Architektura krajobrazu

Projekt ogrodu z roślinami żaroodpornymi na suchą glebę

Drewniany taras basen z widokiem na ogród przyroda australia

Aż trudno uwierzyć, że ten żywy ogród fascynuje Projekt ogrodu ma problem. Wygląda na idealną przestrzeń zewnętrzną i schronienie. Jedyne, co spada na ten konkretny ogród, to tak naprawdę woda. Specjaliści z Eckersley Garden Architecture z Australii bardzo starannie zaplanowali architekturę ogrodową i stworzyli mały raj przy pomocy odpornych na suszę roślin uprawnych.

Projektowanie ogrodu – pomysły projektowe z Australii

fioletowy pomysł na projekt ogrodu krzewów

Ogród znajduje się w Richmond, Victoria – znanej z bezwzględnego australijskiego klimatu i braku deszczu. Większym wyzwaniem jest ponadto trwałe nasadzenie ogrodu. Architekci ogrodów wzięli pod uwagę warunki środowiskowe i ich bajeczność Projekt ogrodu wybrano drzewa i krzewy odporne na suszę.

Żywy i kolorowy projekt ogrodu

bujny ogród w środku pustynnej Australii

Oryginalna koncepcja dotyczyła oryginalnej architektury krajobrazu dla domu rodzinnego w Richmond. Niezwykły ogród jest dziś dumny z licznych odwiedzających. W rzeczywistości można tam zobaczyć różnorodne i niezwykłe nasadzenia. Na tych bogato obsadzonych terenach znajdują się mocne drzewa, krzewy i pachnące kwiaty. Artystyczny Projekt ogrodu oferuje spektakularny widok na piękny pagórkowaty krajobraz.

Sztuka ogrodowa na wyższym poziomie

zrównoważona architektura ogrodu

Bujny ogród otacza dom, drewniane tarasy, kort tenisowy i basen. Młody, ale doświadczony zespół z Architektura ogrodowa Eckersley oferuje swoim klientom kreatywne rozwiązania dla zrównoważonej architektury ogrodowej, postępowego ogrodnictwa i projektowania. Firma szczyci się swoimi pomysłowymi projektami z odpornymi na ciepło roślinami, które kwitną na środku pustyni. Stara się wprowadzać więcej harmonii i stylu w życie ludzi oraz tchnąć nowe życie w stare ogrody. Daj się zaskoczyć Projekt ogrodu inspirować.

Zrównoważona architektura ogrodu

Zrównoważone ogrodnictwo leśne

Zielone drzewa pośrodku suchego obszaru Australii

Richmond Green Garden Wiktoria Australia

Gatunki roślin odporne na suszę przy niedostatecznym podlewaniu

Rośliny żaroodporne w tropikalnym ogrodzie Richmond

Piękny wystrój ogrodu współgra z rustykalnymi drewnianymi meblami

Ścieżka drewniane meble-stół do jadalni krzesła projektowanie ogrodu

Bujny zielony ogród i suche środowisko w tle

Projekt ogrodu tarasowego przy basenie