygodne i mają naturalny dotyk.

Wizualizacje 3D łazienki od Daymon Studio do małych pomieszczeń

mała łazienka z skośnym oknem dachowym Daymon Studio

Daymon Studio uwielbia tworzyć kolorowe, czyste projekty z dużą ilością uroku i osobowości. Piękne, duże, beżowe kafelki na ścianach i mniejsze, brązowe okalają prostokątną wannę. Proste lustro wisi na ścianie, a drewniana umywalka dodaje naturalnego akcentu. W ręczniku i wazonie znajdujemy plamy koloru. Mata podłogowa wprowadza radosną atmosferę do małego pokoju.

wizualizacja łazienki brązowa wanna narożna Daymon Studio

Tutaj zaplanowałeś łazienkę, w której jedną ścianę i podłogę wyłożono brązowymi płytkami, a drugą ścianę i sufit kremem. Ten wybór sprawia, że ​​pokój jest ekscytujący, łamiąc tradycyjne zasady projektowania.

 projekt małej łazienki wizualizacja 3d Daymon Studio

wizualizacja łazienki brązowe płytki ścienne Daymon Studio  projekt łazienki drewno białe szafki Daymon Studio

Wizualizacje 3d łazienki daymon design mała wanna

Read more
łazienka

15 ciekawych i ekstrawaganckich trendów 2014 dla łazienki

trendy 2014 wanna beżowe płytki w stylu spa meble z ciemnego drewna

W tym artykule zanurzamy się w cudowny świat łazienki. Pokażemy Ci najnowsze Trendy 2014 dla łazienki, którzy przejęli rynek.

1. Styl spa jest jednym z nich Trendy 2014 dla łazienki

trendy 2014 spa łazienka drewniana podłoga okładzina ścienna luksus

Aby zaprojektować styl spa zgodnie z trendami 2014 roku, potrzebujesz pomysłów na przytulną i ciepłą atmosferę. Możesz to osiągnąć m.in. za pomocą drewna. Materiał może być nie tylko reprezentowany przez meble, ale, jak widać tutaj, przez parkiet lub okładzinę ścienną z drewna.

Trendy 2014 – stwórz przytulną atmosferę

trendy 2014 łazienka szkło kwiaty motyw wanna relaks świece

Łazienka również wygląda przytulnie z beżem lub innymi naturalnymi odcieniami. Dodaj świece do całości i gwarantowany jest doskonały relaks. Styl spa, jako przykład trendów z 2014 roku, można równie łatwo osiągnąć za pomocą odpowiednich płytek.

Luksusowe trendy w stylu spa

trendy 2014 zatopiona wanna łazienka szara mozaika białe płytki

Jeśli chcesz dodać odrobinę luksusu do trendów z 2014 roku, wanna wpuszczana może być dla Ciebie. Nie sądzisz, że samo patrzenie na to sprawia, że ​​się odprężasz? Opraw wannę również drewnem lub nowoczesną mozaiką.

Stwórz komfort

trendy 2014 oświetlenie pośrednie romantyczna łazienka deco mokra komórka

Oto kolejny przykład tego, jak można osiągnąć idealny styl spa przy odpowiednim oświetleniu i naturalnych kolorach. Rustykalne akcenty wykonane z drewna równie dobrze prezentują się we wnętrzu łazienki, a także podkreślają przytulną atmosferę.

Gorący prysznic parowy połączony z sauną włoskiego projektanta Di Vapor

sauna w stylu spa w stylu łazienki trend 2014

„Problemy są oznaką życia. Życie jest trudne dla wszystkich.” To jedna z największych prawd w życiu. Jeden z najbardziej znanych psychiatrów dr. M. Scott Peck mówi: „Życie to seria problemów. Czy chcemy narzekać na to, czy go rozwiązać?” „Czy zgadzasz się, czy nie zgadzasz się z tym twierdzeniem, wszyscy napotykają problemy, a sposób ich rozwiązania zależy od tego, jak im przeciwdziałamy. Musimy je zaakceptować, stawić im czoła i stawić czoła problemom. Daj im czas.

Kiedy naprawdę poświęcamy czas na zastanowienie się, jak rozwiązać konkretny bolesny problem. Potrzebujesz do tego odpoczynku. A w dzisiejszych czasach, przy całej zaawansowanej technologii, takiej jak telefony komórkowe, trudno jest znaleźć odpowiedni czas na myślenie. Ludzie coraz bardziej tęsknią za sposobem na wycofanie się, relaks, myślenie, naładowanie baterii i walkę z nerwicą lub depresją.

trend w projektowaniu łazienki 2014 sauna spa uczucie

Takimi miejscami na odpoczynek są hotele spa. Jeden z Trendy 2014 dla łazienki czy takie systemy w domu są projektowane i instalowane przez architektów i projektantów. Zawierają prysznic parowy, saunę i jacuzzi, aby zapewnić pełen relaks. Poniższe zdjęcie pokazuje świetny przykład, w którym prysznic parowy został połączony z sauną i który oferuje prawdziwy zabieg spa.

Ponad 50% nowo wybudowanych domów w Stanach Zjednoczonych ma wannę z hydromasażem. Podobnie jak w tym roku, systematycznie rośnie również liczba obiektów uzdrowiskowych.

2. Żywe ściany jako trendy w łazience w 2014 roku

Jeden z naturą Siola

Trendy 2014 do łazienki ogrodowa wanna z zieloną ścianą

wystrój łazienki pionowa ściana wanna z mchu

Żywe ściany nie są obecnie tak rozpowszechnione, ale wciąż trafiają na listę Trendy 2014 dla łazienki. Przykuwają wzrok, gdy są odpowiednio zaprojektowane. Poniższy przykład to praca Siola, która jest po prostu imponująca i dodaje łazience namacalnej energii, która nie byłaby możliwa w żaden inny sposób. Najbardziej niepokojące jest podlewanie roślin na ścianie. Istnieją specjalne systemy nawadniające dla roślin doniczkowych, które automatycznie nawadniają rośliny w zależności od pory i wilgotności gleby. Żywe ściany stają się coraz bardziej popularne i są jednym z Trendy 2014 dla łazienki.

3. Wbudowane na zamówienie kabiny prysznicowe jako trendy w łazience w 2014 roku

kabina prysznicowa z deszczownicą z drewnianą podłogą trend 2014

Oszałamiająca kabina prysznicowa od Grupa CTA

Te prysznice to czysty luksus. Są otwarte i łatwo dostępne oraz mają dużą słuchawkę prysznicową. Tożsamość osobista i indywidualność, a także wynikający z niej efekt, to trend rosnący. Znajduje zastosowanie w różnych obszarach, w tym w łazience. Ci, których na to stać, uciekają się do niestandardowych projektów w stylu spa i często kabin prysznicowych. Ten trend istnieje od wielu lat i utrzyma się w tym roku.

Oddziel się od tłumu i wybierz indywidualność. Nie będziesz żałować.

4. Styl przybrzeżny

trendy 2014 łazienka rama lustra w stylu przybrzeżnym z drewna drift

Projekt przybrzeżny ADL III

Jeden z Trendy 2014 dla łazienki w ogóle jest styl przybrzeżny. Używaj naturalnych akcesoriów, takich jak kamienie, muszle i wyrzucone przez wodę drewno, które nadają łazience naturalny wygląd plaży. Następne zdjęcie jest doskonałym przykładem lustra z drewna dryfującego, które możesz kupić lub wykonać samodzielnie. Aby to zrobić, potrzebujesz oczywiście dużo czasu, wyobraźni i dostępu do artykułów plażowych. Kup zwykłe lustro, wybierz się na spacer po plaży i zbierz wszystkie kawałki drewna, które nadal dobrze wyglądają. Następnie przyklejasz je do ramy lustra. Poszukaj również okładzin na pióro i wpust oraz akcesoriów z wikliny, które pasują do ogólnego projektu.

5. Wzór mozaiki

wzór mozaiki ściennej podłogi trendy 2014 łazienka

Mozaikowa łazienka z pracowni architektonicznej Elevation w południowej Kalifornii

Nie musisz wybierać tak odważnego projektu do swojej łazienki jak na przykładowym zdjęciu, ale mozaiki są zdecydowanie jednym z nich Trendy 2014 dla łazienki. Możesz również dodać do niego styl retro. Uważaj jednak, aby szybko nie stało się niesmaczne lub staromodne, jak to często bywa w przypadku takich projektów. Stare wanny z nóżkami, a także nowoczesne umywalki stalowe z cokołem i podświetlanymi lustrami, jak widać na zdjęciu, dobrze komponują się z mozaikowymi wzorami. Dopóki masz na to oko, możesz łączyć mozaikę z różnymi rzeczami.

Do Trendy 2014 dla łazienki Przede wszystkim są mocne, jasne i w pełni wykorzystane wzory mozaiki i płytek.

6. Naturalne materiały jako trendy 2014 do łazienki

naturalne materiały trendy w projektowaniu łazienek 2014 do łazienki

Naturalne drewno zapewnia świetne efekty (Konstruktor Schomes)

Stosowanie naturalnych materiałów to trend, który widać również w innych dziedzinach. W przeciwieństwie do bardziej ryzykownych wariantów powyżej, są ponadczasowe i pozostaną modne przez wiele lat. Jeśli przeprowadzasz renowację, sprawdź, czy w suficie znajdują się naturalnie postarzane belki, które można poprawić lakierem lub woskiem. Mogą stanowić świetny akcent w łazience.

Naturalne materiały to nie tylko drewno, ale także kamień, łupek i inne materiały z ziemi. Dlatego zazwyczaj do każdego projektu są odpowiednie materiały. Warianty noszone, podszyte i dzielone są nazywane Trendy 2014 dla łazienki preferowane. Ale dopóki jest to naturalne, możesz założyć, że jest nowoczesne.

7. Miedź to także jeden z trendów w łazience w 2014 roku

trendy 2014 łazienka miedziana wanna w stylu vintage żwirowa podłoga

Ponadczasowa miedziana wanna od K i K Custom Cabinets

Jeśli regularnie interesujesz się nowymi trendami, zauważysz, że miedź staje się coraz bardziej nowoczesna. Szczególnie rury wykonane z miedzi należą do Trendy 2014 dla łazienki, które są wyraźnie widoczne i używane jako akcent. Takie akcenty szczególnie dobrze komponują się z tradycyjnie zaprojektowanymi łazienkami. Poszukaj również lamp, zlewozmywaków i innych akcesoriów wykonanych z miedzi i urozmaicaj swoją łazienkę.

8. Trendy 2014 dla łazienki – prysznice bezramowe

bezramowe szklane płytki ścienne prysznicowe optyka z drewna kamiennego

Bezramowy prysznic od Joshua Lawrence Studios INC. Dno pochodzi z Nowa Rawenna

Jeden z największych Trendy 2014 dla łazienki, podobnie jak w ciągu ostatnich 5 lat są to proste i minimalistyczne prysznice bez ramek i bez dodatków. Do utrzymania konstrukcji wykorzystuje się tylko to, co jest absolutnie niezbędne, a są to np. chromowane klipsy do mocowania szyb. Te prysznice to właściwy wybór, jeśli szukasz trwałości, wszechstronności i klasy. Wybierz ciężkie słoiki o grubości około 10 mm, masywne uchwyty i upewnij się, że są wodoodporne, dociskając szyby silikonem.

Ten wariant jest jak Mercedes pod prysznicami i również w tym roku pozostaje trendem, na który przysięgają projektanci i producenci.

9. Trendy 2014 dla łazienki – hotelowy glamour

łazienka luksusowa czarna wanna wzór zebry

Wspaniała łazienka przy Nieto projekt

To tylko jedno ze słów na temat wspólnych trendów projektowych w tym roku. Łazienki w stylu glamour w stylu hotelowym stają się coraz bardziej popularne w nowo budowanych projektach. Czemu nie? Są odważni, nieustraszeni i wołają o przyjemność. Należą również do Trendy 2014 dla łazienki.

Wybierz lekkie i duże. Sfałszuj duży pokój, dodając podświetlane lustra. Jeśli lubisz ekstrawagancję, możesz również zabudować wannę ze wzorem zebry.

10. Kwiatowe akcenty w odważnych kolorach

Trendy 2014 do łazienki kwiatowa dekoracja ścienna czerwony kwiat

Jasnoczerwony hibiskus namalowany bezpośrednio na ścianie.

Żywy i dynamiczny to cechy, które każdy z nas powinien mieć w swoim życiu. Nic nie oddaje tego uczucia lepiej niż ładne, wyraziste malowidła ścienne w postaci kwiatów. Od dawna są nowoczesne do sypialni, ale teraz należą również do Trendy 2014 dla łazienki. Przykład na poniższym obrazku pokazuje, jak oszałamiająco piękny jest ten pomysł. Zadziwią każdego, kto wejdzie do łazienki.

Taki żywy i dynamiczny projekt jest dokładnie tym, co powinieneś wziąć pod uwagę. Jeśli to możliwe, poproś artystę, aby narysował obraz bezpośrednio na ścianie, aby uzyskać świeży i niepowtarzalny wygląd. Ożywi zmysły i pobudzi wyobraźnię.

11. Proste, monochromatyczne motywy jako trendy 2014 do łazienki

trendy 2014 łazienka monochromatyczne kolory cały czarny

Proste, monochromatyczne motywy do łazienki autorstwa Meble Jordan

Klinicznie czysty i po prostu monochromatyczny jest również jednym z Trendy 2014 dla łazienki. Różne odcienie tego samego koloru, a także błyszczące lub matowe kafelki są wykorzystywane do łączenia najnowszych nowoczesnych stylów. Chodzi o to, by łazienka była prosta jak Skandynawowie. Unika się falbanek i używa tylko wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu otoczenie wygląda promiennie, gustownie i elegancko.

Ten trend jest popularny od kilku lat i nie osłabnie również w 2014 roku.

12. Obszar mokry

nadd obszar czarno-biała mozaika ścienna deco

Otwarta mokra strefa od Savio & Rupa

Ten przykład Trendy 2014 dla łazienki istnieje od lat. Ale trafia na listę, bo mimo swojego wieku nie wychodzi z mody i pozostaje popularny. Jest to droga opcja, więc nie jest dostępna dla wszystkich, ale ci, którzy mają pieniądze na zakup tak mokrego terenu, nie będą tego żałować. Same projekty obszarów mokrych dostosowują się do obecnych Trendy 2014 dla łazienki jak widać na przykładowym zdjęciu poniżej z monochromatyczną łazienką.

13. Przyciemniana drewniana podłoga

Podłogi drewniane trendy 2014 nowoczesna łazienka

Świetna przyciemniona drewniana podłoga od Neumann Mendro Andrulaitis Architekci

Te Trendy 2014 dla łazienki pokrywają się trochę z tymi z naturalnych materiałów, o których już wspomniano. Podłoga z barwionego drewna zasługuje na wymienienie wraz z przykładem zdjęcia, ponieważ reprezentuje szczególnie wielki trend. Może nawet stać się jednym z najpopularniejszych wariantów na rok 2014, które są również wykorzystywane do kuchni.

Szczególnie dobrze do tego projektu pasują długie szafki dolne, jak widać na zdjęciu, a także kwadratowe i prostokątne płytki. Stosuj ten sam odcień kolorystyczny do szafek i innych mebli, aby się uzupełniały.

14. Krzywe jako trendy w łazience w 2014 roku

trendy 2014 łazienka ściana dzieląca pokój krzywe czarna mozaika

Zakręcony włoski projekt Increation

W ostatnich latach trend łazienkowy zdominowały proste linie. Jednak w tym roku coraz większą popularnością cieszą się krzywe i zaokrąglone krawędzie. Wszystko w łazience można zaokrąglić, od ścian po wannę, umywalkę i lustro, po szafki i system prysznicowy.

Krzywego pasuje do krzywego. Więc kiedy już wpadniesz w ten styl, będzie to równie ważne Trendy 2014 dla łazienki usłyszał, zaczął się trzymać w łazience. To nie tylko tworzy pewną równowagę. Pomaga dobrze wykorzystać przestrzeń, ponieważ zaokrąglone szafki można umieścić w ciasnych przestrzeniach, nie wyglądając na ciasne i ograniczone.

15. Płytki marmurowe i onyksowe

trendy 2014 łazienka deco marmurowe panele z onyksu

Oszałamiająca płyta z onyksu by Wnętrza Robyn Scott

Dzięki dużym, naturalnym płytom z marmuru i onyksu każda łazienka staje się wyjątkowa, ponieważ każda płytka ma swój własny wzór. Należysz do nie bez powodu Trendy 2014 dla łazienki. Ściany z weneckiego marmuru są popularne w każdej innej części domu, a teraz są również w łazience. Obowiązuje zasada: im większe, tym lepsze. Preferowane są poszczególne części. Ściana wykonana w całości z naturalnego piękna, tworzona przez miliony lat, po prostu zapiera dech w piersiach.

To coś, co trzeba zobaczyć, aby zdać sobie sprawę z imponującego efektu. Ale ponieważ jest to jeden z Trendy 2014 dla łazienki to może będziesz miał okazję popatrzeć na taką łazienkę i na własne oczy przekonać się, jaka jest piękna.

nowoczesny projekt łazienki 2014 szklana ściana prysznicowa

luksusowa łazienka marmurowa wanna z kremem do płytek

Trendy 2014 do łazienki naturalne materiały roślinne drewno

Trendy 2014 do łazienki nowoczesne wzornictwo drewnopodobne płytki podłogowe

Read more
łazienka

Nowoczesne wyposażenie łazienki – praktyczne wskazówki projektowe

fioletowy brązowy kolor płytki próżność podwójny zestaw

W pięciu krokach możesz zaprojektować swoją wymarzoną łazienkę – zdradzimy Ci proste triki na wyposażenie łazienki, które znacznie ułatwią Ci planowanie. Zmień swoją łazienkę w oazę wellness!

Stylowe wyposażenie łazienki – triki i wskazówki dotyczące projektowania łazienki

skonfigurować kabinę prysznicową szklane meble łazienkowe z drewna jasne płytki

Projektowanie łazienki to pierwszy krok w kierunku wymarzonej łazienki. Pomocne może być stworzenie szkicu z dokładnymi wymiarami. Duże łazienki pozostawiają dużo wolnego miejsca zarówno na wannę, jak i kabinę prysznicową. Można je idealnie podzielić na kilka obszarów, które pełnią różne funkcje. Wybór mebli łazienkowych też jest praktycznie nieograniczony: wysokie szafki i ekstrawaganckie umywalki – wszystko jest dozwolone, o ile meble nie przeszkadzają i zostały dobrane stylowo. Systemy hydromasażu z wodą lub powietrzem zrelaksują zmysły po długim dniu pracy. Pakiety kolorystyczne są obecnie bardzo modne i mogą służyć jako akcenty w łazience.

Z kolei małe łazienki zyskują dzięki jednolitemu wzornictwu. Brodzik bez barier ze szklaną ścianą to idealny wybór do wąskich pomieszczeń. W spa można skorzystać z kabiny prysznicowej. Minimalistyczne lub purystyczne zestawy mebli łazienkowych bez klamek sprawiają, że mała łazienka wydaje się większa. Popularnym trikiem są też szafki z lustrem – podkreślają wyposażenie łazienki.

Wyposażenie łazienki – agonia wyboru

Nowoczesny projekt łazienki, wanna wolnostojąca, wygląd drewna, ściana z kamienia naturalnego

Po dokładnym wymierzeniu łazienki i dokładnym rozplanowaniu przychodzi czas na dobranie odpowiednich mebli łazienkowych, armatury i akcesoriów. Tu na ratunek przychodzą profesjonaliści tacy jak Megabad. Jeden z wiodących sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek oferuje wyposażenie łazienek wysokiej jakości i znanych marek. Firma rodzinna powstała ponad 75 lat temu i posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów. Na blogu relacjonują nowości z branży i prezentują topowe marki. Idealne wyposażenie standardowe w Megabad to doskonały przykład udanego połączenia funkcjonalności i designu. Marka oferuje kompletny asortyment do każdej łazienki i sytuacji życiowej.

Neutralne kolory w łazience

beżowe oświetlenie lustrzane urządzenie do planowania łazienki

Prysznic o idealnym standardzie

Spa łazienka wellness idealny standard

Stylowy i super elegancki

Idealny standardowy prysznic boczny ze stali nierdzewnej

Read more
łazienka

Nowa estetyka Twojej łazienki dzięki programowi wyposażenia łazienki „Esplanade”

stylowa-łazienka-program-wyposażenia-esplanada-wolnostojąca-wanna-okleina-okleina

Znana niemiecka firma Duravit we współpracy z rosyjskim projektantem Siergiejem Tchobanem zaprojektowała nowy program wyposażenia łazienek. Nosi nazwę Esplanada i reprezentuje piękną i bogatą kolekcję mebli łazienkowych, która zawiera bardzo ciekawe elementy i jest bardzo oryginalnym i ciekawym dodatkiem do regularnych projektów mebli łazienkowych.

Program wyposażenia łazienki w wyrafinowanym designie

duravit-meble-łazienkowe-program-esplanady-dąb-okleina-meble-łazienkowe-nowoczesne

Te elementy i szafki łazienkowe wyglądają jak prawdziwe meble, są wyłożone dębową okleiną, tu można zauważyć nietypowe połączenia materiałów, takie jak wysokiej jakości biała porcelana i ręcznie szyte skórzane szafki. Wszystkie produkty z tej kolekcji charakteryzują się minimalistycznym designem, prostymi, prostymi liniami, które są gładkie i eleganckie, dzięki czemu materiały i kształty sprawiają, że jedyne elementy wyglądają nowocześnie i elegancko. Toaleta staje się fotelem, wanna szezlongiem, a umywalka komodą; Twoja łazienka zamienia się w drugi salon. Cena mebli zaczyna się od 1750 USD i może wzrosnąć nawet do 10 000 USD. To bardzo wyjątkowa kolekcja Duravit, które sprawią, że każda łazienka będzie stylowa.

