Architektura, wyróżniona

Nowoczesna architektura z Domem Tula autorstwa Patkau Architects

nowoczesna architektura dom-widok na morze-zielony-dach

Dom Tula Patkau Architekci, ten imponujący, architektura nowoczesna posiada, stoi na klifie na Oceanie Spokojnym 30 metrów nad ziemią w Kolumbii Brytyjskiej. Ma wiele dużych panoramicznych okien, z których roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na ocean. Betonowe ściany, z których zbudowany jest głównie dom, mają przypominać zalesione i skaliste otoczenie. Dodatkowo dom posiada również dach wykonany z mchu, który również powinien kojarzyć się z naturą. Interesujący jest również sposób przepływu wód gruntowych dla architektura nowoczesna jest używany. Przepływa obok domu, w międzyczasie zostaje złapana w stawie na wewnętrznym dziedzińcu domu.

Nowoczesna architektura na wysokości 13 metrów na klifie nad plażą

nowoczesna-architektura-dom-skaly-dokladnie-widok-na-morze

Betonowe ściany są w niektórych miejscach pokryte czarnymi płytami z betonu włóknistego, które tworzą poszczególne pomieszczenia. ten nowoczesna architektura Same pomieszczenia oferują różne efekty ze względu na istniejące otoczenie. Z kuchni widać oczko wodne lub w sypialni skałę porośniętą mchem. Z kolei drzewa liściaste można obserwować z podwórka. Ale salon robi szczególne wrażenie. Ściany tam wykonane są ze szklanych tafli, które sięgają od podłogi do sufitu. Przez to architektura nowoczesna Przeszklony salon oferuje zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny i wiele wysp.

Nowoczesna architektura z widokiem na morze

nowoczesna-architektura-falch-dach-skala-wykonana-szklana-fasada

Z salonu i tarasu roztacza się wspaniały widok na Pacyfik

W podłodze części domu, która znajduje się nad klifem, znajdują się otwory okienne, które oferują widok na plażę poniżej i jeszcze raz wyjaśniają, na jakiej wysokości znajduje się dom.

nowoczesna architektura dom-skalno-szklana fasada

Front okienny salonu i otwory w podłodze

stół konferencyjny-krzesła-biało-szklane okno-wewnątrz-na zewnątrz

Od wewnątrz widać dziedziniec, który znajduje się pośrodku domu

nowoczesna-architektura-dziedziniec-z-basenem-czarno-biało-szklane ściany

Woda gruntowa zbiera się na krótko w stawie, zanim będzie dalej płynąć

taras-galsgelaender-nieprzesłonięty-widok-metalowe-meble-zewnętrzne

Taras posiada szklaną balustradę

salon-szklane-ściany-widok na morze-czarne-skórzane-meble

Panoramiczny widok na ocean zapewniają duże okna sięgające od podłogi do sufitu

 salon-wyposażenie-szklana fasada-widok na morze-podłoga drewniana białe-meble-biurowe-okrągły-stół-widok na morze- nowoczesny dom-widok na morze-od podłogi do sufitu-przeszklenia-salon-łazienka nowoczesny-dom-kuchnia-jadalnia-przeszklony-front Miejsce pracy - fasada gs - kącik do czytania na morzenowoczesna-architektura-betonowa-wyeksponowana-panele-sufitowe-czarny nowoczesna-architektura-dziedziniec-czarna-panele-elewacyjne nowoczesna-architektura-przydomowa-drzewa-garazowe nowoczesna-architektura-dom-wybudowany-na-szczudłach nowoczesna-architektura-dom-skaly-wybrzeze-morskie nowoczesna-architektura-dom-widok na morze-zmierzchnowoczesna-architektura-tula-dom-patkau-architekci-plan nowoczesna-architektura-tula-dom-patkau-architekci-szkic nowoczesna-architektura-tula-dom-patkau-architekci-plan kondygnacji