Architektura, domy marzeń

Wszystko w kształcie “K” – nowoczesny dom na plaży Ashton Raggatt McDougall

Wszystko w kształcie “K” – domek na plaży Ashton McDougall z Australii

nowoczesny dom na plaży autorstwa Ashton McDougall

Ten dom wakacyjny na plaży Ashton Raggatt McDougall został zaprojektowany przez architektów z Australii. Projekt domu charakteryzuje się specjalnym symbolem. Cały Projekt domu jest ukuty jak litera „K”. Dlatego to się nazywa K-dom znany. Jest zbudowany dla rodziny, której imię zaczyna się na tę samą literę, lokal jest bardzo duży i otwarty, choć z zewnątrz wygląda bardzo minimalistycznie. Na parterze można ustawić przestrzeń życiową na świeżym powietrzu, którą można również zadać i używać przy każdej pogodzie. Obok salonu znajduje się duży garaż. Na parterze znajduje się dźwiękoszczelne kino domowe, dwie sypialnie, łazienka, piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze.

Nowoczesny projekt domu na plaży z innowacyjnym projektem domu

nowoczesny dom na plaży autorstwa Ashton-McDougall

Ten dom ma nowoczesną kuchnię z szafkami i spiżarnią oraz bardzo fajne solidne drzwi przesuwne i centralny element – od podłogi do sufitu, jedyny w swoim rodzaju, czerwona półka w kształcie litery K, który może pomieścić ponad 5000 książek. Nie może być? Taki regał to spełnienie marzeń miłośnika książek. Oczywiście półka w kształcie litery K jest szczególnym elementem, wokół którego owija się wyjątkowość miejsca. Ale regał w tej formie to naprawdę coś nowego i oryginalnego. Zdecydowanie czegoś takiego wcześniej nie widziałem, ale działa – to po prostu niesamowicie mądry pomysł.

Czerwona półka w kształcie litery K dla nowoczesnego domu na plaży

Ashton-McDougall K Beach House - Regal

nowoczesny-domek-plazowy-kuchnia-czerwony-wysokiej-polysku-minimalistyczny

Nowoczesna i wyjątkowa Dom na plaży to wspaniałe dzieło sztuki. Jeśli spojrzysz na to z zewnątrz, zobaczysz, jak niesamowite jest to miejsce, ale od wewnątrz jest jeszcze piękniejsze. To miejsce stworzone z nowoczesną estetyką jest nie tylko dla ludzi z pieniędzmi. Jest stworzona dla ludzi z pieniędzmi i stylem, a nie jest to połączenie, które widzimy na co dzień. Wyjątkowy, nowoczesny design domku na plaży gdzie każdy element i mebel pasuje do swojego przeznaczenia i wykazuje absolutną harmonię pomiędzy przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, zasługuje na brawa.

Nowoczesny dom na plaży z daleka?

K Beach House autorstwa Ashton McDougall - Widok z daleka

K Beach House by Ashton McDougall - Widok z zewnątrz

nowoczesny-dom-na-plaży-widok-boczny-architekt-plan-nowoczesny