Wanna wolnostojąca “Esplanade”

duravit-program-wyposażenia-łazienki-wanna-dąb-okleina-wolnostojąca-stal nierdzewna

Umywalka z szafką stojącą

duravit-esplanada-umywalka-podstawka-szafka-łazienka-program-wyposażenia-biała-porcelana

Ręcznie szyta skórzana rączka

Esplanade-program wyposażenia-łazienki-w-okleinie dębowej-obszyty-ręcznie-szyty-skórzany uchwyt

Program wyposażenia łazienki-szafka łazienkowa-fornir dębowy-ręcznie szyty-skórzany uchwyt

Łazienki-wyposażenie-toaleta-deska-okleina-dąb-Duravit

Read more
łazienka

Projekt architektoniczny zlewu o dynamicznym kształcie skrzydła

Zestawy lustrzane czarne płytki podłogowe z drewna

Włosi od dawna są znani ze swoich stylowych mebli łazienkowych. To Projekt zlewu, które Państwu przedstawiamy jest nadal dowodem kreatywności producentów. Wygląd naprawdę zrobił na nas wrażenie swoim minimalistycznym kształtem!

Elegancki design umywalki w formie architektonicznej

Próżność łazienkowa z drewna ściennego

To Projekt zlewu włoska firma Falper zachwyca swoją indywidualnością i architektonicznym wyglądem. Umywalka wolnostojąca ma kształt skrzydła i powierzchnię na wysoki połysk. Minimalistyczny mebel łazienkowy ma lekko kręty kształt. Całości dopełniają dwie ramki – jedna na akcesoria łazienkowe, a druga na wbudowane oświetlenie. Udaną konstrukcję umywalki można połączyć z szafką stojącą, ale piękno umywalki widać tylko w wersji wolnostojącej. Materiał, z którego wykonany jest zlew jest niezwykle wytrzymały i higieniczny. Umywalkę można idealnie ustawić jako akcent w minimalistycznej łazience. Szczególne napięcie wprowadzają kontrasty między czarnymi płytkami łazienkowymi a białą umywalką. Nawet małe łazienki skorzystają na projekcie – wąski kształt tworzy złudzenie optyczne i sprawia, że ​​ściana wydaje się dłuższa.

Projekt zlewu – minimalistyczna perfekcja

Umywalka ceramiczna kolor biały

Włoska marka Falper stała się już znana w całej Europie dzięki swoim eleganckim kreacjom. To Projekt zlewu firma kieruje się minimalistycznymi podstawowymi zasadami. Nowoczesna technologia przetwarzania i wysokiej jakości materiały, które można poddać recyklingowi, pomagają projektantom szybko i łatwo realizować nawet złożone projekty. Szkła, marmuru czy najnowocześniejszych tworzyw sztucznych stosuje się w obfitości. Utalentowani projektanci preferują również wysokiej jakości ceramikę, a efektywny sposób pracy jest możliwy dzięki bogatemu doświadczeniu personelu. Efektem końcowym jest nowoczesna łazienka, której każdy pragnie – nowoczesna, praktyczna i gustowna. To oaza dobrego samopoczucia, która zaprasza na relaks po długim dniu w pracy, a jednocześnie zachwyca stylem i prezencją.

Meble łazienkowe – próżność i lustro

Lampa lustrzana płytki kamienne ciemne

Nowoczesna armatura łazienkowa jest zgodna z ogólną koncepcją

Łazienka z kranem tworzy pomysły meble

Oryginalność z Włoch – wysokiej jakości designerskie meble do łazienki

minimalistyczne meble łazienkowe włoskie

Read more
łazienka

8 kreatywnych pomysłów na kabinę prysznicową w Twojej łazience

fajne pomysły na luksusową łazienkę z kabiną prysznicową?

Ten wspaniały pomysł na kabina prysznicowa wyróżnia się drobnymi, ale przemyślanymi detalami. Woda jest utrzymywana z drewnianej podłogi dzięki stopniowi, który działa jak bariera. We wnętrzu kabiny prysznicowej znajduje się ręczna słuchawka prysznicowa, którą można również przymocować do ściany. Zapewnia to optymalne doznania pod prysznicem. W kabinie prysznicowej jest nawet lusterko do golenia.

Kreatywny pomysł na kabinę prysznicową jako miejsce na relaks

fajne pomysły na kabinę prysznicową?

Ten przykład dla kabina prysznicowa posiada tradycyjne drzwi do kabiny prysznicowej, które od dachu do podłogi oddzielone jest od reszty łazienki szklaną ścianą. Ogromna głowica prysznicowa to wspaniała cecha, podobnie jak wygodna ławka i podłoga z naturalnego kamyku. Ogólna atmosfera jest bardzo spokojna i spokojna?.

Mały spacer w kabinie prysznicowej też jest miły?

fajne pomysły na kabinę prysznicową malutką

Nie każdy luksusowy? kabina prysznicowa powinien być ogromny. Ta kabina prysznicowa jest dość mała, ale ma mało miejsca, która ma tyle stylu i funkcjonalności, co większe modele. Wspaniały prysznic Walk In jest oddzielony niską ścianką o zaokrąglonych rogach. Ten projekt powtarza łuk w pobliżu sufitu łazienki. Okno w kabinie prysznicowej sprawia, że ​​pomieszczenie jest przepełnione światłem i nie tracimy prywatności. Eleganckie marmurowe kafelki definiują kabinę prysznicową, ale nadal pasują do głównego koloru łazienki.

Lekka i przewiewna kabina prysznicowa

fajne pomysły na szklane drzwi kabiny prysznicowej?

To wspaniałe kabina prysznicowa jest schowany pod rynną domu. Aby pomieszczenie nie wyglądało ciemno i ponuro, zainstalowano świetlik dla bardziej naturalnego oświetlenia. Piękne niebieskie szklane płytki zdobią tylną ścianę aż do podłogi. To staje się niezwykłą i uderzającą cechą. Aby połączyć kabinę prysznicową z resztą łazienki, na ścianach bocznych zastosowano teksturowane płytki kamienne.

Spacer pod prysznicem w stylu spa z łaźnią parową

fajne pomysły na uczucie spa w kabinie prysznicowej?

Ukryty generator pary dodaje luksusu do tego bajecznego kabina prysznicowa dodany. Regulowane okienko na końcu szklanej ściany pomaga w cyrkulacji powietrza, gdy kabina jest używana do zwykłych celów. Podwójne głowice prysznicowe i spektakularne zielone kafelki uzupełniają atmosferę spa w tej kabinie prysznicowej.

Wspaniały spacer pod prysznicem z osobliwymi płytkami

kreatywne pomysły na orientalny prysznic typu walk-in

To zapierające dech w piersiach kabina prysznicowa oddaje egzotyczną atmosferę z Dalekiego Wschodu. Było to spowodowane dodaniem artystycznie zaprojektowanych płytek łazienkowych. Zostało to ułożone w uderzający, ukośny wzór. Te same płytki podkreślają łuk nad wejściem do kabiny prysznicowej. Głowica prysznicowa w stylu vintage jest przeznaczona do ochłodzenia kąpiących się po gorącej kąpieli parowej. Czarne elementy kontrastują z brązową i beżową kolorystyką w kabinie prysznicowej. Aby wnętrze było jeszcze bardziej egzotyczne, bambusowa drabinka służy jako stojak na płótno.

Luksusowa kabina prysznicowa w stylu vintage

kreatywne pomysły na chodzenie pod prysznicem w stylu retro

Oszałamiające szklane okna i kafelki o skomplikowanych wzorach nadają temu wiktoriański charakter kabina prysznicowa. Białe płytki są wybierane z ciemnymi przerwami, aby dodać dodatkowe elementy dekoracyjne. Półka łukowa w rogu pasuje do antycznego stylu łazienki. Jednak ręczna słuchawka prysznicowa i ławka zapewniają nowoczesne doznania pod prysznicem. Szklane drzwi zapewniają piękny widok ze stylowej kabiny prysznicowej.

Krystalicznie czysta kabina prysznicowa

kreatywne pomysły na kabinę prysznicową krystalicznie czystą

Kabina prysznicowa wykonana w całości ze szkła od dachu po podłogę pozwala cieszyć się każdym detalem tej luksusowej kabiny prysznicowej. Bajeczny? kabina prysznicowa powinna zapewnić poczucie luksusu i po kąpieli. Kamienna ławka zapewnia większy komfort i relaks. Duże okno gwarantuje naturalne światło pod prysznicem. Czarne kafelki tworzą granicę, która oddziela białe kafelki od mozaiki.

Kolejne 100 pomysłów na łazienki

Read more
łazienka

Drewno w łazience – projekt umywalki i wanny od Unique Wood Design

Nowoczesna wycieraczka łazienkowa z drewna najwyższej klasy o modnym wzornictwie

Drewno emanuje ciepłem i komfortem. Wyrafinowany materiał jest żywy, estetyczny i ma dobrą izolację termiczną. Drewniana wanna to bardzo dobre rozwiązanie do indywidualnej, przyjemnej w dotyku łazienki. Umywalka i Projekt wanny wykonane z wysokiej jakości drewna dobrze komponuje się z nowoczesnym, minimalistycznym lub klasycznym wnętrzem. Przedstawiamy Państwu kolekcję sanitarną inspirujących, wysokiej jakości wzorów polskiego producenta Unique Wood Design.

Projekt wanny w drewnie – indywidualne rozwiązanie dla Twoich życzeń

Wanna wolnostojąca drewno-wysokiej jakości materiał termoizolacyjny-ziarno meble łazienkowe

Każdy Projekt wanny by Unique Wood Design ma swój charakter i staje się luksusowym punktem centralnym w każdej łazience. Umywalki i wanny w kształcie geometrycznego minimalizmu po klasyczne modele o zaokrąglonych krawędziach dają gwarancję trwałości i naturalności. Najnowsza doskonałość technologiczna – zaawansowane oprogramowanie do projektowania, nowoczesne przyrządy, zaawansowane technologicznie rozwiązania procesowe są wdrażane do produkcji luksusowych, wysokiej jakości i trwałych produktów. Ale nic nie może się równać z precyzyjnym kunsztem.

Bogata wanna wolnostojąca

Prostokątna bateria wannowo-drewniana ze stali nierdzewnej elastyczny kabel prysznicowy

Studio projektowe Unikalny projekt drewna z Polski sprzedaje na całym świecie designerskie wanny, umywalki i produkty do łazienki. Założona w 1979 roku rodzinna firma zaczynała od budowy drewnianych łodzi i jachtów. Pasja i techniczne know-how trafiły do ​​zlewu i Projekt wanny przekazany. Firma postawiła sobie za cel produkcję funkcjonalnych, nowych i ciekawych produktów, które skierowane są do nowych mieszkań miejskich. Modele wolnostojące mogą być używane z obu stron i oferują idealny kąt leżenia. Wybierz wannę Unique Wood Design i zrelaksuj się.

Meble łazienkowe wykonane z wysokiej jakości drewna – Unique Wood Design

Czerwona umywalka pomysły projektowe nowoczesne wykonanie-wysokiej jakości ręcznie robione

Każdy indywidualny model jest wykonywany ręcznie i ma naturalną powierzchnię. Staje się luksusowym sercem każdej łazienki. 

Proste linie łączą się z delikatnymi krzywiznami

ręcznie robiona wanna-czerwone niuanse-urządzenia termoizolacyjne drewno

Kształt wanny otula zaokrąglone linie ludzkiego ciała i zapewnia najwyższy komfort.

Okrągła drewniana wanna i zlew

Okrągła wanna z umywalką z drewna bez oprawki-design-naturalne drewno

Niepowtarzalny styl i naturalna harmonia

Drewniana umywalka nowoczesna łazienka na zamówienie ręcznie robiona

Głęboka wanna do łazienek tradycyjnych i nowoczesnych

Drewniany projekt wanny-Unikalne drewniane-minimalistyczne meble

Wanny wolnostojące

Wanna wolnostojąca design drewno-nowoczesne meble w łazience

Wanna zachwyca eleganckim brzegiem

ręcznie robiona wanna nowoczesny design - drewno termoizolacyjne

Wanna i umywalka bez kołnierza z czerwonego drewna o pewnych, zaokrąglonych kształtach

ręcznie robione czerwone drewno ekstrawagancki kolor wanna-umywalka bez kołnierza-elegancki kształt

Luksusowa wanna o kompaktowym kształcie

Wanna wolnostojąca – bogate wzornictwo armatura językowa stal

Eleganckie detale krawędzi

Umywalka w stylu mebli łazienkowych z jasnego drewna-Unique Wood Design Poland

Wanna oferuje klasyczną symetrię

Designerskie meble do łazienki Unique-Wood drewniany stołek na ręcznik

Read more
łazienka

Niedrogie pomysły na łazienkę dla świeżego dotyku

pomysły-projektowanie-łazienki-minimalistyczne-pomysły-meble-toaleta-bidet-wieszany

Łazienka to jeden z najważniejszych obszarów w każdym domu. Jest używany codziennie przez właścicieli i ich gości. Zadbana i pięknie wyglądająca łazienka może być ważnym atutem przy sprzedaży domu. Osoby, które chcą zainwestować w dom, zwykle przywiązują dużą wagę do projektu łazienki. Aby wyglądały w jak najlepszym stanie, łazienki powinny być co kilka lat przeprojektowywane. Na szczęście dla Ciebie możliwe jest stworzenie eleganckiej i stylowej łazienki przy niewielkim wysiłku. Przygotowaliśmy kilka niedrogich pomysłów na łazienkę dla wszystkich, którzy chcą wnieść do łazienki powiew świeżego powietrza. Oto główne obszary, na których należy się skoncentrować.

Niedrogie pomysły łazienkowe na oświetlenie

luksusowe-łazienka-jacuzzi-wanna-kinkiety-podłoga-drewno-płytki

Nowa nowoczesna oprawa oświetleniowa może w kilka minut odmienić Twoją łazienkę. Może to być niezwykle korzystna zmiana w ogólnej atmosferze łazienki. Ale nie zapominaj, że łagodniejsze oświetlenie jest wygodniejsze w łazienkach.

Pomysły na łazienkę – baterie

stylowa-łazienka-klasyczna-meble-umywalka-dekoracja-świece

Nic nie postarza łazienki bardziej niż staromodna armatura. Zmień swoje stare, zużyte krany, klamki i słuchawki prysznicowe! W ten sposób możesz szybko i elegancko nadać nowy, nowoczesny wygląd, przy niewielkim wysiłku i tylko w swojej łazience.

Łazienka-Pomysły-projekt-ściany-kolor-białe-czarne-paski-artceram-cow-collection-art-deco

Proste pomysły na łazienkę – pomaluj ściany

Jeśli masz wątpliwości, jak nadać nudnemu pomieszczeniu świeżą warstwę farby, rozwiązanie jest bardzo proste: pomaluj ściany na jasny odcień! W przeciwieństwie do tapet, kolor ściany jest łatwy do nałożenia i równie łatwy do zmiany. Nowy kolor sprawia również, że pomieszczenie wygląda na czystsze optycznie.

łazienka-zasłona-prysznicowa-wzorzysta-niebieskie-ręczniki-wiklinowe-kosze-przechowywanie-pomieszczenia

Miejsce do przechowywania w łazience

Butelki szamponów do włosów, słoiki po kremach, pudełeczka do makijażu czy stosy dziecięcych zabawek do kąpieli mogą sprawić, że łazienka będzie wyglądać na małą i zagraconą. Zainwestuj w szafki, kosze lub inne elementy wyposażenia, które zagwarantują łatwy dostęp. Zdziwisz się, jak odświeżysz łazienkę, usuwając kilka niepotrzebnych rzeczy.

pomysły na dekorację-łazienka-siedzisko-marokańskie-świecące-latarnie

Akcesoria łazienkowe

Z biegiem czasu Twoje dywaniki łazienkowe, uchwyty na szczoteczki do zębów, mydelniczki i inne akcesoria łazienkowe będą wyglądać na zużyte i nieaktualne. Ale w każdej chwili możesz je wymienić, dzięki czemu możesz odświeżyć wygląd swojej łazienki bez większego wysiłku.

dekoracja-łazienki-eklektyczna-rośliny-do-wolnostojąca-wanna-ceramiczna

Rośliny domowe odświeżają powietrze

łazienkowe-pomysły-ochrona-okien-zasłona-wanna-lustro-z-oświetleniem

Miejsce do przechowywania ukryte niewidocznie

łazienka-przeszklona-kabina-prysznicowa-poziom-podłogowy-jasne-drewno-szafka-umywalkowa

łazienki-ściany-nowa-malarstwo-ściany-podłogi-białe-drewniane-podłogi

przezroczysta-łazienka-koncepcja-czarna-łazienka-meble-wygląd-marmur-płytki ścienne-płytki podłogowe

nowoczesna-łazienka-kafelki-wanna-tylna-ścienna-walk-in-shower

nowoczesne-pomysły-łazienki-spa-wellness-wolnostojące-wanny-marmurowe-powierzchnie

well-being-wanna-nowoczesny-sprzęt-elementy-zen-rośliny doniczkowe

pomysły na łazienkę brązowy-akcent ścienny-lustro-deko-laminat

łazienki-pomysły-nowoczesny-design-szare-monochromatyczne-kwiaty-wazon-lustro

pomysły-łazienkowe-prysznic-zasłona-liście-zielona-kosz na pranie

łazienkowe-pomysły-neutralne-kolory-roślinne-oliwkowe-akcenty

łazienka-pomysły-nowoczesna-wanna-półka-szklana-ścienna-drewno-akcent

Read more
łazienka

Nowoczesny projekt łazienki – pomysły na idealne luksusowe wnętrze

światło zalewające niebieskie tkaniny metalowe elementy marmuru

Ta elegancka łazienka, będąca częścią domu w Balgowlah, na północnych plażach Sydney w Australii, została zaprojektowana przez Projekt Minosa przebudowany. Nowoczesny projekt łazienki a w szczególności zastosowanie białych odcieni i białego marmuru na ścianach i podłogach dodaje pomieszczeniu wyrafinowania.

Nowoczesna aranżacja łazienki oparta na jasnej palecie kolorów

stylowa nowoczesna biała paleta lustrzana wanna

Projektanci wybrali ten nowoczesny projekt łazienki odejście od zwykłej koncepcji 4-ściennej. W pokoju znajduje się centralna ściana. Pozwala to na idealne ustawienie zarówno pięknej wanny wolnostojącej, jak i kryształowego żyrandola. Aby uzyskać dodatkowy efekt, zastosowano kryształową/szklaną mozaikę Bisazza firmy Swarovski. Okazuje się również, że przyciąga wzrok każdego, kto wchodzi do pokoju. Toaleta i podwójny prysznic znajdują się za tą ścianą, co zapewnia prywatność w obu obszarach. W tym przypadku nie ma potrzeby zapewniania drzwi ani budowania oddzielnych, zamkniętych pomieszczeń. Zarówno toalety, jak i prysznice są wyposażone we własne systemy wentylacyjne. Szafka z lustrem ma duże lustrzane drzwi. Niesamowite – podnoszą się do 90 stopni i pozostaną w tej pozycji, dopóki klient nie zechce. Idealny do kontroli makijażu.

Nowoczesny projekt łazienki oferuje luksusowe wyposażenie łazienek

nowoczesna koncepcja nietypowo oryginalny marmurowy luksus komfort

Nowoczesny projekt łazienki oferuje strefę do makijażu dla pań, gdzie mogą przygotować się na długi, męczący dzień. Prowadzi to również do asymetrycznego projektu pomieszczenia. Potrzeba garderoby okazuje się nie lada wyzwaniem dla projektantów. Oświetlenie LED sterowane jest ściemniaczami, co zapewnia lepszy nastrój i pełen relaks. Za sukces tego Projekt łazienki odpowiada za genialny dobór materiałów. Kamienne płytki służą do stworzenia poczucia luksusu. Długa, swobodnie płynąca zasłona zmiękcza atmosferę pomieszczenia. Australijskie meble i umywalki są idealnym dopełnieniem pomieszczenia pod każdym względem. Efekt końcowy – ta łazienka emanuje luksusem i wygodą.  

Idealnie dobrane materiały

białe ściany wspaniale eleganckie oświetlenie wpuszczane w łazience 90 stopni praktyczne

Marmur do ścian i podłóg dodaje wyrafinowania

białe marmurowe kafelki wyglądają pięknie oryginalnie biały akcent

Nowoczesna przestrzeń do makijażu łazienki tworzy ściankę działową

Szafka z lustrem z dużymi lustrzanymi drzwiami

nowoczesny projekt łazienki idealny dla kobiet do makijażu lusterka do drzwi!

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki odpowiednie dla luksusowych kobiet mężczyzn

Ściana umieszczona centralnie

białe powierzchnie osobna kabina prysznicowa duża

szafka z lustrem praktycznie pięknie podkreśla nałożony makijaż

długa kurtyna swobodnie płynąca w każdym obszarze systemy wentylacyjne

Żyrandole Swarovskiego pod wrażeniem

niedługo pojawi się wspaniały luksusowy wolnostojący żyrandol swarovski

Strefa prysznica i toaleta są oddzielone ścianą

Sfera prywatna z podwójnym prysznicem tworzy drogie materiały przy użyciu płytek

nowoczesny design łazienki swarovski oświetlenie elegancja marmur komfort 

Read more
łazienka

Meble łazienkowe w kolorze białym – 38 nowoczesnych zestawów mebli łazienkowych

Meble łazienkowe w białej szafce stojącej-nowoczesne-minimalistyczne

ten Meble łazienkowe w kolorze białym to absolutna klasyka – można je dowolnie dekorować i dopasowywać do każdego projektu. Przedstawiamy 37 nowoczesnych zestawów mebli łazienkowych o wyrazistych liniach i stylowym wzornictwie włoskich producentów. Daj się zainspirować purystyczną elegancją!

Meble łazienkowe w kolorze białym – minimalistyczne pomysły projektowe

Meble łazienkowe w kolorze białym -szafka-lustro-nad

 Meble łazienkowe w kolorze białym mają zdecydowany atut – przy odpowiednich dodatkach można je doskonale zaaranżować w każdym wnętrzu. Minimalistyczne wzory dodają nowoczesnego charakteru aranżacji łazienki i można je doskonale łączyć ze wszystkimi kształtami płytek i luster. Szczególnie popularne są ciemne płytki z kamienia naturalnego, które stanowią idealne tło dla białych mebli łazienkowych. Każdy, kto chce mieć neutralną kombinację kolorów, może zdecydować się na płytki podłogowe o wyglądzie drewna.

