Architektura krajobrazu

22 darmowe planery ogrodów 3D na komputery, tablety i smartfony

darmowe 3d planowanie ogrodu podjazd dom krzak garaż ogród krajobraz

W tym artykule przedstawimy kilka prostych i darmowy planer ogrodu 3D a także wybór udanych aplikacji i oprogramowania do zakupu do planowania ogrodów i krajobrazu z najwyższą jakością kolorów i pomocami wizualizacyjnymi. Dzięki specjalnie opracowanym darmowym programom i aplikacjom na Internet, smartfony i tablety możesz zaplanować rozmieszczenie grządek, krzewów, drzew i stawów bezpośrednio na miejscu i szybko znaleźć idealną aranżację dla swojego ogrodu! Twój ogród szybko zamieni się w wirtualną zieloną oazę!

Darmowy planer ogrodu 3d – Oprogramowanie do projektowania krajobrazu

darmowy 3d planista ogrodów projektowanie krajobrazu projektowanie krajobrazu

To świetny planer, dzięki któremu możesz zobaczyć swój ogród tylko z lotu ptaka. Ale w rzeczywistości inne szczególne punkty widzenia również nie są absolutnie konieczne. Natychmiast otrzymujesz swoją nieruchomość, a następnie możesz ułożyć żądaną przestrzeń zewnętrzną z różnych gatunków roślin, takich jak krzewy, drzewa, żywopłoty i kwiaty oraz elementy ogrodowe, takie jak ścieżki ogrodowe, stawy, tarasy i meble.

Darmowy planer ogrodów 3D – po prostu zaplanuj swój ogród z wyprzedzeniem

darmowy program komputerowy do planowania ogrodu w 3D oprogramowanie do projektowania krajobrazu

Planer jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący bardzo szybko odnajdą się w nim i nie będą mieli problemów z zaplanowaniem ogrodu. Zdecyduj się na odpowiednią kolorystykę dzięki zróżnicowanej palecie barw, jaką ma do zaoferowania program. Kształt działki można ułożyć samodzielnie, dzięki czemu bez problemu można zaplanować nawet nieregularne działki.

Darmowe planiści ogrodów i poradniki do indywidualnego projektowania 3D

Podstawowe zasady planowania i projektowania ogrodu – wskazówki dla początkujących

Pomysły na planowanie ogrodu z lotu ptaka – 20 nowoczesnych projektów

Planer ogrodów Projektowanie nowych ogrodów

darmowe 3d planowanie ogrodu dom drewniana fasada ganek kwiaty drzewo

Darmowy planer ogrodów 3D, który jest nieco bardziej złożony w użyciu, ale oferuje przegląd planowanego ogrodu ze wszystkich stron, to „Projektowanie nowego ogrodu”. Stwórz swój dom w trójwymiarowej aranżacji, a następnie swój ogród wokół niego. Wypróbuj różne pomysły, baw się kształtem i położeniem tarasu i łóżka, aż znajdziesz idealny wariant. W ten sposób możesz lepiej wyobrazić sobie teren zewnętrzny.

Krzewy i inne rośliny planują w 3D

bezpłatny planer ogrodowy 3d plan krajobrazu rośliny domowe nachylenie

Dowiedz się o różnych rodzajach łóżek, aby naprawdę wszystko wziąć pod uwagę i wypróbuj je w planerze. Oprócz zwykłych łóżek można również zaprojektować ogrody skalne, łóżka żwirowe i łóżka podwyższone. Czy chciałbyś również ogród warzywny. Zobacz, gdzie możesz to najlepiej zaplanować.

Darmowy planer ogrodów 3D do niestandardowego planowania i projektowania ogrodu

Darmowe oprogramowanie do projektowania krajobrazu ogrodów bez instalacji

Oprogramowanie Virtual Garden nie tylko pomoże Ci zaplanować zieloną oazę, ale także wyobrazić ją sobie wirtualnie! W trybie 2D możesz narysować swój ogród. Plany pięter i obiekty, które mają zostać umieszczone, można szybko uzyskać za pomocą prostego menu (w języku angielskim). Rośliny w słowniku roślin są bardzo dobrze opisane. W animowanym trybie 3D darmowy planer ogrodu 3D zwiedzanie wirtualnie rozplanowanego ogrodu.

