Architektura, domy marzeń

Rezydencja Queens Park w Sydney – drewniane wzornictwo dodaje ciepła do domu

projekt drewna -Rezydencja Queens Park w Sydney

Co inspiruje ciepły aromat, jeśli chodzi o dobrą przytulną architekturę? Oto projekt, który wyróżnia się jako przykład architektury drewnianej. Rzeczywiście, jest to remont tradycyjnego domu z trzema sypialniami na posesji w Sydney. Rezydencja Queens Park w Sydney w Australii została zaprojektowana i zbudowana przez australijskich architektów CplusC. Okazują prawdziwą miłość do projektowania drewna.

Rezydencja Queens Park z drewnianym wystrojem w Sydney

Basen w rezydencji Queens Park w Sydney?

Kształt dachu motylkowego jest odzwierciedlony, podczas gdy korytarz prowadzi przez konstrukcję do serca domu. Otwarte przestrzenie mieszkalne rozmieszczone są wokół środka domu. Otwarta przestrzeń obejmuje przestronną kuchnię, jadalnię i ogród na tyłach domu, gdzie drewniany taras otacza basen. Okna Luwru i drzwi przesuwne dają Queens Park Residence poczucie ciągłości przestrzennej i wypełniają wnętrze przyjemnym światłem dziennym. Szczegółowa struktura pergoli wykonana z drzewa jarra i czerwonego cedru filtruje światło w delikatny filigran.

Projektowanie drewna w projektowaniu wnętrz i na zewnątrz

Jadalnia w rezydencji Queens Park

Kuchnia jest nowoczesna i wystarczająco przestronna, aby pomieścić jadalnię i wygodną sofę. W zasadzie w ten sposób powstaje otwarta przestrzeń mieszkalna. Strefa przed oknem z wbudowanymi roletami została również wyposażona w ławkę, która po ozdobieniu poduszkami i poduszkami jest nie tylko idealnym kącikiem do czytania. Może służyć również jako miejsce do przechowywania roślin lub innych dekoracji.

Ogród w rezydencji Queens Park

Ławki znajdują się również na tarasie i są połączone z nowoczesnym stołem jadalnym o tym samym designie. Nowoczesna pergola oferuje przyjemny cień, ale także tworzy przytulną atmosferę. Tuż obok tej części wypoczynkowej i jadalnej znajduje się nowoczesny basen, który ze względu na przepisy bezpieczeństwa jest otoczony ogrodzeniem ochronnym. Jako podłogę służą nowoczesne i proste płytki betonowe. Poniżej możesz zapoznać się z dalszymi cechami nowoczesnego domu.

Queens Park Residence - boazeria