Meble łazienkowe w kolorze białym fascynują przejrzystym językiem designu

Meble łazienkowe-białe-w stylu retro-wolnostojące

Przejrzysty język designu mebli łazienkowych w minimalistycznym stylu sprawił, że ostatnio cieszy się dużą popularnością. Szczególnie popularne są fronty bezuchwytowe lub małe stalowe uchwyty, które subtelnie podkreślają prostokątną konstrukcję. Szafka dolna najczęściej montowana jest na ścianie i tworzy jednolity zestaw z szafką górną. Ale w sklepach można znaleźć również warianty wolnostojące – w większości ze stalowymi nogami. Umywalka i szafka podumywalkowa pomogą w tym zestawieniu, które w stylowy sposób dopełnią aranżację łazienki.

Zestaw mebli łazienkowych IKEA – stylowe i praktyczne rozwiązanie do Twojej łazienki

Meble łazienkowe do małych łazienek – 49 praktycznych szafek & półki

Nowoczesne meble łazienkowe Artesi – elegancki wysoki połysk i ciepłe drewno

Meble łazienkowe w kolorze białym – projekty Ideagroup

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-minimalistyczne

Meble łazienkowe w białej szafce ściennej i dużym lustrze tworzą zachwycający duet

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-stylowe-pomysły

Meble łazienkowe w kolorze białym – owalna szafka stojąca i prostokątna szafka ścienna z lustrem

Meble łazienkowe-białe-owalne-kształt-nowoczesne

Nowoczesny design łazienki – drewniana umywalka nadaje wnętrzu świeżości

Meble łazienkowe-białe-lustro-oświetlenie-pomysły

Lustro łazienkowe z oświetleniem LED i szafką stojącą ze stalowymi uchwytami

Meble łazienkowe-białe-szafka z lustrem-pomysły-umywalka

Meble łazienkowe na wysoki połysk w kolorze białym sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze i większe

Meble łazienkowe-szafka-podstawa-szafka-wolnostojąca-umywalka

Stylowy zestaw łazienkowy w stylu retro

Meble łazienkowe białe półki szafki bazowej

Nowoczesne meble łazienkowe – szafka dolna w kolorze białym ze stalowymi uchwytami

Meble łazienkowe-białe-szafka-podstawa-białe-lustro

Prosty, ale elegancki – nowoczesny zestaw mebli łazienkowych

Meble łazienkowe-biała-szafka ścienna-wieszak na ręcznik

Meble łazienkowe-białe-półokrągłe-szafka-podstawa

Meble łazienkowe-białe-pomysły-szafka pod umywalkę-szafka z lustrem

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-oszczędne miejsce

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-jednolite-dąb

Więcej stylowych projektów w Grupa pomysłów

Projekty Toscoquattro

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-meble łazienkowe-szafka ścienna

Meble łazienkowe-szafka pod umywalkę biała

Meble łazienkowe biała szafka podumywalkowa

Meble łazienkowe-białe-umywalka-szafka podblatowa-wolnostojąca

Kolekcja Toscoquattro

Kolekcja Arredaclick

Meble łazienkowe-białe-pomysły-lustro-oświetlenie

Meble łazienkowe-białe-dziecięce-łazienka-projekt-lustro

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-żółte-szafka ścienna

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-praktyczne-oszczędne miejsce

Meble łazienkowe-biała-szafka-podstawa-szafka-lustro łazienkowe

Meble łazienkowe-szafka ścienna biała-bezuchwytowa

Meble łazienkowe od Arredakliknij

Kolekcja makro

Meble łazienkowe-białe-wanny-umywalka-szafka-konsola

Meble łazienkowe Pomysły na system regałów z białymi szafkami

Meble łazienkowe-białe-próżność-pomysły-lustro

Kolekcja makro

 Meble łazienkowe Legnobagno

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-umywalka-rustykalne-pomysły

Meble łazienkowe-białe-drewno-umywalka-szuflada-szafka-połysk

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-orzech-drewno-nowoczesne-loftowe mieszkanie

Meble łazienkowe-białe-podumywalkowe-szafka wolnostojąca-półki ścienne

Meble łazienkowe od Legnobagno

 Meble łazienkowe w kolorze białym od Rab

Pomysły na meble łazienkowe-białe-szkło-umywalka

Meble łazienkowe-białe-nowoczesne-podstawka pod umywalkę

Meble łazienkowe-biała-szafka-podstawa-pomysły-okrągłe lustro

Meble łazienkowe-szafka ścienna biała-pomysły-szafka pod umywalkę

Kolekcja Rab

 Zaprojektowany przez Bottegę, Mastro Fiore

Meble łazienkowe-biała-szafka-podstawa-umywalka-lustro łazienkowe

Read more
łazienka

Klasyka spotyka nowoczesność: bateria umywalkowa Savoy firmy Zucchetti

Wyposażenie łazienki - bateria umywalkowa butelka zielona-uchwyt

„Klasyka spotyka nowoczesność” to motto kolekcji „Savoy” Zuccetti. Wyraźne linie i prosta konstrukcja definiują objętość Bateria umywalkowa. Projekt autorstwa Matteo i Antonio Rodrigueza jest całościowo oparty na ogólnej koncepcji figury geometrycznej koła.

Bateria umywalkowa – funkcjonalna, rozpoznawalna i szlachetna w swojej prostocie

Baterie łazienkowe-umywalkowa-bateria wannowa-innowacyjna seria Savoy

Savoy jest elastyczny pod względem wszechstronności i szeregu opcji dostosowywania. ten Bateria umywalkowa oferowany jest w różnych wykończeniach. Zdobienia uchwytów zachwycają prostą, niepowtarzalną estetyką. Są one chromowane lub wykonane z polerowanego niklu i są dostępne w kolorze czarnym, białym, morskim, butelkowej zieleni.

Bateria umywalkowa w chromowanym wykończeniu

Bateria łazienkowa nowoczesny design Zucchetti uchwyt ze stali nierdzewnej Initial Hot Cold

Rękojeść cylindryczna jest dostępna w wersji lakierowanej lub chromowanej. Jego górna część może być gładka lub teksturowana w zależności od wymagań klienta. Dodatkowo powierzchnia może być opatrzona logo lub indywidualnie zaprojektowana z napisem. Tradycyjne inicjały H i C (hot & zimno) są również możliwe dla miłośników muzyki klasycznej.

Najwyższej klasy rozwiązania projektowe

Bateria umywalkowa klasyczna-Zucchetti Design-Savoy mosiądz chrom

Bateria łazienkowa tradycyjnie posiada 2 uchwyty z ceramiczną częścią górną, wykonaną z materiałów wyjątkowo odpornych na korozję i osadzanie się kamienia. Wszystkie produkty z kolekcji produktów Savoy gwarantują długą żywotność i wygląd w pełni zgodny z duchem czasu.

Bateria łazienkowa Savoy o wyrafinowanym wyglądzie

Armatura umywalkowa-chromowana powierzchnia-wanna klasyczny design

Klasyczna idea elegancji została tu przedstawiona we współczesnym stylu. Bateria jest innowacyjna, indywidualnie konfigurowalna i wyrafinowana.

Projekt łazienki z minimalistyczną koncepcją

Konstrukcja wanny najnowocześniejszy sprzęt-baterie uchwyty chromowana powierzchnia

Zucchetti należy do firm, które nadają ton w projektowaniu łazienek i stawiają na innowacyjność i zrównoważony rozwój. Rok 2013 rozpoczął się bardzo dobrze dla firmy zorientowanej na design. Kolekcja Savoy otrzymała już 2 nagrody – Good Design Award i Design Plus. Jakość produktów z Cukinia cieszy się doskonałą opinią, ponieważ firma dba o jednolite standardy.

Szlachetne powierzchnie zapewniają większy komfort w łazience

Klasyczna bateria umywalkowa designerska armatura-zucchetti kos

Designerska bateria o minimalistycznym wyglądzie

Bateria ze stali nierdzewnej Zucchetti czarne uchwyty chromowane

Współczesny design rozwija dotychczasową tradycję

Cechy łazienki - niebieska umywalka - nowoczesna cukinia - Savoy elegant

Ekskluzywne meble łazienkowe, akcesoria i bateria Savoy by Zucchetti

Łazienka w sypialni-kranu minimalistyczne baterie mieszane-Savoy

Bateria do wanny 

Bateria do wanny Kolekcja Savoy Wszechstronność wykończenia

Kran sanitarny Savoy

Savoy Collection Zuccheti designerska bateria do nowoczesnych modeli łazienkowych

Uchwyty do baterii łazienkowych

Sketch Kran Uchwyt-Cold Hot Initial-Zuccheti Design

Bateria umywalkowa łazienkowa, uchwyt cylindryczny, malowana na czerwono

Read more
łazienka

Wolnostojąca drewniana wanna zaprasza na relaks

Pomysły na dekorację wanny kamyki wysokiej jakości design

Jeden wanna wolnostojąca Wykonana z drewna z perfekcyjnym wykonaniem w każdym szczególe – tak można opisać wannę Laguna. Firma Alegna oferuje najwyższą funkcjonalność w intuicyjnym i perfekcyjnym designie. Każdy, kto ceni ekskluzywność, z pewnością będzie nią zafascynowany.

Drewniana wanna wolnostojąca – atrakcyjne usłojenie przyciąga uwagę

Drewniana podłoga łazienka kreatywnie nowoczesne pomysły na projekt zdjęcia

ten wanna wolnostojąca od Alegna to minimalistyczne arcydzieło. Wykonana z jednego kawałka drewna wanna zachwyca wyrazistymi liniami i atrakcyjnym usłojeniem. Ergonomiczny kształt przyczynia się do komfortu zarówno podczas siedzenia, jak i leżenia. Każda wanna jest wykonywana na wymiar klienta – tak projektanci zapewniają, że idealnie wpasuje się w dostępną przestrzeń. Oferowane są dwa modele – jeden dostępny jest również w wersji do zabudowy. Klienci mają do wyboru trzy rodzaje drewna. Specjalny lakier sprawia, że ​​drewno jest wodoodporne. Dzięki powłoce wanna jest niezwykle łatwa w pielęgnacji i można ją szybko wyczyścić.

Wanna wolnostojąca o wysokim standardzie wzornictwa

Wanna nowoczesne meble z drewna projekt łazienki

Z wolnostojącą drewnianą wanną od Alegna nadaje łazience ponadczasowy urok. Projekt doskonale komponuje się zarówno z minimalistycznymi, jak i klasycznie zaprojektowanymi łazienkami. Ciepły kolor drewna tworzy przytulną atmosferę i relaksuje zmysły. Na życzenie klienta wannę można połączyć z drewnianą umywalką – tak prezentuje się całe wnętrze. Armatura łazienkowa ze stali nierdzewnej uzupełnia koncepcję.

Włoska firma Alegna specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych oraz wanien z drewna. Firma została nominowana do niemieckiej nagrody designu w 2013 roku za swoje projekty.

Stylowa wolnostojąca drewniana wanna nadaje łazience ponadczasowego uroku

Drewno wykonane z atrakcyjnym, lakierowanym słojem wodoodpornym

Wanna dostępna jest w trzech rodzajach drewna, specjalna powłoka sprawia, że ​​drewno jest wodoodporne

Pomysły na nowoczesne włoskie meble łazienkowe z drewna dębowego

Atrakcyjne okucia z ziarna i stali szlachetnej charakteryzują design

Nowoczesne stylowe pomysły na meble z drewna wannowego

Uwagę przyciąga ciemny kolor drewna – wannę można połączyć z umywalką

Wanna ekskluzywne meble łazienkowe białe płytki podłogowe

Firma oferuje również umywalki drewniane

Umywalka wannowa Meble włoskie ciemna ściana kolor

Ekskluzywna wanna o ergonomicznym kształcie zapewnia wygodę

nowoczesne pomysły na projektowanie mebli łazienkowych stylowy włoski producent

Read more
łazienka

Unikalna okrągła wanna z hydromasażem “Bolla Sfioro” firmy Hafro

okrągła-whirlpool-wanna-Bolla-Sfioro-Hafro-włoski-design

Czy słyszałeś o Bolli Sfioro? To fajne i modne okrągła wanna z hydromasażem od włoskiej marki Hafro. Ta innowacja o okrągłym, niepowtarzalnym kształcie ma wszystko, co może sprawić, że Twoja łazienka będzie wyglądać niesamowicie pięknie. Okrągły kształt wanny jest tak inny, że staje się centralnym punktem każdej łazienki! Wanna Bolla Sfioro naprawdę przyciąga wzrok! W tej wannie będziesz miał wspaniałe wrażenia z kąpieli całego ciała z dużą ilością wody! Wanna posiada zintegrowany system dezynfekcji oraz skimmer, dzięki czemu pozostaje czysta i trwała.

Okrągła wanna z hydromasażem zaprasza na niezapomniane wrażenia

nowoczesny-design-okrągły-whirlpool-wanny-zintegrowany-skimmer

Posiada również wbudowany termometr elektroniczny oraz zegary basenowe i jacuzzi z funkcją hydromasażu. Możesz po prostu ustawić te funkcje, zapomnieć o nich i wykonać swoją pracę. To naprawdę oszczędza twój czas, prawda? Wanna to model wolnostojący o wzornictwie inspirowanym wodą. Jeśli spojrzysz na wannę, myślisz, że nie ma końca. Nową wannę można również nabyć w zintegrowanym modelu z czterema różnymi opcjami instalacji. Oczywiście trochę poczekasz, aż będziesz mieć chłodną kąpiel w wannie Bolla Sfioro Hafro ciesz się lub?

Wanna jako model wolnostojący

biały-okrągły-whirlpool-wanny-zintegrowany-system-dezynfekcji

Bolla Sfiora jako model zintegrowany z różnymi opcjami instalacji

okrągła-wanna-whirlpool-jak-wanna-do-zabudowy

Radość kąpieli dzięki funkcji hydromasażu

okrągłe-wanny-wanny-dwa oparcia-funkcje hydromasażu

okrągły-whirlpool-wanna-biały-innowacyjny-elektroniczny-termometr

Read more
łazienka

Płytki łazienkowe 2015 – Aktualne trendy w projektowaniu łazienek

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-3D-optyka-JEDEN-NATURALNY-Porcelanosa

Interesują Cię najnowsze trendy w łazience? To ten artykuł jest dla ciebie. Ponieważ mamy dla nich najnowsze trendy Płytki łazienkowe 2015 zestawiamy tak, abyś mógł urządzić swoją nową łazienkę w nowoczesny i modny sposób.

Płytki łazienkowe 2015 dla naturalnego wyglądu

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-kamień naturalny-optyka

Naturalny wygląd jest szczególnie popularny w całym wnętrzu. Tak jest również w łazience. Płytki łazienkowe 2015 są zaprojektowane w sposób naturalny, zarówno pod względem materiału, jak i kolorystyki. Osiąga się to przede wszystkim dzięki eleganckiemu kamieniowi naturalnemu. Płytki z reliefami tworzą również naturalną atmosferę i świeży wygląd. Wybierz płytki w dużym formacie, a będziesz mieć pewność, że trafiłeś w trend. Jeśli zależy Ci na bardzo eleganckiej i luksusowej łazience, marmur do płytek łazienkowych 2015 to właściwy wybór.

PAR-KER HAMPTON BROWN by Porcelanosa

Płytki łazienkowe 2015 -kamionka szlachetna-wygląd drewna-PAR-KER-HAMPTON-BRĄZ-Porcelanosa

Drewno wygląda równie naturalnie. Ponieważ drewniana podłoga nie nadaje się szczególnie do łazienki, trzeba znaleźć inny wariant. I to wcale nie jest problem. Zapewne widzieliście już płytki o wyglądzie drewna, bo ten trend nie jest nowy, ale będzie kontynuowany również w przypadku płytek łazienkowych w 2015 roku. Masz wybór między różnymi niuansami i wzorami.

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-porcelan-gres-drewno-wygląd-PAR-KER-BRITANIA-GALES-porcelanosa

PAR-KER BRITANIA GALES by Porcelanosa

Płytki łazienkowe 2015 charakteryzują się odcieniami ziemi, takimi jak brąz, beż i krem, ale mogą również zawierać akcenty kolorystyczne. Można to osiągnąć np. za pomocą mozaiki, która jednak niekoniecznie musi mieć klasyczny kwadratowy kształt. Poszczególne kamienie mogą być równie łatwo okrągłe, jak i podłużne.

Różne motywy na płytkach łazienkowych 2015

Płytki łazienkowe 2015 trendy-design-liliowy-kwiaty-motywy-NovaBell-Rainbow

Płytki NovaBell Rainbow

Wraz z płytkami łazienkowymi 2015 powraca styl lat 70. dzięki ponownemu wykorzystaniu motywów i wzorów kwiatowych. Można je znaleźć na poszczególnych płytkach lub zaprojektować jako duży mural za pomocą mozaiki. Efektem jest romantyczna atmosfera, w której można się po prostu dobrze czuć. To także świetny sposób na dodanie koloru do łazienki. Motywy florystyczne mogą występować w dowolnym kolorze lub tworzyć określone niuanse kolorystyczne. Bardzo efektowne są płytki łazienkowe 2015 o wyglądzie kamienia naturalnego, w których zastosowano delikatne motywy roślinne.

Płytki łazienkowe 2015 3d-płytki-ścienne-fala-wzór-CRETA-MARFIL-procelanosa

CRETA MARFIL by Porcelanosa

Popularne są również wzory graficzne na płytkach łazienkowych w 2015 roku, wzory geometryczne oraz te z efektem 3D. Nadają łazience ekstrawagancki wygląd. Dzięki temu łazienka wygląda nowocześnie i oryginalnie. Nabiera żywej atmosfery, dzięki czemu będziesz świeży i żywy, gdy tylko wejdziesz rano do łazienki.

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-mozaika-kwiatowa-motywy-szare-wodno-niebieskie

W poniższym przykładzie płytek łazienkowych 2015 w bardzo ciekawy i efektowny sposób połączono trzy trendy. Z jednej strony modne mozaiki, które zawierają ładne motywy kwiatowe, az drugiej zapewniają efektowny efekt 3D. Delikatne niuanse koloru różu również tworzą ładny efekt, ponieważ sprawiają, że łazienka wygląda bardziej romantycznie i przytulnie. Dodają pewnego ciepła eleganckiej, ale chłodnej bieli.

Płynne kolory płytek łazienkowych 2015

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-beżowo-brązowe-geometryczne-wzory

Niech kolory przenikają się w łazience. Daje to delikatny i uspokajający efekt, który pozwala całkowicie zrelaksować się w łazience. Albo użyj głównego koloru, który możesz rozjaśnić, albo baw się kilkoma kolorami i pozwól im przelać się na siebie. Takie płytki są oferowane w postaci gotowej, więc nie musisz zawracać sobie głowy trudem układania niuansów.

Płytki łazienkowe 2015 trendy-design-ombre-efekt-białe-niebiesko-zielone-drewno-umywalka

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-geometryczny-wzór-wiegi-pomarańczowe-trójkąty

płytki-łazienkowe-2015-płytki-ścienne-ceramiczne-w paski-CERDENA-MARFIL

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-biały-marmur-optyka-wolnostojąca-wanna

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesna-mozaika-czarna-biała-lustra-z-matki-perłowej

płytki łazienkowe-2015-trendy-design-nowoczesne-czarno-białe-eleganckie-minimalistyczne

płytki łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesne-czarno-białe-kamień naturalny-optyka-marmur-szklana ściana

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesne-wiktoriańskie-wanny-wolnostojące-czarno-białe

płytki łazienkowe-2015-trendy-design-nowoczesne-kamień naturalny-umywalka-próżność-geometryczna

Read more
łazienka

Lustro łazienkowe z oświetleniem – światło w łazience bez okna

Lustro łazienkowe z oświetleniem LED w kolorze niebieskim fioletowym

Każdy marzy o łazienkowej oazie w domu – ale jeśli w łazience nie ma okien, trudno jest teraz stworzyć przytulną atmosferę. Oto kilka wskazówek, które pomogą – the Lustro łazienkowe z oświetleniem sprawia, że ​​łazienka wydaje się jaśniejsza i większa. Pokażemy Ci 20 fajnych wzorów luster łazienkowych, które emanują elegancją i doskonale wkomponują się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne oraz podpowiemy Ci, jak sprawić, by pomieszczenie wyglądało na bardziej przestronne.

Umiejętnie zaprezentuj lustra łazienkowe z oświetleniem

Łazienka bez okna rozjaśnia pomysły łazienkowe lustro z oświetleniem

Aby łazienka bez okna wyglądała zachęcająco, te sztuczki pomogą z oświetleniem lustra łazienkowego:

– Lustra łazienkowe o minimalistycznym designie i prostych liniach są w zasadzie lepsze do ciemnych lub małych łazienek niż klasyczne modele z bogato zdobionymi ramami luster.

– Aby uzyskać maksymalny efekt, lustro łazienkowe powinno mieć taką samą szerokość jak szafka podumywalkowa. Jeśli masz dwie wolnostojące zlewozmywaki, możesz wybrać dwa lustra tej samej wielkości.

– Ścianę naprzeciwko lustra można pomalować na jasny kolor / ułożyć z mozaiki. Pionowy ogród na tej ścianie od razu doda pomieszczeniu charakteru.

– Lustro i kabina prysznicowa z oświetleniem LED w tym samym kolorze nadają łazience strukturę i tworzą wizualne połączenie pomiędzy poszczególnymi strefami.

W załączeniu stylowe lustra łazienkowe z oświetleniem włoskiej firmy Antonio Lupi, które tworzą ramę wyjątkowej jakości dobrego samopoczucia we własnych czterech ścianach.

