Architektura, domy marzeń

Wielokrotnie nagradzana, zrównoważona architektura

Nagradzana-zrównoważona-architektura-fasada

Dobra lokalizacja oznacza, że ​​w pełni wykorzystujesz to i uzyskujesz maksymalny efekt podczas projektowania określonego stylu architektury, w tym przypadku – zrównoważona architektura. Taki dom może mieć wszystkie udogodnienia nowoczesnego domu, wspaniałe widoki i wiele ciekawych propozycji projektantów. Ze względu na wszystkie te cechy zespół projektantów z Singapuru zdobył nagrodę 2011 Design Award. Ten projekt futurystycznej architektury łączy się z pięknym widokiem na górę Siglap Hill.

Nagradzana zrównoważona architektura – otwarte przestrzenie i tarasy

Wielokrotnie nagradzany taras o zrównoważonej architekturze

Te zrównoważona architektura ma kilka poziomów. Na parterze mieszczą się sypialnie w stylu cabana z dużymi balkonami. Masz piękny, malowniczy widok na okolicę i bezpośredni dostęp do basenu. Na tym poziomie znajduje się również kilka punktów usługowych. Na drugim piętrze znajduje się salon i jadalnia wraz z pokojami do spędzania wolnego czasu. Pomieszczenia mieszkalne można całkowicie otworzyć, dzięki czemu naturalne światło wpada do wnętrza. Zapewniono również dobrą wentylację bez zakłócania komfortu mieszkańców. Zagięty dach umożliwia cyrkulację bryzy po całym domu, a także zapewnia dobry cień. Chociaż jest to kwestia nowoczesnej architektury, która trzyma się idei środowiska miejskiego, natura zwróciła już sporo uwagi. ten zrównoważona architektura samo w sobie powinno dać szansę na więcej sadzenia. Na zewnątrz znajduje się taras, na który zwrócone są okna domu i z którego drzewa wyglądają tak, jakby zaglądały do ​​wewnątrz. W ten sposób zostaje zachowana łączność ze światem zewnętrznym, a dom jest w pełni przedstawiony w jego otoczeniu. Te zrównoważona architektura vw ciekawy sposób łączy się z modelem architektury futurystycznej.

Nagradzana zrównoważona architektura – strefa basenowa

Wielokrotnie nagradzany basen o zrównoważonej architekturze

Należy wziąć pod uwagę współpracę architekta z właścicielem. Dom jest zauważalny nie tylko dzięki futurystycznej architekturze, ale także idei, którą emanuje. Jury konkursu uznało tę zrównoważoną architekturę, która swoją obecnością odnawia ogólne perspektywy dzielnicy.

B. Angelov

Zaprojektowany przez AAMER

Nagradzana-zrównoważona-architektura-zewnętrzna

Oświetlenie nocne

Nagradzane zrównoważone oświetlenie nocne architektoniczne

Faliste kształty tarasów

Nagradzane-zrównoważonej-architektury-formy-tarasowe

biała fasada

Nagradzana-zrównoważona-architektura-biała-fasada

Podwieszany sufit

Nagradzany-zrównoważona-architektura-podwieszany-sufit

Pokój wellness

Nagradzany-zrównoważona-architektura-wellness-room

Projekt łazienki

Nagradzana-zrównoważona-architektoniczna-łazienka

Drewniane schody

Nagradzane-zrównoważone-architektoniczne-schody-drewniane-okładziny

Nagradzany-zrównoważony-architekturowy-korytarz

Nagradzana-zrównoważona-architektura-wewnętrzna-zewnętrzna

Wielokrotnie nagradzana-zrównoważona-architektura-tarasy-wejście