Wirtualny Ogród Aplikacja internetowa

Planer ogrodowy do pobrania za darmo wirtualny interfejs ogrodowy

To najlepszy sposób na wyobrażenie sobie, jak wyglądałby Twój ogród, gdybyś przez niego przeszedł. Zmiany można wprowadzać szybko i łatwo, dzięki czemu wypróbowanie różnych kombinacji również nie stanowi problemu w tym programie. Najlepsze jest to, że aplikacja jest oferowana bezpłatnie, pomimo mnóstwa informacji i funkcji.

Bezpłatny planer ogrodowy 3D online w języku niemieckim

Planer ogrodowy od Mój piękny ogród

oprogramowanie online bez instalowania oprogramowania do projektowania krajobrazu-mein schoener-garten

Z darmowy planer ogrodu 3D von Mój piękny ogród oferuje indywidualne możliwości aranżacji. Aplikacja przeglądarki wymaga rejestracji z imieniem i adresem e-mail. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i ma praktyczną strukturę. Kolory i rozmiary obiektów można indywidualnie dopasować. Rozpocznij tworzenie swojej posesji i rozmieszczaj ścieżki ogrodowe, grządki, tarasy, drzewa i krzewy, jak chcesz!

Planer ogrodowy bez zainstalowanego oprogramowania

 Narzędzie do planowania ogrodu Gardena

planer online tryb rysowania ogrodu-krajobrazu 2d gardena

Gardena to darmowe narzędzie 3D online do planowania wymarzonego ogrodu bez rejestracji. Tutaj możesz zaprojektować ścieżki ogrodowe, ogrodzenia i łóżka zgodnie ze swoimi pomysłami i preferencjami, a wynik zostanie wyświetlony w 3D. Dzięki planerowi online zredukujesz dekorację, drzewa i rośliny do niezbędnego minimum. Oprogramowanie pomaga również optymalnie ułożyć system tryskaczowy. Interfejs jest stosunkowo łatwy w użyciu. Aby jednak zapisać swoje rozpoczęte projekty i móc później nad nimi pracować, musisz zarejestrować się e-mailem w bezpłatnym programie do planowania ogrodów 3D.

łatwy-bezpłatny tryb 2d-planner-ogrodów-on-line-gardena

Rejestracja odbywa się szybko i dlatego nie stanowi problemu. Planer online jest również bardzo przydatny, jeśli chcesz zatrudnić projektanta ogrodu. W ten sposób możesz łatwiej wyjaśnić wszystkie swoje życzenia i pomysły oraz przedyskutować z nim, co można lub należy zmienić, a co jest dobrze przemyślane. Skorzystaj z jego profesjonalnej i doświadczonej opinii i kompromisu, jeśli to konieczne.

Przydatne darmowe oprogramowanie na pierwszy rzut oka 

Mogą – Realistyczna wizualizacja ścieżek i tarasów

Zaprojektuj ścieżki, takie jak oprogramowanie do planowania tarasów online

Planer online „puszka” pomoże Ci zaplanować tarasy i ścieżki w Twoim ogrodzie. Do wyboru są atrakcyjne i różnorodne kostki brukowe, płyty, ściany, stopnie, palisady, rośliny i meble ogrodowe. Aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczny obraz ogrodu, najlepiej wykorzystać zdjęcie własnego projektu budowlanego, które można szybko wgrać. Oprogramowanie online jest idealnym narzędziem do szybkiego projektowania wejść do domów, podjazdów czy ścieżek ogrodowych, zwłaszcza że na ekranie możesz zobaczyć swoją nieruchomość i dom.

