Architektura, projektowanie basenów

Odnowiona nowoczesna rezydencja z eleganckim wnętrzem

nowoczesna-remontowana-rezydencja-Singapur

Elegancki odnowiona nowoczesna rezydencja przez ONG&ONG przyciąga uwagę wszystkich w cichej okolicy na zachodnim wybrzeżu Singapuru. Dom jednorodzinny przy 28 West Coast Grove został całkowicie przebudowany, aby do salonu wpadało więcej światła. Projekt został opracowany z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu powstał prawdziwy azyl z przytulnym wnętrzem i dużym ogrodem w środku zgiełku miasta.

Lekkie i naturalne elementy definiują odnowioną, nowoczesną rezydencję

Drewniana fasada-nowoczesna-rezydencja-singapur

ten odnowiona nowoczesna rezydencja  łączy w sobie naturalne materiały, które odbijają światło słoneczne. Woda, świeże powietrze i egzotyczne rośliny definiują teren zewnętrzny. Wiele wygodnych zestawów wypoczynkowych obiecuje przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Oczko wodne z orientalnymi motywami i ciekawym oświetleniem tworzy magiczny klimat w ogrodzie. Wewnątrz wyburzono ściany, aby piętro mogło płynnie łączyć się z patio. Błyszczące białe ściany pomagają zmaksymalizować światło. Fasada została mocno przeszklona i oferuje piękne widoki na zieloną okolicę i ogród. Schody ze szklaną balustradą zmniejszają bariery.

Odnowiona nowoczesna rezydencja z eleganckimi wnętrzami

duże-salon-białe-meble

ten odnowiona nowoczesna rezydencjaONG&ONG charakteryzuje się eleganckimi białymi skórzanymi meblami. Meble zostały ograniczone do minimum, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne, a ludzie mogą się swobodnie poruszać. Kuchnia jest w całości utrzymana w bieli – wbudowane panele i wiele szafek kuchennych „ukrywają wszystkie akcesoria, dzięki czemu wygląda schludnie. Drewno jest elementem łączącym przestrzeń zewnętrzną z wnętrzem – bambusowy baldachim i wyłożone drewnem ściany w salonie tworzą przytulną atmosferę. Małe kamyki przed klatką schodową tworzą akcenty i służą jako dekoracja.

Od Jaz

Odnowiony dach ochronny – elewacja domu

odnowiony baldachim domu

Elegancka klatka schodowa ze szkłem w korytarzu

Wnętrze korytarza drewnianej ściany

Biała minimalistyczna kuchnia

biała minimalistyczna kuchnia

Egzotyczna biała łazienka

egzotyczna-biała-wanna-wolnostojąca

Baldachim bambusowy

Dom jednorodzinny z baldachimem bambusowym

Nowoczesny dom jednorodzinny w Singapurze

nowoczesna elewacja domu jednorodzinnego

Nowoczesny wyremontowany dom

nowoczesny-remontowany-dom