Architektura krajobrazu

10 automatycznych kosiarek – kosiarki zautomatyzowane ułatwiają pielęgnację trawnika

Kosiarka do trawy białe światło Kosiarka zautomatyzowana Husqvarna test

Wszyscy ogrodnicy-hobbyści doskonale wiedzą, że pielęgnacja trawnika to czasochłonne i żmudne zadanie. A jednak chodź tutaj automatyczna kosiarka pomóc! Pierwsze zautomatyzowane kosiarki do trawy zostały wprowadzone na rynek na początku lat 90-tych, ale dziś są już jednymi z najlepiej sprzedających się w sektorze narzędzi ogrodniczych. Oferujemy listę 10 modeli, dzięki którym ogrodnictwo staje się dziecinnie proste.

1. Automatyczna kosiarka — Robomow RS630 nadaje się do większych trawników

Producenci kosiarek do trawy automatycznie roboty szybko

Robomów RS 630 to kosiarka zautomatyzowana, która szczególnie nadaje się do większych trawników / do 3000 m2 / i wyższej trawy / do 15 cm /. Zalety – specjalnie zamontowane czujniki deszczu i temperatury, pilot i bateria wytrzymująca nawet 5 lat. Minusy – jest dość trudny /waży 19Kg/.

2. Automatyczne kosiarki do trawy — kosiarki zautomatyzowane Husqvarna są łatwe w obsłudze

szybka łatwa obsługa najwyższa jakość Husqvarna

Jeśli chodzi o automatyczna kosiarka idzie, to będzie bezwarunkowe Husqvarna wzmiankowany. Powód jest bardzo prosty – kosiarki zautomatyzowane tej marki wyróżniają się nie tylko dobrą ceną, ale również wysoką jakością i dodatkowym wyposażeniem – w tym systemem GPS, systemem alarmowym przed kradzieżą, a nawet aplikacją na iPhone’a. Zalety – oczywiście super prosta i przyjazna dla użytkownika obsługa. Minusy – bateria wystarcza na 2-4 sezony.

3. Modele Husqvarna — 220 AC

Robot koszący Producent Husqvarna Top 10 urządzeń sprężyna do cięcia trawnika

Husqvarna 265 AC – funkcjonalna i lekka

Kosiarki automatycznie dbają o najlepsze narzędzia ogrodowe

Husqvarna 320 w optyce sportowej

automatycznie wysokiej jakości model Husqvarna 330C

4. Adaptacyjna i intuicyjna – kosiarka Bosch Indego

Bosch Indego Gardening ułatwia nowe technologie

Kosiarka od Bosch utrzymuje trawniki o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych i dlatego jest idealny do miejskiej willi. Kosiarka zautomatyzowana intuicyjnie wybiera najlepszą trasę i za każdym razem zaczyna kosić trawnik z innego punktu startowego – gwarantuje to, że trawnik jest wszędzie skoszony płasko. Zalety – prosta obsługa i doskonały system nawigacji. Wady – wysokość koszenia trzeba ustawiać ręcznie / przynajmniej niektórzy użytkownicy uznają to za bardzo pomocne, więc w tym przypadku zależy to od własnych preferencji!/

5. Pielęgnacja trawnika Miimo firmy Honda – idealna do dużych ogrodów

nowoczesne kosiarki zautomatyzowane sprawiają, że praca w ogrodzie jest łatwiejsza i więcej wolnego czasu

Ogrodnictwo piękny design Miimo model Honda

Ogród o skomplikowanej konstrukcji, ozdobny trawnik otoczony klombami? Nie ma problemu dla Miimo od Honda – automatyczna kosiarka z łatwością radzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Szybki, intuicyjny i łatwy w obsłudze dzięki wbudowanej klawiaturze. Zalety – niezawodny, stylowy, cichy. Wady – leży w raczej wyższym segmencie cenowym.

6. Kosiarka zautomatyzowana John Deere – Tango E5 – precyzyjna i niezawodna

Kosiarka zautomatyzowana szybkie i łatwe porady dotyczące pielęgnacji trawnika John Deere

Bateria na 10 lat, noże ze stali nierdzewnej, solidna konstrukcja – oto dlaczego Tango E5 od John Deere opisać. Zalety – kosiarka zautomatyzowana może utrzymać do 1800 metrów kwadratowych trawnika, wady – dość trudne /16 kg/.

7.Flymo 1200R – idealna kosiarka robot dla początkujących

automatyczna kosiarka zautomatyzowana kolor pomarańczowy mniejsze obszary

Pielęgnacja ogrodu wiosenny pomarańczowy kolor wertykuluje cięcie

Kupując kosiarkę zautomatyzowaną po raz pierwszy, opłaca się zacząć od małych rzeczy – na przykład z kosiarką zautomatyzowaną Flymo 1200R, który jest idealny do mniejszych trawników. Bateria wystarcza nawet na 3 lata, wymiana noża jest dość tania. Zalety – łatwa obsługa i kompaktowy kształt. Wady – nadaje się tylko do małych trawników.

8. Kosiarka zautomatyzowana Gardena R40Li – kompaktowy pomocnik dla hobbystycznego ogrodnika

automatyczna kosiarka producent Gardena r40li

Automatyczna kosiarka Gardena R40Li utrzymuje do 400 metrów kwadratowych i dlatego doskonale nadaje się do małych ogrodów, a nawet tarasów dachowych z roślinami /o ile w naturalny sposób mają one poręcze, aby robot nie spadł/. Zalety – mały i kompaktowy, wysokość koszenia regulowana pokrętłem. Wady – nadaje się tylko do małych trawników.

9. Robot koszący Ambrogio – nie wymaga instalacji

Przetestuj Ambrogio mały kompaktowy oryginalny kształt na pewno

Mała i kompaktowa kosiarka z robotem od Ambrogio jest wyposażony w wiele czujników i dzięki temu nie wymaga żadnej instalacji – może być używany w ogrodzie zaraz po zakupie i automatycznie wykrywa przeszkody na drodze / płot ogrodu, klomby itp. / zalety – prosta obsługa, bardzo kompaktowa. Wady – nadaje się do trawników do 400 metrów kwadratowych.

10. Robolinho firmy AL-KO – innowacyjny system gromadzenia ściółki

Kosiarka wysokiej jakości automatyczny czujnik deszczu kosiarki

Robolinho z AL-KO to kolejny model, który Państwu przedstawiamy. Kosiarka do trawy robota pielęgnuje trawniki o powierzchni do 1200 metrów kwadratowych. Wbudowane czujniki deszczu znacznie ułatwiają pracę. Noże ze stali nierdzewnej mogą z łatwością ciąć ściółkę i liście. Zalety – mały, kompaktowy, lekki. Wady – raczej nie nadaje się na większe trawniki.