 Lustro łazienkowe z oświetleniem – stylowy design w minimalistycznym stylu

Lustro łazienkowe z podświetleniem złotej ramie

Lustro łazienkowe z podświetlaną ramą – stylowy dodatek do wnętrza

pionowe lustro łazienkowe minimalistyczne wzornictwo długie

Małe lustro łazienkowe do małej umywalki

małe minimalistyczne pomysły na lustro łazienkowe

Praktyczne i stylowe – minimalistyczne wzory bez ramki

pionowe długie lustro łazienkowe fajne pomysły minimalistyczny wystrój

Lustro łazienkowe, które nadaje pomieszczeniu natychmiastowy wygląd

Lustro łazienkowe z podświetlaną czerwoną ramą

Lustro łazienkowe z lustrem powiększającym – praktyczne i stylowe

Oświetlenie lustra łazienkowego lustro powiększające zintegrowane fajny pomysł

Lustro łazienkowe z systemem komputerowym – futurystyczny projekt Antonio Lupi

System komputerowy z lustrem łazienkowym z tyłu fajny pomysł

Lustro łazienkowe z niebieskim światłem LED

nowoczesne pomysły na oświetlenie zintegrowane z lustrem łazienkowym

Lustro łazienkowe ze światłem LED rozświetla ciemną łazienkę bez okna

Oświetlenie lustra łazienkowego nowoczesna funkcjonalna mała łazienka bez okna

 Praktyczne i stylowe – lustro łazienkowe ze zintegrowaną ramką na zdjęcia

Lustro łazienkowe oświetlenie LED system komputerowy nowoczesny

 Lustro łazienkowe dodaje minimalistyczny koncept umeblowania

Lustro łazienkowe z oświetleniem łazienka wolnostojąca umywalka betonowa

Lustro łazienkowe z oświetleniem Łazienka bez okna optycznie jaśniejsza

Lustro łazienkowe z oświetleniem poziomym nowoczesna umywalka

Nowoczesne lustro łazienkowe z oświetleniem połącz pomysły samemu

Lustro łazienkowe z oświetleniem LED w kolorze niebieskim

Lustro łazienkowe z oświetleniem nowoczesnych pomysłów na projekt

Podłącz lustro łazienkowe samodzielnie, nowoczesny design, zintegrowane oświetlenie

Umywalki z lustrem łazienkowym sprawiają, że małe łazienki wyglądają na większe

pozioma łazienka lustro umywalka wolnostojąca nowoczesna łazienka

nowoczesne małe lustro łazienkowe z oświetleniem

Oświetlenie lustrzane o oryginalnym kształcie konstrukcji

Lustra łazienkowe pochodzą od AntonioLupi

Read more
łazienka

Projekt łazienki – 23 pomysły projektowe na oryginalną atmosferę

luksusowa łazienka duże zdjęcia wzór mozaiki wanna

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń w mieszkaniu, które służą do relaksu po ciężkim dniu pracy. Aby spełnić ten cel, musi naturalnie emanować atmosferą, w której można czuć się komfortowo. Różne wzory płytek oraz nieskończony wybór kolorów i kombinacji kolorystycznych sprawiają, że jest to możliwe Projekt łazienki indywidualnie i według własnego gustu. Jeśli szukasz ekstrawaganckich pomysłów na projekt łazienki, na pewno spodoba ci się ten artykuł z 23 przykładami inspiracji. Stanowią świetną wariację na temat zwykłej aranżacji łazienki.Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swojej łazienki.

Pomysł na projekt łazienki – błyszczące płytki z efektem odblaskowym

płytki połysk łazienka projekt prysznic brązowy brąz

Ten pomysł to idealny pomysł do małych łazienek. Jeśli zdecydujemy się na płytki tego typu, łazienka będzie wydawała się większa niż jest w rzeczywistości. I nie ma znaczenia, czy do projektu łazienki wybierzesz ciemniejszy kolor, jak w tym przykładzie.

Projekt łazienki wykonany z płytek lustrzanych w mozaice

Lustrzana mozaika łazienkowa pomysł na projekt oryginalny

Morskie kolory do projektowania łazienek

projekt łazienki turkusowe płytki zlew stołek betonowa podłoga

Różne odcienie niebieskiego i kombinacje kolorów idealnie nadają się do nadania łazience morskiego wyglądu. Możesz więc wybrać płytki w kolorze aqua, turkusu, piasku lub turkusu. Jak widać, tworzy to romantyczną atmosferę, która sprawia, że ​​czujesz się jak na wakacjach. Kształt płytek można również dobrać do siebie, tak jak w przypadku tego projektu łazienki, który imituje rybie łuski.

Projekt łuski ryb w kolorze turkusowym do łazienki

łuski wzór ryby płytki turkusowy design wanna owalna

Turkusowe płytki do łazienki o wyglądzie używanym

turkusowe płytki ścienne podłoga szary zlew nowoczesny design

Projekt łazienki z połączenia jasnoniebieskiego i szarego

jasnoniebieski projekt łazienki szare kafelki lustro z motywem oceanu

Projekt morski w kolorze niebieskim i białym

mozaika niebieska płytka prysznicowa umywalka kosz morski

Ozdobne wzory

mozaika sztuka wzór ściana toaleta projekt łazienki czerwony kwiatowy

Ciemna mozaika z żółtymi motywami kwiatowymi

bordeaux płytki żółte mozaiki w kwiaty wzór prysznic projekt

ozdobna mozaika ścienna niebieska wanna zielona

Projekt łazienki w jasnych kolorach

różowy projekt łazienkowy boczny stolik w wazonie ślepy

czerwony design płytki mozaika beżowy nowoczesny prysznic

żółty pomysł na mozaikę łazienkową z wanną łazienkową ekstrawagancki

Płytki mozaikowe w układzie poziomym

niebieskoszare płytki pionowa konstrukcja ściany toaleta prysznic

pionowa mozaika projekt łazienki biały beż nowoczesny

Egzotyczny projekt

egzotyczny design łazienka marmurowa biała szafka łazienkowa okrągła wanna

brązowa marmurowa elegancka luksusowa drewniana wanna podłogowa

Projekt łazienki – wzory i kombinacje materiałów

drewniane drzwi do łazienki drzwi przesuwne wanna wzór płytek

łazienka wzór płytki konsola drewniana wanna lustro duże

Projekt monochromatyczny

wzór płytki klasyczny monochromatyczny projekt łazienki prysznic szary

monochromatyczny projekt łazienki czarna mozaika okrągła biała konsola o wysokim połysku

Naturalne kolory w łazience

płytka drewniana szara konsola ścienna półka wanna vintage lustro

Read more
łazienka

Prysznic sensoryczny Dornbracht wprowadza naturę do łazienki

meble łazienkowe czujniki prysznicowe dornbracht kolorowe światła

Jak fajnie by było, gdybyśmy sami mogli określić pogodę? Z Czujniki prysznicowe Dornbracht jest to teraz częściowo możliwe, ponieważ jest inspirowane naturą i przenosi ją bezpośrednio do Twojej łazienki. Dzięki zintegrowanym czujnikom z cyfrowym wyświetlaczem możesz ustawić sposób, w jaki chcesz cieszyć się wodą pod prysznicem. Masz możliwość wypuszczenia wody z głowicy prysznicowej jak deszcz lub doświadczasz jej jak burzy i mgły.

Prysznic sensorowy firmy Dornbracht z efektem deszczu

deszczownica projekt luksusowy elegancki prysznic dornbracht łazienka

A to nie wszystko, co ma do zaoferowania zapierający dech w piersiach prysznic sensoryczny Dornbracht! Ponadto istnieją pewne zapachy, efekty świetlne i oczywiście temperatury, które imitują różnorodne warunki pogodowe. Możesz je również uzyskać za jednym naciśnięciem przycisku, w zależności od nastroju. Masz wybór pomiędzy poszczególnymi kolorami, które możesz również ze sobą łączyć. Możliwe jest więc również stworzenie wspaniałego efektu tęczy, jak to często pojawia się po deszczu. Jeśli więc chcesz obudzić się w rześkim i chłodnym porannym deszczu lub poczuć potęgę tropikalnej burzy, prysznic sensoryczny Dornbracht jest idealnym wyborem. Wprowadź do swojej łazienki odrobinę natury połączonej z luksusem dzięki „Sensory Sky Shower”!

Czujniki prysznicowe Dornbracht o różnych barwach światła

żółte oświetlenie prysznice design dornbracht natura łazienka

Czujniki prysznicowe z efektem mgły 

prysznic deszczownica sufitowa armatura łazienkowa dornbracht

Naśladuj burzę dzięki prysznicowi czujników firmy Dornbracht

czujniki prysznicowe z funkcją mgły Dornbracht luksusowy design

Dostosuj prysznic za pomocą czujników do swojego nastroju

czujniki przyciskowe pomysł na projekt prysznica dornbracht

Zmień doznania pod prysznicem za pomocą czujników

czujniki prysznicowe za pomocą przycisku dornbracht wyświetlają funkcję burzy;

Projekt prysznica przez Dornbracht.

Read more
łazienka

Meble łazienkowe z drewna do domowego wystroju łazienki

Meble łazienkowe wykonane z drewnianych półek więcej porządku

ten Meble łazienkowe wykonane z drewna stanowią ważny element wyposażenia łazienki. Nie należy lekceważyć ich funkcji. Dodają ciepłej atmosfery do pustego i chłodnego pomieszczenia oraz oferują dodatkowe miejsce do przechowywania ręczników, kosmetyków, szamponów i innych rzeczy. Nawet w małej łazience, poza urządzeniami sanitarnymi, nie powinno zabraknąć kilku mebli. Wraz z rosnącym pragnieniem, aby łazienka była bardziej domowa i przytulna, nie ma prawie żadnej zauważalnej różnicy między meblami łazienkowymi a wyposażeniem reszty domu. Warianty są różnorodne i w tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam kilka nowoczesnych pomysłów, które stworzą przyjemną atmosferę w łazience.

Meble łazienkowe z drewna – systemy organizacji

Meble z drewna pomysły łazienkowe z wyposażeniem wanny wolnostojącej

Jeśli jesteś osobą bardzo schludną, możesz rozmieścić w łazience otwarte półki z drewnianych mebli łazienkowych, na których możesz trzymać ręczniki. Na półce jest też cudowne miejsce na kilka ozdób, takich jak wazony, figurki czy ładna orchidea, która nawiasem mówiąc będzie bardzo komfortowa w wilgotnym pomieszczeniu, takim jak ten.

Meble łazienkowe wykonane z drewna – szafka podumywalkowa

Meble łazienkowe pod umywalkę wykonane z drewna, nowoczesne i stylowe

Niezależnie od tego, czy masz tylko jedną umywalkę, czy dwie, można je wbudować w jedną szafkę jednocześnie. W ten sposób wszelkie rury są cudownie ukryte pod ładnymi meblami łazienkowymi i można tam schować np. środki czystości. Jeśli wybierzesz szafki stojące na nogach, wydają się swobodnie unosić w powietrzu i mają nowoczesny wygląd. Lub możesz wybrać szafki w minimalistycznym stylu, które są przymocowane do ściany. Praktyczne są również szuflady. Możesz w nim przechowywać przybory do makijażu i mieć je pod ręką, gdy staniesz przed lustrem.

Drewniane meble łazienkowe – siedzenia

Pomysły na drewniane ławki łazienkowe z naturalnych materiałów

Chcesz poczuć się jak w centrum wellness w swojej łazience? Wtedy możesz to osiągnąć między innymi dzięki odpowiednim drewnianym meblom łazienkowym, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo miejsca. Ustaw wygodny leżak, kanapkę lub leżankę. Ale może też wystarczyć wygodny fotel. Takie meble również sprawiają, że łazienka wygląda o wiele bardziej luksusowo. Zrelaksuj się we własnym spa!

Meble łazienkowe wykonane z drewna – jakie gatunki drewna nadają się do użytku?

Łazienka pomysły na drewno meble prysznic wanna wolnostojąca

Szczególnie ładne są meble łazienkowe wykonane z drewna. Ponieważ w łazience są one narażone na dużą wilgotność, najlepiej wybrać drewno tropikalne. Ze swej natury są one w pewien sposób niewrażliwe na wilgoć. Takimi lasami są na przykład teak i bangkirai. Bądź jednak przyjazny dla środowiska i nie kupuj mebli, które zostały nadmiernie eksploatowane. Być może słyszałeś również o tak zwanym termodrewnie do mebli łazienkowych. Drewno jest mocno nagrzewane, dzięki czemu staje się odporne na wilgoć. Oznacza to, że można zapobiegać powstawaniu pleśni nawet bez dodatkowego malowania, co oznacza, że ​​rodzime gatunki drewna mogą być teraz wykorzystywane również do produkcji mebli łazienkowych.

Mimo to odpowiednia pielęgnacja jest oczywiście ważnym aspektem, aby meble łazienkowe służyły długo. Dowiedz się więcej o tym wcześniej i oszacuj, ile czasu możesz na to poświęcić. Następnie odpowiednio wybierasz materiał na meble łazienkowe.

Z poniższych przykładów oryginalnych i praktycznych mebli łazienkowych można uzyskać wspaniałe pomysły na dekorację łazienki.

Nowoczesne meble łazienkowe wykonane z drewna – szafki wiszące i szafki stojące z drewna bukowego

Szafka podumywalkowa wykonana z drewna, nowoczesna szafka podumywalkowa meblowa

Drewniana szafka podłogowa wzbogaca łazienkę

nowoczesne meble łazienkowe minimalistyczne wykonane z drewna

Stylowe meble łazienkowe o ponadczasowym, eleganckim wyglądzie

Szafka drewniana meble łazienkowe z wanną wolnostojącą

Łazienka jako oaza wellness – z drewnianymi meblami

Drewniane meble łazienkowe nowoczesne pomysły na projekt atmosfery zen

Meble łazienkowe wykonane z drewnianej toaletki wysokiej szafki

Meble łazienkowe półki ścienne pomysły na miejsce do przechowywania

Pomysły na projekt łazienki drewniana szafka bazowa

Pomysły na projektowanie łazienek meble z drewna

Pomysły na meble łazienkowe z drewna jesionowego

Read more
łazienka

Ekscytujące i nowoczesne pomysły na projekt baterii do łazienki

minimalistyczna-łazienka-elegancka-czarna-bateria-zlewozmywakowa

W nowoczesnym wnętrzu liczy się każdy szczegół. Jeśli chcesz mieć nowoczesną łazienkę, potrzebujesz nie tylko pięknych mebli, ale także odpowiednich akcesoriów. Nasz nowoczesny Projekt kranu Pomysły dadzą Ci przegląd modeli oferowanych na rynku. Z biegiem lat bateria stała się czymś więcej niż tylko praktyczną częścią zlewu – służy jako swoista dekoracja i akcesorium.

Nowoczesne pomysły na projekt baterii – bateria LED

luksusowy kran LED

Jednymi z najważniejszych, choć nie największych, elementów wyposażenia łazienki są umywalka i kran. Do wanny potrzebna jest również bateria, która nie tylko dobrze wygląda, ale także nadaje projektowi coś konkretnego. Na przykład bateria LED jest nowoczesna i ekscytująca Projekt kranu Pomysł szczególnie odpowiedni do nowoczesnej łazienki o minimalistycznym wyglądzie. Cechą szczególną jest to, że bateria LED tworzy specyficzną atmosferę i tworzy ciekawą grę światła i wody. Inni projektanci eksperymentują z kolorami, kształtem lub kombinacją umywalki i baterii. Decydując się na projekt, spróbuj wyobrazić sobie baterię we własnej łazience – pasuje do Twojego wnętrza?

Nowoczesne pomysły na projekt baterii – różne kształty

Kran-ciekawy-kształt

Nasz Projekt kranu Pomysły obejmują również kilka ekscytujących kształtów – woda płynie w różnych kierunkach i wygląda jak wodospad. Aby osiągnąć pożądany efekt, konieczne jest zainstalowanie kranu na określonej wysokości. Przyda się też ciekawy kształt – tradycyjne duże baterie bywają niepraktyczne, zwłaszcza przy mniejszych zlewozmywakach. Rozejrzyj się i poszukaj nowych projektów, które przyciągną uwagę! Nadaj swojej łazience nowoczesny wygląd i wybierz ciekawą baterię!

Marmurowy zlew i nowoczesny kran

Marmurowy projekt kranu

Elegancka bateria do minimalistycznych łazienek

Łazienka z kranem wodospadowym

 Praktyczny projekt kranu

kręta-kran-praktyczna-projekt

Ciekawe projekty kranów

Pomysły na kran wanna

Okrągły zlew z dopasowaną baterią

nowoczesny-okrągły-zlewozmywakowy-pomysł-projekt

Nowoczesna bateria LED

nowoczesny kran LED

Bateria LED w łazience

Łazienka z kranem LED

Nowoczesny kwadratowy kran zlewowy

nowoczesny-drewniany-zlewozmywakowy-kwadratowy

 Pomysł na projekt kranu

elegancka-nowoczesna-bateria-łazienka

Read more
łazienka

Mozaika w łazience – luksus i przepych

unikalna-mozaika-układanie-w-łazienki-grecka-głowa

Mozaika w łazience prowadzi swój początek w starożytnej Grecji i imperium Rzymian. Łączenie kamienia, szkła, papieru i innych elementów w celu tworzenia obrazów i wzorów staje się tradycją uświęconą tradycją i pięknym wykonaniem. W dzisiejszych czasach mozaiki są wykonane z kamienia, szkła i ceramiki, a paleta kolorów jest bogata i niewyczerpana jak kolory ścian.

Mozaika w łazience – nowoczesny design z luksusowym designem

złote-akcenty-w-łazienki-ławka-prysznic-i-umywalka

Mozaika w łazience to piękny i luksusowy wybór w swoim designie. Bo jak wiemy, mozaiki mają efekt 3D, który jest imponujący i bardzo imponujący. Poszycie wanny lub precyzyjna linia płytek w strefie prysznica natychmiast przyciągają wzrok. Czy jesteśmy gotowi na projekt mozaiki z pewną prezentacją greckiej lub rzymskiej głowy w naszej łazience? Dlaczego nie. Wsparte nowoczesnym wyposażeniem i meblami łazienkowymi pokój prezentuje się wyjątkowo. Łazienka z mozaiką i armaturą o wyglądzie drewna podkreśla nowoczesność. Jak grafika na ziemi, która biegnie nieregularnie i zasłania ludzkie oko tam, gdzie się zaczyna i gdzie kończy.

Mozaika w łazience – paleta kolorów

Prysznic-z-czarną-zasłoną-brąz-mozaika-efekt 3D

Podobnie jak kolor ścian w pozostałych pokojach w mieszkaniu, tak samo Mozaika w łazience wybrane według koloru. Niezależnie od tego, czy użyjesz go na ścianach, czy jako wykładzinę podłogową, jako powłokę do wanny, czy jako pojedyncze paski i krawędzie w środku innych płytek, decydujemy indywidualnie. Złote akcenty przemawiają głównie za podwyższonym stylem umeblowania. Za dużo tego działa, choć przesadnie, dlatego warto połączyć go z płytkami z terakoty i drewnianymi panelami. Fiolet i róż kojarzą się przede wszystkim z preferencjami kobiet, natomiast odcienie niebieskiego i czarno-brązowego preferują mężczyźni. Czarna armatura, zasłony prysznicowe, a nawet dekoracje w kolorze czarnym są wyrazem urzekającego uczucia widzianego z indywidualnej perspektywy.

wąska-łazienkowa-szafka-lustro-łazienka-płytka-mozaika

Okna Skyline i mozaiki

Szafka z lustrem łazienkowym-misa-miska-ceramiczna-umywalka-kształt-mozaika-płytki-łazienka

Ceramiczne płytki mozaikowe 

Sypialnia-z-łazienką-prysznic-drewniane meble-szklana ściana

Zielona paleta kolorów z drewnem

Różowo-fioletowe-tony-jako-mozaiki-w-łazienki

Płytki mozaikowe są kreatywne

Owalna-wanna-na-podniesionej-podłodze-kabina-prysznicowa-ze-szklaną-ścianką

Mozaika-wanna-łazienka-brązowo-tony

nowoczesna-łazienka-z-mozaiką-do-wanny-okładziny-boczne-świece

nowoczesny-design-z-mozaikami-i-okienkami-drewno

artystycznie-zaprojektowane-łazienkowe-mozaiki-krawędziowe

mała-łazienka-z-mozaikami-na-podłodze

Kabina-prysznicowa-z-narożnymi-mozaikami-i-dekoracyjnymi-lusterkami

Łazienka-z-oknem-wanna-i-drewniane-półki

Łazienka-z-prysznicem-i-WC

Pomysły na projekt łazienki kabina prysznicowa

Wanna z okładziną ścienną w klasycznym stylu

Read more
łazienka

Nowoczesne płytki łazienkowe z wzorem: 55 obrazów

Nowoczesne-płytki łazienkowe-kwiat-wzór-beż-piaskowy

Hiszpański producent porcelit od dawna znana jest z kreatywnego projektowania łazienek. Projektantom marki udało się nadać tradycyjnym wzorom płytek nowoczesny akcent. Tak się prezentujesz nowoczesne płytki łazienkowe o nowym, atrakcyjnym wyglądzie. To właśnie pomysłowe zestawienia kilku elementów, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie, nadają łazience charakteru. 50 najbardziej uroczych kombinacji kolorów i wzorów można znaleźć w poniższej galerii zdjęć.

Nowoczesne płytki łazienkowe – wzory nadają pomieszczeniu charakteru

Nowoczesna-łazienka-płytki-kolory-kombinacje-niebieski-piaskowy-kolor-kwiaty

Nowoczesne płytki łazienkowe jest ich wiele – a większość producentów oferuje również warianty kombinowane. Ale co by było, gdyby dwie ściany zostały zaprojektowane zupełnie inaczej? Nie ma problemu, o ile zostanie znalezione złącze. Na przykład – ta sama kolorystyka, ale różne wzory lub ten sam wzór, ale w różnych odcieniach koloru.

Pięknie prezentują się również subtelne płytki z pasiastymi wzorami w połączeniu z płytkami z dużymi kwiatowymi wzorami.

Patchworkowa ściana – ściana we własnej łazience może wyglądać jak patchworkowa narzuta na łóżko. Indywidualne fotokafelki ze zdjęciami z natury tworzą atmosferę wellness.

Nisze nie powinny już być ukrywane przez monochromatyczne modele – dokładnie na odwrót – przy odrobinie kreatywności mogą przyciągnąć wzrok.