Oprogramowanie do projektowania online narzędzie do projektowania tarasów i ścieżek

Zaprojektuj podjazd, frontowy ogród i główny ogród zgodnie ze swoimi pomysłami i tak, jakbyś robił to bezpośrednio na zewnątrz i upewnij się, że podczas sadzenia roślin uzyskasz dokładnie to, czego chciałeś. Z perspektywy czasu nie należy obawiać się wykopów i przesadzania z powodu nieostrożności, ponieważ można było wszystko zaplanować w najdrobniejszym szczególe.

narzędzie do projektowania tarasów online-bezpłatnie-może

Dlaczego nie usiąść z całą rodziną i zastanowić się, jak wspólnie podzielić ogród. Nawet dzieci z pewnością będą dumne z udziału w planowaniu. Ponadto przy pomocy wielu osób można zebrać wiele ciekawych pomysłów. A kto wie, może każdy wolałby pomóc przy ogrodnictwie.

Oprogramowanie do projektowania krajobrazu

Planer ogrodu 3D Samotny

3d planer ogrodowy realistyczny render taras online za darmo homesolute

Projektowanie ogrodu staje się dziecinnie proste z planerem ogrodowym Homesolute. Zaprojektuj poszczególne obszary ogrodu według własnego gustu. Dodaj krzewy, rośliny, drzewa, trawniki, żywopłoty, różne meble ogrodowe i elementy dekoracyjne. Zaprojektowany ogród można oglądać w różnych widokach, a także wejść wirtualnie, dzięki czemu masz lepszy pomysł i możesz szybko coś zmienić, jeśli jesteś niezadowolony. Sam zaprojektuj podłogę tarasu z dowolnego materiału. Jeśli więc nie jesteś jeszcze pewien, która gleba najlepiej pasuje do Twojego stylu ogrodowego, teraz masz okazję ją wypróbować.

Planer ogrodowy 3D 2010 

Interfejs użytkownika do projektowania ogrodu i projektowania ogrodu w 3D

Przejrzysty podział na obiekty i narzędzia ułatwia użytkownikowi poruszanie się po aplikacji webowej. Z planerem ogrodów 3D 2010 firmy Franzis możesz szybko zaplanować i zaprojektować swój wymarzony ogród bez specjalnej wiedzy. Dostępnych jest wiele pomocy, takich jak na przykład leksykon roślin. Fajną funkcją jest możliwość zmiany pory roku. Fotorealistyczne rendery zmieniają sytuację oświetleniową i przechodzą z widoku z przodu na widok z lotu ptaka przez wirtualny ogród.

Projektowanie interfejsu narzędzia do projektowania ogrodu w 3D - szybkie i łatwe

Dzięki temu nie tylko uzyskasz przydatne informacje o potrzebach roślin, ale także zobaczysz, jak wyglądałby Twój ogród w różnych porach roku. Pozwala to lepiej dostosować do tego ogród. Jeśli na przykład ogród jest dla Ciebie zbyt pusty jesienią, dodaj trochę krzewów z jagodami. Zimozielone rośliny wyglądają bardzo ładnie zimą, więc te również mogą być zaletą. Wiosną nie powinno zabraknąć wiosennych kwiatów i tak dalej.

Aplikacje do planowania ogrodu na smartfon z systemem Android, iPhone lub iPad

Projektant ogrodu Eden 

Planer ogrodowy 3D do aplikacji na iPhone'a, aby kupić eden-garden

Eden Garden Designer to lekka i niedroga aplikacja na iPhone’a lub iPada. Ogród można oglądać w 3D pod różnymi kątami, a nawet wejść wirtualnie.

Plan ogrodu Pro

Oprogramowanie do planowania ogrodu aplikacja plan-pro-dla tabletu do planowania krajobrazu

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu.

iScape za darmo 

Design App Ipad Iphone - indywidualne opcje projektowania iscape

Narysuj swój wymarzony ogród! iScape to prosta i kreatywna aplikacja na iPhone’a i iPada, której możesz używać do rysowania i planowania ogrodu. Ta aplikacja jest łatwa w użyciu.

