Architektura, patio, domy marzeń

Mały dom z ogrodem i ciekawą fasadą

mały dom-ogród

Mały Dom z ogrodem i ciekawa elewacja powstała po gruntownym remoncie. Obszernie przeszklona fasada, duży taras zewnętrzny i elegancka aranżacja wnętrz definiują projekt. Chociaż dom ma wiele do zaoferowania na ograniczonej powierzchni i pomimo niewielkiej przestrzeni wygląda na większy. W konstrukcji obficie zastosowano drewno i szkło, dzięki czemu powstało połączenie z otaczającą naturą. Ogród wygląda jak wyjątkowa kontynuacja domu. Zarówno dom, jak i ogród są wąskie, co z powodzeniem zrekompensowały jasna kolorystyka i dobre oświetlenie.

Dom z ogrodem – nowoczesna architektura i ciekawa elewacja

mała praktyczna kuchnia

Dużą uwagę zwrócono na wystrój ogrodu – przytulne patio zapowiada wiele przyjemnych godzin na świeżym powietrzu, a duży taras oferuje wspaniały widok na okolicę. Zieleń drzew, krzewów, a nawet posadzony kamienny mur otaczający ogród to absolutne atrakcje przestrzeni na zewnątrz. To Dom z ogrodem jest nowoczesny i stylowy. Ciekawe świetliki maksymalizują światło wewnątrz, białe ściany świecą pod słońcem i można sobie wyobrazić szczęśliwe życie w tym budynku.

Dom z ogrodem i nowoczesnym wnętrzem

nowoczesna meblościanka narożna sofa salon

Powierzchnia mieszkalna od Dom z ogrodem z Matt Gibson znajduje się na pierwszym piętrze i obejmuje nowoczesną kuchnię, która płynnie łączy się z salonem. Wbudowane białe szafki i nowoczesna wyspa kuchenna z marmurowym blatem zapewniają wystarczająco dużo miejsca na sztućce i naczynia. Światło słoneczne wpada przez duże okna, a także przez trzy wiszące lampy wiszące nad wyspą kuchenną. W salonie jedynymi meblami w pokoju jest duża meblościanka z TV oraz szary narożny tapicerowany narożnik. Paleta kolorów jest prosta – w dużej ilości zastosowano naturalne barwy światła, które sprawiają, że dom wydaje się bardziej przestronny. To doskonała atmosfera dla nowoczesnej rodziny, która przywiozła własne dzieła sztuki jako dekorację. W ten sposób wnętrze wygląda bardziej przytulnie i przytulnie.

Ładne świetliki i ciekawy projekt ścian

biały świetlik w łazience

Nowoczesny marmurowy stół

nowoczesny marmurowy stół do jadalni

Nowoczesna biała kuchnia w domu z ogrodem

marmurowy minimalistyczny blat kuchenny

Białe ściany i drewniane podłogi

Podłogi drewniane-białe-ściany

Szklane drzwi przesuwne w salonie

tapicerowana skórzana sofa stołek

Indywidualny projekt podwórka – pomysły na ogrodnictwo i architekturę krajobrazu

Przestronne patio z meblami ogrodowymi

Taras-na zewnątrz-patio

16 kroków do stworzenia ogrodu japońskiego