Architektura krajobrazu

Tworzenie ścieżek ogrodowych – pomysły na układanie ostoi w ogrodzie

Ostoi w ogrodzie, rabaty kwiatowe, projektowanie ogrodów zimowych

ten Ostoi w ogrodzie może być świetnym dodatkiem do Twojego krajobrazu na świeżym powietrzu. Znajdź tutaj pomysły na temat projektu, kształtu i rozmiaru kamieni, które najlepiej pasują do Twojego stylu.

Ostoi w ogrodzie

Ostoi w ogrodzie geometrycznie symetryczne spoiny bukszpan trawnikowy

Ścieżka ogrodowa rozciąga się przez ten dziedziniec, tworząc piękne wzory. Idealne miejsce na spokojny spacer. Jeśli w Twoim krajobrazie jest dużo miejsca na duży ogród, stwórz różne przecinające się ścieżki. Ta ścieżka ogrodowa jest łatwa w utrzymaniu, ponieważ kamienie znajdują się w zielonej trawie.

Kamienie w ogrodzie prowadzą do przytulnej altany

Ostoi w ogrodzie okrągłe kamyki szara nowoczesna ścieżka ogrodowa

Ostoi to świetny sposób na zwabienie gości w ukryte miejsce. Tutaj kamienie ładnie komponują się z krajobrazem, wyraźnie widoczne zachowując przy tym ziemisty urok. Ścieżkę otaczają kwitnące kwiaty i bujna zieleń.

Skoordynuj ścieżkę ogrodową z obszarem patio

ostoi na tarasie ogrodowym nowoczesna ścieżka ogrodowa kwadraty kamień

Połącz ścieżkę ogrodową z patio, używając tego samego kamienia do podłogi. Tutaj prowadzą Ostoi w ogrodzie Na mały taras z tym samym rodzajem kamienia. Antracytowe odcienie stanowią przyjemny kontrast z ciemną zielenią roślin i zapewniają naturalny wygląd.

Ostoi w ogrodzie oczywiście wyglądają krzewy kwiaty żółte

Stopnie w różnych rozmiarach

kamienie ogrodowe różne rozmiary kształty

Jedną z najmilszych rzeczy w kamiennych ścieżkach jest to, że nie każda kamienna płyta musi mieć ten sam kształt lub rozmiar. Po wybraniu koloru i wzoru wybór kształtu i rozmiaru jest łatwy. Tutaj ścieżka ogrodowa składa się z kamieni o losowych rozmiarach.

Krótkie odległości od kamienia do kamienia na spokojny spacer

ostoi rośliny ogrodowe przestarzałe

Podczas tworzenia chodnika na swoim podwórku ważne jest, aby wziąć pod uwagę odstępy między każdym kamieniem. Tutaj kamienie układają się w ogrodzie. Gdy krajobraz pokryją obfite kwiaty, dobrym wyborem są większe kamienie, ponieważ bujne nasadzenia ich nie prześcigną.

Wytnij kamienne płyty na symetryczny kształt

Ostoi w ogrodzie, prostokątne płyty kamienne

Aby uzyskać symetryczny wygląd, możesz przyciąć podesty do odpowiedniego rozmiaru i kształtu. Tutaj kamienie są wykonane w kształcie prostokąta. Kolor kontrastuje z soczystą zielenią trawy, dzięki czemu chodnik jest dobrze widoczny.

Ostoi w stawie ogrodowym

Ostoi most ogrodowy do stawu ogrodowego służą kamieniowi naturalnemu

Wyjątkowy pomysł z odskoczniami w stawie, które służą jako improwizowany most. Dopasuj stopnie do kamieni otaczających wodę. Upewnij się, że są stabilne.

Wypełnij przestrzeń między kamieniami mchem

pomosty ogrodowe odległość mchem wypełniają

Tworząc ścieżki ogrodowe, spraw, aby wyglądały tak, jakby były tam od zawsze, otaczając kamienie pięknymi dekoracjami ogrodowymi. Kwitnące tu kwiaty ciągną się w kierunku chodnika, mech wypełnia przestrzeń między kamieniami, a ostoi łączą się z otoczeniem.

Okrągłe odskocznie

okrągłe płyty kamienne ostoi w symetrii ogrodu

Okrągłe płyty kamienne to praktyczny sposób na stworzenie kamiennej ścieżki ogrodowej. Tutaj na dziedzińcu umieszczono różne kamienne płyty, co ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce. Każdy kamień jest wykonany z tego samego materiału i przycięty do tego samego rozmiaru, aby zachować ciągłość i symetrię.

Wzór szachownicy z trawą i płytami chodnikowymi

odskocznie ogrodowe szachownica płyty kamienne z trawy

Szachownica to świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnego projektu w Twoim ogrodzie. Tutaj jasny kamień tworzy przyjemny kontrast z ciemną zielenią trawy, która działa jak ciemne kwadraty szachownicy. Twój wzór szachownicy może być duży lub mały, w zależności od wielkości kamiennych płyt.

kamienne płyty ogrodowe ścieżki ogrodowe tworzą pomysły podłogi

ostoi ogród altana ziemia naturalny kolor

Kamienie w ogrodzie tworzą przecinające się ścieżki ogrodowe

Dopasuj ostoi w ogrodzie do podłogi na tarasie