Dziurkacz! Projektant krajobrazu 

Darmowe oprogramowanie do planowania krajobrazu! produkty jabłkowe

Z darmowy planer ogrodu 3D inspiruje Cię do zaprojektowania wymarzonego ogrodu. Aplikację internetową można pobrać bezpłatnie z Internetu.

aplikacja iphone Punch! planowanie ogrodów planowanie krajobrazu

Kalkulatory krajobrazu i ogrodu 

aplikacja na smartfona narzędzie do projektowania krajobrazu kalkulator krajobrazu

Pomysły na projektowanie ogrodu

projektowanie ogrodów pomysły na projektowanie interfejs online darmowe oprogramowanie

Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika nawet niedoświadczeni ogrodnicy mogą bez problemu korzystać z tego programu.

Oprogramowanie krajobrazowe do łatwego projektowania & Planowanie krajobrazów 

Oprogramowanie do projektowania krajobrazu 2D Easy-Design online za darmo

Po przeniesieniu układu ogrodu do programu możesz zacząć! Z milimetrową precyzją rozmieścisz ogrodzenia, tereny zielone, meble ogrodowe i inne przedmioty. Program daje dużą swobodę projektowania – czasami warto zainstalować planer ogrodowy na komputerze PC!

Oprogramowanie do projektowania narzędzi do planowania ogrodów krajobrazowych 2d online

Oprogramowanie bezpłatne Wyobraź sobie profesjonalistę

Narzędzie do planowania krajobrazu Planowanie bez oprogramowania Wyobraź sobie pro

Imagine Pro to najlepszy planista i konsultant ogrodów i krajobrazów, który charakteryzuje się prostym interfejsem. Prześlij swoje zdjęcia i puść wodze fantazji. Wstawiaj wirtualne kwiaty, drzewa, trawniki i przedmioty dekoracyjne. Tu murek, tam staw, a obok altany mała fontanna.

Paleta na zewnątrz domu Aplikacja na iPhone’a

narzędzie do rysowania w trybie projektant ogrodu-2d wymarzony ogród-dom na zewnątrz

Stwórz swoją wymarzoną oazę we własnym ogrodzie bez wcześniejszej wiedzy!

Planer ogrodowy z wersjami próbnymi do pobrania

Aplikacja internetowa Turbo FloorPlan architekt ogrodu i krajobrazu  

turbo floorplan planer ogrodu darmowe oprogramowanie do pobrania

Dzięki programowi Turbo FloorPlan Architekt ogrodów i krajobrazu z magazynu ogrodniczego Mój piękny ogród możesz zaplanować swój ogród w trybie 3D. Oprogramowanie zawiera szeroką gamę roślin, tarasów, budynków i elementów dla ogrodnictwa.

Narzędzie do planowania turbo narzędzie do planowania ogrodów i architektury krajobrazu

Projektant ogrodu marzeń 3D

Oprogramowanie online do planowania ogrodów Wirtualny spacer 3D po wymarzonym ogrodzie projektanta ogrodów

Optymalnie zaplanuj i zaprojektuj własny ogród za pomocą 3D Garden Designer – z realistycznym podglądem 3D. 3D Garden Designer oferuje ponad 4000 obiektów.

Planista ogrodu  dla komputerów Mac, Windows i Linux

darmowy program do planowania architektury krajobrazu online

Za pomocą tego oprogramowania do planowania krajobrazu możesz łatwo planować rośliny, drzewa, ścieżki ogrodowe, ogrodzenia i różne obiekty w ogrodzie i szybko je układać w najwyższej jakości kolorystycznej. Aplikacja na iPada jest już dostępna. Dzięki ulepszonemu, przyjaznemu dla użytkownika hamulcowi & Upuść powierzchnię, planowanie ogrodu to pestka.

proste narzędzie do projektowania dla web gardenplannera

iphone ipad aplikacja do planowania ogrodu-poradnik do projektowania krajobrazu idea-Punch!

Niewystarczająco? Więcej planistów znajdziesz tutaj!