Nowoczesne płytki łazienkowe – zestawienia kolorystyczne

Nowoczesne-łazienkowe-płytki-kwiaty-beżowe-kolor-drewno-próżność

Kombinacja kolorów we własnej łazience to oczywiście kwestia gustu. W każdym razie modne są w tym roku zestawienia kontrastujących kolorów – fiolet/zielony, czarny/biały/niebieski, różowy/pomarańczowy, jasnoniebieski/beżowy/brązowy. Mieszanka zimnych i ciepłych kolorów jest bardzo atrakcyjna i po prostu nie można puścić oczu. A jeśli nie masz całkowitej pewności, czy wybrane kolory pasują do siebie, zawsze możesz wypróbować kolorystykę w internetowym planerze łazienki. Aby uzyskać inspirację, zobacz galerię zdjęć, w której znajdziesz niektóre z najbardziej kreatywnych pomysłów na nowoczesne płytki łazienkowe hiszpańskiej marki.

Projekt łazienki z płytkami z kwiatowymi wzorami

Nowoczesne-płytki-łazienkowe-puster-kwiat-pomysły-wzory

Projekt ściany z płytkami z motywami kwiatowymi

Nowoczesna-łazienka-płytka-wzór-kwiaty-trawiasto-zielona

Płytki łazienkowe kwiaty stylowe zestawienia

Wzory płytek łączą pomysły ściana

Wzór płytki ścienne motywy kwiatowe geometryczne

pomysły na projektowanie ścian geometrycznych

Nowoczesne płytki łazienkowe w kolorze czerwonym i czarnym

Akcenty z kwiatowymi płytkami ściennymi

Płytki łazienkowe przypominają patchworkową narzutę

Płytki ścienne o wysokim połysku nowoczesne pomysły łazienkowe

Kwiatowe wzory jako akcent w nowoczesnej łazience

Pomysły na projekt łazienki z kwiatami

Paski i motywy z natury – nowoczesne połączenie

Pomysły na płytki łazienkowe w paski różowo-brązowyFioletowe płytki ścienne z wzorami w paski

Kwiaty łazienkowe płytki kamienne wyglądają na lekkie

Pomysły na płytki z nowoczesnymi motywami kwiatowymi

Pomysły na motywy płytek ściennych z motywami kwiatowymi w paski

Płytki łazienkowe kwiatowy wzór paski wanna

Płytki ścienne układające pomysły na zdjęcia łazienek

Pomysły na klasyczne wzory płytek

Pomysły na projekt łazienki nowoczesne płytki

Projekt łazienki wolnostojąca wanna pomysły na wzór kwiatowy

Pomysły na płytki łazienkowe w kolorze zielonym

Płytki ścienne nowoczesne paski wzór pomysłów na projekt łazienki

Płytki łazienkowe nowoczesne kombinacje kolorystyczne przykłady wzornictwa

Nowoczesna umywalka z geometrycznym wzorem

Paski wzór klasyczne motywy próżności

Wzór płytki nowoczesne zdjęcia natury łazienka

Płytka lustro kilka metalowych elementów

nowoczesne pomysły na brązowe ściany

Wanna wolnostojąca z motywami w paski

Pomysły na płytki łazienkowe wzór czarny biały

wolnostojące płytki podłogowe do wanny obramowanie ścian

Stylowe pomysły na płytki łazienkowe

nowoczesny minimalistyczny design próżność drewna

Wzór paski optyka z kamienia naturalnego nowoczesny minimalistyczny

Płytki ścienne pomysły na projekt łazienki klasyczne kwiaty

zaprojektuj nowoczesne pomysły na łazienkę lustro dwie umywalki

Pomysły na czarne klasyczne wzory płytek

Płytki elementy metalowe płytki łazienkowe szklane ściany

Nowoczesne płytki w kolorze ścian łączą pomysły

beżowo-brązowe akcenty wzór łączą kolory

nowoczesny wzór ceramiczny umywalka z drewna toaletowego

Kabina prysznicowa ścienna biała wanna wolnostojąca

Wzory kwiatów motywy pomysły na projekt ściany

Płytka nowoczesne pomysły na projektowanie mebli wzór

Pomysły na projektowanie płytek ciemnoniebieski motyw morski

Pomysły na nowoczesne pomysły na brązowe kropki

przykłady klasycznych wzorów płytek łazienkowych

nowoczesne kombinacje wzorów łazienkowych w paski ze zdjęciami

Kwiatowy wzór akcent ścienny pomysły zdjęcia natury

beżowe płytki łazienkowe różowy kwiatowy wzór

Przykłady wanien łączą wzory płytek

nowoczesne wzory w paski pomysły na wygląd kamienia

Pomysły na zdjęcia płytek łazienkowych

Przykłady projektów ściennych pomysłów na kwiaty

Read more
łazienka

Wanna wolnostojąca – owalna, prostokątna czy ze strefą prysznicową?

wanna owalna asymetryczna antonio lupi

Perfekcyjny wanna wolnostojąca Wybór nowoczesnej łazienki może być trudnym zadaniem. Dlatego zebraliśmy 15 projektów, które mogą dać Ci przegląd, abyś mógł łatwiej zdecydować o kształcie, który chcesz.

Wanna wolnostojąca ozdobiona kryształkami

ozdobna wanna wolnostojąca czarna trese

Ta dekoracyjna wanna włoskiej firmy Treesse łączy w sobie sztukę współczesną i funkcjonalność. Ten nowoczesny wzór ma dramatyczny, głęboki czarny kolor i jest ozdobiony błyszczącymi gwiazdami. „Nina” jest idealna do nowoczesnych łazienek o wyjątkowym stylu i poczuciu luksusu. Miękko zaokrąglone kontury, szerokie oparcie i głęboki design zapewniają maksymalny komfort. W zależności od gustu dostępne są również inne kolory.

Wanna wolnostojąca z miękkimi liniami

czarna owalna wanna Nina Tresse

kamienie do dekoracji wanny nina tresse

Jest bardzo dobry powód, dla którego vintage nigdy nie wychodzi z mody! Te nowe wanny od Regia są tak gładkie, tak eleganckie, z całkowicie ponadczasowym urokiem. Ten vintage’owy wzór ma mocne linie i gładkie krzywe. Kwadratowy kształt jest prosty i możesz wybrać wersję czarną lub białą.

Projekt vintage autorstwa Regia

wanna regio design czarna wolnostojąca

regia czarna prostokątna wanna

Jeśli nie możesz zdecydować między komfortem prysznica a luksusem wanny, możesz mieć jedno i drugie dzięki temu nowemu, fajnemu prysznicowi z kabrioletem od Rexa. Włoska firma stworzyła ten połączony projekt wannowo-prysznicowy, abyś mógł się skupić na wanny wolnostojące może obejść się bez. To idealne rozwiązanie do małych łazienek, które wcześniej musiały poświęcać jedną na rzecz drugiej.

Kabriolet prysznicowy firmy Rexa

zestaw prysznicowy rexadesign

rexadesign wanna cabrio drewniane deski podłogowe

wanna z prysznicem

Czy jest lepsza inspiracja niż idealny kształt jajka do wanny? Ta wanna włoskiej firmy Rexa ma naturalny kształt i czystą, minimalistyczną paletę. Projekt posiada zintegrowaną półkę, na której można przechowywać balsamy, ręczniki, książki lub akcesoria łazienkowe.

Wanna w kształcie jajka od Rexa

Owalne półki do wanny rexadesign

rexadesign owalny pojemnik na jajka

Nowa wanna akrylowa firmy Calyx to rzeczywiście uderzający element wyposażenia łazienki. Projekt inspirowany również jajkiem ma ten sam owalny kształt. Wanna Illusion ma prostą, wolnostojącą konstrukcję, która spoczywa na eleganckiej podstawie z czterema chromowanymi nogami. Ta wanna została naprawdę umieszczona na cokole. Niezależnie od tego, czy masz gust nowoczesny, minimalistyczny czy maksymalistyczny, ta wanna będzie pasować do każdego stylu.

Wanna akrylowa od Calyx

wolnostojąca wanna kielich jajeczny

Ta nowoczesna wanna Antonio Lupi ma wysokie oparcie i smukły, kojący kształt. Wanna Cuna ma czyste linie, ostre krawędzie i prosty prostokątny kształt w nowoczesnym stylu. Wysokie oparcie jest przeznaczone do leżenia i relaksu, dzięki czemu możesz na nowo odkryć całe wrażenia z kąpieli.

Zaprojektowany przez Antonio Lupi

antonio lupi oparcie wanny wolnostojącej

projekt wanny antonio lupi z wysokim oparciem

Włoska firma Agapa stworzył te staromodne wanny wolnostojące z nowoczesnego materiału – dla współczesnego połączenia starego i nowego. Wanna Ottocento to biała wanna Cristalplant o klasycznym kształcie inspirowanym tradycyjnymi żeliwnymi nóżkami w kształcie pazurów.

Wanna wolnostojąca z nóżkami

wolnostojące nóżki do wanny ottocento firmy agape

Zaprojektowana przez Joan Talocci dla włoskiej firmy Teuco – wanna Paper Duralight – jest kreatywna  wanna wolnostojąca, która łączy klasyczną prostokątną formę i funkcję z nieszablonowym zacięciem. Ta wolnostojąca prostokątna wanna ma minimalistyczny urok, czyste linie i purystyczny kolor. Ale ta wanna ma wyróżniać się z tłumu. Mieszanka kwarcu, żywicy i drewnianych pasków tworzy dziwaczne detale, które odrywają strukturę jak kartka papieru. Te elementy tworzą wieszak na ręczniki i półkę.

Wanna papierowa Duralight od Teuco

kreatywny projekt łazienki papier teuco

wanna wolnostojąca teuco prostokątna

Zrób stylowe wrażenie w swojej łazience dzięki kolorowym wannom od Blubleu. Włoska firma zaprojektowała kolekcję Lucky Color w tęczy kolorów, od mocnych czerwieni i pomarańczy po blady róż, turkus, fiolet, żółty, zielony, niebieski w błyszczących lub matowych powierzchniach. Te wanny wolnostojące oferują różnorodne opcje, takie jak strumienie powietrza, podgrzewanie wody, systemy drenażu ozonowego i limfatycznego, które poprawiają krążenie krwi i dobre samopoczucie.

Szczęśliwy kolor od Blubleu

wolnostojąca wanna niebieska kolekcja kolorów bluebleu szczęśliwa

Te piękne pomysły na łazienkę prezentują mieszankę natury i minimalizmu – Ambrosia by Kąpiele perełkowe. Proste linie, łagodne krzywizny, rustykalne podłogi i naturalne elementy wodne łączą się, aby zapewnić poczucie spokoju. Elegancki wanna wolnostojąca zaskoczy Cię aeroterapią, termoterapią, aromaterapią, hydroterapią oraz opcjonalnym ozonatorowym systemem hydromasażu i dyszami masującymi.

Ambrozja z Łazienek Perełkowych

Wanna Ambrosia do zabudowy

wanna Ambrosia wersja wolnostojąca

Wprowadź swoją wannę do luksusu dzięki wielu fantastycznym pomysłom włoskiej firmy – Szkło Idromassaggio. Kolekcja Beyond została stworzona jako funkcjonalny punkt kontaktowy dla łazienki. Otaczające struktury otaczają delikatną wannę w kształcie jajka i tworzą wspaniały kontrast.

Beyond by Glass Idromassaggio

wanna platforma idromassaggio

Te wyjątkowe wanny wolnostojące pochodzą z japońskiej firmy Moda duchowa zrobiony fabrycznie. Wanna Utuwa oferuje dużo przestrzeni i stylu. Odbiegający od konwencjonalnej wanny, rzeźbiarski kształt i czyste, nowoczesne linie sprawiają, że jest to nowoczesny punkt centralny w łazience. Wanna ma fajny kształt chmurki.

Utuwa z trybu duchowego

utuwa japoński wzór w kształcie chmury

Delikatne krzywizny i kolor sprawiają, że wanna z ostrygami wygląda świetnie Style salwinistyczne idealny wybór do eleganckiej aranżacji łazienki. Stylowy wanna wolnostojąca, zaprojektowany przez Carlę Baratell będzie centralnym elementem Twojej łazienki. Delikatne kontury inspirowane ostrygami nadają mu naturalnego odcienia. Ta wanna jest dostępna w wielu odmianach marmuru, z których każda jest naturalnie kolorowa i żyłkowa.

Auster wanna z Salvinistile

owalna wanna do ostryg salvinistile

Wanny wolnostojące drewniane Sailor to jedne z najnowszych produktów w kolekcji Ocean od Bagno Sasso. Cudownie kreatywny projekt, który wcale nie przypomina drewna! Wanna jest raczej wykończona fornirem, który wygląda jak marmur. Precyzyjnie przycięta (co do milimetra) okleina jest starannie umieszczana na ręcznie wykonanej drewnianej wannie, aby uzyskać nieskazitelne wykończenie. Jeśli lubisz ciepło drewna, ale chcesz uzyskać elegancki, wyrafinowany efekt, drewniana wanna Sailor jest dla Ciebie.

Kolekcja Ocean od Bagno Sasso

projekt marynarski wanna drewno marmurowe meble

drewniana wanna owalna bagnosasso

Zmysłowe kontury definiują nowe owalne wanny Dune autorstwa Antonio Lupi. Jeden wanna wolnostojąca, który pojawia się w czterech różnych wzorach w zależności od perspektywy – Dune to fascynująca innowacja! Wanna jest zaprojektowana jako okrąg, ale kształt górnych krawędzi i dwóch kół ma inny widok w zależności od kąta obserwatora. Ciągle zmieniające się linie wanny Dune nadają wannie ekscytujący, dynamiczny charakter. Zaprojektowany przez Mario Ferrarini.

Diuna autorstwa Antonio Lupi

wydma antonio Lupi zna perspektywę zależną

wolnostojąca wydma wannowa autorstwa antonio lupi asymetryczna

wolnostojąca owalna wydma wannowa        wydma wanny antonio lupi

19 wanien o nowoczesnym designie i licznych funkcjach

Read more
łazienka

Płytki łazienkowe – co należy wziąć pod uwagę przed wyborem

płytki łazienkowe biały design mozaika tapeta półka do montażu prysznica

Płytki pozostają jednym z najważniejszych elementów w aranżacji łazienki. ten Płytki łazienkowe są dostępne w różnych kolorach, rozmiarach i fakturach i są bardzo popularnym wyborem, ponieważ są nadal trwałe i łatwe do czyszczenia. Jeśli układasz płytki w nowej łazience lub musisz wymienić stare płytki, upewnij się, że rozważyłeś wszystkie opcje. Jak w przypadku każdego projektu domowego, pierwszym krokiem jest ustalenie budżetu. Pamiętaj, że najlepsze rodzaje płytek łazienkowych mogą być również najdroższe. Tak, można znaleźć niedrogie i piękne warianty.

Płytki łazienkowe o wyglądzie drewna

płytki łazienkowe wanna prysznicowa nowoczesna imitacja drewna beżowego

Wybór wysokiej jakości materiałów jest niezbędny w przypadku płytek łazienkowych. Mogą być wykonane z wielu różnych materiałów, takich jak ceramika, szkło, granit, gres porcelanowy, wapień, łupek czy marmur. Płytki ceramiczne są dość tanie, podczas gdy płytki marmurowe są zwykle na wierzchu. Płytki w wyglądzie drewna do łazienki cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością.

Płytki łazienkowe – optycznie wydzielone powierzchnie

płytki łazienkowe czarna strefa prysznicowa drewniane listwy białe ściany

Wybierz kolor i wzór. Chciałbyś stworzyć z płytek określony wzór? Niektórzy ludzie wybierają powtarzający się wzór, podczas gdy inni wolą pełne paski. Z mozaiką możesz stworzyć na ścianie całe dzieło sztuki. Wizualnie podziel różne obszary w łazience, układając różne rodzaje płytek w różnych strefach – prysznic, toaleta, wanna.

Szare płytki do stref prysznicowych i łazienkowych

płytki łazienkowe szare płytki wanna ścienna wnęka parkiet konsola

Beżowe płytki dla ciepłej atmosfery

płytki łazienkowe kamień brązowe nowoczesne zatopione lustro do wanny

Minimalistyczna łazienka

minimalistyczna łazienka z kabiną prysznicową z szarymi płytkami ściennymi

Płytki wapienne i mozaikowe

mała łazienka mozaika prysznicowa szafka z drewna w łazience,

Płytki w metalicznym wyglądzie

mała łazienka układająca płytki z efektem metalicznym ciemnoszara wanna

ciepły wygląd drewna

płytki łazienkowe optyka drewniana ściana podłoga wanna owalna

jasnoniebieskie płytki szklane

Płytka łazienkowa szklana mozaika drewniana toaletka palma

różne wzory układania

nowoczesna aranżacja płytek ściennych drewnopodobna orchidea

Wizualnie podziel strefy łazienki

nowoczesna mała łazienka z płytkami podwieszanymi w suficie wpuszczanym,

Nowoczesna łazienka szklane płytki jasnoniebieska mozaika pływająca próżność

mała łazienka płytki ścienne szara biała mozaika wanna

nowoczesne płytki łazienkowe z kamienia naturalnego wyglądają jak szare płytki ścienne

nowoczesna łazienka płytki podłogowe z drewna wygląda mozaika z kamyków

Płytki łazienkowe kremowo-brązowy prysznic szklana ściana drewniana szafka podstawowa

luksusowa łazienka marmurowe płytki podłogowe mozaika prysznicowa

zalana światłem łazienka wanna płytki podłogowe marmurowa mozaika ściana

mały wybór płytek łazienkowych mozaika niebieska wanna wielkoformatowe płytki podłogowe

łazienka szklana mozaika szklana prysznic w kolorze brzoskwiniowym,

Płytki łazienkowe optyka z piaskowca lekkie zrelaksowane okno

Płytki łazienkowe nowoczesne drewno wyglądające na szklane okno prysznicowe z panoramą

Płytki łazienkowe luksusowe uczucie brązowe motywy barokowe meble łazienkowe

Efekty płytek łazienkowych polerowana niebiesko-biała wanna

Read more
łazienka

Projekt łazienki – 32 stylowe i nowoczesne pomysły na wnętrze

łazienka-design-luksusowa łazienka-płytki-wzorzysta-umywalka-stolik-wiszący

Łazienka powinna być oazą dobrego samopoczucia, w której można zrelaksować się przy gorącej kąpieli lub orzeźwiającym prysznicu. Design odgrywa ważną rolę, dzięki czemu można to osiągnąć w stu procentach. Bo tylko wtedy, gdy atmosfera jest odpowiednia, można naprawdę odpuścić i po prostu odpocząć. Mając to na uwadze, chcielibyśmy przedstawić Wam te wspaniałe przykłady Projekt łazienki od FAPCeramiche, z której możesz czerpać inspirację. Niezależnie od tego, czy interesują Cię proste, czy kolorowe i ekstrawaganckie projekty, na pewno znajdziesz nie tylko łazienkę, która Ci się spodoba. Ale teraz dochodzimy do projektów łazienek:

1. Jasne płytki i efektowne oświetlenie w tym projekcie łazienki zapewniają niezbędną jasność, której brakuje z powodu braku okna. Kilka wariantów zostało użytych do wykonania podłóg i okładzin ściennych. Podczas gdy podłoga składa się z płytek imitujących jasne drewno, trzy widoczne ściany zdobią różne wzory płytek. Szczególnie efektowne są płytki w strefie umywalki, których wzór nadaje łazience elegancji i romantyzmu. Wanna wyłożona mozaiką tworzy ładny akcent.

Projekt łazienki, w którym dominują mocne kolory

łazienka-kolor-design-nowoczesne-płytki-wzory-umywalka-wolnostojąca-prostokątna

2. Zupełnym przeciwieństwem poprzedniego przykładu jest projekt łazienki. Tutaj jasna kolorystyka zdeterminowała projekt, który dodatkowo wzmacnia geometryczny wzór. Łazienka wcale nie jest nudna i jest idealnym wyborem dla odważnych miłośników nowoczesnego designu z dużą ilością energii. Bo to jest dokładnie to, co będziesz mógł zatankować każdego ranka dzięki świeżym kolorom.

Projekt łazienki w kolorach ziemi i neutralnych

pomysły-łazienka-ścienna-projekt-płytki-ziemi-kolor-spa-dekoracja-wbudowane półki

3. Jednak geometryczny wzór niekoniecznie musi być osiągnięty dzięki jasnym kolorom. Jak widać na tym przykładzie, świetnie nadają się do tego również neutralne, naturalne odcienie. To, co naszym zdaniem jest szczególnie skuteczne w tej łazience, to otwarty prysznic i sposób, w jaki łączy się go z wanną. To jak bycie w centrum odnowy biologicznej, prawda??

Kilka źródeł światła zapewnia optymalne warunki oświetleniowe

łazienka-ścienna-lustro-owalna-umywalka-wiszące-oświetlenie-purystyczny-design

4. Prosty projekt łazienki jest tu od razu zauważalny. Ponownie, projekt jest zdeterminowany przez jasne, naturalne kolory, które promieniują ciepłem. Pośrednie źródła światła zapewniają ciepłe światło, które nie jest uciążliwe. Jak widać, w zakładzie przestrzegano tylko podstawowych zasad.

Paski ścienne i akcentujące kolory jako atrakcja

łazienka-oaza dobrego samopoczucia-płytki ścienne-poziome pasy-pomarańczowy-fotel-wieszak na ubrania

5. Beżowe kolory w tym projekcie łazienki autorstwa FAPCeramiche delikatnego akcentu kolorystycznego nadają pasiaste ściany w kolorze limonki. Do głębokiej wanny prowadzą imponujące schody. Geometryczny wzór odnajdziemy w płytkach podłogowych, co dodaje dodatkowej energii aranżacji łazienki.

Płytki o wyglądzie autentycznego drewna

autentycznie wyglądająca-porcelana-płytki-kamionka-wygląd-drewno-kabina-prysznic-szklana-przegroda

6. Oto otwarty prysznic, który jest obecnie bardzo popularny. Strefa prysznica jest oddzielona od reszty, jaśniejszej strefy, ciemnobrązowymi płytkami. Inną rzucającą się w oczy cechą tego projektu łazienki jest duża umywalka, która może pomieścić dwie osoby jednocześnie.

Projekt łazienki o nowoczesnej estetyce

pomysły-projektowe-łazienka-podłoga-płytki-wzór-umywalka-blatowa-owalna

7. I tutaj również od razu zauważalny jest geometryczny wzór na podłodze. Aby nie przesadzić, zaprojektowano jedynie tzw. dywan z płytek. Te same płytki układają się w pasy na jednej ze ścian, a strefę wanny i prysznica zdobią mozaiki w tych samych przyjemnych odcieniach. To projekt łazienki, w którym naprawdę można czuć się komfortowo.

