Architektura krajobrazu

Stwórz idylliczny mały ogród – podwórko w Sydney z nowym wyglądem

stwórz ekran prywatności pomysły na ogrodzenie ogrodowe drzewo świeże rośliny

Właściciele kilku domów na ulicy w Sydney spotkali się i postanowili przeprojektować swoje podwórka. Wszystkie ogrody miały wspaniały widok na port. Pracownia architektoniczna Aspect Studios otrzymała zadanie stworzenia idyllicznej mały ogród projektować a następnie połączyć ze sobą poszczególne ogrody.

Zaprojektuj mały ogród – wybierz oczko wodne i rośliny

Podwórko nowoczesne płyty z piaskowca wykładzina podłogowa drzewo tarasowe

Po pierwsze, architekci w Aspect Studios mają wszystkich mały ogród podzielone na różne obszary. Mały oczko wodne z rzecznymi kamieniami relaksuje zmysły. Do ogrodu prowadzi niewielka kamienna ścieżka, otoczona nowoczesnymi, minimalistycznymi rzeźbami z bambusa i szkła, a patio zostało wyłożone betonowymi płytami. Zimozielone drzewa zachęcają do relaksu w cieniu, a byliny o jednolitym wzorze wzrostu sprawiają, że podwórko wygląda nowocześnie i zadbanie. Całą koncepcję uzupełnia kilka posągów wielkości człowieka. Jedna strona podwórek jest osłonięta od sąsiadów metalowym płotem ogrodowym. Druga strona zamienia się w trawnik.

Spraw, aby mały ogród wyglądał na większy

Kostka brukowa drzewa cień trawnik meble drewniane

Trawnik jest elementem łączącym poszczególne podwórka. Zaprojektowano tam kilka przytulnych miejsc wypoczynkowych, aby mieszkańcy i ich goście mogli cieszyć się pięknym otoczeniem. Dzięki przemyślanej koncepcji, perfekcyjnemu rozplanowaniu i najlepszej możliwej realizacji wszyscy właściciele domów cieszą się komfortem dużego ogrodu, a jednocześnie mają dobrze osłoniętą prywatną strefę relaksu w miesiącach letnich. Nie z powodu zatłoczonego mały ogród – podwórka inspirują nowoczesnym rzeźbiarskim wyglądem. Rzeźby wykonane na zamówienie i wysokiej jakości materiały / płytki wapienne, płyty z onyksu i detale z piaskowca / przyciągają wzrok gości.

Biuro architektoniczne Aspekt ma siedzibę w Australii – tam są już znani ze swoich kreatywnych projektów. Zostały docenione na całym świecie za swoje koncepcje zagospodarowania terenu w miejscach publicznych i otrzymały już kilka nagród architektonicznych.

Słoneczny zakątek ze wspaniałym widokiem na Sidney Harbour

Siedzisko wiecznie zielone drzewa krzewy kamienie

Balustrady ze szkła odsłaniają szeroki widok

wiecznie zielone rośliny płytki kamienne trawa trawnik balustrady szklane

Do ogrodu prowadzi kamienna ścieżka, osłonięta wysokim bambusowym ogrodzeniem od nieznajomych

Pomysły na bambusowe ekrany z piaskowca z piaskowca

Staw ogrodowy ozdobiony kamieniami rzecznymi

Kamienie rzeczne bambusowy staw ogrodowy minimalistyczny nowoczesny