Ciepłe kolory płytek na ścianie i podłodze

kabina-prysznicowa-z-wejściem-orientalna-wisiorek-łazienka-projekt

8. Mała przestrzeń została wspaniale wykorzystana w tym przykładzie. Prysznic jest wydłużony, dzięki czemu zapewnia większą swobodę ruchów. Szczególnie dobrze zagrano tutaj dwa różne wzory płytek.

Świece dla najlepszego samopoczucia

Pomysł na saunę

9. Jeśli ściana Twojej łazienki ma stopień, nie powinieneś się nim przejmować. Można je idealnie wykorzystać do tworzenia różnych dekoracji, produktów pielęgnacyjnych lub, jak w tym przykładzie, podgrzewaczy. Na uwagę zasługują oczywiście również eleganckie płytki w kolorze jasnoszarym. Płytki ścienne w aranżacji łazienkowej mają również delikatne, geometryczne wzory. Mozaika nadaje podłodze wspaniały wygląd.

Projekt łazienki, który stawia na kontrasty

łazienkowe-ciemne-płytki-w paski-umywalka-wysoki połysk-nowoczesne

10. To kolejny przykład na to, jak efektownie mogą wyglądać płytki w tym samym kolorze, ale w różnych wzorach. Dzięki temu mała łazienka wydaje się nieco bardziej przestronna. W tym projekcie łazienki idealnie dobrane jest również rozmieszczenie urządzeń sanitarnych.

Podobał Ci się ten wgląd? Następnie spójrz na więcej przykładów projektów łazienek od FAPCeramiche w galerii poniżej:

meble-łazienkowe-nowoczesne-szare-szafy-z-umywalką-krzesło-składane-pomarańczowe

łazienka-design-industrial-chic-lite drewno-umywalka-stół-metalowy-stołek-naścienna głowica prysznicowa

łazienkowe-płytki-projektowanie-ściany-granatowe-z-paski-mozaikami

łazienka-design-w-ziemnej-i-naturalnej-kolorze-praktyczne-meble-umywalka-szafka-ścienna

włoskie-płytki-łazienkowe-schörkel-ozdoby-dekoracyjne-umywalka-stolik-biały połysk

włoski-płytki-łazienkowe-piaskowy-żółty-w-poziome-stolik-z-litego-drewna

do wanny do zabudowy-dekoracja-ściany-kwiatowy-umywalka wolnostojąca-ceramiczna

płytki-ceramiczne-łazienkowe-paski-na-ścianie-wąsko-przycinane-pojawiają się-szersze

płytki-ceramiczne-szkliwione-śródziemnomorskie-motywy-granica-czerwona-na-cała-ściana-długość

luksusowe-ściany-i-podłogowe-płytki-beżowe-złote-odcienie-zlewozmywakowa-biała-wysoki połysk

czerwona-łazienka-drewniana-umywalka-wanna-z-ściana-z-mozaikowa-ułożona

Czekoladowo-brązowy-ścienno-podłogowy-porcelana-kamionka-drewno-optyka-nowoczesne-meble

ciepły-optyczny-płytki-ścienne-podłoga-brzoskwiniowy-kolor-łazienkowy-kryształowy-żyrandol

mozaika-płytki-z-migotanie-zen-atmosfera-łazienka-wyposażenie-projekt

dobre samopoczucie-projekt-wanny-wanny-z-perlowym-bezem

zen-feeling-design-prywatność-ochrona-ze-ścianami-działowymi-wanna-wolnostojąca

podwójna umywalka-postument-metal-okrągły-lustro-mozaika-pastel-różowy

łazienka-design-białe-czarne-płytki-wysoki połysk-poziom-podłogi-prysznic-nablatowa-umywalka-kabina-natryskowa-szkło

projekt łazienki-białe-czarne-kafelki-przegroda-prysznicowa-umywalka-nablatowa

łazienka-design-białe-szare-kafelki-przegroda-prysznic-oświetlenie-pośrednie-szafka pod umywalkę

łazienka-design-czarne-płytki-żółta-mozaika-umywalka-kafelki-wanna do zabudowy

łazienka-design-beżowe-płytki-blatowe-umywalka-brodzik-przegroda-prysznic-oświetlenie-pośrednie

łazienka-design-ciemno-ceramiczna-szafka-umywalkowa-nablatowa

Read more
łazienka

Zestaw mebli łazienkowych – drewno i ceramika tworzą czarujący zestaw

Meble łazienkowe, duże lustro ścienne, nowoczesna szafka ścienna

Mało jednego Zestaw mebli łazienkowych wygląda atrakcyjniej i nowocześniej niż meble łazienkowe wykonane z ceramiki i drewna. Połączenie jest niewątpliwie bardzo atrakcyjne i przekonuje przede wszystkim ponadczasowym urokiem. Pokażemy Ci kilka pomysłów, jak odpowiednio zainscenizować oba materiały.

Zestaw mebli łazienkowych – ceramiczna umywalka nablatowa i drewniana szafka pod umywalkę

Meble łazienkowe nowoczesne meble łazienkowe szafka podstawowa okładzina wannowa

Zestaw mebli łazienkowych wykonany z ceramiki i drewna nadaje pomieszczeniu wyrafinowany wygląd i jednocześnie dodaje przytulności. Szczególnie efektowna jest umywalka nablatowa o lekko zakrzywionym kształcie na drewnianym blacie toaletki. Atrakcyjnie prezentuje się również ceramiczna wanna pokryta drewnem. Szafka ścienna lub półki mogą dopełnić wygląd – w mgnieniu oka stworzysz szykowną atmosferę.

Inną opcją dla zestawów mebli łazienkowych jest drewniana szafka stojąca z wbudowaną umywalką ceramiczną lub połączona z umywalką ceramiczną. Duet szybko przyciąga wzrok w łazience. Lustro ścienne ze zintegrowanym oświetleniem może jeszcze lepiej podkreślić piękny język designu szlachetnych mebli łazienkowych.

Wybór gatunku drewna jest bardziej związany z osobistymi upodobaniami – ponieważ w dzisiejszych czasach wszystkie powierzchnie są specjalnie obrabiane, aby na naturalnym materiale nie tworzyła się pleśń. W każdym razie wygląda stylowo, gdy kolor drewna jest dopasowany do koloru ściany.

Zestaw mebli łazienkowych – wbudowana ceramiczna umywalka i drewniana szafka

Meble łazienkowe dąb kominek ceramiczny do zabudowy wanna

Drewniana szafka ścienna oferuje miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych

Zestaw mebli łazienkowych szafka ścienna z drewna dębowego, lustro

Lite drewno w łazience – wanna wolnostojąca z boazerią

Meble łazienkowe lustro ścienne z drewna dębowego LED

Meble łazienkowe o atrakcyjnym designie i przyjemnym odczuciu

Meble łazienkowe wolnostojąca szafka pod umywalkę z oświetleniem lustrzanym

Nowoczesna i domowa – łazienka z szafką ścienną ze szklanymi frontami i drewnianym blatem toaletowym

Meble łazienkowe umywalka wolnostojąca okładzina ceramiczna

Purystyczny język wzornictwa mebli łazienkowych Edone nigdy nie puszcza wzroku

Meble łazienkowe pomysły na meble z drewna lustro

 Bateria łazienkowa jest wbudowana w drewnianą półkę

Zestaw mebli łazienkowych drewniana szafka umywalka pod umywalkę

Nowoczesne i stylowe jednocześnie – meble łazienkowe z Hollz

Zestaw mebli łazienkowych umywalka ceramiczna w zabudowie armatura łazienkowa półka drewniana

Tynkowana ściana pozwala dostrzec piękno drewnianych zestawów mebli

Zestaw mebli łazienkowych ceramiczna wbudowana półka drewniana zlewozmywakowa

Ceramiczne meble łazienkowe – umywalka ze zintegrowaną baterią

Zestaw mebli łazienkowych ceramiczna wbudowana szafka ścienna do zlewu

Meble łazienkowe półka ceramiczna z dębową szafką w łazience,

Edonedesign jest producentem tej szlachetnej kolekcji mebli łazienkowych i ceramiki łazienkowej

Meble łazienkowe ceramiczna szafka podumywalkowa drewno

Meble łazienkowe ceramiczna szafka podumywalkowa z litego drewna

Zestaw mebli łazienkowych drewniane meble ścienne oświetlenie lustra

Meble łazienkowe nowoczesne przykłady projektowania łazienek

Meble łazienkowe tynk szafy ściennej szklana powierzchnia

Meble łazienkowe lustro łazienkowe oświetlenie nowoczesne

Meble łazienkowe Kabina prysznicowa ze szkła ciemnego bukowego

Wszystkie meble łazienkowe pochodzą z Projekt Edon

Read more
łazienka

Lustra łazienkowe z oświetleniem to praktyczne akcesoria

okno przednia konsola łazienkowa czarna umywalka lustro łazienkowe z oświetleniem

Każdy pokój potrzebuje własnych, domowych elementów i dodatków, które są w nim niezbędne. Na przykład każdy salon potrzebuje sofy, każda sypialnia potrzebuje łóżka, a każda łazienka potrzebuje lustra. Ale to nie wszystko. Każdy z tych elementów wiąże się z szeregiem funkcji drugorzędnych, które zwiększają ich efektywność. Dziś tego chcemy Lustro łazienkowe z oświetleniem przyjrzyj się bliżej i pokaż, jak ten dodatek łazienkowy może zmienić atmosferę w Twojej łazience.

Lustro łazienkowe z oświetleniem – elegancki wariant ze światłem pośrednim

oświetlenie pośrednie lustro łazienkowe eleganckie wskazówki wybór

W tej łazience znajdują się dwa stylowe lustra. Oba mają efektywne oświetlenie tła i generują światło pośrednie.

Lustro łazienkowe z oświetleniem jako rama

rama oświetlenie lustro prysznic brązowy akcent ścienny

Zarówno rama, jak i ściana za tym lustrem łazienkowym z oświetleniem błyszczą bardzo przyjemnie.

Indywidualnie zaprojektowane lustra łazienkowe z oświetleniem 

lustro łazienkowe z ramą oświetleniową płytki zlewowe brązowe

Niektóre firmy mogą tworzyć niestandardowe lustra łazienkowe ze światłami, które idealnie uzupełnią Twoją osobistą łazienkę.

Nowoczesne lustro w łazience

łazienka konsola krzesło dziennik lustro oświetlenie umywalka

Rozmiar lustra jest ważny, ale to nie ta cecha decyduje o tym, jak lustro łazienkowe jest oświetlone w tej łazience.

Lustro łazienkowe z oświetleniem bocznym

prysznicowe szafki łazienkowe czarno-szare lustro boczne oświetlenie nowoczesne

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór lustra łazienkowego z oświetleniem z boku. Wtedy możesz również osiągnąć optymalne efekty wizualne.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak wybrać lustro łazienkowe ze światłami. Nie skupiaj się tylko na rozmiarze lub kształcie akcesoriów łazienkowych. Trzeba będzie również wziąć pod uwagę inne szczegóły, takie jak oświetlenie LED w łazience i to, jak współgra z samym lustrem.Zawsze pamiętaj, że lustro łazienkowe z oświetleniem LED umieszczonym bezpośrednio nad nim nie jest najlepszą kombinacją. Nie zapomnij o głównym zadaniu oświetlenia w łazience. Światło ma Ci schlebiać, a nie rzucać nieprzyjemnych cieni na twarz.

Oświetlenie z tyłu lustra

elegancka łazienka z oświetleniem lustrzanym z tyłu biała konsola

Tutaj możesz zobaczyć lustro łazienkowe z oświetleniem za nim. Jest tak subtelny, że całe pomieszczenie wygląda jak oaza.

Duże lustro od podłogi do sufitu

duża rama lustra oświetlenie meble brązowe miejsce do mycia

Oświetlenie pośrednie z lamp za lustrem łazienkowym

oświetlenie lustrzane tył okrągła konsola umywalkowa czarna

Nawet jeśli światło nie pada z boku, projekt jest nadal bardzo ciekawy.

marmurowa konsola z oświetleniem pośrednim z drewna łazienkowego,

Lustra łazienkowe z tylnymi światłami eliminują potrzebę stosowania kinkietów

okrągła rama lustra płytki oświetleniowe szare nowoczesne

Podświetlane lustra łazienkowe – Okrągłe lustra oprawione wydają się wyglądać bardziej harmonijnie po prostu ze względu na kształt.

lustro łazienkowe z oświetleniem boczna mozaika szafka biała

Oświetlenie LED otacza lustro po obu stronach, jednocześnie je obramowując.

konsola wannowa brąz łazienka lustro parkiet oświetlenie okna

Są to lustra z oświetleniem LED, ale ich konstrukcja jest bardzo prosta i od razu rzuca się w oczy.

szaro biała wanna łazienkowa lustro łazienkowe z bocznym oświetleniem

Sposób, w jaki oświetlenie LED działa jako separator między dwoma podświetlanymi lustrami łazienkowymi, jest naprawdę praktyczny.

meble drewniane łazienka duże lustro łazienkowe ze stołkiem oświetleniowym

Na lustrach można zamontować kinkiety, które stworzą ciekawe efekty wizualne

zlew łazienka lustro pomysł lampy meble z drewna

Może byłoby lepiej, gdybyś miał te światła umieszczone między lustrami

szafka łazienkowa brązowe drewno duże lustro łazienkowe z oświetleniem

Tutaj należy znaleźć inne rozwiązanie projektowe, aby gra światła i cienia działała lepiej

Istnieje wiele nowoczesnych luster, które mogą z powodzeniem pomóc w rozwiązaniu problemu z oświetleniem łazienki. Lustra łazienkowe są wyposażone w zintegrowane oświetlenie LED, które rozprowadza miękkie, przyjemne i równomierne światło w łazience. Istnieje wiele różnych wzorów, kształtów i rozmiarów luster łazienkowych z oświetleniem, więc na pewno znajdziesz to, co najlepsze do swojej łazienki. Tuż przed dokonaniem wyboru spójrz jeszcze raz na wszystkie czynniki i dopiero wtedy działaj!

nowoczesne meble oświetlenie łazienkowe różowa konsola lustro łazienkowe

Read more
łazienka

Praktyczne systemy wannowo-umywalkowo-prysznicowe firmy MAKRO

wanna-umywalka-kombinacja-ochra-żółty-corian

Kolekcja mebli łazienkowych „MAKRO SYSTEMS” to uosobienie ewolucji w nowoczesnej łazience. Te Systemy wannowo-umywalkowe-prysznicowe reprezentują nowe podejście do projektowania łazienek.Łazienka jest postrzegana jako zintegrowany system, w którym forma i funkcja łączą się, tworząc nowe, unikalne kompozycje i rozwiązania materiałowe. Wprowadzona w 2006 roku kolekcja mebli łazienkowych prezentuje gamę kompozycji, które idealnie do siebie pasują pod względem technologii i kształtów. Systemy wannowo-wannowo-prysznicowe są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i wzorów.

Unikalne systemy wannowo-umywalkowo-prysznicowe

Wanna-umywalka-systemy-prysznicowe-jasny-drewno-niebieski-wysoki połysk

Połączenie z kabiną prysznicową równolegle do systemu wanno-umywalkowego umożliwia liczne rozwiązania projektowe, dzięki wielu wykończeniom, kolorom i wzorom umywalek. Szczególną uwagę zwraca się na połączenie naturalnych materiałów i technologii. Dzięki specjalnej obróbce cieplnej lite drewno można stosować również w mokrej części łazienki. Powierzchnie z Corianu, stali i szkła dodają projektom nowoczesnego wyglądu.

Systemy wannowo-umywalkowe-prysznicowe bez ograniczeń

wanny-umywalkowe-systemy-prysznicowe-frontowe-niebieskie-wysoki połysk

Wraz z rozwojem systemów wannowo-umywalkowo-prysznicowych producent otwiera się makro nowe sposoby interpretacji współczesnych łazienek. Forma i funkcja łączą się w unikalny system mebli łazienkowych.

Dzięki obróbce cieplnej lite drewno może być stosowane w pomieszczeniach mokrych

Wanna-umywalka-systemy-prysznicowe-niebieski-połysk-jasne drewno-połączenie

Szklany prysznic i drewniana próżność

nowoczesne-drewno-łazienkowe-meble-open-space-makro

Corian i lite drewno w łazience

nowoczesne-drewno-łazienkowe-meble-białe-jasne-drewno-połączenie

widok z góry

nowoczesne-drewniane-łazienkowe-meble-prysznicowe-umywalka-open-space1

System mebli łazienkowych Frontal 02 firmy Macros

Wanna-umywalka-systemy-prysznic-drewno-frontal02

drewniane-prostokątne-zlewozmywakowe-szuflady

wanna-umywalka-systemy-prysznic-makra-drewno-optyka

nowoczesne-drewniane-systemy-meblowe-łazienkowe-wysokie szafki

System Linear 03 o wyglądzie betonu

wanna-umywalkowa-system-nowoczesny-szary-Linear-03-Makro

wannowy-umywalkowy-system-Linear-03-Makro

System umywalkowy i wannowy o wyglądzie marmuru

wanna-umywalka-połączenie-wygląd-marmur

wanna-prysznic-system-strefowy-szklane-drzwi-przesuwne-białe-frontalne-01

wanna-prysznic-strefa-FRONTAL-01-system-meblowy-łazienkowy-makro

wanna-podwójna-umywalkowa-system-strefa prysznicowa-makro

wannowy-umywalkowy-system-kombinowany-w-jednym

wanna-podwójna-umywalka-system-okrągła-umywalka-ciemny-brąz-wysoki połysk

umywalka podwójna-okrągła-stal-umywalka-umywalka-brąz na wysoki połysk

wannowe-umywalkowe-systemy-prysznicowe-czysta-biała-bezuchwytowa

wannowe-umywalkowe-prysznicowe-systemy-strefowe-minimalistyczne-nowoczesne

umywalka podwójna-biała-matowa-okrągła-umywalka-

wanna-umywalka-systemy-prysznicowe-matowe-białe-szkło

wanna-umywalka-systemy-prysznicowe-Linear-01-projekt-makro

Read more
łazienka

Umywalka wisząca z betonu Moab 80 w modnym designie

Umywalka wisząca łazienkowa fiolet, powierzchnia matowa, krawędzie betonowe

Zlew wiszący na ścianie Elletre to najnowszy model z ekskluzywnej kolekcji włoskiego producenta Moab 80. Wykonana z betonu w nietradycyjnym, asymetrycznym kształcie umywalka staje się centralnym punktem – bez względu na to, gdzie zostanie umieszczona. Projekt ma coś do zaoferowania na każdy gust – jest dostępny w różnych kolorach – od gładkiej bieli i czerni, przez piaskowożółty, jasnoszary, ołowiany szary, po fiolet i tytoniowy brąz.

Projekt zlewu wiszącego na ścianie

Umywalka wisząca design meble łazienkowe z armaturą ze stali nierdzewnej w kolorze białym tytoniowym

Elegancki produkt zachwyca uniwersalnym designem, dzięki czemu można go wkomponować we wszystkie style wyposażenia. „Niedoskonały” wygląd wykończenia podkreśla zastosowanie betonu. Zastosowany materiał kontrastuje z estetyką wysokiego połysku i „chłodnym” efektem ceramicznej powierzchni i sprawia, że ​​umywalka wygląda miękko i ciepło. Owalny kształt wygląda organicznie i wyważony. Zlew wiszący na ścianie Elletre ma wymiary 43x43xH16 cm.

Umywalka wisząca w kolorze fioletowym zachwyca ultranowoczesnym designem

Zlewozmywak Elletre model beton cement czarny design włoski

Model można przymocować do ściany lub nałożyć na powierzchnię. Wersja podwieszana zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych. W połączeniu z zgrabną mydelniczką lub mydelniczką umywalka naprawdę się sprawdza.

 Betonowy zlew przez Moab 80 w trendowym kolorze fioletowym

Umywalka betonowa fioletowa na kran wiszący nowoczesny design

Surowy wygląd betonowej powierzchni dobrze komponuje się z minimalistycznym wnętrzem lub łazienką z industrialno-szykownym wyposażeniem.

Uniwersalna konstrukcja umywalki pozwala na zastosowanie jej w różnych stylach

Zlew Design Biały cementowy plastikowy kran Gestalt Nowoczesny

 Klasyczny wariant monochromatyczny o nieregularnym kształcie

Wyposażenie mebli łazienkowych Elletre Moab 80-Umywalka Sprzęt

Konstrukcja zlewu – przyjazna dla użytkownika i aktualna

Biały zlew betonowy modny design włoski Moab-80 Elletre

Elletre – miękkie, nieregularne i idealne

Armatura włoska Umywalka Moab-80, beton monochromatyczny

Szorstki wygląd powierzchni może wyglądać naprawdę elegancko

Umywalka wisząca-białe betonowo-ceramiczne lustro ścienne okrągłe

„Elletre” z Moabu 80

włoski design łazienkowy meble łazienkowe umywalka-białe lustro ściana owalna

Read more
łazienka

Pomysły na projekt łazienki – współczesne wskazówki dotyczące umeblowania

Pomysły na projekt łazienki - nowoczesna minimalistyczna ściana z białego marmuru i szkła

Pokój relaksu i spokoju, ciepła bieżąca woda, aromatyczne olejki pod prysznic i świece… nasza łazienka tworzy pozytywną energię dla duszy i ducha. Pomysły na projekt łazienki i wskazówki dotyczące konfiguracji, które każdy może znaleźć w tym artykule. Od czystego minimalizmu do klasycznego wariantu, łazienkowe przykłady pomieszczeń, które można optymalnie wykorzystać.

Pomysły na projekt łazienki – czysty minimalizm

Pomysły na projekt łazienki -nowoczesna-minimalistyczna-wanna-wolnostojąca-owalna

Opierają się na czystym minimalizmie Pomysły na projekt łazienki Może być stosowany nie tylko w salonie i kuchni, ale także w łazience. Biało-szary wybór kolorów i krzesło do czytania z litego drewna to piękne i dobrze znane przykłady szczególnego projektu i jego zasad projektowych. Brak drzwi i ścian prysznicowych oraz otwarta część sypialna są w większości śledzone. Prostokątne linie i kształty bez użycia jasnych kolorów zapewniają ponadczasowość i elegancję. Dużo naturalnego światła lub ogólnie więcej światła zapewnia połysk oraz poczucie czystości i bezpieczeństwa.

Pomysły na projekt łazienki – klasyka w tym gatunku

łazienka-pomysły-nowoczesne-tradycyjne-biało-niebieskie-drewno

Klasyczny model Pomysły na projekt łazienki oferuje luksus na najwyższym poziomie. Płytki mozaikowe w ciepłych odcieniach brązu zestawione są z chłodniejszym akwamarynem lub ciemniejszymi tonami. Łazienka w stylu klasycznym wygląda wytwornie i elegancko. Kamień naturalny na podłodze i ścianach oraz lite drewno jako meble łazienkowe, a także armatura z czarnego metalu o klasycznych zaokrąglonych kształtach świadczą o bogatym i pełnowartościowym designie w tym kierunku.

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki – Linie prostokątne, otwarta sypialnia

pomysły na projekt łazienki

Pomysły na projekt łazienki – minimalizm ze świeżym akcentem

Pomysły na projekt łazienki - nowoczesna-biała-świeża-szklana ściana prysznicowa

Przyjemna atmosfera w łazience

nowoczesna-łazienka-dwie-umywalki-prostokątne

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki – oświetlenie pośrednie w łazience

Kamienne-ściany-prostokątne-moduły-cegiełki-szaro-brązowe-łazienkowe-szafki

Kabina prysznicowa i wanna znajdują się na wyższym poziomie

Nowoczesna powierzchnia łazienki podłoga parkiet drewniany

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki – Akwamaryn na ściany i drewno wyglądają na podłogę

Turkusowy-kolor-wbudowany-prysznic-masaż-ścienny-płytki-jak-parkiet-podłoga

Elementy dekoracyjne dodają przytulności

nowoczesne-linie-prysznicowe-prostokątne-drewniane-mat

Okładziny ścienne i marmurowy kamień wyglądają elegancko 

zaokrąglone-kształty-okrągła-wanna-duża-powierzchnia-przestrzenność

Klasyka i nowoczesność dzięki mozaiki w łazience

Najnowocześniejsze meble-łazienka-mozaika-wanna-szklane drzwi-prysznic

Zieleń ożywia łazienkę

Zielono-szare-odcienie-krzeslo-lezace-wanny-drzwi-przesuwne-z-oknem

Kolor ciemnoszary i wpuszczana, cegła w umywalkach próżności to strzał w dziesiątkę

wbudowany zlew w stylu retro z funkcjonalnością

Nowoczesna łazienka z prysznicem w czerni i bieli

ciemno-niebieskie-kafelki-prosto-linia-kabina-prysznicowa

Nowoczesny projekt łazienki – łazienka połączona z sypialnią

Łazienka-otwarta-sypialnia-fioletowe-kolory

Nowoczesne wizualizacje łazienek – prawdziwa oaza wellness

brązowe-ciepłe-tony-zaokrąglone-krawędzie-wanna-ściana-wewnętrzna-pokryta-płytkami

Nowoczesny design łazienki w minimalistycznym stylu

minimalistyczny-design-okrągła-wanna-szare odcienie-solidny hol-deck krzesło

Nowoczesne pomysły na projekt łazienki z zatopioną wanną 

minimalistyczny-styl-biały-szary-kolory-krawędzie

Nowoczesna łazienka z mozaiką w odcieniach beżu

Płytki-z-wzorami-kropki-brązowe-tony

Nowoczesna łazienka w kolorze miętowym z oświetleniem pośrednim

minimalistyczna-łazienka-zielona-matowa-odcienie-dekoracja roślinna

Tradycyjny projekt łazienki w kolorze białym

Wanna-z-opcją-masażu-płytki-z-czarno-białymi-wzorami

Nowoczesny projekt łazienki w kolorze białym i żółtym

WC-łazienka-w-żółtych-mozaikach

Pomysły na projekt łazienki w stylu wiejskim lub śródziemnomorskim

klasyczne-pomysły-łazienka-brązowe-płytki-z-wzorami

Projekt łazienki z płytkami szklanymi – wydzielone obszary, a jednocześnie nie wydają się ciasne

Szklane-moduły-prysznic-ciepłe-brązowe-płytki

Luksusowa łazienka z wanną w centrum uwagi i dwoma oddzielnymi prysznicami

Wanna klasyczna-luksusowa-łazienkowa-dwudrzwiowa na cokole

Przytulna atmosfera w śródziemnomorskim stylu

Rzymski-stylu-z-oknem-i-zasłoną-anioł miłości

Read more
łazienka

Pomysły na projekt mebli łazienkowych – umywalki nowoczesne i minimalistyczne

Umywalka purystyczny pomysł w stylu azjatyckim drabina na ręcznik łazienkowy

Planując łazienkę zawsze skupiamy się na wyposażeniu i wysokiej jakości wybranych mebli. Umywalka z szafką stojącą to klasyka w wyposażeniu łazienki. Umywalka ścienna z wbudowaną półką jest dobrą alternatywą dla klasycznego modelu i nadaje się zarówno do nowoczesnych, jak i futurystycznych rozwiązań łazienkowych. Niemal zdobi pokój i jest dyskretnym przypomnieniem minionych czasów. Potrzebujesz pomysłów i sugestii dla osoby indywidualnej Projektowanie mebli łazienkowych? Przedstawiamy wybór nowoczesnych umywalek, które charakteryzują elegancki styl minimalistyczny.

Projekt mebli łazienkowych z Włoch

Szafka pod umywalkę łazienkową liniowe kształty minimalistyczne oświetlenie łazienkowe

Grupa pomysłów jest wiodącą firmą na światowym poziomie w produkcji mebli łazienkowych. Włoska firma spełnia życzenia klientów. Szeroka gama produktów i Projektowanie mebli łazienkowych Rozwiązania przeznaczone są do klasycznych i tradycyjnie zaprojektowanych łazienek, a także do nowoczesnych i wyznaczających trendy łazienek wellness o aktualnych kształtach. Do stworzenia przytulnego klimatu łazienki używa się różnych materiałów – naturalnego drewna, lakierowanego drewna, naturalnego kamienia, ceramiki, szkła, stali, tkanin technicznych. Dają one gwarancję niezawodności, trwałości i optymalnej funkcjonalności. Ideagroup w ten sposób dokładnie odpowiada stylowi i gustom najróżniejszych klientów. Rzuć okiem na niektóre kolekcje projektów tutaj.

Kolekcja designerska Nyú by Aqua

minimalistyczne rozwiązania łazienkowe-meble we włoskim stylu

Nowoczesna kolekcja mebli łazienkowych tworzy w łazience osobiste przestrzenie. Ponadczasowe meble urzekają dyskretnym stylem i nowoczesną elegancją. Jego proste i dyskretne detale cieszą oko i dłoń.

Zestaw mebli łazienkowych IKEA – stylowe i praktyczne rozwiązanie do Twojej łazienki

Meble łazienkowe z drewna – 50 nowoczesnych zestawów do łazienki jako inspiracja

Kup meble łazienkowe online – gdzie? i na co uważać?

Umywalki z tej kolekcji mają miękkie kształty i przyjemne kontury, ergonomicznie zaokrąglone. W łazience nadają delikatnego dotyku. Surowe, liniowe formy grają z modułowością i podkreślają bryły. Stanowią szczególnie praktyczny dodatek do wnętrza łazienki.

Projekt mebli łazienkowych charakteryzujący się miękkimi konturami

Kolekcja oświetlenia lustra ściennego ideagroup-włoskie meble łazienkowe

Rozwiązanie łazienkowe, które odzwierciedla trend

Pomysły na projektowanie mebli łazienkowych drewniana wanna prysznic zasłona ścienna lustro w łazience zakrzywione

Projektowanie mebli łazienkowych łączy rzemiosło z technicznym know-how

Szafka łazienkowa bez uchwytów Nowoczesne pomysły projektowe meble łazienkowe

Miękkie zakrzywione krawędzie

Pomysły na włoskie meble łazienkowe - nowoczesne białe drzwi szafki frontowej bez uchwytów stolik pod umywalkę

Szafka podumywalkowa inspirowana Azją 

Drewniane półki ścienne meble łazienkowe trendy stół zlewozmywakowy włoski design

Drewniany stolik pod umywalkę

Drewniane meble łazienkowe szafka pod umywalkę lustro naścienne ideagroup

My Fly Evo Collection od Idea

Pomysły na projektowanie mebli łazienkowych Stoły pod umywalkę Szafka wannowa-drewniane meble-wysokiej jakości design

Meble do łazienek najwyższej jakości charakteryzują się miękkimi, gładkimi kształtami. Pod względem estetycznym projekt mebli łazienkowych jest po prostu bezbłędny.

Umywalka stół designerskie meble łazienkowe rozwiązania ideagroup Włochy

Pomysły łazienkowe Pomysły na projektowanie mebli Umywalki Meble z wanny

Projekt łazienki meble łazienkowe biało-ceramiczna szafka umywalka-stolik-nowoczesny

Rozwiązania wyposażenia łazienek Producenci mebli Umywalki stołowe-drewno

Szafka pod umywalkę z drewnianą drewnianą łazienką w stylu włoskim

nowoczesne meble łazienkowe włochy-białe minimalistyczne-kabina prysznicowa szklana ściana

Read more
łazienka

20 harmonijnych i świeżych pomysłów na projekt łazienki w japońskim stylu

Spa wellness łazienka wanna akrylowa ceramiczne oświetlenie podłogowe projekt sufitu - szuflady umywalkowe z lekkim paskiem

Zamień swoją łazienkę w oazę wellness – damy Ci 17 inspirujących Pomysły na projekt łazienki w japońskim stylu! W dzisiejszych czasach nowoczesna łazienka stała się wyspą spokoju, na której można odpocząć po długim dniu pracy.

Pomysły na projekt łazienki – nowoczesność i przestronność

Płytki łazienkowe wykładzina podłogowa szara szklana ściana działowa elementy dekoracyjne kamienie rzeczne lampa sufitowa stylowa

Nowoczesna łazienka w stylu japońskim ma podobieństwa do minimalizmu. Meble oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania. Wyposażenie jedynego pomieszczenia mokrego w domu można ograniczyć do wolnostojących wanien i umywalek o wyraźnych kształtach – nie potrzeba więcej, aby czuć się komfortowo. Prosta szafka stojąca może bardzo dobrze uzupełnić wnętrze. Oszczędne umeblowanie jest jednym ze świeżych Pomysły na projekt łazienki, dzięki którym możesz osiągnąć większą funkcjonalność i komfort.

Pomysły na projekt łazienki – świeże połączenie minimalizmu i naturalnych materiałów

Projekt łazienki kamyki pomysły niebieski jasny obrotowy fotel rzuć poduszka lampa sufitowa wolnostojąca wanna

Podziel łazienkę na strefy, aby wyglądała na bardziej przestronną. Na przykład kabina prysznicowa może wyglądać bardzo stylowo, jeśli jest oddzielona szklaną przegrodą. Oczywiście nie trzeba zapominać o płytkach – odgrywają one ważną rolę w aranżacji łazienki w stylu japońskim. Nasz Pomysły na projekt łazienki prezentują różne opcje projektowania z naturalnymi materiałami. Płytki kamienne lub marmurowe to dobry wybór na ściany i podłogę. Możesz pokazać kreatywność, używając mozaiki na podłodze. Rustykalne drewniane meble takie jak krzesełka i ławki odświeżają wnętrze.

Elementy dekoracyjne – nieodłączne elementy modnej łazienki

Zaprojektuj łazienka system sanitarny minimalistyczna umywalka kabina prysznicowa prysznic drzwi przesuwne płytki ceramiczne wykładzina podłogowa lustro ścienne z drewna

Oryginalna dekoracja może urozmaicić minimalistyczny styl. Przyjemną atmosferę można stworzyć dzięki roślinom, kwiatom takim jak orchidee lub kamieniom rzecznym. Dzięki temu zachowany zostaje naturalny wygląd.

Kolorystyka – najważniejszy element w projektowaniu łazienki

Meble łazienkowe trendy oświetlenie wiszące światła szklana kabina prysznicowa płytki podłogowe wygląd drewna półka projektowa wbudowana

Kolory muszą być starannie dobrane. Lepiej unikać czerwonego koloru – kojarzy się z ogniem. Jak wiadomo, woda w ogóle nie łączy się z ogniem. Bardzo popularne są odcienie kremu i piasku. Te naturalne kolory sprawiają, że łazienka wygląda zachęcająco. Japoński styl łazienek charakteryzuje się zastosowaniem odpowiednich akcesoriów – ożywiają one pomieszczenie.

Zjawiskowa oaza wellness w domu

świeże wilgotne pomieszczenie sanitarne japońskie proste opcje wyposażenia wanna podłoga laminowana przegroda szklana,

Jeśli chcesz zamienić łazienkę w aromatyczny papierowy pokój, możesz użyć aromatycznych zapachów i świec. Lepiej byłoby unikać zapachów wytwarzanych chemicznie.

Wykorzystanie drewna i szkła w łazience

Obszar sanitarny nowoczesna designerska wanna osadzona w drewnie dekoracja mebli szklana kabina prysznicowa?

minimalistyczne wnętrze łazienki

minimalistyczna nowoczesna świeża łazienka szklane ściany umywalka szafka podumywalkowa wpuszczana wanna wolnostojąca kabina prysznicowa prysznic;

Nadaj łazience azjatycki styl

japońska wilgotna sauna łazienka aranżacja wnętrz armatura dekoracyjna wolnostojąca umywalka szklana kabina prysznicowa ze stali nierdzewnej płytki ceramiczne

Płytki z kamienia naturalnego pasują do stylu japońskiego

Klasyczne azjatyckie egzotyczne płytki kamienne Deski Kamień naturalny Stołki drewniane Rustykalna wanna prysznicowa

Modernistyczne połączenie tradycyjnych elementów

Japońskie oświetlenie łazienka sanitarne pomysły na dekorację czarne fioletowe płytki ścienne wanna wolnostojące lustro ścienne

Proste wyposażenie łazienki w stylu azjatyckim

Projekt obiektu sanitarnego kolorystyka wnętrza lustro owalne płytki podłogowe biała szafka szafka na podstawę toalety

Owalne kształty łagodzą atmosferę pomieszczenia

Pomysły łazienkowe nowoczesny marmurowy wygląd okrągłej wanny podłogowej płytki ścienne akcesoria do ścian szklanych

Atmosfera w stylu japońskim

Możliwości projektowe Drzwi przesuwne drewno jasne akrylowe wanna wolnostojąca białe okno lustro elementy dekoracyjne

Fantastyczna łazienka dla purystów

Łazienka minimalistyczne nowoczesne białe szklane drzwi do siedzenia rzeki kamienie okno

Użyj drabiny jako wieszaka na ręczniki

Japońskie drewniane meble łazienkowe wieszak na ręczniki rustykalne płytki wygląd drewna pomysły projektowe lampy sufitowe

Naturalna atmosfera dzięki roślinom w pomieszczeniach

Meble łazienkowe dekoracja próżność wolnostojąca wanna akcesoria drewniane okładzina ścienna okładzina podłogowa

Ustaw rustykalne akcenty w zespole

Rustykalna łazienka szara żółta ciemna ławka drzwi przesuwne kabina prysznicowa szklany kran podłoga-parkiet w przedpokoju

minimalistyczny design pomieszczenia wilgotnego

azjatyckie pomysły na projekt łazienki z kamienia naturalnego optyka podłogowa płytki ścienne prysznic ścienny lustro stołek drewno

Dekoracja inspirowana Azją

Łazienka inspirowana Azją, tradycyjne wnętrze, naturalne materiały, drewno, wystrój, umywalka, umywalka, komoda

Read more
łazienka

Projekt łazienki o geometrycznej estetyce – seria Giano by Rexa Design

Lustro łazienkowe zintegrowane oświetlenie led-seria Giano-włoskie trendy projektowe

To Projekt łazienki od Rexa Design charakteryzuje się nowoczesną prostotą i wyraźną geometryczną estetyką. Kwadratowe kształty podkreślają elegancję mebli łazienkowych z serii Giano. Zapoznaj się z najbardziej ekskluzywnymi rozwiązaniami wyposażenia firmy!

Nowoczesny design łazienki o eleganckim, wyrafinowanym wyglądzie

Wieszaki na ubrania szafka pod umywalkę ze stali nierdzewnej seria Leva armatura

Seria obejmuje wanny wolnostojące, umywalki oraz meble podszafkowe wykonane z opatentowanego materiału Korakril lub HPL. Listwy prysznicowe i fronty szuflad wykonane ze sklejki dopełniają nastroju. Kanciaste krawędzie reprezentują surową, a jednocześnie bardzo aktualną atmosferę. Dla większej ekskluzywności wanny i lustra ścienne zostały uzupełnione o zintegrowane oświetlenie LED. Wanny i umywalki Giano dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych – z pewnością znajdzie się coś dla każdego stylu i gustu.

Projekt łazienki w żywych kolorach – kabina prysznicowa i zamknięcie Giano

Meble łazienkowe Szafka pod umywalkę Giano-otwieranie push-pull-podświetlane lustro ścienne

Kabina posiada składane siedzisko wykonane z poliuretanu

Meble łazienkowe Włochy-Giano Wyposażenie kabiny prysznicowej Siedzisko poliuretanowe-Bianco białe

Otwierane szuflady dla większego porządku i przejrzystości w łazience

Akcesoria łazienkowe-organizuj meble Kolekcja łazienkowa Rexa-Giano

Współczesne rozwiązanie umeblowania od Projekt Rexy 

Zmontowana wanna z serii Korakril-rexa Design-Giano lampa wisząca

Wanna Korakril ma regulowane nóżki. Wewnętrzne krawędzie są zaokrąglone. Dotykowe sterowanie na krawędzi wanny, które reguluje system Airpool z hydroterapią i koloroterapią, zapewnia doskonałe samopoczucie. Po masażu powietrznym w wannie Giano czujesz się wolna i wypoczęta, w pozytywnym nastroju i masz więcej energii.

Sterowanie dotykowe montuje się na krawędzi wanny

Komplet odpływowy do wanny, zaokrąglone krawędzie - nóżki regulowane, seria giano

Stół podumywalkowy z otwieraniem push-pull i okuciami ze stali nierdzewnej Giano

Bateria łazienkowa ze stali nierdzewnej nowoczesny zestaw-Korakril Roxa Design Italy

Monolityczna wanna z geometrycznymi krawędziami 

Panoramiczna wanna wolnostojąca-Nowoczesne materiały-Korakril

Wanna wolnostojąca z systemem Giano Airpool o ergonomicznym kształcie

Meble łazienkowe czarno-białe montowana wanna-giano

 Seria baterii Leva i wieszak na ręczniki z serii Ergo_nomic wykonane ze stali nierdzewnej

Giano wanna-łazienka design-umywalka szuflada stolik front-sklejka

Umywalka wisząca z Korakril z frontem szuflady ze sklejki

Włoski projektant umywalek łazienkowych stoły szklana kabina prysznicowa kran ze stali nierdzewnej

Wanna Giano z Korakrylu ze zintegrowanym oświetleniem LED

Wanna zintegrowana chromoterapia oświetleniem LED

Giano Bad tworzy stylowe czarno-białe kontrasty

Giano Black Wall Design Pomysły Łazienka Umywalka na ręczniki Korakril

Stół podumywalkowy Giano z armaturą ze stali nierdzewnej w minimalistycznym stylu

Umywalka wisząca-Korakril Nowoczesny design łazienki-seria Rexa Giano

Wanna Korakril™

Kabina prysznicowa łazienkowa-szklana wanna-wyjmowany drążek Giano-wielowarstwowe fronty drewniane

Read more
łazienka

106 zdjęć łazienek – przykłady nowoczesnego projektowania łazienek

Nowoczesny styl wyposażenia doskonale sprawdza się w łazience, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych armatur, powierzchni, zestawów meblowych i akcesoriów, które łączą w sobie funkcję i design.

Zdjęcia łazienkowe mozaika prysznicowa wbudowane lustro toaletowe prysznicowe;

Niektóre integrują najnowsze gadżety high-tech, inne są bardziej inspirowane prostym minimalizmem, a trzecie tworzą wymarzone, przypominające Zen wanny wellness. Sprawdź naszą niesamowitą 106 Zdjęcia łazienki i dowiedz się, jaki styl pasuje do Twojego typu.

Zdjęcia i inspiracje do łazienki

zdjęcia łazienkowe meble z drewna ciemne jasne wzornictwo wanna

W nowoczesnej łazience panuje po prostu idealny porządek. Nowoczesne łazienki są eleganckie, czyste i uporządkowane. Tutaj również znajdzie swoje miejsce wygląd naturalnego drewna, czy to jako szafka podumywalkowa, czy też płytki w przyjemnym odcieniu drewna, takim jak wiśnia, dąb czy sosna. Myśl międzynarodowo i zainstaluj bidet lub podwójną umywalkę. Zainwestuj w prysznic parowy lub wannę z hydromasażem. Umywalka nablatowa, która wydaje się unosić na blacie, jest bardzo popularna w nowoczesnej łazience. Popularność zyskały również umywalki kolumnowe, ale z nimi musisz zrezygnować z dodatkowego miejsca do przechowywania w łazience.

Nowoczesne zdjęcia łazienkowe

zdjęcia łazienkowe płytki kamienne drewno wysoki połysk brązowa szafa

Nowoczesne łazienki często charakteryzują się błyszczącymi powierzchniami i materiałami, takimi jak szkło i stal nierdzewna. Baterie designerskie mają proste, kanciaste lub geometryczne kształty. Trend zmierza w kierunku chromu i mosiądzu. Ściany są często pomalowane na biało, kremowo lub szarobrązowo. Drzwi prysznicowe mogą być wykonane z przeźroczystego lub matowego szkła. Lustra łazienkowe z oświetleniem LED to nowy trend w oświetleniu łazienkowym. Łazienki wellness wyposażone są w luksusowe dodatki, takie jak głowice prysznicowe z wodospadem, a nawet szklany kominek. Niektóre luksusowe projekty obejmują nawet minilodówki, stoły do ​​masażu, przebieralnie i montowane na suficie telewizory z płaskim ekranem. Jeśli interesuje Cię zielony design zen, dodaj akcenty, takie jak ręczniki z organicznej bawełny, bambusowa wycieraczka, wiklina o różnych fakturach i wiele zielonych roślin.

Projektowanie nowoczesnej beżowej łazienki – porady i pomysły

Nowoczesna prezentacja marmuru w łazience: 40+ pomysłów na minimalistyczną łazienkę

Armatura łazienkowa w kolorze czarnym – stylowa i nowoczesna armatura łazienkowa

Nowoczesna łazienka z brązowych płytek

Zdjęcia łazienkowe nowoczesna wanna podłogowa czarne lustro w łazience

Logicznie rzecz biorąc, nie ma ogólnie obowiązującej definicji nowoczesnej łazienki, bo każdy ma swoje wyobrażenia i oczekiwania na cudowną łazienkę marzeń. W naszej galerii zdjęć znajdziesz wiele zdjęć łazienkowych z różnymi postaciami, ale wszystkie wyglądają nowocześnie, funkcjonalnie i zachęcająco. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Rzuć okiem na nasze zdjęcia łazienkowe i daj się zainspirować pomysłami na umeblowanie, które odzwierciedlają Twoje osobiste pomysły.

Akcenty z mozaiką w łazience

zdjęcia łazienki eleganckie akcenty mozaika beżowa umywalka

Łazienka to nie tylko miejsce, w którym dbamy o siebie, ale także czujemy się naprawdę dobrze, zapominamy o stresie minionego dnia i odpowiednio się wyłączamy. Nowoczesny projekt łazienki pomaga przekształcić łazienkę w cudownie piękny azyl, w którym można się zrelaksować i zafundować sobie zasłużony odpoczynek. Jeśli chcesz stworzyć spokojną i zrównoważoną atmosferę, w miarę możliwości postaw na proste i eleganckie przedmioty sanitarne, które swoimi prostymi liniami sprawiają, że pomieszczenie wydaje się spokojne. Wolne przestrzenie również przekazują hojność. Wanna wolnostojąca często utożsamiana jest z luksusem i szybko zamienia łazienkę w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia. Jeśli nie możesz uwzględnić tych aspektów podczas projektowania łazienki lub jeśli przestrzeń jest po prostu ograniczona, możesz również uzyskać pożądany nastrój dzięki przejrzystej koncepcji kolorystycznej. Jeśli odpowiednio użyjesz kolorów i połączysz je ze sobą, poprawisz swoje samopoczucie.

Łazienka w białej i kamiennej płytce

zdjęcia łazienkowe brąz-marmur-płytki-lustra-oświetlenie-pośrednie

Oczywiście wybór koloru to przede wszystkim kwestia gustu, ale są też kolory, które wydają się szczególnie spokojne i harmonijne. Jako podstawowy ton możesz wybrać na przykład delikatne kolory, takie jak krem ​​lub piasek, i podkreślić nowoczesne meble spokojnym kontrastowym kolorem. Indywidualne meble łazienkowe, a także drobne dodatki czy tekstylia mogą zapewnić odrobinę koloru. Podgrzewacze, kadzidełka, a nawet puszyste ręczniki mogą stworzyć przyjemną atmosferę. Być może zaaranżuj kącik w łazience, który pokryjesz białymi kamykami i udekorujesz tropikalną palmą. Być może nadal masz w dolnej szufladzie pamiątki z podróży, które wprowadzą do Twojej łazienki wakacyjny nastrój i stworzą wspaniałe wspomnienia. W dużych łazienkach można postawić mały fotel, który od razu dodaje przytulności i komfortu.

Nowoczesne oświetlenie sufitowe w łazience

zdjęcia łazienkowe różowe oświetlenie sufitowe

Zdjęcia łazienek w serii zdjęć wyraźnie pokazują, że odpowiednie oświetlenie odgrywa odpowiednią rolę w projektowaniu nowoczesnych pomieszczeń. Jeśli zależy Ci na harmonijnej atmosferze, najlepiej wybrać ciepłe i żółtawe światło. Zbyt jasne światło może być denerwujące w łazience. W razie potrzeby światło na lustrze może stanowić dodatkowe źródło światła. Zapraszamy do wbudowania w łazienkę lamp LED, które sprawią, że Twoja łazienka będzie świecić w różnych kolorach w zależności od nastroju. Nie od dziś wiadomo, że kolory wyzwalają pewne emocje i mają decydujący wpływ na atmosferę pomieszczenia. Połączenie ściemnianych i zmieniających kolor świateł na ścianach i sufitach to optymalne rozwiązanie.

Nowoczesne łazienki: przegląd najpiękniejszych pomysłów na projekt na 2020 rok

Oświetlenie pośrednie w łazience – subtelny nastrój dzięki oświetleniu łazienkowemu

Połączenie białej łazienki z drewnem – nowoczesne i stylowe pomysły na projekt

Łazienka z jasnoniebieską farbą ścienną

zdjęcia łazienki szaro-aqua-płytki-podwójna-próżność-okrągła-nablatowa-prysznic

Jeśli już określiłeś styl urządzania swojej łazienki, możesz zacząć myśleć m.in. o elementach dekoracyjnych, które składają się na domową i nowoczesną aranżację łazienki. Jak już wspomnieliśmy powyżej, oprócz funkcjonalnych akcesoriów, elementy dekoracyjne, takie jak pachnące zapachy do pokoju i świece, są częścią nowoczesnej łazienki. Obrazy na ścianie w łazience nadają pomieszczeniu szczególnego charakteru i upiększają gołe ściany. Nie zapomnij dopasować wystroju łazienki do stylu mebli, aby wszystko wyglądało jednolicie i harmonijnie. Na przykład, jeśli urządziłeś swoją łazienkę w industrialnym szyku, odpowiednią ozdobą będą świeczniki z kamienia lub stali nierdzewnej.

obrazy łazienkowe szara-ścienna-farba-jasnoczerwona-łazienkowa-meble-wysoki-połysk-dekoracyjna

Możesz również udekorować łazienkę roślinami, tworząc w ten sposób szczególnie ciepłe uczucie. W tej nowoczesnej łazience z lśniącymi meblami łazienkowymi w kolorze pomarańczowym rośliny tworzą orzeźwiający i wspaniały kontrast. Wokół zlewu lub w wolnych rogach jest miejsce na rośliny. Wybierz rośliny, które lubią wilgoć i radzą sobie bez światła dziennego, aby dłużej cieszyły Twoje oko.

 Czerwone meble łazienkowe na wysoki połysk

zdjęcia łazienki antracyt-kolor-ścienne-płytki-drewniany-sufit-kabina-prysznic

 Odsłonięte płytki ścienne z betonu, drewna i łupka

zdjęcia łazienki przykład-szklana ściana-sypialnia-drewno-boazeria

 Wanna wyłożona drewnem

oświetlenie-łazienkowe-niebieskie-taśmy-led-ambient

 Magiczne niebieskie oświetlenie LED w łazience

zdjęcia łazienki blat-beton-wygląd-drewno-szafki-półki

Drewniane półki we wnękach ściennych

zdjęcia łazienkowe -wanna-projekt-prysznic-złoty liść-płytki ścienne

Złoty połysk w łazience

zdjęcia łazienki wanna - prysznic-szklana-przegroda-podwójna umywalka

Połączenie wanna-prysznic

zdjęcia-łazienkowe-wanny-półki-prysznic ręczny

Wanna z wbudowanymi półkami

zdjęcia-łazienki-beżowy-brąz-drewno-szafka-prostokątna-umywalka-nablatowa

Meble drewniane w łazience

zdjęcia-łazienkowe-beżowe-płytki-lustro-ściana

Lustrzana ściana dla złudzenia optycznego

zdjęcia-łazienki-szklany-prysznic-beżowy-kolor-ścienny-kinkiety

zdjęcia-łazienki-drewno-próżność-corian-umywalka-blat-lustrzana ściana

obrazy-łazienki-nowoczesne-szare-ściany-podłogi-płytki-wanny-okna

zdjęcia-łazienkowe-mozaika-ścienna-płytki-błyszcząca-czarna-szafka podumywalkowa

zdjęcia-łazienki-dekoracja-ścienna-róża-mozaika-pomarańczowe-akcenty

zdjęcia-łazienkowe-białe-ścienne-płytki-naklejki-na-wanny-ludzie

obrazy łazienkowe-zen-ambience-drewno-belki dachowe-dach-szkło matowe-drzwi-przesuwne

łazienka-relingi dachowe-beżowe-płytki-podłogowe-szkło-kabina-prysznic

łazienka-dach-spadzisty-wanna-szklana-prysznic-okrągła

łazienka-dach-łazienkowy-z-lustrem-zintegrowany-oświetlenie

Pomysł na Casa – Fai da te

łazienka-skos-okno-wanna-szare-płytki

łazienkowe-świetlik-okno-beżowe-wielkoformatowe-płytki-podłogowe-beżowe-farba-ścienna-wanna

łazienka-świetlik-okno-wellness-wanna

łazienkowe-dach-dach-san kolor-beżowy-do-wanny

łazienka-skośny sufit-szkło-prysznic-szara-płytki podłogowe

łazienka-skosy-drewniane belki-lustrzane ściany-płytki-kamień naturalny-optyka-biała-szafka-łazienka

łazienka-dach-spadzisty-kamień naturalny-okładzina-ściana-rustykalna

łazienka-ciemny-kolor-antracyt-łupek-mozaika

łazienka-ciemne-płytki-metalo-look-podwójna-szafka-lustro-łazienka

łazienka-ciemna-ściana-kolor-szkło-prysznic-podwójna próżność-okrągły-dywan

łazienka-prysznic-szkło-przesuwne-drzwi-drewniana podłoga-podwójna próżność

łazienka-ecru-krem-kolor-wannowy-rolety

łazienka-kolory-ścienne-płytki-czarny-biały-drewno-szafka-próżność

łazienkowe-płytki-beton-wygląd-wanna-drewno-umywalka-umywalka-okrągła-nablatowa

płytki-łazienkowe-fioletowy-zielony-patchwork-wzór

płytki-łazienkowe-diament-wzór-niebiesko-szaro-białe

przykład-projektu-łazienkowego-szara-mozaika-płytki-wolnostojące-przegrody-łazienkowe

łazienka-design-prysznic-szklana ściana-deszczownica-prysznic ręczny

łazienka-design-meble-umywalka-narożna

łazienka-design-szkło-prysznic-wolnostojąca-wanna-krem-farba-ścienna

łazienka-design-szklane-półki-prysznic-wnęka ścienna

łazienka-design-szare-płytki-matowe-fioletowe-meble-maty podłogowe

projekt-łazienki-szare-płytki-czerwony-matowy-akcent-ręcznik

łazienka-design-żwir-podłogi-półki-wnęki-ścienne-listwa-led

łazienka-design-luksusowa-wolnostojąca-wanna-lustro-powierzchnie

łazienka-design-nowoczesne-wbudowane-listwy-do-wanny

projekt-łazienki-krzywe-ścienne-panele-drewniane-meble-drewniane

łazienka-design-lustro-ścienna-łazienka-lustro-oświetlenie-pośrednie

łazienka-glawand-zen-ambience-wanna do zabudowy

łazienka-szara-ścienna-mozaika-płytka-ścienna-szafka-łazienkowa

łazienka-drewniana podłoga-podłoga-prysznic-przegroda-szklana-szara-ścienna-płytki

łazienka-drewno-okładzina-ścienna-listwa-led-łazienka-lustro-panele świetlne

łazienkowe-pomysły-pionowy-ogrodowy-poziom-podłogowy-prysznic-szklane-ściany

ппп

łazienka-pomysłowo-drewno-szafka-ścienna-beton-nablatowa-umywalka-ścienne-lustro ścienne

łazienka-marmur-płytki-brąz-drewno-próżność

łazienka-marmur-płytki-ścienne-szkliwione-beżowe-umywalka-podwójna

łazienka-marmur-ścienna-płytki-półki-lustro-szafka-wnęki ścienne

łazienka-nowoczesna-wanna-sypialnia-szklana ścianka działowa

łazienka-nowoczesna-szara-ścienna-płytki-matowa-wanna-okno

meble-łazienkowe-geometryczna-szara-farba-ścienna

łazienkowy-zestaw-meble-białe-szafka-lustro-umywalka-podwójna

łazienka-kamień naturalny-umywalka-ścienna-lustro

łazienkowe-patchwork-ścienne-płytki-kolorowe-drewniane-półki

łazienka-retro-postument-próżność-lustro-szafka-ciemny brąz

łazienkowe-rustykalne-podłogowe-sześciokąty-wzór-brąz-beż

łazienka-rustykalna-prawdziwe drewno-walk-in-shower-szklana ściana

łazienkowe-rustykalne-płytki-drewno-opzik-granatowe-farba-ścienna

łazienka-rustykalne-drewno-belki dachowe-drewno-umywalka-umywalka nablatowa

łazienka-rustykalna-drewno-ściana-podłoga-kabina-prysznic

łazienka-rustykalna-świetlik-drewno-próżność-próżność-podwójna próżność

łazienka-łupek-szary-antracyt-płytki-walk-in-prysznic-szklana-ściana

łazienka-czarne-płytki-białe-meble-łazienkowe-lustro-oświetlenie

łazienka-czarno-biała-wolnostojąca-wanna-płytki-wzorzyste

łazienka-płytki-ścienne-wzorzyste-abstrakcyjny-chaotyczny-prysznic-na poziomie podłogi

łazienka-biała-wolnostojąca-wanna-prysznic-umywalka-podwójna

projekt łazienki-mozaiki-ścienne-fioletowe-niuanse-białe-meble-zestaw

łazienkowy-dach-skośny-małe-rustykalne-płytki-kamień-naturalny-optyczne-do-szafy-reczniki

podłoga-szkło-prysznic-łazienka-czarne-płytki-mat-

mała-łazienka-wanna-prysznic-połączenie-złota-mozaika-lustro

mała-łazienka-wanna-prysznic-płytka-kamień-wygląd

mała łazienka-walk-in-shower-szklana-ściana-łazienka-lustro-oświetlenie-pośrednie

mała-łazienka-dekoracyjna-kwiatowa-z-taupe-beige

mała-łazienka-deszcz-prysznic-szklana-przegroda-złota-mozaika

mała-łazienka-ścienne-płytki-kamień naturalny-optyka-próżność-drewno

mała-łazienka-wnęki-ścienne-półki-halogeny

luksusowa-wanna-ściana-podłoga-marmur-płytki-lustro-szafka-próżność

luksusowa łazienka na poziomie podłogi prysznic szklana wanna ścienna

luksusowa łazienka wolnostojąca wanna marmurowa okładzina ścienna

luksusowa-łazienka-duża-okna-wanna przednia

luksusowa-łazienka-drewniana-umywalka-przestrzeń-przechowywanie-umywalka-okrągła-nablatowa

otwarta-łazienka-szklane-drzwi-sypialnia-wanna-drewno-szafka

okrągła-kabina-prysznicowa-szklana-łazienka-nowoczesna

czarna-łazienka-drewniana-podłoga-tapeta-barokowa-wzór-duża-okrągła-ścienna-lustro

vintage-łazienkowe-meble-ścienne-płytki-czarne-złoto-wzorzyste

umywalka-rustykalna-drewniane-nogi-biała-blatowa-wzorzysta-płytki-ścienne

Read more
łazienka

Zestaw mebli łazienkowych IKEA – stylowe i praktyczne rozwiązanie do Twojej łazienki

zestaw-meble-łazienkowe-ikea-rozwiązanie-praktyczne-łazienka-szafka-umywalka-biała-akcesoria-jedynka

Nowoczesna łazienka to znacznie więcej niż tylko przestrzeń na niezbędną higienę. Jest to wyjątkowy pokój z atrakcyjnymi meblami, które tworzą relaksującą atmosferę dobrego samopoczucia. Z praktycznym Zestaw mebli łazienkowych Ikea może zmienić nudną łazienkę w osobistą oazę odosobnienia. Zapoznaj się z niektórymi produktami firmy i stwórz własną strefę wellness.

Utrzymuj porządek w łazience dzięki nowoczesnemu zestawowi mebli łazienkowych

zestaw-meble-łazienkowe-ikea-rozwiązanie-praktyczne-łazienka-czarny-biały-dekoracje-podłoga drewniana

Każdy Zestaw mebli łazienkowych z Ikei można opisać jednym słowem – praktyczne. Produkty firmy pomagają w jak najlepszym zorganizowaniu przestrzeni. Półki, szafki ścienne, szafki z lustrem i ławki można ustawiać, montować i demontować przy niewielkim wysiłku.

Zestaw mebli łazienkowych do indywidualnego projektu

zestaw-meble-łazienkowy-ikea-rozwiązanie-praktyczne-łazienka-czarny-biały-farba-ścienna-różowy

Duży wybór mebli łazienkowych daje szerokie możliwości indywidualnej aranżacji pomieszczenia. A Zestaw mebli łazienkowych jest wielofunkcyjny i spełnia wszystkie potrzeby klientów. Meble łazienkowe firmy Ikea charakteryzują się ponadczasowym, eleganckim designem. Dzięki prostym kształtom są również bardzo łatwe w pielęgnacji. Czyste, gładkie powierzchnie i fronty o wysokim połysku to podstawa dobrego wrażenia. Czystość w łazience ma ogromne znaczenie dla klimatu zdrowotnego w domu.

Pomysły łazienkowe Ikea do małych pomieszczeń: 12 funkcjonalnych i inspirujących projektów łazienek z nowego katalogu 2020

Meble łazienkowe do małych łazienek – 49 praktycznych szafek & półki

Szyna do zdjęć IKEA Ribba nie tylko do wyświetlania zdjęć

Zestaw mebli łazienkowych i wyposażenie łazienek dla dobrego samopoczucia

zestaw-meble-łazienkowe-ikea-rozwiązanie-praktyczne-łazienka-biała-umywalka-umywalka-zintegrowana

To właśnie drobne szczegóły sprawiają, że nudne pomieszczenie staje się żywą, przyjazną atmosferą. Jeden Zestaw mebli łazienkowych dzięki pięknym dodatkom możesz nadać indywidualny charakter. Na szczęście Ikea myśli też o odpowiednich dodatkach – tekstyliach, dekoracjach itp. Ikea to jednak synonim niedrogich i wysokiej jakości produktów, a także ogromnego wyboru.

Meble łazienkowe o tradycyjnym, zredukowanym designie w kolorze białym

meble-łazienkowe-ikea-rozwiązanie-praktyczne-łazienkowe-białe-minimalistyczne-tradycyjne

Wysokiej jakości meble łazienkowe od Ikea

Ekskluzywne meble łazienkowe Ikea designerskie krzesło z rattanu

 Możliwości indywidualnej aranżacji pomieszczenia

Meble łazienkowe Ikea z drewna zestaw wnętrz

Inspiracje do projektowania łazienki

Drewniane meble łazienkowe-Ikea szafka z lustrem

Złe schronienie od codzienności

Szafka łazienkowa z lustrem meble łazienkowe białe Ikea

Łazienkę można pomysłowo zaprojektować za pomocą mebli i akcesoriów z Ikei

Projekt lustra mebli łazienkowych Ikea

Klasyczne zestawienie kolorystyczne – czarno-biała łazienka

Wyposażenie łazienki-czarno-biały zestaw mebli Ikea

Naturalne kolory dla większego bezpieczeństwa

Designerskie meble łazienkowe Zestaw mebli Ikea

Ikea gwarantuje komfort dla całej rodziny

Meble łazienkowe-szafka z lustrem czerwono-białym

Skonfiguruj pralnię

Ikea dekorowanie wnętrz pralni porady dekoratorskie

Neutralne odcienie działają uspokajająco

Producent mebli łazienkowych-projektant IKEA

Wysokiej jakości meble łazienkowe o funkcjonalnym designie

Zestawy mebli łazienkowych Ikea-nowoczesne meble łazienkowe

Osobista oaza relaksu

Pomysły na płytki podłogowe w łazience ikea

Zestaw mebli łazienkowych RAY składający się z toaletki i lustra autorstwa Michaela Hilgersa

Meble łazienkowe do wanny Ikea z rattanu w kolorze czarnym i białym

Zestawy mebli łazienkowych Ikea dodają kolorowe akcenty do wystroju

Meble-łazienka Ikea-drewniana szafka z lustrem

Zestawy do projektowania łazienki Ikea proste meble łazienkowe

Read more
łazienka

Ozdobne mozaikowe płytki łazienkowe od Nella Vetrina

Mozaikowe płytki łazienkowe ze wzorem

Przedstawiamy Wam nowy pomysł na dekorację – Mozaikowe płytki łazienkowe o nowoczesnym wyglądzie i modnej kolorystyce. Ten artystyczny projekt pochodzi z Włoch i został zaprojektowany i zrealizowany przez producenta płytek Nella Vetrina. Zalety wzornictwa są od razu widoczne – mogą odświeżyć każdą łazienkę i są miłym dodatkiem do wnętrza. I nie tylko – płytki mogą też dobrze stać w wejściu do hotelu czy w holu.

Mozaikowe płytki łazienkowe z ciekawymi motywami

czerwona mozaika w łazience

Sposoby, które Mozaikowe płytki łazienkowe do włączenia do wnętrza są praktycznie nieograniczone. Mogą wyglądać inaczej w zależności od kombinacji, jaką z nich zrobisz. Czerwień, żółć i biel stanowią akcenty i przypominają płomień, a czarne płytki stanowią idealne tło dla projektu. Płytki dostępne są również w kolorze niebieskim – ten wariant robi szczególne wrażenie ze względu na ciekawy wygląd i modny dobór kolorów.

Mozaikowe płytki łazienkowe w niebieskim zestawieniu kolorystycznym

stylowe mozaiki

Nowoczesna mozaika do pokoju w piwnicy autorstwa Nella Vetrina

ciekawa niebieska mozaika w łazience?

Nowoczesne płytki łazienkowe ze szkła

Niebieska mozaika łazienkowa

Nowoczesne kolory w łazience

czerwony biały pomysł na projekt łazienki

Read more
Adblock
detector